Intervjuu: InMotion Hostingi Sunil Saxena

Sunil Saxena on InMotion Hosting kaasasutaja


Alates selle loomisest 2001. aastal on paljud pidanud InMotion Hostingi üheks parimaks veebimajutusteenuse pakkujaks – eriti ettevõtete veebisaitide jaoks. Asub Californias Los Angeleses ja nii lääne- kui idaranniku andmekeskustega, võib neid leida paljude parimate veebimajutuste loendite ülaosas..

Olen ise kliendina alates 2009. aastast kogenud isiklikult InMotion Hostingi silmapaistvat teenindust ja tuge. Hiljuti oli mul võimalus vestelda InMotion Hostingi kaasasutaja ja EVP Sunil Saxenaga. Ma tõesti tahtsin, et ta võtaks laiemalt veebimajutusvaldkonna – ja mis InMotionil tulevikus on.

Veebimajutuskass: Uue aasta alguses on teie arvates suurimad väljakutsed veebimajutusettevõtetele üldiselt ja millised on mõned InMotion Hostingi eesmärgid?

Sunil Saxena: Mõned suuremad väljakutsed veebimajutusruumi jaoks üldiselt on veenduda, et tehnoloogilises plaanis me kohandame, ma ütleksin, et klientide uuemad vajadused. Näiteks üks asi, mille me 2013. aastal tuvastasime ja 2014. aastal rakendasime, oli veenduda, et meil on SSD-d ja mõned kiiremini toimivad serverid klientidele. Kuna enamik tarbijaid teab nüüd, peavad asjad kulgema kiiresti, asjad peavad kulgema tõhusalt ja nad peavad kogu aeg töötama. Oleme avastanud, et selliste tehnoloogiliste muudatustega nagu SSD, aga ka mõne funktsiooni täiendavaks muutmiseks, aitas see tõesti meie klientidel – kes enamasti on ettevõtete omanikud – viia oma äri järgmisele tasemele.

WHC: Viimasel ajal on mõned teenusepakkujate reklaamitavad teenused hallatud WordPressi hostimiskavad ja sisu edastamise võrgud. Kas InMotion pakub mõnda neist lähitulevikus??

SS: Tegelikult haldame WordPressi hostimist juba selle kaudu, mida nimetatakse meie Haldatavate teenuste meeskonnaks. Nii et me ei komplekteeri seda nagu mõned teised pakkujad, kuid tegelikult teeme selle, et meil on tegelikult pühendunud meeskond inimesi, kes mitte ainult ei halda teie jaoks hallatavat WordPressi hostimist, vaid haldab ka hostimist üldiselt. Nii et sageli, kui juhtub mõni suurem organisatsioon, tulevad meie juurde ja ütlevad: “Olgu, me vajame, et konfigureeriksite need kolm konkreetset spetsiaalset serverit teatud viisil, et oleksime valmis uudistesaateks” või midagi sellist seda. Meie hallatav meeskond saab seda teha.

Ja [mis puutub] CDN-i pakkujatesse, siis rakendame sel aastal tegelikult midagi, mis on lähedasemad mõnede teiste siinsete müüjatega.

WHC: Teie arvates on kolm peamist asja, mis eristab InMotion Hostingi ülejäänud veebimajutusettevõtetest?

SS: Nagu ikka alates päevast, mil alustasime, on meie jaoks kõige olulisem klienditeenindus ja tugi. Meil on väga oluline põhiväärtuste kogum, mida kõik organisatsioonis esindajad, alates minust kuni uusimate töövõtjateni, peavad ja elavad. Lisaks on oluline, et jätkame tööd kliendikogemuse arendamisel. Sest kuigi veebimajutus on endiselt veebimajutus, on see nüüd väga erinev kui see oli kolm aastat tagasi – ja ka nüüd on see kolm aastat väga erinev. Niisiis aitab kliendikogemuse meeskonna olemasolu meil mõista, mis on kliendi vajadused ja [teadmine], mis need muutuvad vajadused on, on meie jaoks väga oluline. Ja lõpuks, see tähendab, et pakume oma äriklientidele sobivaid tooteid ja aitame oma klientidel edu saavutada. Nii et töötame koos WordPressiga, aga tuleme välja ka mõne uue saidi loomise tööriistaga – ja siis ka kõrgemas otsas, veendudes, et meie spetsiaalsed serverid, meie edasimüüjaplatvormid ja meie VPS-i hostimine teenindavad kliendi vajadusi, et nad saaksid olla edukas. Kuna meie mantra on põhimõtteliselt järgmine: Kui meie kliendid on edukad, oleme edukad.

WHC: Andmeturve on eriti viimasel ajal muutunud väga suureks probleemiks. Mida saate meile öelda selle kohta, kuidas InMotion Hosting püüab kaitsta teie klientide veebisaite?

SS: Meil on spetsiaalne süsteemiadministraatorite meeskond, kes otsib ja jälgib meie võrke pidevalt Nagose kaudu ja on ka kohapeal. Nii et erinevalt võib-olla mõnedest teistest teenusepakkujatest, kes kas kolosseerivad [kasutavad ühiskasutuskeskust] mõne teise teenusepakkujaga või kes tegelikult müüvad lihtsalt hostimisteenust edasi, on meil tegelikult oma spetsiaalsed süsteemiadministraatorid, kes töötavad kohapeal ööpäevaringselt ja tagavad, et nad jälgivad servereid neid jälgides ja ennetavalt tegeledes häkkide, probleemide või muu sellisega.

Lisaks oleme juba hilja aega investeerinud oma riistvarasse üsna vähe raha. Näiteks rakendasime nii idaranniku kui ka lääneranniku andmekeskusesse kaks väga tugevat ja jõulist DDoS-leevendussüsteemi, mis on olnud suurepärane. Ehk siis poolteist aastat tagasi meie veebiserveritesse sattunud DoS-i rünnak pole midagi muud kui graafiku täpp.

WHC: Pilvemajutusest on saanud veel üks kuum teema. Millised on teie mõtted pilve kohta ja kas InMotion pakub tulevikus pilveteenuseid?

SS: Pilvemajutus on väga kuum! Arvan, et kõik tahavad pilvi. Arvan, et mõned inimesed tahavad pilvi, kuid nad pole kindlad, mis pilv on. Me tuleme välja oma palja metallipilvega 2015. aasta lõpu poole. [Paljude klientide jaoks, kes kasutavad meie VPS-tehnoloogiat, on meie VPS-i taga olev virtualiseerimistehnoloogia mõnes mõttes väga pilvine. Kuid meil on aasta lõpupoole spetsiaalne pilvetoode.

WHC: Vaadates kaugemale, kus näete järgmise viie või kümne aasta jooksul tööstust? Kas näete veebimajutusettevõtete seas suuremat laienemist või võib-olla tarbijatele kättesaadavate veebihostide arvu konsolideerimine??

SS: Mõne suurema ettevõtte vahel on üsna palju konsolideerunud. Usun, et konsolideerimist tuleb rohkem, samuti vaatame 2016., 2017. aastat ja mida mitte. Ja need, kes on võimelised pidevalt arenema ja pakuvad oma klientidele võimalikult head teenust ja kogemusi, saavad hästi hakkama. Ja ma arvan, et teised peavad tegema soolestiku kontrolli ja vaatama, mis on nende jaoks oluline.

InMotion Hostingi kohta lisateabe saamiseks vaadake neid seotud postitusi:

InMotioni hostingu ülevaade

Sissejuhatus InMotion Hostingi andmekeskusesse

Lõuna-California veebimajutus

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map