Найкращий хостинг cPanel 2020

best-cpanel-хостинг


Коли ви придбаєте веб-хостинг і розпочнете процес створення та вирощування свого веб-сайту, ви побачите, що витратите досить багато часу на роботу в панелі керування веб-хостингу. На вашій панелі керування можна встановити програми, налаштувати облікові записи та домени електронної пошти, створити резервну копію даних, отримати доступ до інформації вашого облікового запису хостингу, а також багато інших завдань, пов’язаних із веб-сайтом..

В основному у вас є три варіанти, коли справа стосується панелей управління веб-хостингом: cPanel, подібний графічний інтерфейс або текстова панель управління. cPanel – наш улюблений інтерфейс панелі управління веб-хостингом. А через свою популярність, все більше хостів в Інтернеті включають cPanel зі своїми хостинг-планами. Тут докладніше розглянемо кращий хостинг cPanel варіанти.

Рейтинг Web HostPriceBBB
Хостинг InMotionХостинг InMotion$ 3,99 за місяць.А+
GreenGeeks хостинг cPanelGreenGeeks$ 2,95 міс.А+
блакитний гостьBluehost$ 2,95 міс.А
a2-хостинг-cpanelА2 хостинг2,96 долара за місяць.А+

Що таке cPanel?

cPanel – це ваш інтерфейс панелі управління, де ви можете отримати доступ до функцій веб-файлів, електронної пошти, баз даних, програмних програм тощо. Ваш екран cPanel також надасть вам важливі деталі щодо вашого облікового запису веб-хостингу (IP-адреса, використання домену та піддомену, акаунти електронної пошти тощо)

Чому нам подобається cPanel

За допомогою cPanel ви отримуєте графічний інтерфейс, який дозволяє легко отримувати доступ до функцій вашого веб-сайту. Графіка та групування функцій дуже інтуїтивно зрозумілі та полегшують роботу з веб-сайтом. І cPanel надає вам доступ до чудових додатків веб-сайтів та функціональних можливостей.

Наприклад:

Файловий менеджер
cPanel File Manager
За допомогою Менеджера файлів ви можете легко отримати доступ до файлів свого веб-сайту та працювати з ними. Незалежно від того, чи потрібно вам завантажувати, завантажувати, редагувати чи видаляти файли, Файловий менеджер дозволяє виконувати всі ці завдання. Ви також можете створити стислі архіви своїх файлів для резервного копіювання.

Вебалайзер
cPanel Webalizer
cPanel зазвичай пропонує вам кілька способів доступу та перегляду веб-статистики. Мені подобається використовувати Webalizer найкраще. За допомогою Webalizer ви отримуєте прекрасні графічні та статистичні зображення даних вашого веб-сайту.

phpMyAdmin
cPanel phpMyAdmin
Якщо ви використовуєте систему управління контентом для свого веб-сайту, наприклад WordPress або Joomla, вам часто буде потрібно звертатися до своїх баз даних. phpMyAdmin дозволяє отримувати доступ до баз даних MySQL. Ви можете використовувати phpMyAdmin для експорту та імпорту баз даних, крім виконання запитів до бази даних.

Електронна пошта
cPanel Email
Коли вам потрібно створити облікові записи електронної пошти або виконувати інші функції електронної пошти, ви можете отримати швидкий доступ через піктограми в групі електронних листів cPanel. Тут ви також можете запустити SpamAssassin, щоб зменшити кількість небажаних листів, що захаращують вашу поштову скриньку.

Софтакульозний
Софтакульозний
Професійні програми
Однією з найкращих особливостей cPanel є включення Softaculous. Softaculous надає вам можливість встановити одним клацанням миші для сотень програмних програм для вашого веб-сайту. За допомогою Softaculous ви можете встановити WordPress, Joomla, Drupal, додатки для електронної комерції та ще багато веб-додатків.

cPanel Засоби безпеки

Шукаєте додатковий захист для свого веб-сайту? Якщо у вас є план веб-хостингу cPanel, для забезпечення вашого сайту та присутності в Інтернеті вам доступний ряд інструментів. Якщо ваша веб-хостингова компанія не використовує cPanel, ви, ймовірно, ще маєте такі види інструментів; вам просто потрібно буде отримати доступ до них іншим способом. Якщо у вас є cPanel, під час входу ви можете прокрутити вниз до розділу Безпека, щоб отримати доступ до цих інструментів.
cPanel Security

Захисні паролем каталоги
Щоб обмежити певні області вашого веб-сайту, ви можете використовувати каталоги, захищені паролем, щоб вимагати імені користувача та пароля для доступу до певної папки з Інтернету. Будь-які підкаталоги в цій папці також вимагатимуть ім’я користувача та пароль.
cPanel Захист паролів каталогів

Менеджер заборонити IP-адресу
Якщо ви хочете перешкодити певному відвідувачу отримати доступ до вашого веб-сайту, ви можете ввести його IP-адресу в Менеджері заборонити IP-адресу, щоб заблокувати доступ. Ви можете заблокувати конкретну IP-адресу, а також діапазон адрес. Я використовував цей інструмент для успішного блокування певних небажаних відвідувачів. Але майте на увазі, що хтось все-таки може використовувати проксі-IP, щоб спробувати увійти.
cPanel IP заборонити

Захист гарячої лінії
Іноді люди намагаються вкрасти вашу пропускну здатність, посилаючись на зображення на вашому веб-сайті та показуючи їх в інших місцях. За допомогою захисту Hotlink ви можете заблокувати прямий доступ до певних типів файлів (jpeg, gif, png, bmp). Ви також можете перенаправити ці запити на обрану вами URL-адресу.
Захист гарячої лінії cPanel

П’явка захищає
Якщо ви захищені паролем певну область вашого веб-сайту, Leech Protect може запобігти декільком входам із одного пароля. Отже, якщо хтось видав пароль іншим або це було порушено, cPanel відключить обліковий запис і повідомить вас електронною поштою.
cPanel Leech Protect

Ключі GnuPG
Ви можете використовувати клавіші GnuPG для шифрування повідомлень за допомогою відкритого та приватного ключа.
cPanel GnuPG Ключі

Рекомендації щодо хостингу в Панелі

Наші рекомендації щодо хостингу cPanel засновані на поєднанні впровадження cPanel веб-хостинговою компанією та їх загальної продуктивності веб-хостингу. Більшість хостингових компаній дещо налаштовують cPanel, і нам подобаються всі реалізовані нижче веб-хостингом його реалізації.

Хостинг InMotion

inmotion-hosting-cpanel
InMotion хостинг знову опинився в нашому списку кращих постачальників веб-хостингу cPanel. За допомогою InMotion ви можете отримати доступ до cPanel через їх панель управління обліковими записами (AMP). CPanel InMotion відображає дані вашого веб-сайту у лівій колонці, а значки функцій – праворуч. Мені дуже подобається, що вони включають пряме посилання на їхній центр підтримки та чат в прямому ефірі на самому верху свого cPanel. Це дуже зручно, якщо вам потрібна допомога.

Поряд з їх зручною реалізацією cPanel, InMotion Hosting надає видатний веб-хостинг. Я насолоджувався чудовою роботою веб-сайту разом із їх найвищою підтримкою для клієнтів. План вашого веб-хостингу в InMotion включає їх обладнання для вищої якості для бізнесу, включаючи твердотілі накопичувачі, технологію Max Speed ​​Zone для більш швидкої роботи веб-сайту, безкоштовне резервне копіювання даних та відновлення та багато інших функцій бізнес-хостингу..

Натисніть тут, щоб прочитати наш детальний огляд хостингу InMotion

GreenGeeks

GreenGeeks-cPanel
Незважаючи на те, що GreenGeeks, в першу чергу, відомий як екологічно чистий веб-хостинг, вони не тільки чудово підходять для зеленого веб-хостингу, але також є одним з найкращих хостинг-провайдерів cPanel. Інформаційна панель GreenGeeks Account Manager пропонує надзвичайно швидкий та простий доступ до вашого cPanel.

І інтерфейс GreenGeeks cPanel не тільки забезпечує простий доступ до функціональності вашого веб-сайту, ви також можете легко отримати доступ до тем для розробників веб-сайтів Sitepad.
GreenGeeks-cPanel-додатки

GreenGeeks cPanel також надає вам доступ до простої установки одним натисканням кнопки для таких програм, як WordPress, Joomla, PrestaShop тощо. Усі плани хостингу cPanel GreenGeeks забезпечують необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність. І ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів. Ви також отримуєте безкоштовний домен, безкоштовний Wildcard SSL та безкоштовний Cloudflare CDN. Що також прекрасно в GreenGeeks, це те, що ви можете вибрати початковий план за низькою вартістю всього $ 2,95 мес., Або ви можете вибрати хостинг-плани на рівні Pro або Premium, які включають технологію GreenGeeks PowerCacher і більш швидкі обчислювальні ресурси, щоб дійсно пришвидшити веб-сайти..

Клацніть тут, щоб прочитати наш детальний огляд GreenGeeks

Bluehost

синій-cpanel
Bluehost пропонує якісний спільний хостинг серед багатьох їх послуг. Крім того, Bluehost – ще одна найкраща веб-хостинг-компанія, яка використовує cPanel. На додаток до налаштованого cPanel, з Bluehost ви також отримуєте індивідуальну інформаційну панель WordPress. Насправді Bluehost – це один з найкращих варіантів для нових користувачів WordPress, оскільки вони також надають орієнтовану допомогу у створенні вашого першого сайту WordPress, а також посилання на всі ваші важливі функції WordPress..

Клацніть тут, щоб прочитати наш детальний огляд Bluehost

А2 хостинг

a2-hosting-cpanel-інтерфейс
A2 хостинг, безумовно, є одним з найкращих варіантів хостингу cPanel. Завдяки їх інтерфейсу cPanel ви можете легко отримати доступ до видатних функцій, які входять у ваш план хостингу A2. З cPanel хостингу A2 ви отримуєте доступ одним кліком до оптимізованої конфігурації A2, резервного копіювання серверів перемотування назад, Cloudflare CDN, а також до всіх інших стандартних функцій, які постачаються з cPanel. Ви можете отримати доступ до свого C2-хостингу A2 окремо або з клієнтської області A2-хостингу.

Прискорення швидкості роботи вашого веб-сайту також полегшується швидким доступом до Cloudflare та сторінки оптимізації A2.
a2-hosting-cpanel-функції

Натисніть тут, щоб прочитати наш детальний огляд хостингу A2

cPanel Хостинг Порівняння

Хостинг InMotion

 • $ 3,99 за місяць.
 • Рейтинг BBB: A+
 • Особливості cPanel: Швидкий та простий доступ до підтримки чату в прямому ефірі безпосередньо в cPanel.
 • Особливості хостингу: Зони максимальної швидкості, SSD, обладнання бізнес-класу
 • Побачити більше

greengeeks

 • $ 2,95 міс.
 • Рейтинг BBB: A+
 • Особливості cPanel: Легкий доступ одним Word класом до WordPress та інших програм, теми Builder веб-сайтів та Cloudflare CDN.
 • Особливості хостингу: працює на 300% відновлюваної енергії, технології PowerCacher, оптимізованих серверах LiteSpeed ​​та MariaDB
 • Побачити більше

блакитний гость

 • $ 2,95 міс.
 • Рейтинг BBB: A
 • Особливості cPanel: Індивідуальний та інтуїтивний макет.
 • Особливості хостингу: Індивідуальна інформаційна панель WordPress
 • Побачити більше

cPanel продовжує залишатися моїм вподобаним веб-хостинговим інтерфейсом, і я напевно рекомендую вам розглянути план хостингу cPanel.

Дивіться наші рейтинги оглядів хостингу InMotion нижче:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map