InMotion Hosting Haldaja WordPress Hosting Review

inmotion-juhitud-WordPress-hostimine


2019. aasta parim veebimajutusParim Bloggeri hostimine Olen olnud InMotion Hostingi klient alates 2009. aastast ja nende ettevõtte hostimisplaan on osutunud suurepäraseks mitut tüüpi veebisaidiplatvormide jaoks, eriti WordPressi jaoks. Nii jõudlus kui ka tugi on olnud silmapaistvad ning InMotion on alati olnud üks meie parimatest veebimajutusettevõtetest. Niisiis, olin kindlasti uudishimulik ja huvitatud, kui InMotioni inimesed ütlesid mulle selle aasta alguses, et nad tulevad välja uue hallatava WordPressi hostimisplatvormiga. Noh, InMotioni hallatav WordPress on saabunud ja ma tahtsin kindlasti proovida seda põhjalikult, et näha, kuidas see võrdub nende ettevõtte hostimisega.

InMotioni hallatav WordPress vs ärimajutus

Alustame saadud hostimisplaani funktsioonidega. InMotioni ärimajutusfunktsioonid on alati meie reitingute tipus olnud. Uued hallatud WordPressi hostimiskavad tuginevad äriplaani põhifunktsioonidele, et hõlmata veelgi võimsamaid ja kasulikke funktsioone, mis on spetsiaalselt WordPressi jaoks optimeeritud. Siin on kõrvuti pilk peamistele üksustele, mida saate InMotion Hosting Haldaja WordPressi platvormi abil, mitte ärimajutusplaanidele.

Mõnes olukorras sobib teile paremini InMotioni hostimise äriplaani valimine. Pro Taseme äriplaaniga pole võõrustatavate veebisaitide arvule seatud ranget piirangut. Nii et kui teil on vaja luua suur arv veebisaite, soovite ilmselt selle plaani valida. Ja kui WordPress pole teie valitud platvorm, siis pole hallatud WordPressi paketid kindlasti teie jaoks. Kui kavatsete siiski WordPressi kasutada, peaksite lugema lähemalt.

Ettevõtte majutamine
Piiramatu ribalaius
Piiramatu e-post
Tasuta SSD draivid
Tasuta andmete varundamine
Maksimaalsed kiirustsoonid
Tasuta SSL
cPaneli liides
WordPress on eelinstalleeritud
BoldGrid saidi ehitaja
90-päevane raha tagasi garantii WordPressi majutamine
Piiramatu ribalaius
Piiramatu e-post
Tasuta SSD draivid
Tasuta andmete varundamine
Maksimaalsed kiirustsoonid
Tasuta SSL
cPaneli liides
WordPress on eelinstalleeritud
BoldGrid saidi ehitaja
90-päevane raha tagasi garantii
Advanced Server Caching *
Automaatsed WordPressi värskendused *
Teema ja pistikprogrammi automaatsed värskendused *
BoldGrid Premium teemad ja pistikprogrammi tellimine *
Lavastuskeskkond *

WordPressi saitide loomine

Nagu InMotion Hostingi muud veebimajutusplaanid, saate tellimuse vormistamisel valida, kas WordPress on eelinstalleeritud. Isegi kui otsustate WordPressi hiljem installida, saate cPanelis ära kasutada ülilihtsat ühe klõpsuga installimisvõimalust. Ja kui kolite oma WordPressi saidi teisest veebimajutajast, pakub InMotion Hosting veebisaidi tasuta migratsiooni.

Oma veebisaitide loomiseks on teil mitu erinevat võimalust. WordPressiga saate tavapärasel viisil töötada WordPressi administraatori juhtpaneelil. Või kui eelistate kasutajasõbralikumat meetodit, mille abil saate WordPressi saidi kiiresti ja hõlpsalt luua, võite kasutada veebisaidi BoldGrid ehitajat. InMotion on BoldGridi ametlik host ja aitas toote loomisel. BoldGridist täpsema ülevaate saamiseks võite minu arvustust lugeda siit.
boldgrid

BoldGrid saate installida oma kontohalduspaneelilt (AMP) või cPanelist.
inmotion-wordpress-hosting-konto-management-panel

Premium WordPressi funktsioonid

Ehkki te ei pea seda kasutama, on BoldGrid InMotioni hallatava WordPressi hostimisel väga silmapaistval kohal. Suur osa WordPressi esmaklassilistest funktsioonidest, näiteks automaatsed teema- ja pistikprogrammivärskendused, lavastused ning lisatasu teemad ja pistikprogrammide tellimine, on spetsiaalselt seotud BoldGridi veebisaidi koostaja kasutamisega.
boldgrid-teemadPremium BoldGrid WordPressi teemadboldgrid-pluginadBoldGrid WordPressi pistikprogrammid

InMotioni WordPress-i hostimise tõeline täht on aga täiustatud serveri vahemällu salvestatud optimeeritud serverikeskkond ja NGINX-iga pilve Linux. Suurem saidikiirus, mille saate koos muude funktsioonidega, muudab InMotion Hosting Haldaja WordPress minu jaoks võitjaks.

WordPressi majutamise kiirus ja jõudlus

Siin on üks valdkondi, mida mind eriti proovile pani. InMotion on jällegi alati olnud üks kiiremini toimivaid veebimajutajaid, mida oleme varem kasutanud. Ja kuna nende hallatav WordPressi hostimine on märgistatud 10 korda kiiremaks kui nende baaskäivitusplaani käivitamine, nägime kindlasti innukalt, kuidas see toimib. Allpool on meie proovide andmestik.

inmotion-juhitud-WordPress-kiirus vs äri-hosting

Testisime sarnaseid WordPressi veebisaite nii InMotioni ettevõtte hostimise kui ka hallatavate WordPressi hostimisplatvormidel. Nagu näete, toimis uus hallatud WordPressi hostimine märkimisväärselt kiiremini. Mind üllatas, kui palju ületas uus platvorm olemasolevat. Pilve Linuxi ja NGINX-i kombinatsioon, täiustatud serverite vahemällu salvestamine koos nende patenteeritud Cache Manageriga ja muud kohandatud täiustused suurendavad tõesti veebisaidi kiirust. InMotioni hallatav WordPressi hostimine oli kogu riigis kiirem. Ja Max Speed ​​Zone piires oli erinevus veelgi suurem.

Minu WordPressi armatuurlaual töötab ka see, et taustaprogrammi töötlemise kiirus on märgatavalt kiirem. Teemade ja pistikprogrammide installimine on välkkiire – väga muljetavaldav!

WordPressi veebisaidi turvalisus

InMotion Hosting on minu veebisaitidele alati tipptasemel turvalisuse pakkunud. Nii nagu kiiruse ja jõudluse korral, viib ka nende hallatav WordPressi hostimine asjad sammu edasi. Lisaks DDoS-kaitsele ja veebirakenduste tulemüüridele saate ka WordPressi häkkerite ja pahavara kaitse. Failid kontrollitakse ja parandatakse haavatavuste osas, samas kui potentsiaalsed ohud on karantiinis.

InMotion pakub oma WordPressi saitidele tasuta privaatset SSL-i, mida saate kasutada e-kaubanduse eesmärkidel või veebimaksetega nõustumiseks. Oma tasuta SSL-i saate hõlpsalt oma kontohalduspaneelil lubada ja tasuta SSL-sertifikaadid lisatakse automaatselt teie domeenidele.
inmotion-juhitud-wordpress-free-ssl

Asjatundlik klienditugi

InMotion Hostingi üheks tugevuseks on alati olnud nende suurepärane klienditugi. Hallatava WordPressi hostimiskavaga olen kogenud sama professionaalset ja reageerivat tuge, mida olen harjunud saama InMotionis. Nende 24 × 7 toele pääsete juurde telefoni, e-posti, otsevestluse või Skype’i kaudu.

Järeldus ja soovitused

InMotion on oma hallatava WordPressi hostimisega pakkunud veelgi parema võimaluse tõsistele WordPressi saidiomanikele ja neile, kes otsivad teile parimat WordPressi kogemust. Ja kuue hallatava hostingu taseme vahel, mille vahel valida, leiate kindlasti oma vajadustele vastava plaani. InMotioni hostitud hallatav WordPress ühendab oma ettevõtte parimate võimaluste koos optimeeritud keskkonnaga, et saavutada parem kiirus ja jõudlus.

InMotion Hosting Haldaja WordPress erisoodushindade saamiseks klõpsake siin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector