InMotion Hosting Spravováno WordPress Hosting Recenze

hostování řízené wordmotem


2019 Nejlepší webhostingNejlepší hosting v Bloggeru Jsem zákazníkem hostujícím InMotion hosting od roku 2009 a jejich obchodní hostingový plán se ukázal jako vynikající pro mnoho typů webových stránek – zejména WordPress. Výkon i podpora byly vynikající a InMotion byl vždy jednou z našich nejlépe hodnocených webhostingových společností. Takže jsem byl určitě zvědavý a zaujatý, když mi lidé InMotion začátkem tohoto roku řekli, že vyjdou s novou spravovanou hostitelskou platformou WordPress. No, WordPress pod správou InMotionu dorazil a rozhodně jsem to chtěl důkladně vyzkoušet, abych viděl, jak to ve srovnání s jejich obchodním hostingem.

InMotion Managed WordPress vs Business Hosting

Začněme s funkcemi hostovacího plánu, které získáte. Funkce podnikového hostingu společnosti InMotion byly vždy na špičce našich hodnocení. Nové plány Managed WordPress Hosting vycházejí z hlavních funkcí obchodního plánu a zahrnují ještě výkonnější a užitečnější funkce, které jsou speciálně optimalizovány pro WordPress. Zde je podrobný pohled na klíčové položky, které obdržíte s platformou WordPress Managed Managed WordPress na rozdíl od plánů Business Hosting..

Existují situace, kdy by se rozhodlo pro obchodní plán hostování InMotion lépe. U obchodního plánu Pro Level není počet webů, které můžete hostit, nijak pevně omezen. Pokud tedy potřebujete vytvořit velké množství webových stránek, měli byste si samozřejmě vybrat tento plán. A pokud WordPress není vámi vybranou platformou, pak pro vás jasně spravované balíčky WordPress nejsou. Pokud však plánujete používat WordPress, budete chtít číst dále.

Obchodní hosting
Neomezená šířka pásma
Neomezený e-mail
Volné disky SSD
Zálohování dat zdarma
Zóny maximální rychlosti
SSL zdarma
Rozhraní cPanel
WordPress Předinstalován
Tvůrce stránek BoldGrid
90 denní záruka vrácení peněz Hosting WordPress
Neomezená šířka pásma
Neomezený e-mail
Volné disky SSD
Zálohování dat zdarma
Zóny maximální rychlosti
SSL zdarma
Rozhraní cPanel
WordPress Předinstalován
Tvůrce stránek BoldGrid
90 denní záruka vrácení peněz
Pokročilé ukládání do mezipaměti serveru *
Automatické aktualizace WordPress *
Automatické aktualizace motivů a pluginů *
BoldGrid Premium Themes and Plugin Subscription *
Pracovní prostředí *

Vytváření stránek WordPress

Stejně jako ostatní plány hostování webů InMotion Hosting si můžete zvolit, aby byl WordPress při objednávce předinstalován. I když se však rozhodnete nainstalovat WordPress později, můžete využít výhodu velmi snadné instalace jedním kliknutím z cPanelu. Pokud přesunete svůj web WordPress z jiného webového hostitele, poskytuje InMotion Hosting bezplatnou migraci webových stránek.

Máte několik různých možností, jak vytvořit své webové stránky. S WordPress můžete pracovat konvenčním způsobem na ovládacím panelu WordPress. Nebo pokud dáváte přednost uživatelsky přívětivější metodě rychlého a snadného vytváření profesionálně vypadajícího webu WordPress, můžete použít tvůrce webových stránek BoldGrid. InMotion je oficiálním hostitelem společnosti BoldGrid a byl nápomocen při vytváření produktu. Pro podrobnější pohled na BoldGrid si můžete přečíst moji recenzi zde.
odvážná

BoldGrid můžete nainstalovat z panelu Správa účtů (AMP) nebo z cPanel.
panel inmotion-wordpress-hosting-account-management-account

Prémiové funkce WordPress

Přestože jej nemusíte používat, BoldGrid se na hostování Managed WordPress InMotionu objevuje velmi prominentně. Mnoho prémiových funkcí WordPress, jako jsou automatické aktualizace motivů a pluginů, inscenace a prémiová témata a předplatné pluginů, je konkrétně spojeno s používáním webového nástroje BoldGrid.
boldgrid-themesPrémiová témata BoldGrid WordPressboldgrid-pluginyDoplňky BoldGrid WordPress

Skutečnou hvězdou hostování WordPress společnosti InMotion je však optimalizované serverové prostředí s pokročilým ukládáním do mezipaměti serverů a Cloud Linux s NGINX. Díky vysoké rychlosti webu, kterou získáte spolu s dalšími funkcemi, je pro mě InMotion Hosting Managed WordPress pro mě vítězem.

Rychlost a výkon hostování WordPress

Zde je jedna z oblastí, o které jsem se zvlášť zajímal. InMotion byl opět vždy jedním z nejrychleji fungujících webových hostitelů, které jsme v minulosti používali. A vzhledem k tomu, že jejich Managed WordPress Hosting je označen 10krát rychleji než jejich základní plán spuštění, jsme určitě dychtivě viděli, jak to funguje. Níže je ukázka dat z našeho testování.

hostování se správou inmotion-wordpress-speed-vs-business

Testovali jsme podobné weby WordPress na platformách Business Hosting i Managed WordPress Hosting InMotion. Jak vidíte, nový spravovaný hosting WordPress fungoval výrazně rychleji. Překvapilo mě, jak nová platforma překonala stávající platformu. Kombinace Cloud Linuxu s NGINX, pokročilé ukládání do mezipaměti serveru s jejich proprietárním Cache Managerem a další vlastní vylepšení skutečně zvyšují rychlost webových stránek. Managed WordPress Hosting společnosti InMotion byl po celé zemi rychlejší. A v oblasti Max Speed ​​Zone byl ještě větší rozdíl.

Také jsem zjistil, že na mém ovládacím panelu WordPress pracuje, že rychlost zpracování backendu je znatelně rychlejší. Instalace motivů a pluginů je blesková – velmi působivá!

Zabezpečení webových stránek WordPress

InMotion Hosting vždy poskytoval mým webům špičkovou bezpečnost. Stejně jako rychlost a výkon, jejich spravovaný hosting WordPress posouvá věci o krok dále. Kromě ochrany DDoS a brány firewall webových aplikací získáte ochranu proti hackerům a malwaru WordPress. Soubory jsou kontrolovány a opravovány na zranitelnosti, zatímco potenciální hrozby jsou umístěny do karantény.

InMotion poskytuje bezplatné soukromé SSL pro vaše weby WordPress, které můžete použít pro účely elektronického obchodování nebo pro přijímání online plateb. Svůj SSL můžete snadno povolit z panelu Správa účtů a vaše SSL certifikáty jsou automaticky přidávány do vaší domény.
inmotion-managed-wordpress-free-ssl

Odborná podpora zákazníků

Jednou ze silných stránek InMotion Hosting byla vždy jejich vynikající zákaznická podpora. Díky spravovanému hostingovému plánu WordPress jsem zažil stejnou profesionální a pohotovou podporu, jakou jsem zvyklý dostávat na InMotionu. K jejich podpoře 24 × 7 máte přístup prostřednictvím telefonu, e-mailu, živého chatu nebo Skype.

Závěr a doporučení

Díky jejich Managed WordPress Hosting, InMotion poskytuje ještě lepší možnost pro vážné majitele stránek WordPress a ty z vás, kteří hledají prvotřídní zážitek WordPress. A při výběru ze šesti úrovní spravovaného hostingu budete určitě schopni najít plán, který vyhovuje vašim potřebám. InMotion Hosting Managed WordPress kombinuje to nejlepší z jejich podnikového hostování spolu s optimalizovaným prostředím pro vyšší rychlost a výkon.

Kliknutím sem získáte speciální slevové ceny na WordPress Managed Hosting inMotion

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector