Wybór hostingu w 2019 roku

wybór hostingu


Jeśli chcesz zrealizować ten projekt witryny w 2019 r., Jednym z pierwszych kroków, które musisz podjąć, jest podjęcie decyzji, jakiego rodzaju hostingu potrzebujesz. Krajobraz hostingu zdecydowanie ewoluował na przestrzeni lat, dlatego musimy rzucić okiem na to, jak powinieneś wybrać hosting w 2019 roku.

Hosting, podobnie jak większość innych rzeczy, ewoluuje – podobnie jak kryteria oceny i wyboru odpowiedniego hostingu dla twoich stron internetowych. Zaczynam czytać artykuły, które wciąż wymieniają tylko to, co uważam za starsze funkcje, za co powinieneś szukać przy wyborze hostingu. Ponieważ Internet jest zupełnie innym miejscem niż jeszcze kilka lat temu, uważam, że musimy przyjąć zaktualizowane podejście, rozważając, która firma hostingowa i plan hostingu jest dla Ciebie odpowiedni.

Oto moje rekomendacje dotyczące tego, na co zwrócić uwagę i co wziąć pod uwagę przy wyborze hostingu w 2018 i 2019 roku. Przyjrzyjmy się funkcjom, które mogły mieć kluczowe znaczenie w przeszłości, oraz tym, co powinieneś rozważyć w swoim wyszukiwarka hostingu dzisiaj. Pamiętaj, że niektóre, jeśli nie wszystkie, funkcje, których szukaliśmy w planie hostingowym, są nadal ważne. Jednak w większości przypadków są teraz bardziej wyrafinowane lub rozszerzone funkcje, na których naprawdę musisz skupić się bardziej w wyszukiwaniu hostingu.

7 uwag przy wyborze hostingu

Oto, czego szukaliśmy w przeszłości i co polecam teraz szukać.

Następnie:
Procenty czasu pracy sieci i serwera

Teraz:
Lokalizacje centrów danych

Obecnie większość firm hostingowych reklamuje gwarancje 99%, 99,9%, a nawet 100% dostępności. Ale chociaż kiedyś były to liczby, których możesz szukać, w rzeczywistości jest to obecnie powszechne, że hosting oferuje taką gwarancję. Jednak tak naprawdę oznacza to, że jeśli Twój hosting nie działa o więcej niż podany procent, po prostu otrzymasz zwrot lub kredyt na określoną kwotę. Rzeczy się zdarzają i od czasu do czasu Twoja witryna może trochę przestać działać, ale jeśli wybierzesz jedną z bardziej uznanych i lepiej ocenianych firm hostingowych, powinieneś mieć się dobrze.

Zamiast tego polecam zastanowić się, gdzie znajdują się poszczególne centra danych dla potencjalnego hosta. Lokalizacja centrum danych odgrywa ważną rolę w szybkości witryny i nie należy jej pomijać. Idealnie byłoby, gdyby Twoja firma hostingowa posiadała wiele centrów danych (zlokalizowanych na całym świecie), z których możesz wybierać.

Tak więc, chociaż gwarancje dostępności są dobre, dziś szybkość jest kluczem do sukcesu strony internetowej. Ponieważ najlepsze firmy hostingowe są bardzo podobne pod względem czasu dostępności, skup się bardziej na ich ofercie centrów danych.

Następnie:
Specyfikacja sprzętowa i techniczna

Teraz:
Zastrzeżona technologia buforowania

Podczas gdy firmy hostingowe mogą nadal wymieniać typy serwerów, procesorów, pamięci i specyfikacje pamięci masowej, które otrzymujesz z ich hostingu, w rzeczywistości najlepsze firmy hostingowe używają zasadniczo tego samego rodzaju sprzętu, niezależnie od tego, czy mówisz o Dell Serwery, Intel itp. Mogą występować pewne różnice, ale ponownie, jeśli wybierzesz ugruntowanego hosta internetowego, otrzymujesz podobne specyfikacje z większości miejsc.

Aby dodatkowo przyspieszyć, na czym naprawdę powinieneś się teraz skupić, to jakiego typu, jeśli w ogóle, zastrzeżona technologia buforowania zawiera host. Mechanizm buforowania premium może znacznie przyspieszyć ładowanie stron internetowych, umożliwiając znacznie lepszą obsługę. W połączeniu z siecią dostarczania treści (CDN) technologia buforowania może zapewnić jeszcze lepsze wyniki.

Następnie:
Hosting WordPress

Teraz:
Proaktywna i ulepszona obsługa WordPress

Gdzie kiedyś hosting WordPress był funkcją, której możesz szukać, ponieważ WordPress stał się tak popularny, że wszystkie hosty internetowe oferują teraz pewien rodzaj hostingu WordPress. Nie chodzi o to, czy Twój hosting zawiera WordPress, ale jaki rodzaj hostingu WordPress otrzymujesz? Czy host zapewnia proaktywną i ulepszoną obsługę WordPress?

Oprócz eksperckiej pomocy WordPress, chcesz także poszukać środowiska WordPress zoptymalizowanego pod kątem szybkości i bezpieczeństwa. Idąc dalej, możesz także poszukać zarządzanych funkcji hostingu WordPress, takich jak kopie zapasowe witryn i automatyczne aktualizacje.

Aby uzyskać bardziej szczegółową pomoc w wyborze hostingu WordPress, sprawdź mój artykuł na temat rekomendacji hostingu WordPress.

Następnie:
Obsługa klienta

Teraz:
Dostęp do obsługi klienta i czas reakcji

Obsługa klienta jest nadal jedną z najważniejszych części Twojego hostingu. Nie można jednak dłużej obsługiwać wsparcia przez ograniczoną liczbę godzin lub przez jeden lub dwa kanały. Nie można dłużej oferować pomocy telefonicznej. W dzisiejszych czasach musisz upewnić się, że Twój hosting zapewnia wiele sposobów wsparcia – i zespół wsparcia dostępny 24/7/365.

Bardzo polecam wybranie hosta, który obejmuje obsługę 24 × 7 przez telefon, e-mail, bilet pomocy technicznej i czat na żywo. Ponadto można również znaleźć niektóre firmy hostingowe, takie jak InMotion Hosting, które zapewniają wsparcie przez Skype.

Następnie:
Aplikacje internetowe

Teraz:
Kreatorzy stron internetowych

Kiedyś można było szukać planu hostingu cPanel, który obejmowałby wszystkie aplikacje internetowe dostępne z tego interfejsu oprócz systemów zarządzania treścią, takich jak WordPress, Drupal i Joomla. Jednak obecnie wielu kupujących hosting szuka szybkich i łatwych stron internetowych. A dzięki sukcesom firm internetowych, takich jak Wix i SquareSpace, wiele firm hostingowych oferuje teraz twórców stron internetowych wraz z ich hostingiem.

Na przykład A2 Hosting, GreenGeeks i HostGator to tylko niektóre z hostów internetowych, które niedawno dodały do ​​swojej oferty narzędzia do tworzenia witryn. A dla użytkowników WordPress firma InMotion Hosting dołączyła konstruktora witryn BoldGrid do swoich planów hostingowych od kilku lat.

Następnie:
Bezpieczeństwo serwera WWW

Teraz:
Bezpieczeństwo strony internetowej

Bezpieczeństwo było, jest i zawsze będzie ważnym czynnikiem sukcesu lub porażki hostingu. Ale chociaż bezpieczeństwo koncentrowało się wcześniej na poziomie serwera, w dzisiejszych czasach ważne jest, aby rozpoznać i zająć się bezpieczeństwem na poziomie witryny lub aplikacji internetowej.

Na przykład, chociaż funkcje, takie jak skanowanie w poszukiwaniu wirusów i monitorowanie serwera, są nadal ważne, warto poszukać ochrony DDoS, a także bezpłatnych certyfikatów SSL. Aby uzyskać najlepszą ochronę witryny, możesz również poszukać opcji bezpieczeństwa witryny, takich jak te od Sucuri – które oferuje obecnie wiele hostów.

Następnie:
Dodatkowe gratisy

Teraz:
Usługi zarządzane

W przeszłości możesz przeglądać plan hostingowy, aby zobaczyć, jakie dodatkowe funkcje lub gratisy zostały uwzględnione. Te elementy mogą obejmować kredyty reklamowe, usługi marketingowe lub aplikacje. Chociaż niektóre firmy hostingowe nadal je obejmują, nie są tak obfite, jak kiedyś. Co ważniejsze, te dodatkowe gratisy nie są naprawdę tym, czego polecam, jeśli interesują Cię dodatkowe funkcje. Zamiast tego naprawdę powinieneś skupić się na tych dniach, jeśli w zarządzaniu hostingiem znajdują się jakiekolwiek funkcje hostingu zarządzanego.

Zarządzane funkcje hostingu, bez względu na to, czy obejmują one automatyczne aktualizacje, automatyczne kopie zapasowe, proaktywne funkcje zabezpieczeń itp., Nie tylko pomagają w utrzymaniu wydajności witryny, ale mogą również zwolnić trochę czasu, abyś mógł skupić się na swojej działalności, tworzyć więcej treści lub spędzaj czas na innych projektach.

Wybór hostingu: konkretne zalecenia

Oto kilka szczegółowych zaleceń dotyczących hostingu w oparciu o Twój poziom doświadczenia i wymagania dotyczące witryny.

Poziom podstawowy: strony internetowe stworzone dla Ciebie

Osoby bez doświadczenia w korzystaniu z witryny lub wiedzy technicznej często chcą najszybszego i najłatwiejszego sposobu uruchomienia witryny. Tutaj prawdopodobnie chcesz spojrzeć na jedną z opcji konstruktora witryny, w której możesz wprowadzić podstawowe informacje do kreatora tworzenia witryny i wygenerować swoją witrynę. Kreator stron internetowych jest również dobrym pomysłem, jeśli naprawdę potrzebujesz tylko broszury online lub podstawowej strony internetowej. Dwie dobre opcje to:

Wix.com

GoDaddy GoCentral

Początkujący z pewnym doświadczeniem: kreatory stron internetowych i proste interfejsy

Kolejna grupa planów hostingowych jest przeznaczona dla tych, którzy mają trochę doświadczenia, wciąż chcą łatwego sposobu na stworzenie swojej witryny, ale chcą nieco więcej kontroli. Dla tych kupujących polecam spojrzeć na:

iPage

Bluehost

Zarówno iPage, jak i Bluehost mają przyjazne dla użytkownika interfejsy i dają opcje korzystania z narzędzia do tworzenia witryn do łatwego tworzenia witryny lub korzystania z systemu zarządzania treścią, takiego jak WordPress. Bluehost jest idealny dla początkujących użytkowników WordPress.

Doświadczeni właściciele witryn: opcje zaawansowane i możliwości aktualizacji

Dla tych z Was, którzy mają doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i mają wiedzę techniczną, potrzebny będzie plan hostingowy, który zawiera niektóre zaawansowane opcje, a także możliwość aktualizacji w przyszłości. Na przykład marketerzy, przedsiębiorcy i doświadczeni blogerzy, którzy muszą utworzyć wiele witryn, mogą skorzystać na:

Centrum hostingowe

GreenGeeks

Zarówno Web Hosting Hub, jak i GreenGeeks oferują nieograniczony hosting domen i mnóstwo aplikacji, których możesz użyć do zwiększenia funkcjonalności swojej witryny. Obie firmy hostingowe oferują bardziej zaawansowane pakiety, jeśli w przyszłości będziesz potrzebować więcej energii.

Właściciele witryn biznesowych: ulepszone funkcje techniczne dla eCommerce i firm

Witryny biznesowe i e-commerce wymagają wyjątkowych funkcji oprócz sprzętu i wsparcia najwyższej klasy. Wiele firm hostingowych reklamuje biznesowe plany hostingowe, ale zdecydowanie sugeruję rozważenie:

Hosting InMotion

Hosting A2

Zarówno InMotion Hosting, jak i A2 Hosting obejmują moc, wydajność i funkcje wsparcia, które muszą mieć wszystkie witryny firmowe. Jako osoba, która od lat jest klientem obu firm, zdecydowanie uważam, że InMotion i A2 to doskonały wybór.

Poziom przedsiębiorstwa: VPS i serwery dedykowane

I wreszcie, w przypadku najbardziej wymagających witryn internetowych wymagających wydajności na poziomie przedsiębiorstwa, należy zapoznać się z planami hostingu serwerów VPS i serwerów dedykowanych. Istnieje kilka dodatkowych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie planu serwera dedykowanego lub VPS. Jeśli uważasz, że potrzebujesz takiego poziomu mocy i przetwarzania, polecam przyjrzeć się:

Liquid Web

Hosting InMotion

Zarówno Liquid Web, jak i InMotion mają wiele doskonałych planów hostingowych VPS i dedykowanych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map