نقد و بررسی Jaguar PC

jaguar-pc-review


Jaguar PC که در سال 1998 تأسیس شد ، ممکن است بهترین شرکت های میزبان وب کم شناخته شده باشد. در حالی که ویژگی های اختصاصی ، Cloud VPS و Reseller Hosting را دارند ، این میزبانی مشترک آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا برنامه های سطح استاندارد و حرفه ای آنها دارای سرویس های مدیریت شده هستند. من تصمیم گرفتم که برای برنامه استاندارد انتخاب کنم تا ببینم دقیقاً چه نوع خدمات و عملکردی را می توان از Jaguar PC انتظار داشت.

برنامه های میزبانی کامپیوتر Jaguar PC

برنامه های جگوار-کامپیوتر-هاستینگ
Jaguar PC متخصص در هاستینگ اختصاصی ، Cloud VPS هاستینگ ، میزبان نمایندگی فروش و میزبانی وب مدیریت شده است. میزبانی مشترک آنها به دلیل داشتن خدمات میزبانی مدیریت شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، بنابراین ما طبیعتاً می خواستیم این بسته میزبانی خاص را مرور کنیم. سه سطح میزبانی وب مشترک در Jaguar PC وجود دارد: Lite ، Standard و Pro. هر سطح از منابع فزاینده ای برخوردار است. من برای برنامه استاندارد تصمیم گرفتم (برنامه Lite شامل سرویس مدیریتی نیست).

ثبت نام

ثبت نام در Jaguar PC می تواند کمی مشکل باشد. اول از همه ، آنها دارای برخی از تخفیف ها همراه با کد تبلیغی تخفیف هستند. اما وقتی سفارش دادم ، مبلغ کل تخفیف را شامل نمی شد. و وقتی سعی کردم کد تبلیغی را وارد کنم ، پیامی دریافت کردم که معتبر نبوده است. من بلافاصله با پشتیبانی تماس گرفتم و به من گفته شد كه بروید و سفارش را بگذارید اما پرداخت را خاموش كنید. بعد از اینکه سفارش خود را اعلام کردم ، آنها توانستند نرخ تخفیف را به من بدهند. متأسفانه ، حساب من همچنان با عنوان “در انتظار” مشخص شد ، بنابراین مجبور شدم مجدداً با پشتیبانی تماس بگیرم.

همچنین در مورد ویژگی های برنامه میزبانی Jaguar PC سردرگمی وجود دارد. در صفحه وب آنها آمده است که با برنامه استاندارد خود ، شما دو وب سایت دریافت می کنید. با این حال ، در صفحه سفارش ، 1 وب سایت را لیست می کند. دوباره با پشتیبانی در مورد این موضوع تماس گرفتم و به من اطلاع داده شد كه این شماره ها فقط راهنما هستند. شما در واقع می توانید به همان اندازه دامنه های افزونه مورد نیاز خود ایجاد کنید ، بنابراین در واقع تعداد وب سایت محدودی وجود ندارد – چیز دیگری که باید در خاطر داشته باشید.

رابط حساب

با کامپیوتر Jaguar ، شما cPanel به علاوه منطقه مشتری خود رابط حساب خدمات من دریافت می کنید. باید بگویم که من واقعاً پانل خدمات من را دوست دارم ، زیرا دسترسی یک کلیک را به شما امکان می دهد نه تنها به cPanel بلکه به مواردی که اغلب به آنها دسترسی دارید از جمله ایمیل ، افزونه‌ها و زیر دامنهها ، FTP ، MySQL Databases و معیارها نیز دسترسی داشته باشید. متأسفانه ، یک تلاش جزئی برای دسترسی به phpMyAdmin از این صفحه وجود دارد.
رابط jaguar-pc-account

cPanel رایانه شخصی Jaguar موضوع استاندارد Lantern Paper را به شما می دهد ، که من ترجیح می دهم. و شامل نصب نرم افزار Softaculous برای نصب نرم افزارهای ساده با یک کلیک است.
jaguar-pc-cpanel

ویژگی های کامپیوتر جگوار

Jaguar PC گواهی نامه رمزگذاری SSL را به صورت رایگان ارائه می دهد. و SSL شما کمی بعد از افزودن دامنه به حساب خود ، به طور خودکار نصب می شود. یک اعلان نامه الکترونیکی درباره خودکار SSL دریافت خواهید کرد:
ایمیل Jaguar PC Auto SSL

من دوست دارم که Jaguar PC پشتیبان گیری خودکار را که به طور جداگانه ذخیره می شوند ، فراهم کند. با تماس با پشتیبانی مشتری می توانید داده ها را بازیابی کنید.

و برای کاربران WordPress ، Jaguar PC شامل سازنده وب سایت BoldGrid است که به شما امکان می دهد به راحتی یک وب سایت حرفه ای به دنبال ایجاد کنید.

سرعت و عملکرد

سرعت کلی وب سایت تا حدودی متناقض بود. آزمایش ما در مناطق شرقی و مرکزی ایالات متحده نتایج خوبی را نشان داد. با این حال ، در اینجا در غرب نتایج حاصل از ضعیف هنگامی که سرعت سایت به دست می آید ، همانطور که از داده های زیر می بینید:
تست های سرعت کامپیوتر جگوار

پشتیبانی مشتری

Jaguar PC پشتیبانی مشتری را از طریق تلفن ، ایمیل و چت زنده ارائه می دهد. ما بیشتر اوقات زمان پاسخگویی به گفتگوی زنده گفتیم. بعضی اوقات مواقعی وجود دارد که تأخیر طولانی تر در انتظار یک عامل در دسترس است ، اما به طور معمول اینگونه نیست. من می گویم که من همیشه اعضای تیم پشتیبانی را بسیار مودب و مایل به تلاش خود را برای حل هرگونه مسائل پیدا کرده ام. بارها بوده است که نماینده پشتیبانی به من در چت زنده پاسخی نداده است و مجبور شدم برای راهنمایی بیشتر بلیط تهیه کنم.

نتیجه

اگرچه روند ثبت نام می تواند کمی نرم تر باشد ، و موارد جزیی در اینجا و آنجا وجود داشته است ، اما در کل Jaguar PC ارائه دهنده میزبانی وب خوب در تجربه ما بوده است. ما مانند تمام ویژگی هایی که با برنامه میزبانی شما به دست می آورید ، دوست داریم. از طرف دیگر ، پشتیبانی خط اول در Jaguar PC در چندین نوبت نتوانسته است به ما کمک کند و ما مجبور شدیم مشکلات را از طریق بلیط پشتیبانی تشدید کنیم. به نظر ما ، در این زمان ، ما Jaguar PC را گزینه ای مناسب برای میزبانی وب می دانیم ، اگرچه جایی برای بهبود وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Jaguar PC اینجا را کلیک کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map