10 okazyjnych cen hostingu na lato 2018 r

okazja-web-hosting


W ubiegłym miesiącu SiteGround ogłosiło, że podnosi stawki za odnowienie swoich planów hostingowych. Nadal możesz kupić nowy plan po obniżonych stawkach, ale wzrost był nieco niespodzianką. Teraz w tym miesiącu InMotion Hosting zmienił ceny w swoich planach Business Web Hosting. Podniosły nieznacznie swoje ceny i nie oferują już 3-letniego okresu. Możesz teraz zarejestrować się początkowo na 1 lub 2 lata. Podobnie jak w przypadku SiteGround, nowe ceny w InMotion nie są nadmiernie wyższe, a jakość hostingu otrzymanego w obu firmach jest z pewnością tego warta, ale warto zauważyć, że po latach pozostania niezmienionymi, zaczynamy widzieć wzrosty cen w branży.

Jednak to zdecydowanie nie oznacza, że ​​nie ma żadnych świetnych okazji na hosting, które wciąż można znaleźć. Jeśli szukasz niedrogiego planu hostingu dla swojej letniej witryny projektu, oto: 10 okazyjnych cen hostingu nadal możesz skorzystać.

GreenGeeks

GreenGeeks

3,95 USD.

W przeciwieństwie do każdego innego hosta w dzisiejszych czasach, GreenGeeks oferuje kompleksowy plan hostingu, który pozwala na hostowanie wielu stron internetowych. I chociaż stawki za odnowienie są wyższe, początkowa cena to nadal zaledwie 3,95 USD. Pamiętaj też, że dzięki GreenGeeks otrzymujesz także zielony hosting oferowany w 300% z energii odnawialnej.

InterServer

InterServer

5,00 USD.

Dzięki InterServer możesz uzyskać bogaty w funkcje plan hostingowy za jedyne 5 USD. Co więcej, stawki za odnowienie nie rosną i płacisz tę samą kwotę po upływie początkowego okresu obowiązywania gwarancji blokady cen InterServer.

iPage

iPage

1,99 USD.

Wraz z GreenGeeks, iPage to kolejna rzadka firma hostingowa, która nadal oferuje jeden kompleksowy plan hostingowy z nieograniczonymi lub niezmierzonymi zasobami. Co najważniejsze, początkowa cena to zaledwie 1,99 USD. Pamiętaj, że stawki za odnowienie są wyższe, więc jeśli możesz, pamiętaj o zablokowaniu na dwa lub trzy lata przy niższej stawce.

Szybka kometa

FastComet

2,95 USD.

Fast Comet ma nie tylko centra danych na całym świecie, ale oferuje także bardzo imponujące funkcje, w tym 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. A jeśli chodzi o okazyjny hosting, należy je uznać za jedną z najlepszych ofert. Możesz uzyskać hosting jednej witryny za jedyne 2,95 USD. oraz plan hostingowy dla wielu witryn za 5,95 USD. Co najlepsze, nie ma podwyżek cen za odnowienie! Płacisz te same ceny (tj. Odpowiednio 2,95 USD i 5,95 USD).

HostGator

HostGator

2,95 USD.

HostGator jest zdecydowanie jednym z bardziej znanych, uznanych hostów internetowych, który oferuje wiele usług hostingowych. Jeśli potrzebujesz hostingu dla jednej witryny, możesz uzyskać plan Hatchlinga za jedyne 2,95 USD, a jeśli potrzebujesz hostingu dla wielu witryn, plan Baby wynosi tylko 3,95 USD. Ponownie pamiętaj, że wskaźniki odnawiania HostGator są wyższe.

Bluehost

Bluehost

2,95 USD.

Bluehost znajduje się na liście zalecanych WordPress.org dla hostingu WordPress. Ale dostajesz również wysokiej jakości hosting cPanel dla wszystkich rodzajów stron internetowych. Jeśli potrzebujesz hostingu tylko dla jednej witryny, możesz uzyskać plan podstawowy Bluehost za jedyne 2,95 USD. Należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku innych firm hostingowych EIG iPage, wskaźniki odnowienia są wyższe.

Namecheap

Namecheap

2,88 USD.

Z nazwą taką jak Namecheap można oczekiwać niskich cen. W rzeczywistości można uzyskać zarówno nazwy domen, jak i hosting w bardzo niskich cenach. Dzięki planowi Stellar firmy Namecheap możesz hostować maksymalnie 3 witryny za jedyne 2,88 USD. A cena jest jeszcze niższa, jeśli zarejestrujesz się na okres jednego roku.

Idź Tato

Idź Tato

2,99 USD.

Tak, GoDaddy jest największym rejestratorem domen i ostatnio promuje swój produkt do tworzenia witryn GoCentral. Mają jednak wiele innych dostępnych produktów i usług, w tym niedrogi hosting. Ich plan hostingowy Economy to tylko 2,99 USD, podczas gdy ich plan hostingowy Deluxe dla wielu stron to zaledwie 4,99 USD. Opłaty za przedłużenie wynoszą 7,99 USD. i odpowiednio 10,99 USD.

HostPapa

HostPapa

3,95 USD.

HostPapa może nie być najbardziej znanym dostawcą hostingu, ale ma bardzo imponującą listę funkcji, które można wykorzystać w wielu różnych typach witryn. A obecnie możesz uzyskać ich Business Hosting plan za jedyne 3,95 USD.

Hostinger

Hostinger

2,15 USD.

Hostinger zdecydowanie koncentruje się na zapewnieniu niedrogiego, ale wysokiej jakości hostingu dla swoich klientów. Możesz uzyskać hosting jednej witryny za jedyne 2,15 USD. i nieograniczony hosting stron za jedyne 3,49 USD. I chociaż współczynniki odnowienia są nieco wyższe, są niższe niż w większości innych firm hostingowych.

Więcej ofert hostingu znajdziesz na naszej specjalnej stronie z rabatami

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map