Interviu: „InMotion Hosting“ vadovas Sunilas Saxena

Sunil Saxena yra vienas iš „InMotion Hosting“ įkūrėjų


Nuo pat įkūrimo 2001 m., „InMotion Hosting“ buvo vertinama kaip viena iš geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, ypač verslo svetainėse. Įsikūrę Los Andžele, Kalifornijoje ir turintys duomenų centrus tiek vakarinėje, tiek rytinėje pakrantėse, juos galima rasti daugelio geriausių žiniatinklio prieglobos sąrašų viršuje..

Kaip pats klientas nuo 2009 m., Aš asmeniškai patyriau išskirtines „InMotion Hosting“ paslaugas ir palaikymą. Neseniai turėjau galimybę pabendrauti su „InMotion Hosting“ įkūrėju ir EVP Sunil Saxena. Aš tikrai norėjau, kad jis imtųsi interneto prieglobos pramonės ir apskritai to, ką „InMotion“ turi ateityje.

Žiniatinklio prieglobos katė: Prasidėjus naujiems metams, kokie, jūsų manymu, yra didžiausi iššūkiai žiniatinklio prieglobos įmonėms apskritai ir kokie yra kai kurie „InMotion Hosting“ tikslai?

Sunil Saxena: Keletas didesnių iššūkių žiniatinklio prieglobos erdvei apskritai yra įsitikinti, kad technologiniu požiūriu mes prisitaikome prie, sakyčiau, naujesnių klientų poreikių. Pavyzdžiui, vienas dalykas, kurį nustatėme 2013 m. Ir įgyvendinome 2014 m., Buvo įsitikinti, kad turime SSD ir keletą greitesnių klientų serverių. Kadangi dauguma vartotojų dabar žino, viskas turi vykti greitai, viskas turi būti veiksminga ir jie turi veikti visą laiką. Taigi, mes nustatėme, kad atlikus technologinius pokyčius, tokius kaip SSD, bet taip pat dar šiek tiek pakeisdami kai kurias mūsų funkcijas, tai tikrai padėjo mūsų klientams – kurie dažniausiai yra verslo savininkai – iš tikrųjų perkelti savo verslą į kitą lygį.

WHC: Pastaruoju metu keletas paslaugų, kurias kai kurios prieglobos įmonės reklamuoja, yra „Tvarkomi“ „WordPress“ prieglobos planai ir turinio pateikimo tinklai. Ar „InMotion“ artimiausiu metu pasiūlys bet kurį iš jų?

SS: Tiesą sakant, mes valdėme „WordPress“ prieglobą jau per vadinamųjų mūsų valdomų paslaugų komandą. Taigi, mes nesidedame į paketą taip, kaip kai kurie kiti teikėjai, tačiau iš tikrųjų turime atsidavusią žmonių komandą, kuri ne tik valdys jums „WordPress“ prieglobą, bet ir apskritai valdys prieglobą. Taigi dažnai tai, kas nutiks, kai kurios didesnės organizacijos ateis pas mus ir pasakys: „Gerai, mums reikia, kad jūs tam tikru būdu sukonfigūruotumėte šiuos tris atskirus serverius, kad būtume pasirengę naujienų šou“ ar panašiai. kad. Taigi, mūsų vadovaujama komanda gali tai padaryti.

O kalbant apie CDN teikėjus, šiais metais iš tikrųjų įgyvendinsime tai, kas yra artimesni santykiams su kai kuriais kitais pardavėjais.

WHC: Ką jūs pasakytumėte, yra trys svarbiausi dalykai, išskiriantys „InMotion Hosting“ iš kitų žiniatinklio prieglobos įmonių?

SS: Kaip visada nuo dienos, kai pradėjome, mums svarbiausia yra klientų aptarnavimas ir palaikymas. Mes turime labai svarbų pagrindinių vertybių rinkinį, kurį laikosi ir gyvena visi organizacijos nariai, pradedant nuo savęs iki pat naujausių darbuotojų. Be to, svarbu ir toliau tobulinti klientų patirtį. Nes nors žiniatinklio priegloba vis dar yra priegloba žiniatinklyje, dabar ji labai skiriasi, nei buvo prieš trejus metus, ir nuo trejų metų ji taip pat skirsis labai skirtingai. Taigi, klientų patirties komandos turėjimas padeda mums suprasti, kokie yra klientų poreikiai, ir mums labai svarbu žinoti, kokie yra tie besikeičiantys poreikiai. Ir galiausiai tai yra apie tai, kaip pateikti tinkamus produktus mūsų verslo klientams ir [padėti] mūsų klientams sėkmingai. Taigi vėlgi, dirbdami su „WordPress“, taip pat pasirodydami su kai kuriais naujais svetainių kūrimo įrankiais, o tada ir aukštesnėje pusėje, įsitikindami, kad mūsų skirti serveriai, perpardavinėtojų platformos ir mūsų VPS priegloba aptarnauja kliento poreikius, kad jie galėtų būti sėkmingai. Kadangi mūsų mantra iš esmės yra tokia: Kai mūsų klientams sekasi, mes esame sėkmingi.

WHC: Duomenų saugumas, ypač pastaruoju metu, yra labai svarbi problema. Ką galite mums pasakyti apie tai, kaip „InMotion Hosting“ stengiasi apsaugoti jūsų klientų svetaines?

SS: Mes turime specialią „System Admins“ komandą, kuri visą laiką stebi ir stebi mūsų tinklus per „Nagios“ ir taip pat yra svetainėje. Taigi, skirtingai nei kai kurie kiti tiekėjai, kurie arba naudojasi kolokacijos centru ar naudojasi kitų paslaugų teikėju, arba iš tikrųjų tik perparduoda prieglobos paslaugą, mes iš tikrųjų turime savo skirtus sistemos administratorius, kurie lankosi visą parą ir visą parą, kad įsitikintų, jog stebi serverius. stebėdami juos ir tada aktyviai spręsdami bet kokius įsilaužimus, problemas ar panašius dalykus.

Be to, pavėluotai investavome nemažai pinigų į kai kuriuos aparatūros įrenginius. Pavyzdžiui, tiek mūsų rytinėje, tiek vakarinėje pakrantės duomenų centruose įdiegėme dvi labai patikimas ir patikimas DDoS švelninimo sistemas, o tai buvo puiku. Taigi, galbūt prieš pusantrų metų mūsų interneto serveriams užklupusi „DoS“ ataka yra ne kas kita, kaip grafiko blankas..

WHC: „Cloud Hosting“ tapo dar viena aktualia tema. Kokios jūsų mintys apie debesį ir ar ateityje „InMotion“ teiks debesies paslaugas?

SS: Debesų talpinimas yra labai karštas! Manau, visi nori turėti debesį. Manau, kai kurie žmonės nori debesies, bet jie nėra tikri, kas tai yra debesis. Mes pasirodysime su savo pliko metalo debesiu 2015 m. Pabaigoje. [Daugeliui klientų, kurie naudojasi mūsų VPS technologija, virtualizacijos technologija, esanti už mūsų VPS, tam tikra prasme yra labai panaši į debesis. Tačiau metų pabaigoje turėsime specialų produktą iš debesies.

WHC: Žvelgdamas į tolimesnį kelią, kur matote pramonę per ateinančius penkerius ar dešimt metų? Ar pastebite daugiau plėtojimo tarp žiniatinklio prieglobos įmonių ar galbūt padidėjo vartotojams prieinamų žiniatinklio prieglobų skaičius??

SS: Kai kurios didesnės bendrovės ten gana stipriai įsitvirtino. Tikiu, kad bus daugiau konsolidacijų, taip pat žiūrėsime į 2016, 2017 metus, o kas ne. Tiems, kurie sugeba nuolat tobulėti ir teikti klientams kuo geresnes paslaugas ir patirtį, bus gerai. Ir aš manau, kad kiti turės patikrinti žarnyną ir pamatyti, kas jiems svarbu.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „InMotion Hosting“, peržiūrėkite šiuos susijusius įrašus:

„InMotion“ prieglobos apžvalga

„InMotion Hosting“ duomenų centro žvilgsnis iš vidaus

Pietų Kalifornijos interneto priegloba

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map