Rozhovor: SunMasena InMotion Hosting

Sunil Saxena Spoluzakladatel hostování InMotion


Od svého založení v roce 2001 je InMotion Hosting považována mnoha za jeden z nejlepších poskytovatelů webhostingu – zejména pro obchodní weby. Se sídlem v Los Angeles, CA, as datovými centry na západním i východním pobřeží, lze je nalézt na vrcholu mnoha nejlepších seznamů webhostingů.

Jako zákazník sám od roku 2009 jsem osobně zažil vynikající služby a podporu InMotion Hosting. Nedávno jsem měl možnost si povídat se spoluzakladatelem a společností EVP společnosti InMotion Hosting Sunil Saxena. Opravdu jsem chtěl dostat jeho představu o webhostingovém průmyslu obecně – a o tom, co má InMotion v budoucnu.

Web Hosting Cat: Jak začínáme nový rok, co považujete za největší výzvy pro webhostingové společnosti obecně a jaké jsou některé z cílů InMotion Hosting?

Sunil Saxena: Jednou z větších výzev pro webový hostingový prostor obecně je zajistit, aby se z technologického hlediska přizpůsobovali novějším potřebám zákazníků. Například jedna věc, kterou jsme identifikovali v roce 2013 a implementovali v roce 2014, bylo zajistit, abychom měli pro naše zákazníky SSD a některé rychlejší servery. Protože jak nyní většina spotřebitelů ví, věci musí běžet rychle, věci musí běžet efektivně a musí neustále pracovat. Zjistili jsme tedy, že s technologickými změnami, jako je SSD, ale také s některými dalšími změnami některých našich funkcí, to opravdu pomohlo našim zákazníkům – kteří jsou většinou majiteli firem – skutečně posunuli své podnikání na další úroveň.

WHC: V poslední době několik služeb, které některé hostingové společnosti propagují, jsou spravované plány hostování WordPress a sítě pro doručování obsahu. Will InMotion nabídne některou z nich v blízké budoucnosti?

SS: Ve skutečnosti jsme spravovali hosting WordPress již prostřednictvím toho, co se nazývá náš tým spravovaných služeb. Takže to nespojujeme jako někteří jiní poskytovatelé, ale to, co děláme, je, že ve skutečnosti máme vyhrazený tým lidí, kteří nejenže spravují hosting WordPress pro vás, ale také spravují hosting obecně. Často se tedy stane, že se k nám dostanou některé větší organizace a řeknou: „Dobře, potřebujeme, abyste nakonfigurovali tyto tři konkrétní dedikované servery určitým způsobem tak, abychom byli připraveni na zpravodajskou show“, nebo něco jako že. Náš spravovaný tým to dokáže.

A pokud jde o poskytovatele CDN, letos skutečně implementujeme něco, co je užší vztah s některými dalšími prodejci.

WHC: Co byste řekl, jsou 3 nejlepší věci, které odlišují InMotion Hosting od ostatních webhostingových společností?

SS: Náš zákaznický servis a podpora jsou pro nás jako vždy nejdůležitější od prvního dne. Máme velmi důležitou sadu základních hodnot, které všichni v organizaci ode mě až po nejnovější nájemníky dodržují a žijí. Kromě toho je důležité, abychom i nadále pracovali na zákaznických zkušenostech. Protože ačkoli webhosting je stále webhosting, je nyní velmi odlišný než před třemi lety – a od nynějška se bude také velmi lišit. Mít tým zákaznických zkušeností nám pomáhá pochopit, jaké jsou potřeby zákazníků a [vědět], jaké jsou tyto měnící se potřeby, je pro nás velmi důležité. A konečně jde o poskytování správných produktů pro naše firemní zákazníky a o [pomoci] našim zákazníkům k úspěchu. Takže opět, práce s WordPress, ale také přicházení s některými novými nástroji pro vytváření stránek – a pak také na vyšší straně, ujistěte se, že naše dedikované servery, naše platformy pro distributory a náš VPS hosting obsluhuje potřeby zákazníka, aby mohly být úspěšný. Protože naše mantra je v zásadě následující: Když jsou naši zákazníci úspěšní, jsme úspěšní.

WHC: Zabezpečení dat se stalo v poslední době velmi velkým problémem. Co nám můžete říci o tom, jak se InMotion Hosting snaží chránit webové stránky vašich zákazníků?

SS: Máme specializovaný tým systémových administrátorů, kteří naše sítě neustále sledují a monitorují prostřednictvím Nagiosu a skutečně jsou také na místě. Takže na rozdíl od některých jiných poskytovatelů, kteří buď využívají kolokační centrum s jiným poskytovatelem služeb, nebo ve skutečnosti pouze prodávají hostingové služby, máme ve skutečnosti vlastní specializované systémové administrátory, kteří jsou na místě 24/7, aby se ujistili, že sledují servery sledováním a následným proaktivním řešením jakýchkoli hackerů, problémů nebo něčeho podobného.

Kromě toho jsme do pozdějšího dne investovali do některých našich hardwarů dost peněz. Například jsme implementovali dva velmi spolehlivé a robustní systémy zmírňování DDoS v našich datových centrech na východním i západním pobřeží, což bylo skvělé. Možná tedy útok DoS, který před rokem a půlem ochromoval naše webové servery, není ničím jiným než vyklouznutím na grafu.

WHC: Cloud Hosting se stal dalším žhavým tématem. Co si myslíte o cloudu a v budoucnu InMotion poskytne cloudové služby?

SS: Cloud hosting je velmi horký! Myslím, že každý chce mít cloud. Myslím, že někteří lidé chtějí cloud, ale nejsou si jistí, co je cloud. Koncem roku 2015 vyjdeme s vlastním holým kovovým cloudem. [Pro] mnoho našich zákazníků, kteří využívají naši technologii VPS, je virtualizační technologie za našimi VPS v některých ohledech velmi oblačná. Ke konci roku však budeme mít vyhrazený cloudový produkt.

WHC: Kde se díváte dále po silnici, kde vidíte průmysl v příštích pěti nebo deseti letech? Vidíte větší rozšíření mezi webhostingovými společnostmi nebo možná konsolidaci počtu webhostingů dostupných spotřebitelům?

SS: Mezi některými většími společnostmi tam venku byla docela konsolidace. Věřím, že bude více konsolidace, stejně jako se podíváme na rok 2016, 2017 a co ne. A ti, kteří jsou schopni se neustále vyvíjet a poskytovat svým zákazníkům co nejlepší služby a zkušenosti, se jim budou dobře darovat. A já si myslím, že ostatní budou muset něco zkontrolovat a zjistit, co je pro ně důležité.

Další informace o hostování InMotion najdete v těchto souvisejících příspěvcích:

Recenze hostování InMotion

Vnitřní pohled na datové centrum hostingu InMotion

Webhosting v jižní Kalifornii

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map