Інтерв’ю з Джоном ЛоБруто з рідким Інтернетом

john-lobrutto-liquid-web


Якщо відповідь на будь-яке з перерахованих вище питань навіть віддалено близька до “так”, то вам доведеться прочитати наше інтерв’ю з Джоном ЛоБрутто. Джон є директором Партнерських рішень та партнерств у Liquid Web. Він має великий досвід роботи в галузі веб-хостингу, також витратив деякий час на 1&1 Хостинг серед інших. І було чудово почути все про те, що є рідинною павутиною сьогодні. Якщо ви не знайомі з рідкою веб, вони спеціалізуються на рішеннях керованого веб-хостингу для виділених серверів, VPS, хмарних служб та WordPress.

Питання та відповіді відредаговано у форматі цієї статті. Для повного інтерв’ю не забудьте послухати веб-хостинг Cat Podcast.

Веб-хостинг Кішка: Чи можете ви розповісти нам про свою історію та свою роль у Liquid Web?

Джон ЛоБрутто: Ну, я вже давно перебуваю у партнерському просторі. Я більшу частину часу працював у вертикальній веб-хостингу. Я працював 1&1 Інтернет кілька років тому. Я був їх директором Global Affiliates. І зараз я працюю з Liquid Web як директор по роботі з глобальними філіями та партнерствами.

Liquid Web – це чудова керована компанія, що займається веб-хостингом. Ми маємо дивовижну лояльність та підтримку клієнтів – дуже високі показники NPS [Net Promoter Score] (минулий 71% у багатьох випадках) за минулий рік, що вище, ніж Apple та Amazon та деяких роздрібних торговців, які люблять люди. Наші клієнти дуже люблять наш продукт. Вони дуже люблять нашу послугу. І вони дуже люблять нашу підтримку.

Тож якщо це критично важливий сайт, якщо ви заробляєте на ньому, якщо ви хочете на 100% – у нас є 100% гарантована робота в мережі – це продукт і послуги, які ви хочете переглядати і купувати.

WHC: На вашу думку, чим відрізняється Рідка павутина від конкуренції?

JL: Ну знову ж, це та біла рукавичка. У нас, у більшості випадків, є безкоштовні міграції. У нас ситуація, коли ми забираємо телефони; це в американських кол-центрах, підтримка США. У багатьох випадках для наших клієнтів в США є американські центри баз даних, якими ми володіємо – цілком належить Liquid Web – тому ми не займаємось іншими компаніями, які надають підтримку першого рівня. Ми надаємо повну підтримку клієнту. Люди, які працюють на нас, торкаються нашого обладнання, забираються туди і виправляють речі для вас. Отже, це такий рівень вміння утримувати клієнта і переконатися, що він працює і працює, і всі функції працюють належним чином.

WHC: Керований WordPress хостинг дуже важливий для багатьох людей. Назвіть деякі переваги, які ви отримуєте завдяки керованому WordPress хостингу для рідкого Інтернету?

JL: Дуже багато дрібниць, які ми робимо, наприклад, в нашому керованому WordPress, якщо ви подивитесь на всі функції, які ми пропонуємо, і порівняєте їх з конкурентами – якщо ви подивитеся на стартову ціну, можливо, трохи вище, але всі функції, які є частиною першої ціни, набагато більше, ніж інші постачальники. У нас є щось, що називається iThemes Sync у керованому WordPress – клієнтам це подобається! Знаєте, люди орієнтуються на керований продукт WordPress. Вони йтимуть уперед і натискатимуть оновлення, коли це потрібно, і багато постачальників продовжуватимуть оновлення для вас. Але як щодо всіх додатків? Знаєте, ви потрапляєте в ситуацію, коли вам не обов’язково часто оновлювати свої додатки, і раптом ви потрапляєте в ситуацію, коли плагін недоступний, оскільки він не є поточним. Що ж, ми робимо це для вас вночі. Все актуально, прямо на ходу – нічого, що вам потрібно зробити, окрім як просто скористатись своїм сайтом та оновити його [вміст] та переконатися, що він продається для вас.

WHC: Рідка Web ідеально підходить агенціям та розробникам. Що стосується окремих власників веб-сайтів, чи існує певна область чи галузь, які, на вашу думку, є ідеальним для хостингових послуг рідкої веб-сторінки?

JL: Ну, ви знаєте, ми говорили про широке народження лінійок продуктів, тому ми почали керувати послугами VPS, і це приблизно в 50 доларів на місяць. Але знову ж таки, це важливий сайт для місії, ви маєте доступ до ряду плагінів – так, це більше зосереджено на розвитку малого бізнесу та розвитку бізнесу, дизайнерах та агенціях. Але з вищого боку, у нас є сервери на рівні підприємств. У нас є ряд дуже великих клієнтів, яких ви можете побачити на нашому веб-сайті, який любить наш товар. На додаток до цього, ми дуже велику увагу приділяємо нашим серверам HIPPA – це медична галузь. Існує певний рівень відповідності, який має відбуватися на стороні центру обробки даних. Ми сумісні та сертифіковані саме для цього продукту. І це дуже високі кінцеві та дуже інтенсивні серверні пакети, які можна придбати у нас.

WHC: Хмарний хостинг – ще одна величезна частина рідинної павутини. Чи можете ви розповісти про пропонований вами продукт із хмарних сайтів?

JL: У нас є багато різних речей, які ми унікальні, як наш хмарний веб-сайт. Це пакет у розмірі 150 доларів, який ви можете забрати, який має дуже щедрий рівень пропускної здатності та використання, що входить до цього пакету. Але це необмежені дані та безлімітні веб-сайти! Це може бути масштабованим на льоту, як використовується. Багато людей купують це, і вони фактично перепродають частини цього конкретного веб-сайту як спільний хостинг. Тож ми насправді продаємо це у багатьох випадках як продукт реселера, і у вас є люди, які встановлюють абсолютно нову концепцію продажу спільного хостингу на хмарній платформі. Особисто я вважаю, що це майбутнє. Він не покладається на один конкретний сервер. Він не залежить від ресурсів на одному конкретному спеціалізованому сервері. Він розповсюджується на величезну хмару та стабільну мережу з необмеженою масштабованістю. Це дійсно фантастичний продукт, на який ми дійсно зосереджуємось цього року, щоб вийти та дати клієнтам варіанти.

WHC: Що ще ми можемо очікувати в майбутньому від Liquid Web?

JL: Що ж, з’являється багато акуратних речей. Буде дуже особливий продукт електронної комерції, який ми випустимо цього місяця. Ключовим тут є те, що ви купуєте у Liquid Web, протягом 24 годин ви працюєте, продаєте і готові до запуску – і це все.

Ексклюзивна знижка на рідкий веб-хостинг

Ось спеціальний промо-код лише для наших читачів! Скористайтеся посиланням купона нижче та введіть код WHC35OFF щоб отримати 35% знижки за перші три місяці за допомогою Liquid Web. Це рідкісна і видатна можливість отримати знижку на найвищий якість, справжній керований веб-хостинг.

ліквід-веб-знижка-купон

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map