10 веб-хостів для перегляду у 2018 році

веб-господарі, щоб переглядати 2018 рік


2018 рік обіцяє стати ще одним дуже захоплюючим та цікавим роком для веб-хостингу. У цій статті ми продовжуємо наше прагнення допомогти тим із вас, хто хоче досягти своєї мети – створити і запустити веб-сайт у цьому році. Якщо ви готові розпочати проект свого веб-сайту негайно, я пропоную вам ознайомитися з моїм повідомленням про наші рекомендації щодо веб-хостингу на 2018 рік. Однак, якщо ви не зовсім готові почати зараз, але знаєте, що вам знадобиться веб-хостинг деякий час протягом цього року, тут є 10 веб-хостів, про які варто стежити.

А2 хостинг

a2-хостинг
2017 рік став чудовим роком для A2 хостингу та його клієнтів. Окрім розширеного розташування центрів обробки даних, A2 хостинг також представив наступне:

 • Безкоштовні шифруємо SSL-сертифікати
 • Підтримка протоколу QUIC
 • Нова функція доступу для розробників
 • Партнерство з Sucuri для надання додаткової безпеки веб-сайту

І 2018 рік виглядає ще одним дивовижним роком для A2 хостингу! Наразі я тестую нову функцію хостингу A2, яка, коли буде готова, запропонує їм підняти планку для інших веб-хостів.

Bluehost

блакитний гость
Bluehost фактично зробив чимало вдосконалень та удосконалень своїх служб веб-хостингу у 2017 році. Хоча вони є частиною групи Endurance International, Bluehost також залишається у списку рекомендацій щодо веб-хостингу WordPress.org.

Маховик

маховик
Ми вже деякий час вражаємо хостинг WordPress Flywheel. Питання лише в тому, чи готові вони взяти на себе більш масштабні, більш усталені керовані хостинг-провайдери WordPress? Що ж, Flywheel нас справді вразив минулого року низкою значних удосконалень. Наприклад, їх інструменти для розробки WordPress включають в себе постановку, клонування сайту та креслення – для використання в якості початкових наборів для майбутніх проектів веб-сайтів. І ми з нетерпінням чекаємо набагато більше від Flywheel 2018 року.

GoDaddy

богиня
Оскільки вони продовжують залишатись такою великою суттю, що стосується доменних імен та веб-хостингу, GoDaddy повинен бути включений до будь-якого списку спостережень за розробками веб-хостингу. Ми особливо зацікавлені в тому, як в 2018 році просуваються розробники сайтів GoCentral та пакети хостингу WordPress.

GreenGeeks

greengeeks
Протягом багатьох років GreenGeeks був лідером зеленого веб-хостингу. І минулого року вони оприлюднили оновлену хостинг-платформу, яка включала низку суттєвих удосконалень. Перегляньте мою статтю тут. Вже в 2018 році GreenGeeks випустив свою нову функцію WordPress Protect, яка забезпечує додаткову безпеку від грубих атак. Мене також повідомили, що в 2018 році будуть впроваджені деякі вдосконалення та вдосконалення..

Хостинг InMotion

захоплення хостингом
Відмінна компанія, що займається веб-хостингом, не задоволена лише пропонуванням чудових продуктів та послуг сьогодні. Вони також постійно хочуть надавати своїм клієнтам покращені послуги та хостингові пакети. Так було завжди з хостингом InMotion. У 2017 році відбувся запуск прекрасного хостингу WordPress. Дивіться мій огляд цього тут. І, тільки що познайомившись з людьми в InMotion на початку цього місяця, я знаю, що на 2018 рік заплановано ще кілька захоплюючих речей. Будьте в курсі більше деталей.

Рідка павутина

рідка павутина
Liquid Web вивів керований веб-хостинг на абсолютно новий рівень. Поставляючи преміум-рішення для виділених серверів, VPS, хмарного хостингу та керованого WordPress, Liquid Web безумовно встановив новий стандарт керованих послуг. Команда Liquid Web продовжує сяяти подібними до WordPress Evangelist, Chris Lema та експертом з питань розвитку Джейсоном Коспер, який приєднався до Liquid Web минулого року. У 2018 році серед інших нових функцій Liquid Web додає електронну комерцію до своїх керованих служб.

SiteGround

майданчик
Щорічно SiteGround є одним з лідерів в інноваціях та вдосконаленнях сервісів веб-хостингу. І, я очікую, що це триватиме тут у 2018 році. Останнім часом SiteGround відкрив нові центри обробки даних, покращив безпеку та навіть оновив всю свою платформу спільного хостингу? Якщо вам потрібен доступний керований хостинг, я пропоную вам обов’язково вести вкладки на SiteGround.

Центр веб-хостингу

веб-хостинг-хаб
Як і їхня дочірня компанія, хостинг InMotion, веб-хостинг-центр також постійно намагався запропонувати своїм клієнтам більш якісні та якісні послуги. І, як я вже згадував вище, нещодавно у мене відбулася зустріч з людьми InMotion / Web Hosting Hub, де мені повідомили про деякі дивовижні поліпшення, які відбудуться цього року. Насправді, можливо, навіть більше активності на веб-хостинг-хабі, ніж у InMotion, але це ще належить побачити. Якщо ви на ринку хостингу блогерів у 2018 році продовжуйте дивитися веб-хостинг-центр.

WP двигун

wp-двигун
Хоча ми упорядковували цей список в алфавітному порядку, якби ми складали список за порядковим ранжуванням, я повинен був би поставити WP Engine на перше місце у списку веб-хостів, який слід спостерігати у 2018 році. Цього року компанія WP Engine, завдяки своїм чудовим досвідом та інноваційним технологіям WordPress, повинна привернути увагу кожного!

Будучи лідером у керованому WordPress хостингу, WP Engine ніколи не розчаровував нас, оскільки вони постійно впроваджували нові функції та сервіси для підвищення ефективності веб-сайтів WordPress. Минулого року вони випустили свій Центр рішень – Інтернет-ресурс плагінів, додатків та інших служб для надання допомоги користувачам WordPress. У 2018 році шукайте WP Engine, щоб зосередитись на прогресивних веб-додатках, а також на цифровому досвіді WordPress.

10 веб-хостів для перегляду у 2018 році

(В алфавітному порядку)

1. Хостинг A2
2. Блюхост
3. Маховик
4. GoDaddy
5. GreenGeeks
6. Хостинг InMotion
7. Рідка павутина
8. SiteGround
9. Веб-хостинг-концентратор
10. Двигун WP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map