Recenze počítače Jaguar

jaguar-pc-review


Společnost Jaguar PC, založená v roce 1998, může být tím nejlepším z méně známých webhostingových společností. I když mají vyhrazené, cloudové VPS a Reseller Hosting, je to jejich společný hosting, který je obzvláště pozoruhodný – protože jejich standardní plány a plány na úrovni obsahují spravované služby. Rozhodl jsem se pro standardní plán, abych viděl, jaký typ služby a výkonu lze od Jaguar PC očekávat.

Počítačové plány hostování Jaguar

jaguar-pc-hosting-plány
Jaguar PC se specializuje na specializovaný hosting, cloudový VPS hosting, hosting pro distributory a spravovaný sdílený webhosting. Jejich sdílený hosting je obzvláště zajímavý, protože obsahuje spravované hostingové služby, takže jsme přirozeně chtěli tento konkrétní hostingový balíček zkontrolovat. V Jaguar PC existují tři úrovně sdíleného webhostingu: Lite, Standard a Pro. Každá úroveň má rostoucí množství zdrojů. Rozhodl jsem se pro standardní plán (plán Lite nezahrnuje spravovanou službu).

Registrace

Registrace na počítači Jaguar může být trochu složitější. Nejprve jsou uvedeny některé diskontní sazby spolu se slevovým promo kódem. Když jsem však zadal objednávku, celková částka nezahrnovala slevu. A když jsem se pokusil zadat promo kód, dostal jsem zprávu, že není platný. Okamžitě jsem kontaktoval podporu a bylo mi řečeno, abych pokračoval a zadal objednávku, ale odložil platbu. Jakmile jsem po zadání objednávky oznámil podporu, mohli mi poskytnout diskontní sazbu. Můj účet byl bohužel stále označen jako „Čeká na vyřízení“, takže jsem se musel znovu obrátit na podporu.

Také došlo k určitému zmatku ohledně funkcí plánu hostování Jaguar PC. Na jejich webové stránce se uvádí, že se standardním plánem získáte dva webové stránky. Na stránce objednávky je však uveden 1 web. Opět jsem kontaktoval podporu v této záležitosti a byl jsem informován, že tato čísla jsou pouze pokyny. Vlastně můžete vytvořit tolik addonových domén, kolik potřebujete, takže ve skutečnosti neexistuje omezený počet webových stránek – na něco jiného je třeba mít na paměti.

Rozhraní účtu

S Jaguar PC získáte cPanel plus klientské rozhraní účtu Moje služby. Musím říci, že se mi opravdu líbí panel Moje služby, protože vám poskytuje snadný přístup nejen k cPanelu, ale také k často přístupným položkám, jako jsou e-mail, addon a subdomény, FTP, databáze MySQL a metriky. Při pokusu o přístup k phpMyAdmin z této stránky došlo bohužel k potížím.
Rozhraní jaguar-pc-account-interface

CPanel PC od Jaguar vám dává standardní téma Paper Lantern, které preferuji. A obsahuje instalační program Softaculous pro snadnou instalaci softwaru jedním kliknutím.
jaguar-pc-cpanel

Funkce počítače Jaguar

Jaguar PC poskytuje zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikáty. Váš SSL se automaticky nainstaluje krátce po přidání domény do vašeho účtu. O automatickém SSL obdržíte e-mailové upozornění:
Jaguar PC Auto SSL Email

Líbí se mi, že Jaguar PC poskytuje automatické zálohy, které jsou ukládány samostatně. Data můžete obnovit kontaktováním podpory zákazníků.

A pro uživatele WordPress obsahuje počítač Jaguar PC tvůrce webových stránek BoldGrid, který vám umožní snadno vytvořit profesionálně vypadající web.

Rychlost a výkon

Celková rychlost webových stránek byla poněkud nekonzistentní. Naše testování ve východní a střední oblasti USA ukázalo dobré výsledky. Zde však na západě byly výsledky špatné, pokud jde o rychlost webu, jak můžete vidět z níže uvedených údajů:
Jaguar PC Speed ​​Testy

Zákaznická podpora

Jaguar PC nabízí zákaznickou podporu prostřednictvím telefonu, e-mailu a živého chatu. Zjistili jsme, že doba odezvy na live chat je z velké části v pořádku. Občas existují chvíle, kdy na dostupného agenta čeká delší zpoždění, ale obvykle tomu tak není. Řeknu, že vždy jsem zjistil, že členové podpůrného týmu jsou velmi zdvořilí a ochotní udělat maximum pro vyřešení jakýchkoli problémů. Byly chvíle, kdy agent podpory, který mi pomáhal při živém chatu, neodpověděl a musel jsem otevřít lístek pro další pomoc..

Závěr

Ačkoli proces registrace by mohl být o něco plynulejší a vyskytly se zde drobné problémy, celkově jsme v naší zkušenosti s Jaguar PC dobrým poskytovatelem webhostingu. Líbí se nám všechny funkce, které získáte s plánem hostování. Na druhé straně podpora první linie v Jaguar PC nám při mnoha příležitostech nepomohla a my jsme problémy museli eskalovat prostřednictvím podpory. Domníváme se, že v současné době považujeme počítač Jaguar za solidní možnost webhostingu, i když existuje prostor pro zlepšení.

Kliknutím sem zobrazíte další podrobnosti o počítači Jaguar

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map