Інтерв’ю з Крісом Лема – віце-президентом продуктів у Liquid Web

chris-lema-інтерв'ю


У цьому інтерв’ю, з яким я працював з євангелістом WordPress Крісом Лемою, з’ясуйте:

Що стосується WordPress та ведення блогів, Кріс Лема є авторитетом у спільноті WordPress. Якщо ви коли-небудь отримаєте можливість відвідати одну з його презентацій, не пропустіть, оскільки його бесіди завжди найпопулярніші та найбільш відвідувані на конференціях. Окрім роботи над його блогом chrislema.com, Кріс також віце-президент із продуктів Liquid Web. Вони спеціалізуються на керованому хостингу WordPress. А тепер Кріс та його команда розробили новий керований хостинг-продукт для WooCommerce.

Нещодавно мені сподобалося спілкуватися з Крісом, і я дуже хотів взяти участь у веденні блогів, майбутньому WordPress та керованих WooCommerce рішень в Інтернеті.

Веб-хостинг-кішка: яка порада номер один для блогерів, які хочуть стати такими ж успішними, як і ви самі?

Кріс Лема: Завжди важко когось порадити і сказати: “Ей, якщо ти зробиш те, що я зробив, це буде працювати”, тому що різні люди, різні часи, різна динаміка. Але я вважаю, що порада, яку я даю більшості людей найчастіше і має найсильнішу силу, полягає в тому, що це – про послідовність. Отже, якщо ви збираєтесь сказати, що я пишу два рази на тиждень, то пишіть два рази на тиждень. Якщо ви збираєтесь сказати, що я пишу чотири рази на тиждень, то пишіть чотири рази на тиждень. Але послідовно пропонуйте це, тому що коли ви робите та створюєте такий послідовний графік, до якого люди можуть дістатися, ви надаєте довіру. І саме ця довіра дозволяє людям потім сказати, що я буду читати ще раз, я знов прочитаю. Це означає, що ви отримуєте більше вмісту, але це також означає, що вони розвивають довіру до вашого голосу та поваги до вас. Отже, я писав сім днів на тиждень протягом трьох років прямо. І ось, що насправді побудував мій бренд.

WHC: Які зміни ви побачили в світі блогів з моменту свого початку? Чи змінився ваш підхід до ведення блогів протягом багатьох років?

CL: Я думаю, що найбільша зміна – це Google. Модель Google для розуміння того, звідки беруться повноваження та хто поважає, що і що шукає, дійсно змістилася – на краще – зосередити увагу на намірах користувача: що користувач намагається зробити? Але через це перехід до намірів користувача, він переміщується на кластери тем. Отже, я готуюся знову запускати chrislema.com і знову починати писати послідовніше після двох-трьох років, коли це сприймається трохи повільніше. А зараз написання зовсім інше, тому що мені доводиться писати кластерами. Ви пишете одну більшу, не надто довгу, але одну більшу тему. Але тоді всі ці кластери навколо нього відповідають на інші незначні зміни цього питання. Отже, якщо хтось каже: “Чому я повинен думати про стиснення зображення?” І ти йдеш: “О, я на це відповім”. Але я також збираюся робити компресію зображень на електронній комерції та стискати зображення іншим способом, і чи потрібно мені робити стиснення зображення, коли я фотограф. А ви відповідаєте на всі ці різні питання, які пов’язані між собою, але також пов’язані з різною аудиторією, все в цьому кластері, а потім пов’язані між собою. І Google переглядає посилання, що надходять навіть до крайових вузлів, і дивиться на це на все значення кластеру, і йде «Добре. Тепер я бачу, що ти маєш повноваження ». Так воно змінилося, і це впливає на те, як ми думаємо про те, як пишемо контент.

WHC: Де ви бачите WordPress у наступні 5 років?

CL: Ми маємо рацію, коли WordPress перейшов на цю модель Гутенберга. І якщо це буде зроблено неправильно, це може вбити все. Якщо все зроблено правильно, це може різко відкрити двері. Це як переписування платформи. Ідея тут полягає в тому, що кожна річ у WordPress буде блоком. Що означає спосіб взаємодії з одним блоком – це спосіб взаємодії з іншим блоком. Якщо ви думаєте про це таким чином, ви йдете, чекайте, це означає, що я поводжусь з рекламою так само, як і до вмісту, – це не так, як це працює сьогодні. Ми відсуваємо рекламу в сторону. Але якщо я можу робити умовно-динамічне відображення реклами, як-от, я роблю умовно-динамічне відображення вмісту, і якщо я можу вставляти оголошення де завгодно, я можу вставити контент, у мене є зовсім інша модель. Отже, це принципова зміна того, як працює WordPress. Якщо все зроблено правильно, і це знімається, ми можемо побачити всілякі майбутні видавничі моделі, всілякі майбутні види продуктів, які сидять над цим. Тож це багато відкриває двері, це просто треба зробити правильно.

chris-lema-подкаст-інтерв'ю

WHC: Чи можете ви розповісти нам про команду на Liquid Web? Поговоріть про місію та цілі команди, особливо щодо власників сайтів WordPress.

CL: Я прийшов близько 18 місяців тому. І 18 місяців тому майже не було зусиль і роботи навколо WordPress або WooCommerce. І тому частиною того, що я взяв на себе, було створити команду продуктів, і щоб ця команда була присвячена тому, щоб зосередитись не лише на WordPress, а на тому, що ми нещодавно запустили, керував хостингом WooCommerce. Тож фокус цієї команди – розробити цю нову платформу. А тому, що до цього часу не було керованої платформи WooCommerce, ви створюєте її. Питання: Що таке керована платформа WooCommerce? Ви не керуєте хостами WordPress вже дозволяють вам встановити WooCommerce? Так, але це не те, якою повинна бути керована платформа у світі WooCommerce. Отже, це повинно означати більше. Він повинен робити більше, і таким чином ми витрачали час, роблячи. У цій кімнаті всі фокуси однакові. Це фокус на тому, як ми будуємо найкраще і нове визначення того, як виглядає керований хостинг WooCommerce.

WHC: Назвіть декілька найважливіших моментів, на які можуть зіткнутися користувачі WooCommerce, з якими ви звернулися з керованим хостингом WooCommerce Liquid Web.?

CL: Однією з найбільших є звітність. Я маю на увазі, що звіт є одним із тих фрагментів, де вам подобається, якщо я використовую натурну звітність WooCommerce, перш за все я не отримую багато даних. Але якщо я отримую дані, це означає, що я роблю свій магазин повільніше, прошу запустити всі ці запити. Отже, це не добре для моїх клієнтів. Але тоді, якщо я хочу знати певні питання, [наприклад] покажіть мені всіх клієнтів, які купили купони, це схоже; я не знаю, як це зробити. Це не те, що я роблю. Отже, однією з речей, з яких ми вийшли зробити, було побудувати партнерство з glew.io. І з Glew ми працювали над тим, щоб внести всю цю автосегментацію та всю цю звітність на платформу. Отже, звітність була однією з них.

Можливо, іншим найбільшим, на який ми витратили багато часу, була швидкість. Середній магазин WooCommerce завантажується за 4 до 6 секунд, і ви переходите, «це занадто повільно». Але це не обов’язково вина WooCommerce. Часто розробники створюють сайт або власників магазинів, які працювали над ним, і все те, що вони робили, не звертаючи уваги на швидкість. Отже, у нас є зразок сайту, наприклад, який ми перевіряємо кожен день. Ми зробили багато перевірок на продуктивність. І цей зразок має 9000 продуктів. Це добре виглядає тема. У ньому є зображення та кілька зображень. Він має можливість збільшувати зображення. Він має повний опис на тілах. У ньому є супутні товари. І весь цей сайт, кожна сторінка, яку ви завантажуєте, завантажується приблизно за .7 секунд.

Отже, швидкість та звітність були першими двома великими, з якими ми вирішили. А потім ми наклали на занедбаний візок, тому ми зробили партнерство з Jilt, щоб ви могли повернути цих клієнтів. Отримавши їх назад, це дає можливість отримувати більше доходу. Отже, це три великі, про які ми сказали, давайте переконаємося, що вони вирішені до моменту запуску.

WHC: Для тих, хто зацікавлений ознайомитись з перших рук на хостингу WooCommerce Liquid Web, чи зможуть вони запланувати демо-версію в режимі он-лайн із консультантом?

CL: Так. І у нас є ще одна особливість. У нас є щось, що називається 15-денний виклик виступу. 15-денний виклик продуктивності – це програма, в якій замовник дозволяє нам зробити копію свого веб-сайту на нашій платформі. Це не функціонуючий магазин – ми не збираємось стримувати трафік чи щось інше. Ми просто робимо копію магазину на наш сервер. А далі наша команда йде і робить низку оптимізацій. І при кожній оптимізації він відстежує різницю продуктивності. І протягом 15 днів ми проведемо зустріч з вами і ми вам покажемо. Зараз ми це зробили сотні, і в кожному окремому випадку час зменшився як мінімум на 50%. Якщо ви берете магазин в 12 секунд і приносите його до 6, або візьмете магазин на 6 секунд і зведете його до 2, це драматично для вигоди цього магазину в плані того, що люди натискають і переглядають та зависають..

Кріс-лема-Майкл-ДжеймсБуло дуже приємно мати можливість поспілкуватися з Крісом Лемою – Blogger, WordPress Evangelist та віце-президентом продуктів у Liquid Web.

Перегляньте блог Кріса на ChrisLema.com

Ознайомтесь з Моїм оглядом керованого WooCommerce хостингу тут

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про керований WooCommerce хостинг для рідкого Інтернету, безкоштовну демонстрацію та 15-денний виклик продуктивності

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map