Джейсон Коспер від WP Engine в галузі розробки WordPress

Jason-cosper-wp-engine


Якщо ви користувач WordPress і хочете розібратися у розробці власних тем і плагінів або якщо ви досвідчений розробник WordPress, який бажає думки експерта щодо стану розвитку WordPress, то вам потрібно це перевірити. Як адвокат розробників у WP Engine, Джейсон Коспер приступає до роботи над усіма цікавими новинками, пов’язаними з WordPress. Незалежно від розробки теми або плагінів, інструментів для розробників WordPress, розвитку місцевого середовища, PHP або будь-яких інших тем, що стосуються розробки програм WordPress, Джейсон є авторитетом. У WordCamp в Оранж Каунті, штат Каліфорнія, я отримав можливість посидіти та поспілкуватися з ним про розвиток WordPress у 2017 році.

Веб-хостинг Кішка: Розкажіть про вашу роль у WP Engine як адвокат розробника.

Джейсон Коспер: Що я можу робити щодня, це поговорити з розробниками плагінів та тем про те, як їх код може працювати краще на нашій платформі та як наша платформа може краще працювати з їх кодом. Але, в основному, я отримую зарплату цілий день, щоб говорити про WordPress. Це моя функція. І я не знаю, як мені вдалося пощастити в такій ролі, але щоб я міг зрозуміти WordPress для своєї щоденної справи, мені надзвичайно пощастило.

WHC: який найкращий спосіб розпочати роботу як розробник WordPress?

JC: Чесно кажучи, щоб почати розробку, є кілька курсів в Інтернеті, які справді фантастичні. Treehouse має хороший курс розвитку WordPress. Я думаю, що вони перестали її оновлювати, але це все ще досить недавно, що варто перевірити, чи є у вас обліковий запис Treehouse. Знайте Кодекс – у них є інший підручник з розробки для початківців. Але насправді просто занурення та навчання, спочатку просто загальний PHP, а потім вид занурення та вивчення плагінів чи тем, що цікавить вас більше. І [тоді] щось зависаючи на форумах, отримуючи відповіді на деякі запитання.

WHC: Чи легше починати розробку тем чи плагінів?

JC: У мене є плагін, який я написав, що, ймовірно, 25 рядків коду, 30 рядків коду. Тема трохи більше задіяна. Ви повинні почати мати справу з декількома файлами. Якщо ви подивитеся на плагін Hello Dolly, який постачається з кожною установкою WordPress, то ціла причина, яка є, щоб ви могли почати розробку WordPress. Отже, якщо ви хочете відредагувати Hello Dolly і перетворити його на Big Lebowski Quotes або якщо ви хочете щось інше, змінити це навколо, ви можете почати експериментувати з цим, і з цим набагато простіше працювати..

WHC: Назвіть деякі аспекти, які слід пам’ятати щодо чуйного дизайну?

JC: Я все стосуюся продуктивності та оптимізації, тому переконайтесь, що ваші зображення добре налаштовані, переконайтеся, що ви не завантажуєте зайвий JavaScript, особливо якщо вам не обов’язково потрібен ефект сторінки у меншому розмірі, ніж у великих розмірах розмір. Якщо вам не потрібно включати jQuery, то навіщо включати jQuery? Будьте уважні та трохи поміркованіші щодо того, що потрібно завантажувати в конкретних точках розриву та розмірах тощо.

WHC: Які ваші думки щодо HHVM проти PHP7? Який ти рекомендуєш?

JC: Я ціную те, що HHVM та команда у Facebook зробили, щоб зробити PHP швидше. Це в основному перетворилося на космічну гонку. На даний момент я вважаю, що PHP – кращий вибір, лише тому, що зовсім недавно вони не проводять тести на HHVM для нових версій WordPress. Отже, коли виходить нова версія WordPress, вони перевіряють версії PHP назад до 5.2. Тож 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, і тепер 7, вони також тестували на HHVM. Тест HHVM завжди мав кілька помилок, химерностей, збоїв, і вони виглядали так: “Знаєте, PHP 7 досить хороший. Ми більше не збираємось турбуватися на тестування на HHVM. ” Отже, якщо це досить добре для основного проекту WordPress, це для мене досить добре.

WHC: Вміння розвиватися в місцевому середовищі, очевидно, важливо. Чи можете ви поговорити про проект Valet та деякі переваги його використання для локальної розробки WordPress?

JC: Я дійсно думаю, що Валет хвилює. Я використовую ряд різних середовищ розробки. Я використовую вагранта для свого місцевого розвитку. Я використовую Docker. Йдеться про те, щоб використовувати той інструмент, який підходить для того, що вам потрібно зробити. Коли Valet встановлений у вашій системі, він завжди працює у фоновому режимі. Коли він працює в режимі очікування, він займає лише 7 Мб оперативної пам’яті. Порівняйте це з [коли] ви завантажуєте бродягу на задньому плані; половина вашої оперативної пам’яті зникла. І ви працюєте над цим, і це буде чудово, але раптом вам потрібно скористатися викликом через Skype або вам потрібно потрапити в відеозустріч Google або щось поговорити зі своєю командою. І, між Hangouts Google і вашим Vagrant, раптом ваша оперативна пам’ять просто зникла. Валет – це вид подряпини. Ось як я це бачу. Якщо вам потрібно зробити щось швидке і забруднене і зробити це, Валет – це мій кращий метод для цього.

WHC: Які деякі функції пропонує WP Engine, яким розробники WordPress дійсно можуть скористатися?

JC: Ми щойно додали спосіб позначити ваші встановлення та класифікувати їх. Тож ефективно, якщо ви працюєте в одному обліковому записі з 10 або 20 або скільки завгодно встановлень, скажіть, вам вдалося змішати ділові та особисті, і у вас в плані є кілька особистих сайтів, де ви перепродаєте або ви хостинг для людей. Ви насправді можете теги і сказати “це мої особисті сайти”. Крім того, тег також дозволяє позначити певний сайт як веб-сайт для розробки [або]. Іноді люди хочуть розмістити свій сайт у більш близькому до життя середовищі. Робочі процеси, які нам вдалося викласти зараз, дозволять вам створити фактичне виробниче середовище стилю інсценізації, в яке можна вкласти щось, перш ніж розгорнути його..

WHC: Як виглядає майбутнє для розвитку WordPress?

JC: Кілька років тому Метт Малленвег в “Державі слова” сказав в WordCamp США: “глибоко вивчіть JavaScript”. Наразі триває велика дискусія навколо React and View. Я дійсно не проти того, хто вони роблять у цей момент. Я бачу переваги обох. Але через API REST, це ціла причина, коли вони говорять про те, щоб мати пріоритет для однієї рамки JavaScript над іншою.

Дуже цікаво бачити програми, які люди збираються створити для цього. Я знаю, що Human Made робить додаток для цифрових кочівників, які бродять навколо. Вони можуть зареєструватися та поспілкуватися з усім цим іншим – і WordPress – це доповнення для цього. Це дивовижно. Те, що ось додаток для iOS, і ви встановлюєте його на свій телефон, наскільки хтось знає, це лише додаток для iOS. Але під цим WordPress! Якби ви сказали мені п’ять, десять років тому, що WordPress буде на iOS, я б сказав: «Для чого? Оновлення публікацій на iOS? ” Але зараз можливості майже безмежні.

Прослухайте повне інтерв’ю на веб-хостингу Cat Podcast!

Клацніть тут, щоб отримати додаткову інформацію про функції розробника WordPress WP Engine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map