InMotion Hosting Spravované WordPress Hosting Recenzie

2019 najlepší webhostingNajlepší hosting v službe Blogger Bol som zákazníkom spoločnosti InMotion Hosting od roku 2009 a ich podnikateľský plán hostenia sa ukázal byť vynikajúcim pre mnoho typov webových stránok, najmä pre WordPress. Výkon aj podpora boli vynikajúce a InMotion bol vždy jednou z našich najlepšie hodnotených webhostingových spoločností. Takže som bol určite zvedavý a zaujímal ma, keď mi ľudia InMotion začiatkom tohto roka povedali, že prídu s novou riadenou hostingovou platformou WordPress. WordPress, ktorý spravuje spoločnosť InMotion, prišiel a ja som ho určite chcel podrobne vyskúšať, aby zistil, ako v porovnaní s ich obchodným hosťovaním..


InMotion Managed WordPress vs Business Hosting

Začnime s funkciami hostiteľského plánu, ktoré získate. Funkcie podnikového hostingu spoločnosti InMotion boli vždy na vrchole našich hodnotení. Nové plány Managed WordPress Hosting vychádzajú z hlavných funkcií obchodného plánu a zahŕňajú ešte výkonnejšie a užitočnejšie funkcie, ktoré sú špeciálne optimalizované pre WordPress. Tu je podrobný pohľad na kľúčové položky, ktoré dostávate s platformou WordPress Managed Hosting Managed na rozdiel od obchodných plánov hostenia..

Existujú situácie, keď sa rozhodnete pre obchodný plán hostenia InMotion lepšie. V prípade podnikateľského plánu Pro Level nie je pevne stanovený počet webových stránok, ktoré môžete hostiť. Takže ak potrebujete vytvoriť veľké množstvo webových stránok, mali by ste si samozrejme zvoliť tento plán. A ak WordPress nie je vami vybraná platforma, potom spravované balíčky WordPress určite nie sú pre vás. Ak však plánujete používať WordPress, mali by ste si ju prečítať ďalej.

Obchodné hosťovanie
Neobmedzená šírka pásma
Neobmedzený e-mail
Zadarmo disky SSD
Zálohovanie zadarmo
Zóny maximálnej rýchlosti
SSL zadarmo
Rozhranie cPanel
WordPress Predinštalovaný
Tvorca stránok BoldGrid
Záruka 90 dní na vrátenie peňazí Hosting WordPress
Neobmedzená šírka pásma
Neobmedzený e-mail
Zadarmo disky SSD
Zálohovanie zadarmo
Zóny maximálnej rýchlosti
SSL zadarmo
Rozhranie cPanel
WordPress Predinštalovaný
Tvorca stránok BoldGrid
Záruka 90 dní na vrátenie peňazí
Pokročilá vyrovnávacia pamäť servera *
Automatické aktualizácie WordPress *
Automatické aktualizácie tém a doplnkov *
Prémiové témy BoldGrid a predplatné doplnkov *
Pracovné prostredie *

Vytváranie stránok WordPress

Podobne ako iné plány webhostingu spoločnosti InMotion Hosting, môžete si vybrať, aby ste si pri zadávaní objednávky predinštalovali WordPress. Avšak, aj keď sa rozhodnete nainštalovať WordPress neskôr, môžete využiť výhodu super ľahkej inštalácie jedným kliknutím zvnútra cPanel. Ak premiestnite svoje stránky WordPress z iného webhostingu, InMotion Hosting poskytuje bezplatnú migráciu webových stránok.

Máte niekoľko rôznych možností na vytváranie svojich webových stránok. S WordPress môžete pracovať konvenčným spôsobom na administračnom paneli WordPress. Alebo, ak uprednostňujete užívateľsky príjemnejší spôsob rýchleho a jednoduchého vytvorenia profesionálne vyzerajúcej stránky WordPress, môžete použiť nástroj na tvorbu webových stránok BoldGrid. InMotion je oficiálnym hostiteľom spoločnosti BoldGrid a bol nápomocný pri vytváraní produktu. Pre podrobnejší pohľad na BoldGrid si môžete prečítať moju recenziu tu.
boldgrid

Aplikáciu BoldGrid môžete nainštalovať z panela Account Management Panel (AMP) alebo z cPanel.
INMOTION-WordPress-hosting-account-management-panel

Prémiové funkcie WordPress

Aj keď ho nemusíte používať, spoločnosť BoldGrid sa na hostingu Managed WordPress InMotion veľmi zaujíma. Mnoho prémiových funkcií WordPress, ako sú automatické aktualizácie tém a doplnkov, inscenácie a prémiové témy a predplatné doplnkov, je špecificky spojené s použitím nástroja na tvorbu webových stránok BoldGrid..
boldgrid-themesPremium BoldGrid WordPress Témyboldgrid-pluginsDoplnky BoldGrid WordPress

Skutočnou hviezdou hostenia WordPress spoločnosti InMotion je však optimalizované serverové prostredie s pokročilým ukladaním do vyrovnávacej pamäte servera a Cloud Linux s NGINX. Vďaka vynikajúcej rýchlosti stránok, ktorú získate spolu s ďalšími funkciami, je pre mňa InMotion Hosting Managed WordPress pre mňa víťazom.

Rýchlosť a výkonnosť hosťovania WordPress

Tu je jedna z oblastí, ktoré ma obzvlášť zaujímali. InMotion bol opäť vždy jedným z najrýchlejšie fungujúcich webhostingov, aké sme v minulosti používali. A keďže boli ich Managed WordPress Hosting označené ako 10-krát rýchlejšie ako ich základný hostingový plán, určite sme sa tešili, ako to funguje. Nasleduje ukážka údajov z nášho testovania.

INMOTION riadené-WordPress-speed-vs-business-hosting

Testovali sme podobné webové stránky WordPress na platformách Business Hosting aj Managed WordPress Hosting InMotion. Ako vidíte, nový spravovaný hosting WordPress fungoval výrazne rýchlejšie. Bol som prekvapený tým, do akej miery nová platforma prekročila existujúcu platformu. Kombinácia cloudového Linuxu s NGINX, pokročilé ukladanie do vyrovnávacej pamäte servera s ich vlastným správcom vyrovnávacej pamäte a ďalšie vlastné vylepšenia skutočne zvyšujú rýchlosť webových stránok. Managed WordPress Hosting spoločnosti InMotion bol v celej krajine rýchlejší. A v zóne maximálnej rýchlosti bol ešte väčší rozdiel.

Na hlavnom paneli programu WordPress som zistil, že rýchlosť spracovania backendu je výrazne rýchlejšia. Inštalácia tém a doplnkov je blesková – veľmi pôsobivá!

Zabezpečenie webových stránok WordPress

InMotion Hosting vždy poskytoval moje webové stránky špičkové zabezpečenie. Rovnako ako s rýchlosťou a výkonom, ich riadený hosting WordPress posunie veci o krok ďalej. Okrem ochrany DDoS a brány firewall webových aplikácií získate ochranu pred hackermi a malvérom WordPress. Súbory sú kontrolované a opravené na zraniteľné miesta, zatiaľ čo potenciálne hrozby sú v karanténe.

InMotion poskytuje bezplatné súkromné ​​SSL pre vaše stránky WordPress, ktoré môžete použiť na účely elektronického obchodu alebo na prijímanie online platieb. Môžete ľahko povoliť bezplatné SSL na paneli Riadenie účtu a vaše bezplatné certifikáty SSL sa automaticky pridajú do vašich domén.
INMOTION riadené-wordpress-voľné ssl

Odborná podpora zákazníkov

Jednou zo silných stránok InMotion Hosting bola vždy ich vynikajúca podpora zákazníkov. Vďaka spravovanému hostingovému plánu WordPress som zažil rovnakú profesionálnu a pohotovú podporu, akú som zvyknutý dostávať na InMotion. K ich podpore 24 × 7 máte prístup prostredníctvom telefónu, e-mailu, live chatu alebo Skype.

Záver a odporúčania

Vďaka ich Managed WordPress Hosting, InMotion poskytuje ešte lepšiu možnosť pre vážnych vlastníkov stránok WordPress a tých z vás, ktorí hľadajú prémiový zážitok WordPress. A pri výbere šiestich úrovní spravovaného hostingu určite nájdete plán, ktorý vyhovuje vašim potrebám. InMotion Hosting Managed WordPress kombinuje to najlepšie z ich firemného hostingu spolu s optimalizovaným prostredím pre vyššiu rýchlosť a výkon.

Kliknutím sem získate špeciálne zľavy na WordPress Spravované hosťovaním InMotion

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector