Recenzia PC Jaguar

jaguar-pc-review


Spoločnosť Jaguar PC, ktorá bola založená v roku 1998, môže byť najlepším z menej známych spoločností poskytujúcich webhosting. Aj keď sú vybavené vyhradeným serverom, cloudovým serverom VPS a serverom pre distribútorov, je to pozoruhodné predovšetkým ich zdieľaný hosting – keďže ich štandardné a profesionálne plány obsahujú spravované služby. Rozhodol som sa zvoliť štandardný plán, aby som zistil, aký typ služby a výkonu sa dá od Jaguar PC očakávať.

Počítačové plány hostingu Jaguar

jaguar-pc-hosting-plány
Počítač Jaguar sa špecializuje na vyhradený hosting, cloudový hosting VPS, hosting pre predajcu a zdieľaný webhosting. Ich zdieľaný hosting je obzvlášť zaujímavý, pretože obsahuje spravované hostingové služby, preto sme si prirodzene chceli prezrieť tento konkrétny hostingový balík. Na počítači Jaguar PC existujú tri úrovne zdieľaného webhostingu: Lite, Standard a Pro. Každá úroveň má čoraz väčšie množstvo zdrojov. Zvolil som si štandardný plán (plán Lite nezahŕňa spravovanú službu).

Registrácia

Registrácia na počítači Jaguar môže byť trochu zložitejšia. Najprv majú uvedené niektoré diskontné sadzby spolu so zľavovým propagačným kódom. Keď som však zadal objednávku, celková suma nezahŕňala zľavu. A keď som sa pokúsil zadať propagačný kód, dostal som správu, že nie je platný. Okamžite som kontaktoval podporu a bolo mi povedané, aby som pokračoval a zadal objednávku, ale odložil platbu. Keď som po zadaní objednávky oznámil podporu, mohli mi poskytnúť diskontnú sadzbu. Môj účet bol, žiaľ, stále označený ako „Čaká sa“, a preto som musel znova kontaktovať podporu.

Došlo tiež k určitým nejasnostiam v súvislosti s funkciami hostiteľského plánu počítača Jaguar. Na ich webovej stránke sa uvádza, že so svojím štandardným plánom získate dva webové stránky. Na stránke objednávky je však uvedený 1 web. Opäť som sa obrátil na podporu v tejto záležitosti a bol som informovaný, že tieto čísla sú iba usmerneniami. V skutočnosti môžete vytvoriť toľko domén addon, koľko potrebujete, takže v skutočnosti neexistuje obmedzený počet webových stránok – na čo treba pamätať.

Rozhranie účtu

S počítačom Jaguar získate cPanel plus rozhranie účtu Moje služby v klientskej oblasti. Musím povedať, že panel Moje služby sa mi veľmi páči, pretože vám umožňuje jednoduchý prístup nielen k cPanel, ale aj k často prístupným položkám, ako sú e-mail, addon a subdomény, FTP, databázy MySQL a metriky. Bohužiaľ, pri pokuse o prístup k phpMyAdmin z tejto stránky došlo k miernemu problému.
jaguar-pc-account-interface

Program cPanel od Jaguar PC vám dáva štandardnú tému Paper Lantern, ktorú preferujem. Obsahuje inštalačný program Softaculous pre jednoduchú inštaláciu softvéru jedným kliknutím.
jaguar-pc-cpanel

Funkcie počítača Jaguar

Počítač Jaguar poskytuje bezplatné šifrovacie certifikáty SSL. Váš SSL sa automaticky nainštaluje krátko po pridaní domény do vášho účtu. Dostanete e-mailové oznámenie o automatickom SSL:
Jaguar PC Auto SSL Email

Páči sa mi, že počítač Jaguar PC poskytuje automatické zálohy, ktoré sa ukladajú osobitne. Údaje môžete obnoviť kontaktovaním podpory zákazníkov.

A pre používateľov WordPress obsahuje počítač Jaguar PC nástroj na tvorbu webových stránok BoldGrid, ktorý vám umožňuje ľahko vytvárať profesionálne vyzerajúce webové stránky..

Rýchlosť a výkon

Celková rýchlosť webových stránok bola trochu nekonzistentná. Naše testovanie vo východnej a strednej časti USA ukázalo dobré výsledky. Avšak, tu na západe, výsledky boli zlé, pokiaľ ide o rýchlosť webu, ako môžete vidieť z údajov uvedených nižšie:
Testy rýchlosti počítača Jaguar

Zákaznícka podpora

Počítač Jaguar ponúka zákaznícku podporu prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého chatu. Zistili sme, že časy odozvy na live chat sú z väčšej časti v poriadku. Niekedy existujú chvíle, keď na dostupného agenta čaká dlhšie oneskorenie, ale zvyčajne to tak nie je. Poviem, že vždy som zistil, že členovia podporného tímu sú veľmi zdvorilí a ochotní urobiť maximum pre vyriešenie akýchkoľvek problémov. Boli časy, keď pomocný agent, ktorý mi pomáhal pri živom rozhovore, nedostal odpoveď a musel som otvoriť lístok, aby som získal ďalšiu pomoc..

záver

Aj keď proces registrácie by mohol byť o niečo plynulejší a vyskytli sa tu drobné problémy, celkovo je podľa našich skúseností počítač Jaguar PC dobrým poskytovateľom webhostingu. Páčia sa nám všetky funkcie, ktoré získate z plánu hostenia. Na druhej strane podpora prvého riadku v počítači Jaguar PC nám pri mnohých príležitostiach nepomohla a problémy sme museli eskalovať prostredníctvom lístka podpory. Podľa nášho názoru v súčasnosti považujeme počítač Jaguar za spoľahlivú možnosť webhostingu, hoci je tu priestor na zlepšenie.

Kliknutím sem zobrazíte ďalšie informácie o počítači Jaguar

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map