Vnitřní pohled na datové centrum hostingu InMotion

Datové centrum hostující InMotion


Pro některé lidi je webhostingová společnost libovolná nebo samostatná entita, která nějakým způsobem umožňuje přístup na váš web online v kyberprostoru. Předpokládají, že existují některé počítače a podporují lidi nějakým způsobem, jak tuto práci vykonají. Jistě, tech geekové mají rádi tento druh věcí, ale možná bychom se měli všichni více zamyslet nad tím, co se děje v zákulisí. Jak datové centrum webhostingové společnosti opravdu vypadá a jak to opravdu funguje?

Nedávno jsem měl tu čest podívat se do zákulisí s prohlídkou Datové centrum hostující InMotion v Los Angeles, CA. Být schopen vidět skutečné matice a šrouby, které pohánějí webové stránky jejich zákazníků, bylo úžasným zážitkem. Vždy jsem považoval InMotion za nejlepší volbu pro obchodní webhosting, protože jsem se poprvé zaregistroval jako zákazník v roce 2009. A po prohlídce jejich nejmodernějšího datového centra, určitě uvidím, proč a jak je InMotion Hosting schopen poskytnout špičkový webhosting pro všechny své zákazníky.

Servery InMotion Data Center

Za prvé, existuje několik vrstev zabezpečení. Vstup do budovy vyžaduje kontrolu a screening a veškerý hardware je uložen v dobře zabezpečené oblasti. Byl jsem úplně odfouknut obrovským počtem serverů v celém zařízení. Podrobně jsem se podíval na vyhrazené i sdílené hostingové servery. Veškerý hardware je neustále aktualizován a v případě potřeby se instalují nové stroje.

Ve skutečnosti byla při mé návštěvě spousta nových počítačů připravených k rozbalení a nastavení.

Nový server InMotion Data Center

Je zcela zřejmé, že společnost InMotion věří v to, že pro své zákazníky bude mít nejlepší možné vybavení. Mezi špičkové servery v datovém centru patří počítače řady Dell R720 a T420.

InMotion Data Center Dell Server

Dokonce jsem se podíval dovnitř jednoho z nových serverů s duálními procesory (E5-2430 Xeon) a 2TB pevnými disky s RAID (1-5-10). Tyto stroje mohou mít také potenciálně až terabajt paměti. Pro ty z vás, kteří nemají hardwarové specifikace, dovolte mi jen říci, že všechny servery, které jsem viděl v datovém centru InMotionu, byly působivé a více než schopné přinést skvělé výsledky pro vaše webové stránky..

Server duálních procesorů InMotion Data Center

Jakékoli kvalitní datové centrum musí zajistit, aby bylo zajištěno optimální zásobování energií pro udržení chodu věcí a správné chlazení všech jejich serverů. Opět jsem dostal příležitost vidět přesně, jak to všechno funguje v InMotionu. Mají nejen pohotovostní baterii UPS pro dočasné občasné výpadky nebo výpadky, ale také mají v budově několik masivních záložních generátorů, které mohou pokrýt prodlouženou ztrátu energie.

Záložní napájení InMotion Data Center

V rámci chlazení jsou v celém zařízení umístěny obrovské jednotky Emerson Network Power Cooler, které udržují optimální teplotu 68 až 70 stupňů – což zajišťuje, že vnitřní teplota jejich počítačů nikdy nepřekročí 85 stupňů..

Chladiče datových center InMotion

Přestože InMotion neustále inovuje a vylepšuje své servery, nemusíte se obávat kompromitovaných dat z některého z vyměněných počítačů. Jedním z nejlepších strojů, které jsem viděl, byl odmašťovač pevných disků, který používají k vymazání a zničení disků ze starých počítačů. Při upgradu serverů se staré pevné disky vytáhnou a vloží do tohoto speciálního stroje, který funguje jako magnetizér, a veškerá data z disku zcela odstraní a činí jej nepoužitelným..

Degausser datového centra InMotion

Už jsem psal o technologii Max Speed ​​Zone společnosti InMotion Hosting a o tom, jak byly moje webové stránky vždy vynikající. Los Angeles Data Center společnosti InMotion má ideální polohu hned vedle One Wilshire – rozbočovače pro většinu spojení na západním pobřeží. Na východním pobřeží mají také další datové centrum, které jim umožňuje využívat technologii Max Speed ​​Zone Technology. Není tedy divu, že rychlost jejich sítě je jednou z nejrychlejších mezi webovými hostiteli.

Servery hostující datová centra InMotion

Pohled do zákulisí pohledu na InMotion byl velmi poučný zážitek, ale nejlepší ze všech, moje prohlídka datového centra InMotion Hosting mi potvrdila svůj závazek vůči třem z nejdůležitějších problémů, které zákazníci mají.

1. Bezpečnostní – Datové centrum InMotion se nachází ve velmi zabezpečené budově. Nenajdete žádné náhodné lidi, kteří putují po zařízení. A zatímco samotná budova má spoustu záruk; Kromě toho je podlaha datového centra vybavena nejmodernějším zabezpečením.

2. Špičkový hardware – Byl jsem ohromen veškerým hardwarem. Všechny servery a další zařízení vypadají nové – zde nejsou žádné zastaralé stroje. Hardwarové specifikace společnosti InMotion patří mezi ty nejlepší. Ve skutečnosti jsem se podíval na některé z nejnovějších dedikovaných a sdílených serverů testovaných a připravených k použití, jakož i na některé zbrusu nové servery v krabici, které budou brzy uvedeny do výroby..

3. Ochrana dat & Dostupnost sítě – Datové centrum má dostatek chladičů, které udržují teplotu na optimální úrovni pro všechny servery. Nouzové napájení z baterií a generátory naftových motorů zajišťují nepřetržitý provoz.

Zvláštní poděkování patří lidem na InMotion Hosting za to, že mi umožnili prohlídku datového centra na západním pobřeží v Los Angeles v Kalifornii.

Aktualizace 2015

Datové centrum hostování InMotion 2015
Od mé první návštěvy datového centra Hosting InMotion provedli některé významné vylepšení, včetně:

 • Rozšíření zařízení datového centra
 • Implementace DDoS Protection System
 • Kabelové systémy s optickými vlákny s kapacitou 43 TB sec. Přenosy dat
 • Zahrnutí pevných disků do jejich serverů

Podívejte se na recenzi mého 2015 InMotion Hosting datového centra zde

Hosting InMotion s více než 50% slevou

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map