Kontrola tekutých webových stránok

kvapalina-web-review


Najlepší web hosting 2018Najlepší vyhradený hosting, najlepšie spravovaný hosting WordPress Kontrola tekutých webových stránok tu je založený na ich riadenom hosťovaní WordPress. Liquid Web sa venuje poskytovaniu prémiových riadených riešení hostenia svojim zákazníkom. Či už potrebujete špecializované servery, cloudhostingové služby, spravované WordPress alebo hosting eCommerce, Liquid Web sa zameriava na pomoc majiteľom webových stránok kritických pre misie. Vďaka svojmu pôsobivému tímu, ktorý zahŕňa ľudí ako WordPress Evangelista Chris Lema a vývojový expert Jason Cosper, majú okamžitú dôveryhodnosť v prémiovom hostingovom priestore..

Kvapalné webové služby

Tu sú produkty a služby, ktoré Liquid Web v súčasnosti ponúka:

 • Dedikované servery
 • Cloud VPS
 • Dedicated Cloud
 • Súkromný cloud
 • Cloudové lokality
 • Spravované WordPress
 • Spravuje WooCommerce
 • E-mail hosting
 • Zákazkové riešenia

Kvapalné webové riadené plány hostenia WordPress

Pre rok 2019 spoločnosť Liquid Web aktualizovala svoju riadku riadeného hostovania WordPress tak, aby obsahovala ešte väčšiu hodnotu a bola prístupnejšia pre novších používateľov služby WordPress. Liquid Web má štyri rôzne Managed WordPress plány vrátane 29 dolárov dolárov. Osobný plán. Tu sú nové plány hostenia WordPress:

Program WordPress od spoločnosti Liquid Web je k dispozícii v nasledujúcich plánoch:

osobné:
29 dolárov.
1 Webová stránka
20 GB úložného priestoru

professional:
99 dolárov.
10 webových stránok
Úložisko 100 GB nezávisle:
69 dolárov mesačne.
4 webové stránky
40 GB úložného priestoru

Predmet podnikania:
149 dolárov.
25 webových stránok
150 GB úložného priestoru

* Všetky spravované plány WordPress majú šírku pásma 5 TB.
** Existujú aj plány Enterprise pre 100 a viac stránok.

Funkcie hosťovania na tekutom webe

 • Automatické aktualizácie doplnkov
 • Kompresia obrázkov pre vyššiu rýchlosť
 • Šablóna pre rýchlejší rozvoj budúcich stránok
 • iThemes Sync na správu viacerých webových stránok
 • Žiadne obmedzenia zobrazení stránky alebo prevádzky
 • Automatické denné zálohy uložené mimo pracoviska
 • Automatické SSL na všetkých webových stránkach
 • Úplný prístup na server
 • Prezentačné stránky
 • Podpora 24/7/365 prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo živého chatu

Registrácia na Liquid Web

S potešením môžem povedať, že Liquid Web výrazne skrátil čas poskytovania webových stránok. Proces registrácie na Liquid Web je veľmi jednoduchý a priamy. Stačí zadať účet a informácie o fakturácii a spôsob platby.

Veľmi skoro potom dostanete potvrdenie objednávky spolu s uvítacím e-mailom, ktorý obsahuje všetky pokyny, ako začať s webom WordPress. Dostanete tiež samostatné uvítacie e-maily týkajúce sa niekoľkých skvelých funkcií, ktoré sú súčasťou vášho účtu Liquid Web bezplatne: WPMerge.io a iThemes Security. Nižšie sú uvedené ďalšie podrobnosti o týchto funkciách.

Rozhranie a ovládací panel tekutého webu

kvapalina-web-WordPress-control-panel
Ovládací panel účtu aj WordPress na Liquid Web sú skvelé. V skutočnosti je ich ovládací panel WordPress pravdepodobne tým najlepším, čo som kedy videl z riadeného plánu hostenia WordPress.

Usporiadanie robí veci veľmi intuitívnymi a ľahko k nájdeniu. Môžete rýchlo pristupovať ku všetkým dôležitým funkciám pre svoj web WordPress vrátane vašich administratívnych oblastí WordPress, PHPMyAdmin, verzie PHP, prepínačov aktualizácie jadra a doplnkov, ochrany heslom, zálohovania údajov, postupovania a ďalších.

Rýchlosť a výkonnosť webových stránok

Pokiaľ ide o rýchlosť a výkonnosť webových stránok, Liquid Web je jednoducho vynikajúci. Pri testovaní a skúsenostiach s používaním technológie Liquid Web sme dosiahli niektoré z najlepších výsledkov pre našu webovú stránku vo všetkých regiónoch. Kombinácia hostingovej platformy WordPress spoločnosti Liquid Web spolu s funkciou kompresie obrázka ich zaraďuje na prvé miesto v zozname, ak hľadáte lepšiu rýchlosť webových stránok z riadeného plánu hostenia. Určite ma ohromila rýchlosť webových stránok, ktoré som zažil na prednej aj zadnej strane môjho webu WordPress.

Nižšie sú uvedené príklady výsledkov údajov z kvapalného webu:
Testy rýchlosti tekutého webu

Automatické aktualizácie doplnkov

Jednoznačne jednou z najunikátnejších funkcií, ktorú získate s aplikáciou Liquid Web, je automatická aktualizácia vašich doplnkov WordPress. Aj keď sa zdá, že v týchto dňoch každý hostiteľ ponúka automatické aktualizácie jadra WordPress, zastarané doplnky môžu byť rovnako nebezpečné. Je preto skvelé vidieť, že spravovaný plán hostenia v skutočnosti aktualizuje aj vaše doplnky!

Na hlavnom paneli Liquid Web WordPress môžete povoliť alebo zakázať automatické aktualizácie doplnkov.
kvapalina-web-automatické-plugin-updates

Automatické zálohovanie a obnovenie dát

Funkcie zálohovania a obnovovania dát Liquid Web sú prvotriedne. Vaše webové stránky sa automaticky zálohujú každý deň a zálohy sa uchovávajú 30 dní. Zálohu môžete kedykoľvek vytvoriť aj ručne. Záložné kópie sú k dispozícii na ovládacom paneli WordPress, kde môžete ľahko vykonať obnovenie údajov alebo stiahnuť záložnú kópiu.
Kvapalinou web-data-zálohovanie

Staging webových stránok

Ako som už spomenul, váš účet Liquid Web obsahuje WPMerge.io, ktorý poskytuje funkciu stagingu webových stránok. Kým je doplnok WPMerge.io už nainštalovaný, musíte si nastaviť heslo a musíte nastaviť pripojenie na produkčných aj pracovných kópiách svojho webu WordPress..

Aj keď používanie programu WPMerge vyžaduje ďalšie kroky nastavenia, akonáhle sa všetko nastaví, je veľmi ľahké presunúť zmeny z vašej pracovnej stránky na webovú produkciu živej produkcie..
Liquid Web WPMerge Webstaging

Podpora tekutých webových zákazníkov

Reakčné doby zákazníckej podpory Liquid Web sú vynikajúce. K agentovi podpory sa môžete rýchlo dostať prostredníctvom priameho rozhovoru. Aj keď som zistil, že tím technickej podpory je veľmi užitočný, Liquid Web je najvhodnejší pre skúsených používateľov systému WordPress. V niektorých prípadoch môže podpora poskytnúť odkaz na dokument znalostnej bázy ako odpoveď na vašu otázku. Aj keď je to zvyčajne užitočné, s riadeným programom hostenia WordPress môžete očakávať viac skúseností s držaním ruky.

Aj pre skúsených používateľov WordPress je pomoc, ktorú dostanete od oddelenia podpory, v poriadku. Ale ak ste novým používateľom programu WordPress alebo si myslíte, že by ste mohli potrebovať ďalšiu pomoc s fungovaním svojich webových stránok, existujú aj iné spravované hostiteľov programu WordPress, ktoré sa môžu lepšie hodiť (napr. WP Engine, Pressable atď.).

záver

Liquid Web má skutočne veľmi pôsobivé vlastnosti pre spravovaný hostingový plán WordPress. Naozaj sa mi páči, že Liquid Web pridal pre používateľov jedného webu, ktorí potrebujú spravovaného hostiteľa WordPress, lacnejší plán začiatočnej úrovne. Oceňujem tiež hodnotu, ktorú Liquid Web zahŕňa so svojimi ďalšími programami hostenia WordPress – čo vám umožní hosťovať viac webov a vrátane iThemes Sync na správu viacerých webov WordPress..

Liquid Web je určite na mojom zozname odporúčaní pre používateľov WordPress, ktorí potrebujú pre svoje webové stránky kritický hosting. A Liquid Web je jedným z mojich najlepších tipov pre agentúry, ktoré hľadajú Managed WordPress Hosting. Hodnota, ktorú som uviedol vyššie, spolu so všetkými prémiovými jedinečnými funkciami hostenia WordPress, ktoré získate, plus vynikajúca rýchlosť a výkonnosť webových stránok, robia z Liquid Web vynikajúcu voľbu..

Liquid Web je najvhodnejší pre skúsených používateľov WordPress, ktorí chcú prejsť na spravovanú platformu WordPress. Liquid Web je tiež ideálny pre agentúry WordPress, vývojárov a konzultantov, ktorí potrebujú kritický hosting svojich klientov..

Kliknutím sem získate zľavu na tekutý web

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map