Recenzia VPS InMotion

inMotion-hosting-VPS-review


2019 najlepší webhostingNajlepšie hosting VPS Od roku 2009 som zákazníkom hostenia InMotion a vďaka spoločnému plánu podnikového hostingu som si užil vynikajúce služby a podporu. Avšak so zvýšenými požiadavkami na prevádzku a zdroje som sa rozhodol prejsť na hostingový plán VPS. Funkcie VPS spoločnosti InMotion sú rovnako pôsobivé ako ich zdieľané plány hostenia, takže pôsobia omnoho ľahšie, takže bolo ľahkou voľbou ísť s ich riadeným hosťovaním SSD VPS – poháňaným cloudom..

Ak uvažujete o hostovaní VPS pre svoju firemnú webovú stránku alebo potrebujete prejsť od zdieľaného webhostingového plánu, odporúčame vám prečítať si moje skúsenosti s VPS spoločnosti InMotion Hosting a zobraziť moje výsledky..

Získajte 51% zľavu na hostovanie služby InMotion VPS tu

InMotion má tri rôzne hostingové plány VPS:

VPS-1000H-S
4 GB RAM
Prenos údajov 4TB
75 GB voľného miesta na disku
3 Určené adresy IP
29,99 dolárov mo. VPS-2000h-S
6 GB RAM
Prenos údajov 5TB
Miesto na disku 150 GB
4 Určené adresy IP
49,99 dolárov mo. VPS-3000H-S
8 GB RAM
Prenos údajov 6TB
260 GB voľného miesta na disku
5 Určené adresy IP
74,99 dolárov mesačne.

Funkcie hostenia InMotion VPS

 • Funkcia vysokej dostupnosti pre redundanciu v reálnom čase
 • Bezplatná licencia cPanel
 • Zadarmo disky SSD
 • Managed Hosting
 • Technológia zóny maximálnej rýchlosti
 • Zabezpečený e-mail
 • Optimalizované pre elektronický obchod
 • Informačný panel zdrojov
 • Funkcia snímok
 • Ochrana pred útokmi DDoS
 • Zálohovanie zadarmo
 • 99,9% dostupnosť
 • Záruka 90 dní na vrátenie peňazí

Po nastavení svojho účtu k nemu získate prístup z panelu Správa účtov (AMP). Rozhranie je podobné zdieľanému hosťovaniu InMotion, všimnete si však niekoľko ďalších možností:
inMotion-VPS-amp

Správa servera My Cloud Server poskytuje rýchle odkazy, na ktorých môžete zastaviť a reštartovať server, získať prístup root a prístup k cPanel a WHM. Môžete tiež monitorovať využitie zdrojov pre šírku pásma, miesto na disku, RAM a priemer načítania.

Veľmi sa mi páči funkcia Snímka servera, ku ktorej máte prístup aj z tejto oblasti. Keď vytvoríte snímku, budete sa môcť vrátiť k tomuto stavu súborov servera, databáz a konfigurácie, ak by ste niekedy mali problém a museli by ste sa vrátiť. Je dôležité pamätať na to, že tieto snímky nie sú určené ako náhrada za riadne úplné zálohy vašich údajov, ktoré by ste mali stále vykonávať. Po vytvorení snímky je k dispozícii 10 dní. Ak si ju chcete ponechať na dlhšiu dobu, budete si musieť kúpiť priestor na dlhodobé uloženie.
inMotion-VPS-server-snapshots

WHM (alebo WebHost Manager) vám umožňuje upravovať a prezerať položky, ako sú konfigurácia servera, autentifikácie, správy o doručení e-mailu atď..
inMotion-VPS-WHM

Zatiaľ čo cPanel s InMotion Hosting VPS má iný vzhľad ako cPanel zdieľaného hostenia, funkcie a aplikácie sú rovnaké (s niekoľkými dodatkami). Informácie o serveri môžete získať aj v pravom stĺpci. Jedným bodom, ktorý treba mať na pamäti, je to, že VPS cPanel nezahŕňa Softaculous pre inštaláciu softvérových aplikácií. Budete musieť manuálne nainštalovať softvér, napríklad WordPress, alebo si môžete zakúpiť licenciu Softaculous za 50 dolárov ročne..
inMotion-VPS-cpanel

Rýchlosť a výkon

Hlavnou výhodou hostenia VPS je schopnosť zvládnuť väčšie požiadavky na zdroje, aby vaše webové stránky mohli bežať hladko, aj keď sa vaša prevádzka zvýši. Moje doterajšie skúsenosti s plánom VPS spoločnosti InMotion Hosting boli vynikajúce. Výkonnosť webových stránok je vynikajúca a rýchlosť mojej webovej stránky sa dokonca zlepšila. Tu je porovnanie mojich výsledkov zdieľaného hostenia a mojich výsledkov VPS hostenia.
INMOTION zdieľaný-hosting-speedZdieľaná rýchlosť hostenia InMotioninMotion-VPS-speedRýchlosť hostenia InMotion VPS

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora bola vždy jednou zo silných stránok InMotion Hosting. S VPS Hosting je ešte dôležitejšie, aby ste mali tím podpory, na ktorý sa môžete spoľahnúť. A v mojom prípade mi InMotion poskytoval obvyklú vynikajúcu pomoc, pretože mi pomohol nastaviť si môj účet hostingu VPS a odpovedať na všetky otázky týkajúce sa prechodu na VPS..

Tu je ukážka prepisu rozhovoru:
INMOTION-chatu Prepis

odporúčanie

Celkovo bol VPS hosting spoločnosti InMotion vynikajúci. Ďalšie zdroje v kombinácii s redundanciou cloudového servera s vysokou dostupnosťou zaraďujú InMotion na začiatok zoznamu odporúčaní VPS. Oceňujem predovšetkým spravované funkcie hostingu spolu s ich užitočnou zákazníckou podporou.

A výkonnosť môjho webu bola vynikajúca – niečo, čo som od InMotion Hosting očakával v priebehu rokov. Viem, že existuje mnoho ďalších zákazníkov, ktorí zdieľajú moje pocity o nich. Tu je ukážka niektorých recenzií zverejnených na našich stránkach:
Zákazník InMotion Arjun
Zákazník InMotion Steven R
Zákazník InMotion Brad
Zákazník InMotion Danielle
Trója zákazníka InMotion

Pre podnikové webové stránky je rozhodujúce mať zaručené zdroje a väčšiu kontrolu nad prostredím servera, ktoré získate pomocou hostenia VPS – najmä ak očakávate rast návštevnosti svojich webových stránok. A zo všetkých dostupných hostingových plánov VPS získa InMotion Hosting môj hlas ako jeden z najlepších.
inMotion-VPS hosting

Kliknutím sem získate 51% zľavu na serveri InMotion Hosting VPS

Hodnotenia InMotion Hosting VPS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map