InMotioni hostimise VPS ülevaade

inmotion-hosting-vps-review


2019. aasta parim veebimajutusParim VPS-i hostimine Alates 2009. aastast olen olnud InMotion Hostingi klient ja nautinud silmapaistvat teenindust ja tuge oma jagatud ärimajutusplaani abil. Suurenenud liikluse ja ressursinõudluse korral otsustasin siiski liikuda VPS-i hostimisplaani juurde. InMotioni VPS-i funktsioonid on nii head kui nende ühiskasutatavad hostimisplaanid veelgi muljetavaldavamad, nii et nende hallatava SSD VPS-i hostimisega – pilve toega – oli lihtne valida..

Kui kaalute oma ettevõtte veebisaidi VPS-i hostimist või peate liikuma jagatud veebimajutusplaani poole, siis julgustan teid lugema minu kogemusi InMotion Hostingi VPS-iga ja nägema minu tulemusi.

Siit saate InMotion Hosting VPS-ilt 51% soodustust

InMotionil on kolm erinevat VPS-i hostimiskava:

VPS-1000HA-S
4 GB RAM
4TB andmeedastus
75 GB kettaruumi
3 spetsiaalset IP-aadressi
29,99 dollarit kuus. VPS-2000HA-S
6 GB RAM
5TB andmeedastus
150 GB kettaruumi
4 spetsiaalset IP-aadressi
Mo 49,99 dollarit. VPS-3000HA-S
8 GB RAM
6TB andmeedastus
260 GB kettaruumi
5 pühendatud IP-aadressi
74,99 dollarit kuus.

InMotioni hostimise VPS-i võimalused

 • Kättesaadavuse funktsioon reaalajas koondamise jaoks
 • CPaneli tasuta litsents
 • Tasuta SSD draivid
 • Hallatud hostimine
 • Max Speed ​​Zone tehnoloogia
 • Turvaline e-post
 • Optimeeritud e-kaubanduse jaoks
 • Ressursside armatuurlaud
 • Hetkepildi funktsionaalsus
 • DDoS rünnaku kaitse
 • Tasuta andmete varundamine
 • 99,9% Uptime
 • 90-päevane raha tagasi garantii

Pärast oma konto seadistamist pääsete sellele juurde kontohalduspaneelilt (AMP). Liides on sarnane InMotioni virtuaalserveriga, kuid siiski märkate mõnda täiendavat valikut.
inmotion-vps-amp

Minu pilveserveri haldamine pakub kiireid linke, kus saate oma serveri peatada ja taaskäivitada, juurjuurdepääsu saada ning cPaneli ja WHM-i juurde pääseda. Samuti saate jälgida oma ressursikasutust ribalaiuse, kettaruumi, muutmälu ja keskmist koormust silmas pidades.

Mulle väga meeldib serveripiltide funktsioon, millele pääsete juurde ka sellest piirkonnast. Hetkepildi loomisel saate taastada oma serverifailide, andmebaaside ja konfiguratsiooni selle oleku, kui teil peaks kunagi tekkima probleem ja peate tagasi pöörduma. Oluline on meeles pidada, et need hetktõmmised ei ole mõeldud teie andmete nõuetekohaste täielike varukoopiate asendajaks – mida peaksite siiski tegema. Kui olete läbilõike loonud, on see saadaval 10 päeva. Kui soovite seda pikemat aega säilitada, peate ostma pikaajalise mälupesa.
inmotion-vps-server-snapshots

WHM (või WebHost Manager) võimaldab teil muuta ja vaadata üksusi, näiteks serveri konfiguratsiooni, autentimisi, e-posti kohaletoimetamise aruandeid jne..
inmotion-vps-whm

Kui InMotion Hosting VPS-ga cPanel on teistsugune välimus kui nende virtuaalserver cPanel, on funktsioonid ja rakendused samad (mõne täiendusega). Parempoolses veerus pääseb juurde ka oma serveriteabele. Üks punkt, mida tuleks meeles pidada, on see, et VPS cPanel ei sisalda tarkvararakenduste installi jaoks Softaculous’i. Peate oma tarkvara, näiteks WordPressi, käsitsi installima, või võite osta Softaculous’i litsentsi 50 dollariga aastas.
inmotion-vps-cpanel

Kiirus ja jõudlus

VPS-i hostimise peamine eelis on võime tulla toime suuremate ressursinõudmistega, nii et teie veebisaidid saaksid sujuvalt töötada ka siis, kui teie liiklus suureneb. Minu senine kogemus InMotion Hostingi VPS-kavaga on olnud suurepärane. Veebisaidi jõudlus on suurepärane ja minu veebisaidi kiirus on isegi paranenud. Siin on minu virtuaalserveri tulemuste ja VPS-i hostimise tulemuste võrdlus.
inmotion-shared-hosting-speedInMotion jagatud hostimise kiirusinmotion-vps-speedInMotion VPS majutamise kiirus

Klienditugi

Klienditugi on alati olnud üks InMotion Hostingi tugevustest. VPS-i majutamisega on veelgi olulisem, kui teil on tugimeeskond, kellest võite sõltuda. Ja minu puhul osutas InMotion nende tavapärast suurepärast abi, aidates mul oma VPS-i hostikontoga sisse seada ja vastata kõigile küsimustele, mis mul tekkisid VPS-ile ülemineku kohta..

Siin on vestluse ärakirja näidis:
sissejuhatus-vestlus-ärakiri

Soovitus

Üldiselt on InMotioni VPS-i hostimine olnud suurepärane. Lisaressursid koos suure saadavusega pilveserveri koondamisega seavad InMotioni meie VPS-i soovituste loendi tippu. Eriti hindan hallatud hostimisfunktsioone koos nende abistava klienditoega.

Ja minu veebisaidi jõudlus on olnud suurepärane – midagi sellist, mida olen aastate jooksul InMotion Hostingilt oodanud. Ma tean, et on ka palju teisi kliente, kes jagavad minu tundeid nende suhtes. Siin on näide mõnedest meie saidile postitatud arvustustest:
InMotioni klient Arjun
InMotioni klient Steven R
InMotioni klienditeenindaja Brad
InMotioni klient Danielle
InMotioni kliendi Troy

Ettevõtte veebisaitide jaoks on VPS-i hostimisega tagatud ressursside ja lisatud kontrolli oma serverikeskkonna üle kriitiline tähtsus – eriti kui eeldate, et teie veebisaidi liiklus kasvab. Ja kõigi saadaolevate VPS-i hostimiskavade hulgast saab InMotion Hosting kindlasti minu hääle kui üks parimatest.
inmotion-vps-hostimine

InMotion Hosting VPS-il 51% soodustuse saamiseks klõpsake siin

InMotioni VPS-i hinnangud

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map