Переконайтеся, що веб-хостинг вашого бізнесу включає ці функції

Основні функції бізнес-хостингу


Кожному бізнесу потрібен веб-сайт. Але як ви відрізняєте свій сайт від решти своєї конкуренції? Хоча в наші дні створити свою присутність в Інтернеті простіше, ніж коли-небудь, при створенні ділового веб-сайту ви не можете просто переплести кілька абзаців і пару фотографій і розраховувати на перемогу. Вам потрібен якісний контент. Але навіть поза цим чи раніше, існує ряд важливих елементів, необхідних для підтримки успішного веб-сайту для бізнесу. Погляньмо на деякі тут.

10 найважливіших елементів хостингу для веб-сайту успішного бізнесу

1. Бізнес обладнання
Ваші веб-сервери повинні включати твердотілі накопичувачі (SSD) та належні ресурси (пам’ять, ядра процесора, сховище RAID), щоб забезпечити швидкий надійний хостинг для веб-сайту вашого бізнесу.

2. Оптимізоване середовище кешування
Швидкість веб-сайтів особливо важлива для бізнес-сайтів. Невелика затримка може призвести до того, що ваш потенційний клієнт відхилиться від одного з ваших конкурентів. Щоб переконатися, що ваш веб-сайт швидко завантажується та забезпечує кращий досвід для відвідувачів, будьте впевнені, що план веб-хостингу містить спеціальну власну або оптимізовану технологію, яка забезпечує кешування, щоб пришвидшити час завантаження веб-сторінки..

3. Автоматичне резервне копіювання даних
Хоча ви завжди повинні виконувати власні резервні копії даних лише для того, щоб бути захищеними, ваш веб-хост повинен забезпечити автоматичне щоденне резервне копіювання даних вашого веб-сайту. Крім того, для бізнес-веб-сайту ви повинні переконатися, що є достатня кількість резервних копій, з яких ви можете вибрати версію для відновлення. Ми віддаємо перевагу принаймні 30-денного резервного журналу.

4. Проактивна безпека
Крім резервного копіювання веб-сайту, ваш бізнес-сайт також повинен бути захищений від зловмисних атак з такими функціями, як зменшення DDoS та активна безпека, наприклад сканування шкідливих програм..

5. Необмежене зберігання та пропускна здатність
Зберігання та пропускна спроможність зазвичай не створюють багатьох проблем у наші дні. Однак, оскільки ваш бізнес може раптово знятись та стати надзвичайно популярним, вам ніколи не хочеться турбуватися про перевищення обмежень для зберігання чи передачі даних. На щастя, багато планів веб-хостингу зараз включають цю функцію.

6. Програмні програми
Так само, як існує багато різних видів бізнесу, існує величезна кількість програмних програм, з яких ви можете вибрати для створення веб-сайту свого бізнесу. Ви також можете спробувати різні платформи веб-сайтів, щоб побачити, яка з них найкраще працює з вашими клієнтами. Зазвичай план вашого веб-хостингу включає ряд варіантів програмного забезпечення. Однак радимо пошукати план хостингу cPanel, який включає програму встановлення програм Softaculous. Ці плани веб-хостингу зазвичай включають сотні програмних програм.

7. Чуйна підтримка клієнтів
Підтримка клієнтів – одна з найважливіших частин плану веб-хостингу. І якщо у вас є бізнес-веб-сайт, ви, звичайно, хочете отримати швидкий доступ та швидку допомогу від служби підтримки клієнтів вашого веб-хоста. Переконайтеся, що ваш план хостингу включає варіанти підтримки телефону, електронної пошти та чату.

8. Безлімітний електронний лист
Електронна пошта все ще є найбільш ефективним способом збуту бізнесу. План вашого веб-хостингу для бізнесу повинен включати необмежені функції електронної пошти, такі як кількість облікових записів та повідомлень. Крім того, фільтрація та захист від спаму можуть допомогти хоча б зменшити кількість дратівливих небажаних листів.

9. Сертифікати SSL
SSL – це вже не розкішна або додаткова функція. На всіх бізнес-сайтах має працювати протокол https, оскільки Google та веб-браузери тепер позначають ці сайти без SSL як незахищені. Хоча ви можете придбати SSL-сертифікат у свого веб-хоста, низка планів веб-хостингу тепер включає безкоштовні шифрувальні SSL сертифікати Let’s Encrypt. І вони також встановлять їх для вас.

10. Маркетинг пошукових систем
Хоча ви можете виконати роботу самостійно, деякі веб-плани хостингу включатимуть подання пошукової системи та рекламні кредити пошукових систем як бонус. Ця додаткова допомога в органічному і платному пошуку може допомогти у просуванні вашого веб-сайту.

Багато веб-хостингів заявляють, що мають бізнес-хостинг. Але справжній бізнес-хостинг-план повинен містити перераховані вище функції. Якщо ви зараз купуєте потрібний бізнес-хостинг-план, переконайтеся, що ви отримаєте ці предмети, перш ніж підписатися на цей хостинг-план.

Перегляньте наш посібник з веб-хостингу малого бізнесу тут

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector