InMotion Hostinga VPS apskats

inmotion-hostings-vps-review


2019. gada labākais tīmekļa mitināšanaLabākais VPS hostings Kopš 2009. gada es esmu InMotion Hosting klients un izbaudīju izcilus pakalpojumus un atbalstu ar viņu kopīgo biznesa mitināšanas plānu. Tomēr, pieaugot trafika un resursu pieprasījumam, es pieņēmu lēmumu pāriet uz VPS mitināšanas plānu. Lai arī cik labi ir viņu kopīgotie mitināšanas plāni, InMotion VPS funkcijas ir vēl iespaidīgākas, tāpēc bija viegli izvēlēties doties uz viņu pārvaldīto SSD VPS mitināšanu – ar mākoņa palīdzību..

Ja apsverat VPS mitināšanu sava uzņēmuma vietnē vai jums ir jāpāriet no dalīta tīmekļa mitināšanas plāna, es aicinu jūs izlasīt par manu pieredzi ar InMotion Hosting VPS un redzēt manus rezultātus.

Saņemiet 51% atlaidi vietnei InMotion Hosting VPS

InMotion ir trīs dažādi VPS mitināšanas plāni:

VPS-1000HA-S
4 GB RAM
4 TB datu pārsūtīšana
75 GB diska vietas
3 īpašas IP adreses
Mēnesis 29,99 USD. VPS-2000HA-S
6 GB RAM
5 TB datu pārsūtīšana
150 GB diska vietas
4 īpašas IP adreses
Mēnesis 49,99 USD. VPS-3000HA-S
8 GB RAM
6 TB datu pārsūtīšana
260 GB diska vietas
5 īpašas IP adreses
74,99 USD mēnesī.

InMotion Hostinga VPS funkcijas

 • Augstas pieejamības funkcija reālā laika atlaišanai
 • Bezmaksas cPanel licence
 • Bezmaksas SSD diskdziņi
 • Pārvaldīts hostings
 • Maksimālā ātruma zonas tehnoloģija
 • Drošs e-pasts
 • Optimizēts e-komercijai
 • Resursu informācijas panelis
 • Momentuzņēmuma funkcionalitāte
 • DDoS uzbrukuma aizsardzība
 • Bezmaksas datu dublēšana
 • 99,9% Uptime
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija

Pēc konta iestatīšanas tam varat piekļūt, izmantojot konta pārvaldības paneli (AMP). Saskarne ir līdzīga InMotion kopīgotajam mitināšanai, tomēr jūs pamanīsit dažas papildu iespējas:
inmotion-vps-amp

Pārvaldīt My Cloud Server nodrošina ātrās saites, kurās varat apturēt un restartēt serveri, iegūt saknes piekļuvi un piekļūt cPanel un WHM. Varat arī kontrolēt joslas platuma, diska vietas, operatīvās atmiņas un vidējās slodzes resursu izmantošanu.

Man ļoti patīk servera momentuzņēmuma funkcija, kurai var piekļūt arī no šīs zonas. Veidojot momentuzņēmumu, varat atgriezties pie servera failu, datu bāzu un konfigurācijas stāvokļa, ja jums kādreiz ir radusies problēma un jums ir nepieciešams to atjaunot. Ir svarīgi ņemt vērā, ka šie momentuzņēmumi nav domāti kā aizstājējs pareizai, pilnīgai datu dublēšanai, kas jums joprojām jāveic. Kad esat izveidojis momentuzņēmumu, tas ir pieejams 10 dienas. Ja vēlaties to saglabāt ilgāku laiku, jums būs jāiegādājas ilgtermiņa krātuves vieta.
inmotion-vps-server-momentuzņēmumi

WHM (vai WebHost Manager) ļauj modificēt un apskatīt tādus vienumus kā servera konfigurācija, autentifikācijas, e-pasta piegādes atskaites utt..
inmotion-vps-whm

Lai gan cPanel ar InMotion Hosting VPS ir atšķirīgs izskats nekā to koplietojamais hostings cPanel, funkcijas un lietojumprogrammas ir vienādas (ar dažiem papildinājumiem). Labās puses kolonnā varat arī piekļūt sava servera informācijai. Jāpatur prātā, ka VPS cPanel neietver Softaculous programmatūras lietojumprogrammu instalēšanai. Jums būs manuāli jāinstalē programmatūra, piemēram, WordPress, vai arī jūs varat iegādāties Softaculous licenci par USD 50 gadā..
inmotion-vps-cpanel

Ātrums un veiktspēja

Lielākais VPS mitināšanas ieguvums ir spēja tikt galā ar lielākiem resursiem, lai jūsu vietnes darbotos nevainojami pat tad, ja palielinās trafiks. Mana līdzšinējā pieredze ar InMotion Hosting VPS plānu ir bijusi lieliska. Vietņu veiktspēja ir lieliska, un manas vietnes ātrums ir pat uzlabojies. Šeit ir manu Shared Hosting rezultātu salīdzinājums ar manu VPS Hostinga rezultātiem.
inmotion-share-hosting-speedInMotion koplietotā hostinga ātrumsinmotion-vps-speedInMotion VPS mitināšanas ātrums

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts vienmēr ir bijis viens no InMotion Hosting spēcīgajiem elementiem. Izmantojot VPS hostingu, vēl jo svarīgāk ir tas, ka jums ir atbalsta komanda, no kuras varat paļauties. Un manā gadījumā InMotion sniedza viņu parasto izcilo palīdzību, palīdzot man izveidot savu VPS mitināšanas kontu un atbildēt uz visiem jautājumiem, kas man radās par pāreju uz VPS..

Šeit ir čata stenogrammas paraugs:
inmotion-chat-stencript

Ieteikums

Kopumā InMotion VPS hostings ir bijis izcils. Papildu resursi apvienojumā ar augstas pieejamības mākoņa servera atlaišanu izvirzīja InMotion mūsu VPS ieteikumu saraksta augšgalā. Īpaši augstu vērtēju pārvaldītās mitināšanas iespējas un to noderīgo klientu atbalstu.

Un mana vietnes darbība ir bijusi lieliska – kaut ko tādu esmu sagaidījis no InMotion Hosting gadu gaitā. Es zinu, ka ir daudz citu klientu, kuriem ir līdzīgas sajūtas par viņiem. Šeit ir dažu mūsu vietnē ievietoto atsauksmju paraugs:
InMotion klients Arjun
InMotion klients Stīvens R
InMotion klientu Breds
InMotion klients Danielle
InMotion klientu trijs

Biznesa vietnēm kritiski svarīgi ir garantētie resursi un pievienotā kontrole pār jūsu servera vidi, ko iegūstat, izmantojot VPS mitināšanu – it īpaši, ja paredzat, ka jūsu vietnes trafiks palielināsies. Un starp visiem pieejamajiem VPS mitināšanas plāniem InMotion Hosting noteikti saņem manu balsi kā vienu no labākajiem.
inmotion-vps-hostings

Noklikšķiniet šeit, lai saņemtu 51% atlaidi vietnei InMotion Hosting VPS

InMotion hostinga VPS vērtējumi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map