Upewnij się, że Twoja firma hostingowa obejmuje te funkcje

niezbędne funkcje hostingu biznesowego


Każda firma potrzebuje strony internetowej. Ale jak odróżnić swoją witrynę od reszty konkurencji? Chociaż w dzisiejszych czasach tworzenie obecności online jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, budując witrynę firmową, nie możesz po prostu spakować kilku akapitów i kilku zdjęć i oczekiwać zwycięstwa. Potrzebujesz wysokiej jakości treści. Ale nawet wcześniej lub wcześniej istnieje wiele istotnych elementów, które są potrzebne do prowadzenia udanej witryny biznesowej. Rzućmy okiem tutaj.

10 niezbędnych elementów hostingowych dla udanej witryny biznesowej

1. Sprzęt biznesowy
Twoje serwery sieciowe powinny zawierać dyski półprzewodnikowe (SSD) i odpowiednie zasoby (pamięć, rdzenie procesora, pamięć RAID), aby zapewnić szybki i niezawodny hosting witryny biznesowej.

2. Zoptymalizowane środowisko buforowania
Szybkość witryny jest szczególnie ważna w przypadku witryn biznesowych. Nieznaczne opóźnienie może doprowadzić do kliknięcia potencjalnego klienta przez jednego z konkurentów. Aby mieć pewność, że Twoja strona ładuje się szybko i zapewnia lepsze wrażenia dla odwiedzających, upewnij się, że Twój plan hostingowy zawiera specjalną zastrzeżoną lub zoptymalizowaną technologię, która zapewnia buforowanie w celu przyspieszenia czasu ładowania strony.

3. Automatyczna kopia zapasowa danych
Chociaż zawsze powinieneś wykonywać własne kopie zapasowe danych, aby być po bezpiecznej stronie, twój hosting powinien zapewniać automatyczne codzienne kopie zapasowe danych twojej witryny. Ponadto w przypadku witryny biznesowej należy upewnić się, że istnieje odpowiednia liczba kopii zapasowych, z których można wybrać wersję do przywrócenia. Preferujemy dziennik kopii zapasowej co najmniej 30 dni.

4. Proaktywne bezpieczeństwo
Oprócz tworzenia kopii zapasowych stron internetowych, witryna firmy powinna być również chroniona przed złośliwymi atakami dzięki funkcjom takim jak łagodzenie DDoS i proaktywne zabezpieczenia, takie jak skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.

5. Nieograniczone miejsce na dane i przepustowość
Pamięć masowa i przepustowość zwykle nie stanowią obecnie wielu problemów. Ponieważ jednak Twoja firma może nagle wystartować i zyskać ogromną popularność, nigdy nie musisz się martwić przekroczeniem limitów pamięci lub transferu danych. Na szczęście wiele planów hostingowych zawiera teraz tę funkcję.

6. Aplikacje
Tak jak istnieje wiele różnych rodzajów firm, istnieje ogromna liczba aplikacji, z których możesz wybierać, aby utworzyć swoją stronę internetową. Możesz także wypróbować różne platformy witryn internetowych, aby sprawdzić, która z nich najlepiej działa u Twoich klientów. Zazwyczaj Twój hosting zawiera wiele opcji oprogramowania. Zalecamy jednak poszukiwanie planu hostingowego cPanel, który zawiera instalator oprogramowania Softaculous. Te hostingowe plany zazwyczaj obejmują setki aplikacji.

7. Elastyczna obsługa klienta
Obsługa klienta jest jedną z najważniejszych części twojego planu hostingowego. A jeśli masz witrynę biznesową, z pewnością potrzebujesz szybkiego dostępu i szybkiego wsparcia ze strony zespołu obsługi klienta hosta. Upewnij się, że Twój plan hostingowy zawiera opcje wsparcia przez telefon, e-mail i czat na żywo.

8. Nieograniczony e-mail
E-mail jest nadal najskuteczniejszym sposobem promowania firmy. Twój biznesowy hosting powinien obejmować nieograniczoną liczbę funkcji e-mail, takich jak liczba kont i wiadomości. Ponadto filtrowanie spamu lub ochrona może pomóc przynajmniej zmniejszyć liczbę irytujących wiadomości-śmieci.

9. Certyfikaty SSL
SSL nie jest już funkcją luksusową ani opcjonalną. Wszystkie witryny firmowe powinny obsługiwać protokół https, ponieważ Google i przeglądarki internetowe teraz oznaczają te witryny bez protokołu SSL jako niezabezpieczone. Chociaż możesz kupić certyfikat SSL od swojego hosta, wiele planów hostingowych obejmuje teraz bezpłatne certyfikaty SSL Encrypt. I zainstalują je również dla Ciebie.

10. Marketing w wyszukiwarkach
Chociaż możesz sam wykonać tę pracę, niektóre plany hostingowe będą zawierać premię za przesłanie do wyszukiwarki i kredyty reklamowe w wyszukiwarkach. Ta dodatkowa pomoc w bezpłatnych wynikach wyszukiwania może pomóc w promocji Twojej witryny.

Wielu web hostingów twierdzi, że posiada firmowy hosting. Ale prawdziwy biznes hostingowy powinien zawierać powyższe funkcje. Jeśli obecnie kupujesz odpowiedni biznesowy hosting, upewnij się, że otrzymałeś te przedmioty przed zarejestrowaniem się w tym hostingu.

Sprawdź nasz przewodnik na temat hostingu dla małych firm tutaj

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map