Sissejuhatus InMotion Hostingi andmekeskusesse

InMotioni hostingu andmekeskus


Mõne inimese jaoks on veebimajutusettevõte meelevaldne või eraldiseisev üksus, mis laseb teie veebisaidil kuidagi küberruumis veebis juurdepääsetavaks teha. Nad arvavad, et on olemas mõned arvutid ja toetavad inimesi, et nad saaksid mingil viisil tööd tehtud. Muidugi, tehnikageenidele meeldib selline värk, kuid võib-olla peaksime kõik rohkem mõtlema sellele, mis kulisside taga toimub. Kuidas veebimajutusettevõtte andmekeskus tegelikult välja näeb ja kuidas see tegelikult toimib?

Hiljuti oli mul privileeg tutvuda kulisside taga kulisside taga InMotioni hostingu andmekeskus Los Angeles, CA. Oma klientide veebisaitide tegelike mutrite ja poltide nägemine oli fantastiline kogemus. Olen alati pidanud InMotionit parimaks valikuks ettevõtte veebimajutusteenuste jaoks, kuna registreerusin esmakordselt 2009. aastal kliendiks. Ja pärast nende tipptasemel andmekeskuses käimist näen kindlasti, miks ja kuidas InMotion Hosting seda pakkuda suudab. kõigi oma klientide jaoks parim veebimajutus.

InMotioni andmekeskuse serverid

Esiteks on turvalisuse mitu kihti. Hoonesse sisenemiseks on vajalik sisselogimine ja läbivaatus ning kogu riistvara hoitakse hästi kinnitatud piirkonnas. Suur rahulejäänud serverite arv puhkas mind täielikult. Tutvusin nii pühendatud kui ka jagatud hostimise serveritega. Kogu riistvara on ajakohane, vajadusel paigaldatakse uued masinad.

Tegelikult oli minu visiidil hunnik uusi arvuteid, mis olid karbist lahti ja üles seatud.

InMotioni andmekeskuse uus server

On väga ilmne, et InMotion usub oma klientidele parimate võimalike seadmete omamisse. Andmekeskuse tippserverite hulgas on Dell R720 seeria ja T420 masinad.

InMotioni andmekeskuse Dell Server

Sain isegi vaadata ühe uue topeltprotsessoriga (E5-2430 Xeon) ja 2TB kõvakettaga RAID (1-5-10) serveritega serverit. Nendel masinatel võib olla kuni terabait mälu. Neile teist, kes ei arvesta riistvara spetsifikatsioonidega, lubage mul öelda, et kõik serverid, mida ma InMotioni andmekeskuses nägin, olid muljetavaldavad ja enam kui võimelised teie veebisaitide jaoks suurepäraseid tulemusi andma.

InMotion andmekeskuse kaheprotsessoriline server

Kõik kvaliteetsed andmekeskused peavad tagama optimaalse toiteallika, et asjad käiksid, ja kõigi oma serverite korraliku jahutamise. Jälle anti mulle võimalus näha täpselt, kuidas see kõik InMotionis töötab. Neil pole mitte ainult ajutist katkestust või katkestust pakkuvat UPS-i aku energiat, vaid hoone all on ka mõned massiivsed varugeneraatorid, mis suudavad katta pikema energiakaotuse.

InMotioni andmekeskuse varundusjõud

Jahutades on kogu rajatises tohutud Emersoni võrgu võimsusjahutid, mis tagavad optimaalse temperatuuri 68–70 kraadi – mis tagab, et nende arvutite sisetemperatuur ei tõuse kunagi üle 85 kraadi.

InMotioni andmekeskuse jahutid

Kuigi InMotion täiustab pidevalt nende servereid ja täiustab neid, ei pea te muretsema asendatud arvutite andmete ohustamise pärast. Üks lahedaid masinaid, mida ma nägin, oli kõvaketta degausser, mida nad kasutavad vanade arvutite draivide kustutamiseks ja hävitamiseks. Serverite uuendamisel tõmmatakse vanad kõvakettad välja ja pannakse sellesse spetsiaalsesse masinasse, mis toimib magnetiseerijana ja pühib draivilt kogu teabe ning muudab selle kasutamiskõlbmatuks.

InMotioni andmekeskuse degausser

Olen varem kirjutanud InMotion Hostingi tehnoloogiast Max Speed ​​Zone ja kuidas minu veebisaidi kiirus on alati olnud suurepärane. InMotioni Los Angelese andmekeskus asub ideaalselt One Wilshire’i kõrval – enamiku lääneranniku ühenduste sõlmpunkt. Neil on idarannikul ka teine ​​andmekeskus, mis võimaldab neil kasutada oma Max Speed ​​Zone tehnoloogiat. Siis pole üllatav, et nende võrgukiirus on veebihostide seas üks kiiremaid.

InMotioni hostingu andmekeskuse serverid

InMotioni kulisside taha vaatamine oli väga informatiivne kogemus, kuid mis kõige parem, kinnitas minu ringkäik InMotioni hostingu andmekeskuses mulle nende pühendumust klientide kolmele kõige olulisemale murele.

1. Turvalisus – InMotioni andmekeskus asub väga turvalises hoones. Te ei leia juhuslikke inimesi, kes rajatistes ringi kõnniksid. Ja kuigi hoonel endal on palju kaitsemeetmeid; Lisaks on andmekeskuse põrand varustatud kaasaegseima turvalisusega.

2. Ülaosa riistvara – Mulle jättis kogu riistvara väga mulje. Kõik serverid ja muud seadmed näevad välja uued – siin pole vananenud masinaid. InMotioni riistvara spetsifikatsioonid on seal parimate seas. Tegelikult sain ma vaadata nii mõndagi uusimat spetsiaalset ja jagatud serverit, mida testitakse ja valmis kasutamiseks, kui ka mõnda uhiuut karbiserverit, mis varsti tootmisesse pannakse.

3. Andmekaitse & Võrgu saadavus – Andmekeskuses on palju jahuteid, et hoida kõigi serverite temperatuur optimaalsel tasemel. Aku hädaabi ja diiselmootoriga generaatorid tagavad pideva tööaja.

Eriline tänu on InMotion Hostingi inimestele, kes lubasid mul külastada Lääneranniku andmekeskust Los Angeleses, CA.

2015. aasta värskendus

InMotioni hostingu andmekeskus 2015
Alates minu esimesest külastusest InMotioni hostingu andmekeskuses on nad teinud mõningaid olulisi uuendusi, sealhulgas:

  • Andmekeskuse rajatise laiendamine
  • DDoS kaitsesüsteemi juurutamine
  • Kiudoptiliste kaablisüsteemide võimsus 43 TB sekundis. Andmeedastus
  • Solid State Drive’i kaasamine nende serveritesse

Vaadake Minu 2015. aasta InMotioni hostingu andmekeskuse ülevaadet siit

InMotioni majutamine üle 50 protsendi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector