Рекомендації з веб-хостингу 2019

веб-хостинг-рекомендації-2019


На 2019 рік великими трьома сферами, які цікавлять клієнтів веб-хостингу, є WordPress, електронна комерція та веб-сайти. Коли Гутенберг зараз має повний ефект у WordPress, є ще більше хвилювання за найпопулярнішу платформу в Інтернеті. Тим часом, коли споживачі продовжують надавати переваги покупкам через Інтернет, веб-сайти електронної комерції користуються великим попитом. Оскільки багато початківців власників веб-сайтів бажають швидшого і простішого способу створення своїх сайтів, розробники веб-сайтів продовжують зростати в популярності, внаслідок чого більшість компаній, що займаються веб-хостингом, тепер включають їх у свої плани хостингу.

Ось наш список рекомендацій з веб-хостингу на 2019 рік:

Спільний хостинг:

GreenGeeks
Хостинг InMotion
SiteGround

greengeeks
Спільний хостинг залишається найкращим способом для більшості власників нових веб-сайтів. І гарна новина полягає в тому, що тут у 2019 році ви можете знайти не тільки якісні плани спільного хостингу, але і більшість веб-хостів (особливо високо оцінених) роблять велику роботу з ізоляції облікових записів на спільних серверах, щоб ваш веб-обліковий запис хостингу захищений від інших.

WordPress хостинг:

Bluehost
SiteGround
А2 хостинг

bluehost-2019
Як я вже згадував вище, WordPress сьогодні популярніший, ніж будь-коли. Але хоча кожен веб-хост пропонує WordPress хостинг у ці дні, важливо шукати план хостингу, який включає в себе оптимізований досвід хостингу WordPress. Наприклад, обидва Bluehost і SiteGround рекомендуються WordPress.org. Bluehost ідеально підходить для початківців WordPress, тоді як SiteGround ідеально підходить для більш досвідчених користувачів, оскільки вони включають багато розширених керованих функцій хостингу WordPress. І як я вже згадував раніше, ми вважаємо А2 хостинг бути настільки видатними, що ми їх використовуємо WebHostingCat.com.

Керований хостинг WordPress:

WP двигун
Рідка павутина
Пресовані

wp-engine-2019
Якщо вам потрібно зробити крок до преміального керованого постачальника хостингу WordPress, також є досить багато хороших варіантів. Завдяки керованому хостингу WordPress ви шукаєте експертну підтримку WordPress разом із розширеними функціями, які дозволяють витрачати менше часу на перегляд завдань з обслуговування та більше часу на створення вмісту для вашого сайту..

Серед наших рекомендацій щодо керованого хостингу WordPress, WP двигун продовжує бути стандартом для багатьох, включаючи нас. І в 2019 році WP Engine не тільки надає експертні функції та підтримку WordPress, але їх платформа Digital Experience піднімає речі на новий рівень. WP Engine тепер також включає безкоштовно StudioPress теми, що ґрунтуються на Рамці генезису з їхніми хостинг-планами.

Тим часом, Рідка павутина також продовжує виділяти себе як преміум-хостинг-провайдер для критично важливих веб-сайтів. Кріс Лема та його команда виконали чудову роботу, представивши громадськості свої керовані WordPress та керовані плани WooCommerce..

І якщо ви не знайомі з цим Пресовані, Ви, напевно, будете чути про них набагато більше у 2019 році. Pressable – один з нових постачальників послуг хостингу WordPress, який присвячений наданню найкращих вражень для своїх клієнтів.

Хостинг електронної комерції:

Хостинг InMotion
GreenGeeks
Рідка павутина

inmotion-hosting-2019
Інтернет-продаж продовжує зростати в популярності. Хоча ви можете скористатися послугою для створення веб-сайтів, такою як Wix, для свого інтернет-магазину, якщо ви віддаєте перевагу використовувати традиційну хостингову компанію, це наші основні рекомендації. З Хостинг InMotion і GreenGeeks, ви можете використовувати платформу електронної комерції, доступну в cPanel, а також WooCommerce для WordPress. І InMotion включає безкоштовні приватні SSL, в той час як GreenGeeks надає шифруємо Wildcard SSL Let’s Encrypt.

Для найвищого вищого рівня хостингу WooCommerce, Рідкий веб-керований хостинг WooCommerce – наша головна рекомендація.

Хостинг VPS:

Хостинг InMotion
А2 хостинг
Bluehost

inmotion-vps-2019
Якщо вам потрібно більше ресурсів для вашого веб-сайту, саме час перейти до VPS хостингу. Завдяки VPS хостингу ви отримуєте багато переваг виділеного сервера за більш доступною вартістю. А з керованим хостингом VPS вам не потрібен досвід для налаштування та обслуговування вашого віртуального сервера. Для керованого та некерованого хостингу VPS рекомендуємо переглянути Хостинг InMotion, А2 хостинг, і Bluehost.

Виділені сервери:

Рідка павутина
Хостинг InMotion
А2 хостинг

рідко-веб-2019
Для важливих веб-сайтів для підприємств та місій, найкращий варіант – спеціалізований сервер. Для найкращого вибору виділених серверів та для видатного хостингу, Рідка павутина – наша головна рекомендація. Якщо вам потрібно більш доступне рішення, рекомендую вам перевірити Хостинг InMotion і А2 хостинг.

Хостинг Windows:

InterServer
GoDaddy

Якщо вам потрібен або віддаєте перевагу хостинг Windows через Linux, слід ознайомитись із цими веб-хостами. Якщо вам потрібно більш економне рішення, ви можете вибрати InterServer. І, серед багатьох їх хостинг-послуг, GoDaddy також передбачено ряд варіантів хостингу для Windows.

Конструктор веб-сайтів:

Вікс
GoDaddy
BoldGrid

wix-2019
В даний час будівельники веб-сайтів користуються більшою популярністю через можливість легко та швидко створювати сайт. Нам подобаються основні веб-сайти брошури Вікс. Для більш складних сайтів рекомендуємо ознайомитись GoCentral GoDaddy Веб-сайт. І, якщо ви віддаєте перевагу WordPress, BoldGrid вкотре наш вибір створити професійні веб-сайти WordPress.

Зелений веб-хостинг:

GreenGeeks
Хостинг InMotion
А2 хостинг

greengeeks-2019
Я знаю, що зелений веб-хостинг важливий для багатьох людей. І гарна новина полягає в тому, що є кілька чудових варіантів хостингу, які не тільки зелені, але й просто непересічні. GreenGeeks є одним з найвідоміших зелених господарів, який працює на 300% відновлюваної енергії. Однак InMotion та A2 хостинг також є відмінним вибором зеленого веб-хостингу. Хостинг InMotion відкрив перший центр зелених даних у Лос-Анджелесі – скоротивши випуск вуглецю на 2000+ тонн на рік. І А2 хостинг забезпечує їх FutureServe Green Hosting, який працює з Carbonfund.org з 2007 року.

Бюджетний хостинг:

InterServer
FastComet
Хостингер

interserver-2019
І останнє, але не менш важливе (окрім ціни), для тих, хто може не мати багато грошей, щоб витратити на розміщення своїх веб-сайтів, є кілька чудових бюджетних веб-хостингів.. InterServer залишається чудовим рішенням хостингу бюджету. Ви можете отримати якісний хостинг cPanel лише за 5 доларів на місяць. А з їхньою гарантією блокування цін ви сплачуєте таку ж суму під час поновлення. FastComet – ще один хороший варіант, коли вам не доведеться турбуватися про високі показники оновлення – ви також платите ту саму ціну під час поновлення. І с Хостингер, ви можете підписатись менше ніж на долар на місяць.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector