Rozhovor: Sunil Saxena zo spoločnosti InMotion Hosting

Sunil Saxena Spoluzakladateľ spoločnosti InMotion Hosting


Od svojho založenia v roku 2001 je InMotion Hosting vysoko považovaná mnohými za jedného z najlepších poskytovateľov webhostingu – najmä pre obchodné webové stránky. So sídlom v Los Angeles, CA, as dátovými centrami na západnom a východnom pobreží, sa nachádzajú v hornej časti mnohých najlepších zoznamov webhostingov..

Ako zákazník, ktorý som sám od roku 2009, som osobne zažil vynikajúce služby a podporu služby InMotion Hosting. Nedávno som mal možnosť sa porozprávať so spoluzakladateľom a spoločnosťou EVP spoločnosti InMotion Hosting Sunil Saxena. Naozaj som chcel, aby sa jeho zameranie na webhostingový priemysel vo všeobecnosti týkalo, a čo má InMotion k dispozícii do budúcnosti.

Web Hosting Cat: Keď začíname nový rok, vidíte vo všeobecnosti najväčšie výzvy pre webhostingové spoločnosti a aké sú niektoré z cieľov InMotion Hosting??

Sunil Saxena: Jednou z väčších výziev pre webhostingový priestor všeobecne je zabezpečiť, aby sme sa z technologického hľadiska prispôsobili novším potrebám zákazníkov. Napríklad jedna vec, ktorú sme v roku 2013 identifikovali a implementovali v roku 2014, bolo zabezpečiť, aby sme mali SSD a niektoré servery s rýchlejšou prevádzkou pre našich zákazníkov. Pretože väčšina spotrebiteľov už vie, veci musia bežať rýchlo, veci musia fungovať efektívne a musia neustále pracovať. Zistili sme, že vďaka technologickým zmenám, ako je SSD, ale aj ďalším zmenám niektorých našich funkcií, to skutočne pomohlo našim zákazníkom, ktorí sú väčšinou majiteľmi firiem, skutočne posunuli svoje podnikanie na ďalšiu úroveň..

WHC: V poslednom čase niekoľko služieb, ktoré niektoré hostingové spoločnosti propagujú, sú spravované hostingové plány WordPress a siete na doručovanie obsahu. Spoločnosť InMotion ponúkne niektorú z nich v blízkej budúcnosti?

SS: Vlastne sme riadili hostenie WordPress už prostredníctvom takzvaného nášho tímu spravovaných služieb. Nezdieľame to teda ako niektorí z ostatných poskytovateľov, ale robíme to, že v skutočnosti máme vyhradený tím ľudí, ktorí nielenže spravujú hostenie WordPress pre vás, ale spravujú ho aj všeobecne. Čokoľvek sa často stane, keď k nám prídu niektoré väčšie organizácie a povedajú: „Dobre, potrebujeme, aby ste nakonfigurovali tieto tri konkrétne dedikované servery určitým spôsobom tak, aby sme boli pripravení na spravodajskú reláciu“, alebo niečo podobné že. Náš riadený tím to môže urobiť.

A [pokiaľ ide] o poskytovateľov CDN, tento rok skutočne implementujeme niečo, čo je užší vzťah s niektorými ostatnými predajcami.

WHC: Čo by ste povedali, sú tri najlepšie veci, ktoré odlišujú InMotion Hosting od ostatných webhostingových spoločností?

SS: Náš zákaznícky servis a podpora sú pre nás ako vždy od začiatku dôležité. Máme veľmi dôležitý súbor základných hodnôt, ktoré všetci v organizácii odo mňa až po najnovšie najímania dodržiavajú a žijú. Okrem toho je dôležité, aby sme naďalej pracovali na zákazníckych skúsenostiach. Pretože webhosting je stále webhosting, v súčasnosti je veľmi odlišný ako pred tromi rokmi – a odteraz bude veľmi odlišný aj o tri roky. Preto je pre nás veľmi dôležité mať tím pre skúsenosti zákazníkov, ktorý nám pomáha pochopiť, aké sú potreby zákazníkov a aké sú tieto meniace sa potreby. A nakoniec je to o poskytovaní správnych produktov našim obchodným zákazníkom a o pomoci našim zákazníkom uspieť. Takže opäť, práca s WordPress, ale tiež vyjsť s niektorými novými nástrojmi na tvorbu stránok – a potom aj na vyššej strane, uistite sa, že naše dedikované servery, naše platformy pre predajcov a náš VPS hosting slúžia potrebám zákazníka, aby mohli byť úspešný. Pretože naša mantra je v zásade: Keď sú naši zákazníci úspešní, sme úspešní.

WHC: Bezpečnosť údajov sa stala v poslednom čase veľmi veľkým problémom. Čo nám môžete povedať o tom, ako sa InMotion Hosting snaží chrániť webové stránky vašich zákazníkov?

SS: Máme špecializovaný tím systémových administrátorov, ktorí neustále sledujú a monitorujú naše siete prostredníctvom Nagios a skutočne sú tiež na mieste. Takže na rozdiel od niektorých poskytovateľov, ktorí buď používajú [kolokačné centrum] s iným poskytovateľom služieb, alebo vlastne iba predávajú hostingové služby, máme vlastne vyhradených systémových administrátorov, ktorí sú na mieste 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby sa ubezpečili, že sledujú servery. monitorovaním a následným proaktívnym riešením prípadných hackov, problémov alebo podobne.

Okrem toho sme neskoro investovali do niektorých našich hardvérov dosť peňazí. Napríklad sme implementovali dva veľmi spoľahlivé a robustné systémy na zmiernenie DDoS v našich dátových centrách na východnom aj západnom pobreží, čo bolo vynikajúce. Takže útok DoS, ktorý pred rokom a pol ochromoval naše webové servery, nie je ničím iným ako prekliknutím grafu..

WHC: Cloud Hosting sa stala ďalšou horúcou témou. Aké sú vaše názory na cloud a spoločnosť InMotion v budúcnosti poskytne cloudové služby?

SS: Cloud hosting je veľmi horúci! Myslím, že každý chce mať cloud. Myslím, že niektorí ľudia chcú cloud, ale nie sú si istí, čo je cloud. Koncom roka 2015 vyjdeme s vlastným holým kovovým mrakom. [Pre] veľa našich zákazníkov, ktorí používajú našu technológiu VPS, je virtualizačná technológia za našimi VPS v niektorých ohľadoch veľmi podobná cloudu. Koncom roka však budeme mať vyhradený cloudový produkt.

WHC: Ak sa pozeráte ďalej po ceste, vidíte priemysel v nasledujúcich piatich alebo desiatich rokoch? Vidíte väčšie rozšírenie medzi webhostingovými spoločnosťami alebo možno konsolidáciu počtu webhostingov dostupných spotrebiteľom?

SS: Medzi niektorými väčšími spoločnosťami tam boli dosť konsolidácie. Verím, že dôjde k väčšej konsolidácii, ako aj pri pohľade na rok 2016, 2017 a čo nie. A tí, ktorí sú schopní neustále sa vyvíjať a poskytovať svojim zákazníkom čo najlepšie služby a skúsenosti, sa im budú dariť dobre. A myslím si, že ostatní budú musieť nejako skontrolovať črevo a zistiť, čo je pre nich dôležité.

Ďalšie informácie o hostení InMotion nájdete v týchto súvisiacich príspevkoch:

Recenzia hostenia InMotion

Pohľad dovnútra na dátové centrum hostingu InMotion

Webhosting v južnej Kalifornii

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map