Recenze InMotion Hosting VPS

inmotion-hosting-vps-review


2019 Nejlepší webhostingNejlepší hosting VPS Od roku 2009 jsem zákazníkem InMotion Hosting a díky sdílenému plánu obchodního hostingu jsem si užil vynikající služby a podpory. Se zvýšenými požadavky na provoz a zdroje jsem se však rozhodl přejít na plán hostování VPS. Stejně jako jejich společné plány hostování jsou i funkce VPS InMotionu ještě působivější, takže bylo snadné vybrat si jejich spravovaný SSD VPS hosting – poháněný cloudem.

Pokud uvažujete o hostování VPS pro svou firemní webovou stránku, nebo potřebujete přejít ze sdíleného webhostingového plánu, doporučujeme vám přečíst si mé zkušenosti s VPS InMotion Hosting a zobrazit mé výsledky.

Získejte 51% slevu na hostování VM InMotion zde

InMotion má tři různé hostingové plány VPS:

VPS-1000HA-S
4 GB RAM
Přenos dat 4TB
75 GB místa na disku
3 Určené adresy IP
29,99 $ mo. VPS-2000HA-S
6 GB RAM
Přenos dat 5TB
150 GB místa na disku
4 Vyhrazené adresy IP
49,99 $ mo. VPS-3000HA-S
8 GB RAM
Přenos dat 6 TB
260 GB místa na disku
5 Určené adresy IP
74,99 $ mo.

Funkce InMotion Hosting VPS

 • Funkce vysoké dostupnosti pro redundanci v reálném čase
 • Bezplatná licence cPanel
 • Volné disky SSD
 • Managed Hosting
 • Technologie Max Speed ​​Zone
 • Zabezpečený e-mail
 • Optimalizováno pro eCommerce
 • Zdrojový panel
 • Funkčnost snímku
 • Ochrana proti útoku DDoS
 • Zálohování dat zdarma
 • 99,9% dostupnost
 • 90 denní záruka vrácení peněz

Po nastavení účtu k němu získáte přístup z panelu Správa účtů (AMP). Rozhraní je podobné sdílenému hostování InMotion, všimnete si však několika dalších možností:
inmotion-vps-amp

Správa serveru My Cloud Server poskytuje rychlé odkazy, kde můžete zastavit a restartovat server, získat přístup root a přístup k cPanel a WHM. Můžete také sledovat využití zdrojů pro šířku pásma, místo na disku, RAM a průměr zatížení.

Moc se mi líbí funkce Server Snapshot, ke které máte také přístup z této oblasti. Když vytvoříte snímek, můžete se vrátit zpět do tohoto stavu souborů serveru, databází a konfigurace, pokud budete mít nějaký problém a budete se muset vrátit zpět. Je důležité mít na paměti, že tyto snímky nejsou zamýšleny jako náhrada za řádné úplné zálohování vašich dat, které byste měli stále provádět. Jakmile vytvoříte snímek, bude k dispozici 10 dní. Pokud si ji chcete ponechat delší dobu, budete si muset zakoupit slot pro dlouhodobé úložiště.
snímky inmotion-vps-server

WHM (nebo WebHost Manager) vám umožňuje upravovat a prohlížet položky, jako je konfigurace serveru, autentizace, e-mailové zprávy o doručení atd..
inmotion-vps-whm

Zatímco cPanel s InMotion Hosting VPS má jiný vzhled než jejich sdílený hosting cPanel, funkce a aplikace jsou stejné (s několika dodatky). Můžete také přistupovat k informacím o vašem serveru v pravém sloupci. Nezapomeňte, že VPS cPanel nezahrnuje Softaculous pro instalace softwarových aplikací. Budete muset ručně nainstalovat software, například WordPress, nebo si můžete zakoupit Softaculous licenci za 50 $ ročně.
inmotion-vps-cpanel

Rychlost a výkon

Hlavní výhodou hostování VPS je schopnost zvládnout vyšší nároky na zdroje, takže vaše webové stránky mohou běžet hladce, i když se váš provoz zvyšuje. Moje dosavadní zkušenost s plánem VPS společnosti InMotion Hosting byla skvělá. Výkon webových stránek je vynikající a rychlost mých webových stránek se dokonce zlepšila. Zde je porovnání mých výsledků sdíleného hostování a mých výsledků hostování VPS.
inmotion-shared-hosting-speedRychlost sdíleného hostování InMotioninmotion-vps-speedRychlost hostování InMotion VPS

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora byla vždy jednou ze silných stránek InMotion Hosting. U VPS Hosting je ještě důležitější, abyste měli tým podpory, na který se můžete spolehnout. A v mém případě InMotion poskytl jejich obvyklou vynikající pomoc, když mi pomohl nastartovat svůj účet VPS hostingu a odpovědět na všechny dotazy, které jsem měl ohledně přechodu na VPS.

Zde je ukázkový přepis chatu:
přepis inmotion-chat-transkripce

Doporučení

Celkově byl VPS hosting InMotionu vynikající. Další zdroje v kombinaci s redundancí cloudového serveru s vysokou dostupností daly InMotion na začátek seznamu doporučení VPS. Oceňuji zejména spravované funkce hostování a jejich užitečnou zákaznickou podporu.

A výkon mého webu byl skvělý – něco, co jsem od InMotion Hosting očekával v průběhu let. Vím, že existuje mnoho dalších zákazníků, kteří se o ně podělí. Zde je ukázka některých recenzí zveřejněných na našem webu:
Zákazník InMotion Arjun
Zákazník InMotion Steven R
Zákazník InMotion Brad
Zákazník InMotion Danielle
Zákaznická trojka InMotion

U firemních webů je rozhodující mít zaručené zdroje a přidanou kontrolu nad prostředím serveru, které získáte díky hostování VPS – zejména pokud očekáváte růst provozu na vašich webových stránkách. A ze všech dostupných hostingových plánů VPS získává InMotion Hosting můj hlas jako jeden z nejlepších.
hostování inmotion-vps

Kliknutím sem získáte 51% slevu na server InMotion Hosting VPS

Hodnocení InMotion Hosting VPS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map