Ieskats InMotion Hosting datu centrā

InMotion mitināšanas datu centrs


Dažiem cilvēkiem tīmekļa mitināšanas uzņēmums ir patvaļīgs vai atdalīts uzņēmums, kas kaut kādā veidā ļauj jūsu vietnei tiešsaistē piekļūt kibertelpā. Viņi pieņem, ka ir daži datori un atbalsta cilvēkus, lai viņi kaut kā iegūtu darbu. Protams, tehniķiem patīk šāda veida lietas, bet varbūt mums visiem vajadzētu vairāk padomāt par to, kas notiek aizkulisēs. Kā izskatās tīmekļa mitināšanas uzņēmuma datu centrs un kā tas patiesībā darbojas?

Nesen man bija privilēģija ielūkoties aizkulisēs ar tūri pa InMotion mitināšanas datu centrs Losandželosā, Kalifornijā Iespēja redzēt faktiskos uzgriežņus un skrūves, kas darbina viņu klientu vietnes, bija satriecoša pieredze. Es vienmēr esmu uzskatījis, ka InMotion ir labākā izvēle biznesa tīmekļa mitināšanai, kopš es pirmo reizi piereģistrējos kā klients 2009. gadā. Un pēc tam, kad esmu apciemojis viņu modernāko datu centru, es noteikti redzu, kāpēc un kā InMotion Hostings spēj nodrošināt labākā tīmekļa mitināšana visiem saviem klientiem.

InMotion datu centra serveri

Pirmkārt, ir vairāki drošības līmeņi. Lai ieietu ēkā, nepieciešama reģistrēšanās un pārbaude, un visa aparatūra tiek turēta labi nostiprinātā vietā. Mani pilnībā iznīcināja milzīgais serveru skaits visā objektā. Es uzzināju gan veltītos, gan dalītā hostinga serverus. Visa aparatūra tiek atjaunināta, nepieciešamības gadījumā uzstādot jaunas mašīnas.

Faktiski manā vizītē bija ķekars jaunu datoru, kas bija gatavi atvienot un iestatīt.

InMotion datu centrā jauns serveris

Ir ļoti skaidrs, ka InMotion tic, ka viņu klientiem ir vislabākais aprīkojums. Starp augstākā līmeņa serveriem datu centrā ir Dell R720 sērija un T420 mašīnas.

InMotion datu centra Dell serveris

Es pat apskatīju viena no jaunajiem serveriem ar duālajiem procesoriem (E5-2430 Xeon) un 2 TB cietajiem diskiem, kas darbojas ar RAID (1-5-10). Arī šīm mašīnām var būt līdz terabaitiem atmiņas. Tiem, kas neietilpst aparatūras specifikācijās, ļaujiet man tikai pateikt, ka visi serveri, kurus es redzēju InMotion datu centrā, bija iespaidīgi un vairāk nekā spēja radīt lieliskus rezultātus jūsu vietnēm.

InMotion datu centra divprocesoru serveris

Jebkuram kvalitatīvam datu centram ir jānodrošina optimāla enerģijas padeve, lai viss darbotos, un pareiza dzesēšana visiem saviem serveriem. Man atkal tika dota iespēja precīzi redzēt, kā tas viss darbojas InMotion. Viņiem ir ne tikai ārkārtas UPS akumulatora enerģija īslaicīgai pārtraukšanai vai pārtraukumiem, bet arī zem ēkas ir daži masīvi rezerves ģeneratori, kas var segt ilgstošus enerģijas zudumus.

InMotion datu centra rezerves jauda

Dzesēšanas ziņā visā objektā ir izvietoti milzīgi Emerson Network Power Cooler bloki, kas uztur optimālu temperatūru no 68 līdz 70 grādiem – kas nodrošina, ka viņu datoru iekšējā temperatūra nekad nepārsniedz 85 grādus..

InMotion datu centra dzesētāji

Kamēr InMotion pastāvīgi jaunina un uzlabo savus serverus, jums nav jāuztraucas par datiem no jebkura aizvietotā datora, kas tiek apdraudēts. Viena no foršākajām mašīnām, ko es redzēju, bija cietā diska degausser, kuru viņi izmanto, lai izdzēstu un iznīcinātu diskus no vecajiem datoriem. Atjauninot serverus, vecie cietie diski tiek izvilkti un tiek ievietoti šajā īpašajā mašīnā, kas darbojas kā magnetizētājs un pilnībā noslauka visus datus no diska un padara to nelietojamu.

InMotion Data Center Degausser

Es jau esmu rakstījis par InMotion Hosting tehnoloģiju Max Speed ​​Zone un par to, kā manas vietnes ātrums vienmēr ir bijis lielisks. InMotion Losandželosas datu centrs atrodas ideālā vietā blakus One Wilshire – mezglam lielākajai daļai savienojumu Rietumu krastā. Viņiem ir arī cits datu centrs austrumu krastā, kas ļauj viņiem izmantot savu maksimālā ātruma zonas tehnoloģiju. Tad nav pārsteigums, ka viņu tīkla ātrums ir viens no ātrākajiem tīmekļa mitinātājiem.

InMotion hostinga datu centra serveri

Ieskats InMotion aizkulisēs bija ļoti informatīva pieredze, bet pats labākais, ka mana ekskursija pa InMotion Hostinga datu centru man apliecināja apņemšanos ievērot trīs no vissvarīgākajām klientu rūpēm.

1. Drošība – InMotion datu centrs atrodas ļoti drošā ēkā. Jūs neatradīsit nevienu nejaušu cilvēku, kas klejo pa objektiem. Un, lai gan pašā ēkā ir daudz aizsardzības līdzekļu; Turklāt datu centra grīda ir aprīkota ar vismodernāko drošību.

2. Augšējā gala aparatūra – Es biju ļoti pārsteigts par visu aparatūru. Visi serveri un cits aprīkojums izskatās jauns – šeit nav novecojušu mašīnu. InMotion aparatūras specifikācijas ir vieni no labākajiem. Patiesībā es apskatīju dažus no jaunākajiem speciālajiem un koplietotajiem serveriem, kas tiek pārbaudīti un sagatavoti lietošanai, kā arī dažus pavisam jaunus ievietotus serverus, kas drīz tiks laisti ražošanā.

3. Datu aizsardzība & Tīkla pieejamība – Datu centrā ir ļoti daudz dzesētāju, lai visiem serveriem nodrošinātu optimālu temperatūru. Avārijas akumulatora enerģija, kā arī ar dīzeļdegvielu darbināmi ģeneratori nodrošina nepārtrauktu darbības laiku.

Īpašs paldies cilvēkiem ar InMotion Hosting, ka viņi ļāva man apmeklēt Rietumu krasta datu centru Losandželosā, Kalifornijā.

2015. gada atjauninājums

InMotion hostinga datu centrs 2015
Kopš manas pirmās vizītes InMotion mitināšanas datu centrā viņi ir veikuši dažus nozīmīgus jauninājumus, tostarp:

 • Datu centra mehānisma paplašināšana
 • DDoS aizsardzības sistēmas ieviešana
 • Optisko šķiedru kabeļu sistēmas ar jaudu 43 TB sek. Datu pārraide
 • Cietvielu disku iekļaušana serveros

Šeit skatiet Mana 2015. gada InMotion mitināšanas datu centra pārskatu

InMotion hostings ar atlaidi virs 50 procentiem

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map