Найкращий веб-хостинг для фотографів 2020 року

кращий веб-хостинг для фотографів


Ви хочете створити свій веб-сайт з фотографіями? Зараз є більше варіантів, ніж будь-коли, як для професійних, так і для аматорських фотографів, які хочуть поділитися своїм баченням та просувати свої послуги. Як сам фотограф, це, безумовно, предмет, близький моєму серцю. Отже, давайте подивимось на Кращий веб-хостинг для фотографів у 2020 році.

Веб хостинг фотографії: що потрібно враховувати

По-перше, нам потрібно розібратися, які предмети слід розглянути, перш ніж створити веб-сайт для фотографії. Ось кілька міркувань для початку.

Яка головна мета вашого фотографічного сайту?
Це веб-сайт для фотографічного бізнесу чи хобі? Якщо це для вашого фотографічного бізнесу, ви хочете включити такі функції для своїх клієнтів, як перевірка та замовлення? Або ви дійсно просто хочете просувати та рекламувати свій бізнес для придбання клієнтів? Якщо ви любитель фотографів і хочете продемонструвати свою роботу, чи потрібна вам можливість зберігання фотографій?

Скільки часу ви хочете присвятити створенню свого веб-сайту?
Вам подобається власне процес створення веб-сайту та маєте принаймні деякий досвід роботи на веб-сайті? Або ви дійсно просто хочете швидкий і простий спосіб отримати веб-сайт якнайшвидше?

Який бюджет вашого веб-сайту?
Скільки ви готові витратити на свій веб-сайт? Залежно від ваших відповідей на деякі з інших питань вище, можливо, вам не доведеться вибирати найдорожчий план хостингу. Є багато хороших варіантів на всіх рівнях ціноутворення.

Веб-хостинг vs Веб-сховище

Перш ніж ми розберемося з особливостями веб-хостингу та веб-сайтів, давайте коротко торкнемося того, що ця стаття не включає. Я бачив ряд статей із веб-хостингу фотографій, які містять такі параметри, як 500px та Flickr. Однак я вважаю, що це більше сервісів зберігання фотографій, а не веб-хостинг для вашого власного сайту. Хоча 500px і Flickr чудово підходять для того, що вони пропонують, ми не розглядаємо тут.

Веб-хостинг vs Builder веб-сайтів

Наступне розмежування, яке нам потрібно зробити, – це веб-хостинг та розробники веб-сайтів. У наші дні існує ряд компаній, які пропонують плани веб-сайтів, які є законною альтернативою традиційному веб-хостингу. Обидва варіанти мають свої переваги. Як правило, план веб-хостингу дає вам більше можливостей та контролю над розробником веб-сайтів (наприклад, Wix, SquareSpace тощо), але вимагає більше часу та зусиль з вашого боку. Для розробників веб-сайтів, як правило, відбувається зворотний зв’язок, менше контролю, але набагато швидше створення сайту.

Переваги веб-хостингу

 • Більше варіантів створення веб-сайтів
 • Кращий контроль над веб-сайтом
 • Краще значення
 • Всі Інтернет-інструменти включені (електронна пошта тощо)
 • Простіше перемістити свій сайт

Переваги для веб-сайтів

 • Швидше створення веб-сайтів
 • Вимагає менше вашого часу
 • Особливості фотографа

Особливості веб-хостингу для фотографів

Отже, якщо ви хочете традиційний план веб-хостингу, на які функції слід звернути увагу? Ось, що я вважаю найважливішими пунктами, які має містити ваш план хостингу.

Необмежене зберігання та передача даних
З усіма зображеннями, які ви хочете завантажити та включити на свій веб-сайт, ви точно не бажаєте обмежень у веб-просторі чи пропускній здатності. На щастя, не так важко знайти плани хостингу, які дозволять немережно зберігати та передавати дані.

Швидкість веб-сайту
Швидкість веб-сайту важлива для всіх веб-сайтів. Але із сайтами для фотозйомки це стає ще більш важливим. Знову ж таки, використовуючи всі фотографії, які може містити ваш сайт, ви хочете переконатися, що ваш веб-сайт завантажується досить швидко для відвідувачів вашого сайту та ваших потенційних клієнтів..

Мережа доставки вмісту
Мережа доставки вмісту (або CDN) може допомогти покращити швидкість вашого веб-сайту та час завантаження сторінки. Мережі доставки вмісту особливо ефективні, коли у вас на сайті багато статичного вмісту (наприклад, фотографій). За допомогою CDN ваш вміст може зберігатися на різних серверах по всьому світу, так що коли хтось намагається отримати доступ до вашого веб-сайту, ваш вміст (фотографії в цьому випадку) може бути доступний із сервера ближче до їх місцезнаходження – тим самим скорочуючи час завантаження сайту.

Резервне копіювання та відновлення даних
Резервне копіювання даних вашого веб-сайту є критичним, а також найкращим захистом від атак на ваш сайт. Хоча ви завжди повинні переконуватись у власних резервних копіях веб-сайтів за необхідності, для додаткової гарантії слід вибрати план веб-хостингу, який включає автоматичні щоденні резервні копії вашого веб-сайту. Якщо резервні копії вашого веб-сайту доступні для відновлення, ви заощадите багато часу, а не відтворювати весь ваш веб-сайт.

Безпека веб-сайтів
Хоча резервне копіювання веб-сайту є найкращим заходом безпеки, ви також хочете переконатися, що план веб-хостингу включає функції безпеки, такі як сканування шкідливих програм, пом’якшення DDoS та інші активні заходи безпеки. Незважаючи на те, що ви ніколи не можете повністю запобігти злому вашого сайту, напевно є функції безпеки, які максимально захистять вас..

Кілька платформ веб-сайтів
Оскільки однією з переваг традиційного плану веб-хостингу є більше контролю над своїм вмістом, ви повинні переконатися, що ваш веб-хостинг містить кілька платформ веб-сайтів, якими ви користуєтесь. Звичайно, я рекомендую, щоб ваш план хостингу включав основні системи управління вмістом, такі як WordPress, Joomla та Drupal. Але я також рекомендую перейти з пакетом хостингу cPanel, який включає безліч інших веб-додатків, якими ви можете скористатися. Таким чином, ви не заблоковані в єдиній системі.

Рекомендації веб-хостингу для фотографів

Гаразд, давайте подивимося на рекомендації щодо веб-хостингу для фотографів. Хоча є багато хороших варіантів, я тут вибрав три веб-хости, які я не лише вважаю найкращими для фотозйомки, але і якими я особисто користуюся вже кілька років..

GreenGeeks

greengeeks-веб-хостинг - для фотографів

Особливості GreenGeeks:

 • Технологія PowerCacher
 • Вибір 5 центрів даних
 • Швидка чуйна підтримка клієнтів
 • Необмежений простір на диску та пропускну здатність
 • Безкоштовно шифруємо Wildcard SSL
 • Безкоштовний Cloudflare CDN
 • Нічні резервні копії даних
 • Працює на 300% відновлюваної енергії
 • Ізоляція облікового запису хостингу
 • Проактивний моніторинг сервера
 • Сканування безпеки в реальному часі
 • Покращений захист від спаму
 • Безкоштовне доменне ім’я

Хоча GreenGeeks може бути відомий як найбільш екологічна веб-хостинг-компанія, вони також є моєю рекомендацією для багатьох типів веб-сайтів, включаючи сайти для фотографій.

GreenGeeks має одну з найкращих веб-хостинг-платформ, оптимізовану для швидкості та активної безпеки. Їх технологія PowerCacher, а також оптимізовані сервери LiteSpeed ​​і MariaDB забезпечують надзвичайну продуктивність – особливо для систем управління контентом, таких як WordPress. На відміну від інших веб-хостів, за допомогою GreenGeeks ви отримуєте безкоштовні символи Wildcard SSL. А завдяки їхньому плану Ecosite Premium ви отримуєте безкоштовний GobalSign Premium Wildcard SSL для ще більшого захисту. Безпека GreenGeeks також відмінна завдяки активному моніторингу сервера та скануванню безпеки в режимі реального часу.

Що стосується підтримки клієнтів, GreenGeeks забезпечує швидкий час відповіді та корисну допомогу при необхідності.

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про GreenGeeks

Bluehost

Bluehost

Особливості Bluehost:

 • Автоматична установка WordPress
 • Створення веб-сайту WordPress, орієнтовані на користувачів
 • Індивідуальний інтерфейс інформаційної панелі WordPress
 • Кешування продуктивності
 • Автоматичне оновлення плагіну та теми WordPress
 • Постановка веб-сайту включена
 • Чуйна підтримка клієнтів через телефон, електронну пошту та чат в прямому ефірі
 • Швидке надання веб-сайтів
 • Безкоштовно шифруємо SSL
 • Безкоштовний сайтLock CDN

Що стосується хостингу WordPress, Bluehost не рекомендується лише WordPress.org, вони також є одним з моїх найкращих виборів – особливо для нових власників WordPress сайтів. Bluehost надає більше рекомендацій під час створення вашого першого веб-сайту WordPress. Крім того, вони розробили чудову, просту у користуванні, налаштовану інформаційну панель WordPress, яка дозволяє швидко знаходити та отримувати доступ до всіх важливих функцій, необхідних під час роботи на вашому сайті.

Bluehost також вніс декілька значних покращень у функціях, продуктивності та підтримці, отриманих за допомогою веб-хостингу. У моєму тестуванні швидкість та ефективність веб-сайтів значно кращі, ніж у попередні роки. Також значно покращується час реагування на підтримку клієнтів. Реакція підтримки чату в реальному часі для мене майже завжди була миттєвою.

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати інший веб-додаток, окрім WordPress, Bluehost також надає один з найкращих інтерфейсів cPanel, який я бачив.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше про Bluehost

InMotion хостинг, керований WordPress

Хостинг WordPress, керований InMotion

 • Технологія максимальної швидкості
 • Попередня інсталяція WordPress або Joomla
 • Включає BoldGrid Site Builder
 • Чуйна підтримка клієнтів
 • 90-денна гарантія повернення грошей

Я є клієнтом InMotion хостингу вже більше 10 років. Їх бізнес-власні та професійні плани включають необмежену кількість пам’яті та пропускну спроможність, а також більше серверних ресурсів. Завдяки InMotion ви отримуєте їх технологію Max Speed ​​Zone, яка може забезпечити вам значно підвищену швидкість веб-сайту, коли ваше місцезнаходження знаходиться в зоні швидкості.

Однак, для кращого досвіду хостингу WordPress для фотографів, я рекомендую плани керованого WordPress хостингу InMotion. Ви досягаєте кращої швидкості завдяки вдосконаленому кешування сервера та керованим оновленням та безпеці.

InMotion особливо підходить для веб-сайтів WordPress, і ви можете навіть запропонувати їм попередньо встановити WordPress під час оформлення замовлення. А для користувачів WordPress за допомогою плану хостингу InMotion ви також отримаєте розробник веб-сайтів BoldGrid. BoldGrid спрощує та прискорює процес створення веб-сайту, при цьому надаючи популярну функціональність WordPress. А оскільки InMotion Hosting – це офіційний хостинг BoldGrid (адже вони були важливими для розробки продукту), ви отримаєте найкращу підтримку цього розробника веб-сайтів. Дивіться наступний розділ про розробників веб-сайтів для отримання додаткової інформації про BoldGrid.

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про хостинг InMotion

Рекомендації для створення фотографів веб-сайтів

Якщо ви вирішили скористатись інструментом для створення веб-сайту для створення фотографій, то ось найкращі варіанти, які ми рекомендуємо.

BoldGrid

сміливі для фотографів

Особливості BoldGrid Інтерфейс перетягування
Необмежена кількість сторінок
Сумісний з WooCommerce
Функціональність інтегрованих форм
Розширений ведення блогів та створення публікацій
Вбудовані сайти для постановок / пісочниці
Преміальний плагін SEO
Преміум плагін резервного копіювання
Розширене редагування зображень

 • Просте і швидке створення веб-сайтів WordPress
 • Теми на основі фотографії
 • Кращий контроль та власність, ніж у інших будівельників сайтів
 • Функціональність WordPress
 • Можна використовувати з будь-яким веб-хостом WordPress

BoldGrid не є середнім розробником веб-сайтів. Як ми описали вище, це конструктор сайтів на базі WordPress, який дозволяє легко створювати веб-сайти професійного вигляду. Серед багатьох тем веб-сайтів, доступних у BoldGrid, є ряд шаблонів на основі фотографій. Великою перевагою використання BoldGrid є те, що він надає переваги таким веб-розробникам, як Wix або SquareSpace, але при цьому дає вам силу WordPress плюс кращий контроль та володіння вашим веб-сайтом.

Оскільки BoldGrid насправді є набором плагінів WordPress, ви можете використовувати його з будь-яким веб-хостом, який підтримує WordPress. Однак для найпростішого досвіду рекомендую вибрати офіційного хоста BoldGrid, такого як InMotion Hosting.

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про BoldGrid

SmugMug

самогубство

Особливості SmugMug Ваш власний веб-сайт, що настроюється
Необмежене завантаження фото та відео
Чуйний дизайн – адаптується до мобільних пристроїв, планшетів та моніторів
Безкоштовний мобільний додаток для редагування, архівування та спільного використання в дорозі
Повністю розміщений, необмежений трафік
Вставляйте фотографії та відео на інші веб-сайти
Додайте фотографії та синхронізуйте всю свою бібліотеку з Lightroom
Перегляньте детальну статистику та аналітику
Використовуйте надійні інструменти SEO, включаючи метатеги та карти XML
24/7 реальна підтримка людини
Налаштуйтеся та вивчіть відеоуроки
Скористайтеся всіма силами свого рахунку за допомогою нашого поглибленого довідкового центру
Відвідайте онлайн-тренінги SmugMug онлайн
Створіть повністю особисту домашню сторінку
Просте налаштування сайту з перетягуванням
Розмістіть свій логотип або фірмове найменування на своєму сайті
21+ сучасних шаблонів дизайну
Створюйте власні теми, використовуючи власні комбінації шрифтів та кольорів
Використовуйте власний домен
Необов’язкове налаштування за допомогою HTML та CSS
Легка організація ваших фотографій та веб-сайту
Кожне зображення, резервне копіювання за допомогою веб-служб Amazon
Хмарне сховище дозволяє отримувати доступ у будь-який час та з будь-якого місця
Авторські права завжди за вами
Завантажте свої оригінальні фотографії та резервні копії галереї в будь-який час
Захист паролем папок, галерей, сторінок або всього сайту
Обмежте видимість для папок, галерей та сторінок лише тим, з ким ви поділилися посиланням
Зробіть будь-яку папку, галерею чи сторінку повністю приватною
Додайте спеціальні водяні знаки для захисту зображень
Створюйте смарт-галереї для автоматизованих колекцій
Діліться через Facebook, Twitter, Google+ тощо
Безкоштовний мобільний додаток для редагування, архівування та спільного використання в дорозі
Замовляйте відбитки та продукти у професійній друкованій лабораторії прямо зі свого сайту
Повністю розміщений кошик для покупок та замовлення
Включено обробку кредитних карток та обслуговування клієнтів
Купуйте фотокниги, обрамлення тощо у багатьох постачальників
Доставка де завгодно
Виконайте замовлення в топ-лабораторіях: Bay Photo, WHCC, EZPrints та Loxley (Великобританія)
Створіть на замовлення ціноутворення та продайте з вибору 1000+ відбитків та продуктів з прибутком
Приймайте глобальні валюти під замовлення (USD, CAD, GBP, EUR, AUD, JPY, CHF, NZD, SEK, HKD)
Продаж цифрових зображень та завантаження відео
Увімкніть затримку підтвердження та додайте остаточні зміни перед доставкою
SEO-оптимізований веб-сайт
Дізнайтеся про поведінку глядача за допомогою вбудованої статистики та аналітики

 • Фотографічна платформа для веб-сайтів
 • Ведіть свій фотографічний бізнес в Інтернеті
 • Дозволити клієнтам переглядати фотографії в Інтернеті
 • Необмежене зберігання фотографій
 • Обмежте або надайте доступ до фотографій за своїм бажанням
 • Підключіться до Adobe Lightroom, щоб поліпшити робочий процес
 • Замовте друк в Інтернеті з фотолабораторій

Без сумніву, остаточний веб-хостинг / веб-сайт для фотографів – від SmugMug. SmugMug розроблений спеціально для фотографів усіх рівнів, і вони пропонують плани для всіх типів веб-сайтів з фотографією. Для вас є рішення, які просто хочуть продемонструвати деякі ваші роботи та забезпечити безпечне місце для зберігання зображень, а також веб-сайти для професійних фотографів, які хочуть вести свій бізнес в Інтернеті.

У SmugMug є кілька найкрасивіших шаблонів веб-сайтів для фотографій. Ваші фотографії можна зберігати на найбезпечнішому доступному сховищі у хмарі. І що найкраще в SmugMug – це те, що ви можете дозволити доступ до своїх фотографій лише тим, кого ви вирішите, їм слід дозволити їх переглядати. Ви також можете використовувати водяні знаки та захист паролем для подальшої безпеки.

Але SmugMug від фотомобільних речей насправді відокремлює конкуренцію. SmugMug включає всю функціональність, необхідну для ведення фотографічного бізнесу. За допомогою SmugMug ви можете включити спеціальні прайс-листи для своїх клієнтів. Ви можете дозволити своїм клієнтам вибирати та завантажувати свої фотографії в Інтернеті. А ви можете продавати свої фотографії та цифрові завантаження за допомогою кошика для покупок і оформлення замовлення.

SmugMug також допомагає вам працювати з системою робочого процесу. Ви можете підключитися до Adobe Lightroom за допомогою плагіна, щоб завантажити та впорядкувати свої фотографії. І якщо ви використовуєте фотолабораторії, такі як whcc або BayPhoto.com, ви маєте доступ до них через SmugMug.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше про SmugMug та отримати безкоштовну 14-денну пробну версію

Рекомендації веб-хостингу для фотографів

Web HostPriceSolution
a2-хостингА2 хостинг$ 2,99 міс. – 14,99 дол. США міс.Веб хостинг
BluehostBluehost$ 2,95 міс.Веб хостинг
Хостинг InMotionХостинг InMotion$ 6,99 за місяць – $ 19,99 міс.Веб хостинг
boldgridBoldGrid$ 3,99 за місяць – $ 13,99 міс.WordPress Site Builder
SmugMugSmugMug12,50 дол. – $ 25,00 міс.Конкретна платформа для фотографії
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map