Кращий веб-хостинг для здоров’я та оздоровлення

кращий веб-хостинг для здоров'я і здоров'я


Я думаю, що всі ми хочемо бути здоровими та щасливими у своєму повсякденному житті. Тож не дивно, що все більше веб-сайтів займає здоров’я та оздоровлення. Незалежно від того, що ваш сайт включає вправи та йогу, дієту, медичну допомогу чи просто насолоджуєтесь життям, ось кілька порад щодо створення вашого веб-сайту. Ми також висвітлимо те, що слід знати, шукаючи веб-хостинг. І ми дамо вам наші рекомендації щодо розміщення веб-сайтів щодо здоров’я та оздоровлення.

Створення веб-сайту охорони здоров’я

 • Ведення блогів
 • Форум громад
 • Маркетинг електронної пошти
 • Реклама
 • Можливість електронної комерції продавати продукти в Інтернеті

Хоча категорія здоров’я та оздоровлення може включати різноманітні інтереси, ви завжди хочете створити почуття спільності, а також поділитися якомога більше інформації зі своєю аудиторією. Включення в блог із сайтом вашого здоров’я та оздоровлення є прекрасним способом надання корисного контенту для ваших читачів, коли вони дізнаються все про вас та ваш бізнес. Ще одна корисна особливість – це включення форуму, де ваші користувачі можуть задавати питання та обмінюватися ідеями та інформацією. І якщо ви хочете продавати свої товари чи послуги в Інтернеті, ви хочете переконатися, що ваша платформа веб-сайту є рекламною, а також можливість створити інтернет-магазин.

Розгляд веб-хостингу

Якщо ваша головна мета – стати блогером з питань здоров’я та оздоровлення, я б точно рекомендую вам знайти веб-хостингу WordPress. Крім того, що є найкращою платформою для ведення блогів, WordPress також дає можливість включати форуми та електронний маркетинг. Якщо ваш веб-сайт більше стосується поінформованості про бренд або продаж продуктів, то, ймовірно, має сенс переглянути рішення для розробників веб-сайтів, що може значно прискорити процес створення сайту. Ви зможете швидко отримати свій веб-сайт в Інтернеті, і налаштувати свій інтернет-магазин буде простіше. Якщо у вас є кілька підприємств або окремих районів вашого бізнесу, для яких потрібен більше ніж один веб-сайт, ви обов’язково повинні врахувати одну з наших рекомендацій щодо розміщення кількох веб-сайтів..

Рекомендації веб-хостингу: Builder веб-сайтів

GoDaddy GoCentral

Оздоровчий центр GoCentral
GoCentral, розробник веб-сайтів від GoDaddy, є життєздатною альтернативою Wix. З іншого боку, мені здалося, що розробнику сайтів GoCentral GoDaddy простіше використовувати цей Wix. І також легко додавати більше функціональності на свій сайт за допомогою розділів GoCentral. З боку мінусів, шаблони веб-сайтів із GoCentral виглядають не так добре, як ті, які ви отримуєте з Wix – і вибір більш обмежений.

Клацніть тут для отримання додаткової інформації про GoCentral від GoDaddy

Рекомендації з веб-хостингу: WordPress

SiteGround

SiteGround
Для ведення блогів WordPress, SiteGround видатний. Вони надають керовані функції хостингу WordPress за набагато нижчою ціною, ніж інші керовані веб-хости. Ви можете легко запустити свій сайт WordPress за допомогою декількох клацань. Завдяки вашому плану хостингу SiteGround ви можете отримувати автоматичні оновлення, щоденне резервне копіювання даних, а також найкращу підтримку клієнтів, яку ви знайдете у веб-хостинг-компанії. Також технологія SuperCacher SiteGround допомагає прискорити роботу веб-сайтів для кращого користування.

Клацніть тут для отримання додаткової інформації про SiteGround

Bluehost

блакитний гость
Bluehost, як і SiteGround, рекомендує WordPress.org. Вони теж спеціалізуються на хостингу WordPress протягом багатьох років. І хоча і SiteGround, і Bluehost – прекрасний вибір для всіх рівнів користувачів WordPress, якщо ви новачок, я б надавав перевагу Bluehost. Індивідуальна інформаційна панель WordPress, яку надає Bluehost, є трохи більш інтуїтивно зрозумілою та простою у використанні. Крім того, вони надають керовану онлайн-допомогу при створенні вашого першого сайту WordPress.

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про Bluehost

Маркетинг електронної пошти

Незалежно від того, чи вирішили ви вибирати розробника веб-сайту чи веб-хостингу, дуже важливо якнайшвидше розпочати створення списку маркетингу електронної пошти. Електронна пошта залишається одним з найкращих способів перетворення продажів. І завдяки правильній кампанії електронної пошти ви зможете побудувати більше довіри до своєї аудиторії та збільшити шанси придбання вами товарів та послуг для здоров’я та оздоровлення..

На ринку є низка чудових електронних служб автовідповіді. Особисто я використовую AWeber. Ви можете легко інтегрувати свої списки AWeber зі своїм сайтом WordPress або веб-сайтом, який ви створили за допомогою Wix або GoCentral. Найкраще, що ви можете випробувати AWeber безкоштовно протягом місяця, щоб побачити, наскільки це добре працює для вас.

Ось посилання на безкоштовний посібник від AWeber із шаблонами електронної пошти, за якими ви можете перейти:
Безкоштовний посібник електронної пошти AWeber

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map