10 hostów do obejrzenia w 2018 roku

web-hosts-to-watch-in-2018


2018 zapowiada się na kolejny bardzo ekscytujący i interesujący rok dla hostingu. W tym artykule kontynuujemy naszą misję, aby pomóc tym z was, którzy chcą osiągnąć cel, jakim jest uruchomienie witryny w tym roku. Jeśli jesteś gotowy, aby natychmiast rozpocząć projekt strony internetowej, sugeruję przejrzeć mój post na naszych rekomendacjach dotyczących hostingu na rok 2018. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze gotowy, aby rozpocząć teraz, ale wiedz, że będziesz potrzebować hostingu jakiś czas w tym roku, oto 10 hostów internetowych, które warto mieć na oku.

Hosting A2

a2-hosting
2017 był świetnym rokiem dla A2 Hosting i jego klientów. Oprócz rozszerzonych lokalizacji w centrach danych, A2 Hosting zaprezentował również:

 • Darmowe szyfrujmy certyfikaty SSL
 • Obsługa protokołu QUIC
 • Nowa funkcja dostępu dla programistów
 • Współpraca z Sucuri w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa witryny

A 2018 wygląda na kolejny niesamowity rok dla A2 Hosting! Obecnie testuję nową funkcję hostingu A2, która, gdy będzie gotowa, sprawi, że podniosą poprzeczkę dla innych hostów internetowych.

Bluehost

bluehost
Bluehost dokonał w 2017 r. Sporo ulepszeń i ulepszeń w swoich usługach hostingowych. Będąc częścią Endurance International Group, Bluehost pozostaje również na liście rekomendacji hostingu WordPress.org.

Koło zamachowe

koło zamachowe
Od pewnego czasu jesteśmy pod wrażeniem hostingu WordPress firmy Flywheel. Pytanie tylko, czy są gotowi podjąć się większych, lepiej zarządzanych dostawców hostingu WordPress? Cóż, Flywheel naprawdę zrobiło na nas wrażenie w zeszłym roku dzięki wielu znaczącym ulepszeniom. Na przykład ich narzędzia programistyczne WordPress obejmują tworzenie scenariuszy, klonowanie witryn i plany – do użycia jako zestawy startowe dla przyszłych projektów witryn. I czekamy na wiele więcej od Flywheel w 2018 roku.

Idź Tato

idź Tato
Ponieważ nadal są one tak dużym podmiotem, jeśli chodzi o nazwy domen i hosting, GoDaddy musi zostać uwzględnione na każdej liście obserwacyjnej dla rozwoju hostingu. Jesteśmy szczególnie zainteresowani, aby zobaczyć, jak postępuje ich kreator stron GoCentral i pakiety hostingowe WordPress w 2018 roku.

GreenGeeks

greengeeks
Od lat GreenGeeks jest liderem w dziedzinie zielonego hostingu. W zeszłym roku zaprezentowali odnowioną platformę hostingową, która zawiera wiele istotnych usprawnień. Sprawdź mój artykuł tutaj. Już w 2018 roku GreenGeeks wydał nową funkcję ochrony WordPress, która zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed atakami siłowymi. Zostałem również poinformowany, że w 2018 r. Wprowadzimy kilka doskonałych ulepszeń i ulepszeń. Bądź na bieżąco..

Hosting InMotion

hosting inmotion
Świetna firma hostingowa nie jest zadowolona z oferowania wspaniałych produktów i usług już dziś. Cały czas starają się także oferować ulepszone usługi i pakiety hostingowe swoim klientom. Tak było zawsze w przypadku InMotion Hosting. W 2017 r. Wprowadzono ich doskonały Managed WordPress Hosting. Zobacz moją recenzję tego tutaj. A po tym, jak właśnie spotkałem się z ludźmi z InMotion na początku tego miesiąca, wiem, że na 2018 r. Zaplanowano kilka bardziej ekscytujących rzeczy. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej szczegółów.

Liquid Web

płynna sieć
Liquid Web przeniósł zarządzany hosting na zupełnie nowy poziom. Dostarczając najlepsze rozwiązania dla serwerów dedykowanych, VPS, hostingu w chmurze i zarządzanego WordPressa, Liquid Web zdecydowanie ustanowiło nowy standard dla usług zarządzanych. Zespół Liquid Web nadal błyszczy z takimi osobami jak WordPress Evangelist, Chris Lema i ekspert ds. Rozwoju Jason Cosper, którzy dołączyli do Liquid Web w zeszłym roku. W 2018 roku, oprócz innych nowych funkcji, Liquid Web dodaje eCommerce do zarządzanych usług.

SiteGround

siteground
Każdego roku SiteGround jest jednym z liderów innowacji i usprawnień w zakresie usług hostingowych. I spodziewam się, że będzie to kontynuowane tutaj w 2018 roku. W ostatnim czasie SiteGround otworzył nowe centra danych, poprawił bezpieczeństwo, a nawet zmodernizował całą platformę Shared Hosting? Jeśli potrzebujesz niedrogiego hostingu zarządzanego, sugeruję, abyś na bieżąco śledził SiteGround.

Centrum hostingowe

web-hosting-hub
Podobnie jak w przypadku ich siostrzanej firmy InMotion Hosting, Web Hosting Hub nieustannie starał się oferować coraz lepsze usługi swoim klientom. I jak wspomniałem powyżej, niedawno spotkałem się z ludźmi z InMotion / Web Hosting Hub, gdzie zostałem poinformowany o niesamowitych udoskonaleniach, które nadejdą w tym roku. W rzeczywistości może być nawet więcej aktywności po stronie Web Hosting Hub niż w InMotion, ale to się okaże. Jeśli jesteś na rynku hostingu blogerów w 2018 r., Obserwuj Web Hosting Hub.

WP Engine

silnik wp
Chociaż uporządkowaliśmy tę listę w kolejności alfabetycznej, gdybyśmy mieli sortować według kolejności w rankingu, musiałbym umieścić WP Engine na szczycie listy hostów internetowych do obejrzenia w 2018 roku. Wspólnie zabezpieczyliśmy inwestycję o wartości 250 mln USD Dzięki doskonałemu doświadczeniu w zakresie innowacji technologicznych WordPress, WP Engine powinien w tym roku zwrócić na siebie uwagę wszystkich!

Będąc liderem w zarządzaniu hostingiem WordPress, WP Engine nigdy nas nie zawiódł, ponieważ konsekwentnie wdraża nowe funkcje i usługi w celu poprawy wydajności stron internetowych WordPress. W zeszłym roku wydali swoje Centrum rozwiązań – internetowe źródło wtyczek, aplikacji i innych usług, które pomagają użytkownikom WordPress. W 2018 r. Poszukaj WP Engine, aby skupić się na progresywnych aplikacjach internetowych, a także cyfrowej obsłudze WordPress.

10 hostów do obejrzenia w 2018 roku

(W porządku alfabetycznym)

1. Hosting A2
2. Bluehost
3. Koło zamachowe
4. GoDaddy
5. GreenGeeks
6. Hosting InMotion
7. Płynna sieć
8. SiteGround
9. Web Hosting Hub
10. WP Engine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map