Najlepšie WordPress Hosting pre agentúry

best-WordPress-hosting-for-agentúry


Ak začínate s agentúrou WordPress alebo máte existujúcu agentúru a hľadáte pre vás a svojich klientov najlepší možný webový hosting, tu sú moje najlepšie odporúčania pre najlepší hosting WordPress pre agentúry.

Pochopiteľne, spravovaný hosting je zvyčajne výhodnejší pre agentúry WordPress. Ďalšie prémiové funkcie a odborná podpora, ktoré získate, vám umožňujú zamerať sa viac na vytváranie skvelých webových stránok WordPress pre vašich klientov. A moje tri najlepšie odporúčania sú skutočne vynikajúci poskytovatelia hostenia WordPress.

WP Engine

WP Engine

WP Engine je a bol mojou najlepšou voľbou pre spravované hostingové situácie WordPress. Majú plány hostenia pre všetky typy webových stránok – od spúšťacích webov a blogov až po podnikové aplikácie WordPress. A WP Engine má tiež komplexnú platformu a prostredie pre agentúry a vývojárov WordPress.

Záväzok spoločnosti WP Engine v oblasti hostenia WordPress vypláca svojim zákazníkom veľké dividendy. Prémiové funkcie, vynikajúci výkon a odborná podpora zákazníkov z nich urobili zlatý štandard pre spravovaný hosting WordPress. Pokiaľ ide o rýchlosť a škálovateľnosť vašich stránok WordPress, optimalizovaná platforma WP Engine so svojou proprietárnou technológiou EveryCache poskytuje vynikajúce výsledky.

Vývojári a agentúry WordPress môžu využívať výhody samostatných pracovných prostredí, ktoré poskytuje WP Engine. Môžete použiť testovaciu inštaláciu na vývoj a môžete ľahko vytvoriť pracovnú stránku na testovanie zmien pred presunutím do výroby. Spoločnosť WP Engine bola tiež lídrom v poskytovaní spôsobu, ktorým môžu agentúry a vývojári ľahko prevádzať vlastníctvo fakturácie a hostingu na svojich klientov prostredníctvom prevoditeľných inštalácií a funkcie fakturačného prenosu..

Ľahko použiteľný riadiaci panel WP Engine vám okrem každodenných automatických záloh poskytuje ľahký prístup k vytváraniu záložných bodov snímok na požiadanie. A môžete obnoviť svoje dáta z posledných 40 bodov obnovenia! Môžete tiež získať prístup k nástroju na výkon stránky a získať odporúčania na optimalizáciu svojich webových stránok.

Bezpečnosť je tiež hlavným cieľom spoločnosti WP Engine. Spolu so špecializovaným tímom bezpečnostného inžinierstva môžete povoliť možnosť dvojfaktorovej autentifikácie pre zvýšenie bezpečnosti.

A s akvizíciou StudioPress zahŕňa WP Engine tiež program Genesis Framework a bezplatné témy StudioPress so všetkými ich spravovanými hostingovými plánmi WordPress..

Existujú nejaké negatíva s WP Engine? Aj keď ich aktualizácia platformy Digital Experience Platform na zostavu ich hostingového plánu teraz poskytuje ešte lepšie vlastnosti, došlo k miernemu nárastu cien spolu so znížením počtu webových stránok, ktoré každý plán umožňuje. Všetky hostingové plány spoločnosti WP Engine sú však vynikajúce a poskytujú dokonalý riadený zážitok zo hosťovania všetkým vlastníkom stránok WordPress – vrátane agentúr a vývojárov..

Hostiteľské plány motora WP

wp-engine-hosting-plány

Ako vidíte vyššie, služba WP Engine nemá toľko stanovených štruktúrovaných plánov hostenia – s výnimkou plánov rastu a mierky. Môžete ich však kontaktovať a ľahko nastaviť vlastný hostingový balík, ak potrebujete inú alebo špeciálnu konfiguráciu.

Ak chcete pre svoju agentúru podnikať najlepšiu kombináciu funkcií hostenia WordPress, výkonu webových stránok a odbornej podpory zákazníkov, potom by ste mali byť prvou úvahou WP Engine..

Výhody a nevýhody motora WP

Pros:

 • Patentovaná technológia EverCache pre vyššiu rýchlosť
 • Zahŕňa program Genesis Framework a témy bezplatného štúdia StudioPress
 • Zahŕňa vývojové, fázové a výrobné prostredie
 • Prenosné inštalácie a prevod fakturácie pre vašich klientov
 • Automatické denné zálohovanie a obnovenie 40 bodov
 • Zálohovanie snímok
 • Automatizované certifikáty SSL
 • Spravované základné aktualizácie WordPress
 • Plne funkčné predstavenie jedným kliknutím
 • Zahŕňa plne spravované globálne CDN
 • Dvojfaktorové overenie pre zvýšenie bezpečnosti
 • Špecializovaný tím bezpečnostného inžinierstva
 • Zahŕňa nástroj na prehľadávanie výkonnosti stránky

Zápory:

 • Vyššie náklady na ďalšie webové stránky

Kliknutím sem získate ďalšie informácie o službe WP Engine

Kvapalný web

Liquid Web Managed Hosting

Liquid Web je ďalšou vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá spravovaný hosting WordPress. A pokiaľ ide o web hosting pre agentúry a vývojárov, ponúkajú jednu z najlepších kombinácií prémiových funkcií a počtu webových stránok, ktoré môžete vytvoriť s každým hostingovým plánom..

Liquid Web sa zameriava na hosťovanie dôležitých webových stránok. A ak potrebujete hosting pre viacero webov WordPress, funkcie zahrnuté v ich hostingových plánoch sú nevyhnutné – počnúc iThemes Sync. iThemes Sync je dokonalý nástroj pre agentúry, ktoré spravujú viaceré weby WordPress. S iThemes Sync môžete monitorovať výkonnosť svojich webových stránok a posielať správy svojim klientom. Výrazne tiež zjednodušuje proces aktualizácie tém a doplnkov na viacerých webových stránkach.

Agentúry a vývojári programu WordPress môžu okrem programu iThemes Sync využívať aj automatické aktualizácie doplnkov a kompresiu obrázkov, denné automatické zálohy, skutočné prostredie na vytváranie webových stránok a automatické SSL. Čo je tiež pekné na Liquid Web je to, že neukladajú obmedzenia zobrazenia stránky ani prevádzky.

Tím WordPress na Liquid Web je veľmi pôsobivý. Zostavili vysoko talentovanú skupinu, ktorá môže poskytnúť odbornú podporu. Vyskytlo sa niekoľko prípadov, keď podporný agent jednoducho poskytol odkaz na referenčný dokument, keď som si myslel, že môžu poskytnúť viac rúk o pomoc. Môžu sa však vyskytnúť iba ojedinelé incidenty, pretože Liquid Web najčastejšie poskytuje pohotovú a ochotnú podporu.

Kvapalné hostingové plány

kvapalina-web-hosting-plány

Liquid Web ponúka viac možností pre plány hostenia WordPress. Majú najlepšiu rovnováhu medzi prémiovými funkciami a počtom webových stránok, ktoré môžete s každým plánom vytvoriť. Ak hľadáte špičkové funkcie hostenia WordPress, ale tiež potrebujete hosťovať väčší počet webových stránok, potom je Liquid Web tou pravou voľbou..

Výhody a nevýhody Liquid Web

Pros:

 • Aplikácia iThemes Sync zahrnutá pre správu viacerých stránok
 • Automatické aktualizácie doplnkov
 • Automatická kompresia obrazu
 • Žiadne obmedzenia zobrazení stránky alebo prevádzky
 • Automatické certifikáty SSL
 • Úplný prístup na server
 • Automatické denné zálohy uložené mimo pracoviska
 • Zahrnuté aj skutočné pracovisko

Zápory:

 • Zákaznícka podpora nie je taká konzistentná ako ostatné

Kliknutím sem zobrazíte ďalšie informácie o tekutom webe

stlačiteľné

stlačiteľné

Tlačiteľné nielen poskytuje vynikajúci riadený hosting WordPress pre agentúry a vývojárov, ale kladie osobitný dôraz na to, aby sa podpora ich zákazníkov posunula na ďalšiu úroveň. A majú zostavu plánu hostenia dokonale zameranú na agentúry WordPress. V skutočnosti, z hľadiska počtu stránok, ktoré môžete vytvoriť v porovnaní s cenou hostingových plánov, ponúka Pressable najlepšiu hodnotu.

Ak je pre vás najdôležitejšia podpora zákazníka, určite by ste mali zvážiť Pressable. Podpora ich oddeľuje od konkurencie. Počnúc personalizovaným vstupom na palubu, ktorý získate, sa Pressable snaží poskytovať najlepší a najjednoduchší zážitok z hostenia. Po prihlásení vám zavolajú, aby ste sa uistili, že je všetko v poriadku.

Spolu so schopnosťou hostiť viac webových stránok v rámci každého plánu, Pressable obsahuje skvelé funkcie pre agentúry a vývojárov, ako je napríklad prístup spolupracovníka, takže môžete udeliť a odvolať prístup k svojim webovým stránkam, aby sa váš tím a vaši klienti mohli zúčastniť pracovného toku. A Pressable má veľa spojení v komunite WordPress. Môžu vás teda spojiť s externými zdrojmi, ak ich potrebujete (napr. Vývojári doplnkov, marketing atď.).

Hostingová platforma WordPress od Pressable obsahuje vstavanú vyrovnávaciu pamäť, automatické zálohovanie údajov a optimalizované servery. Získate tiež prostredie na klonovanie a predstavovanie. Klonovací nástroj vám ušetrí čas tým, že vám umožní rýchlo duplikovať vaše webové stránky, takže pri práci na novom projekte nemusíte začať od nuly. Funkcia stagingu webových stránok nie je plnou platformou, ale umožňuje vám prepínať medzi vývojovým a produkčným režimom. Aj keď je to užitočné počas počiatočného vývoja vašej webovej stránky, dúfajme, že v budúcnosti bude Pressable obsahovať úplnú funkčnosť postupovania webových stránok.

Stlačiteľné plány hostenia

stlačiteľné-hosting-plány

S aplikáciou Pressable si môžete sami vybrať svoj hostingový plán online na základe počtu webových stránok alebo zobrazení stránok, ktoré potrebujete. Tu je možné stlačiť tu najvyššiu hodnotu, pokiaľ ide o cenu a počet webových stránok, ktoré môžete vytvoriť s každým hosťovacím plánom. Ak je pre vás najdôležitejšia podpora zákazníka a hľadáte vytvorenie mnohých webových stránok za nižšiu cenu, potom je Pressable tou pravou voľbou.

Vytlačiteľné výhody a nevýhody

Pros:

 • Prispôsobené palubné vybavenie
 • Neobmedzený ukladací priestor SSD
 • Zahŕňa prístup spolupracovníka pre prácu s vaším tímom a vašimi klientmi
 • Platforma obsahuje vstavanú vyrovnávaciu pamäť
 • Zahŕňa globálne CDN
 • Proaktívna údržba zahŕňa optimalizácie servera a aktualizácie verzií
 • Zahŕňa automatické denné zálohovanie a zálohovanie na požiadanie
 • Zahŕňa JetPack Premium

Zápory:

 • Nezahŕňa úplnú platformu pre tvorbu webových stránok

Kliknutím sem zobrazíte ďalšie podrobnosti o tlačiteľnom tlači

Najlepšie WordPress Hosting pre agentúry porovnanie

wp-engine

 • Patentovaná technológia EverCache
 • Zadarmo Témy StudioPress
 • Prenosné inštalácie
 • Prevod fakturácie

Navštívte webovú stránku spoločnosti WP Engine kvapalina-web

 • iThemes Sync
 • Automatické aktualizácie doplnkov
 • Automatická kompresia obrazu
 • Žiadne obmedzenia zobrazení stránky alebo prevádzky

Navštívte webovú stránku Liquid stlačiteľné

 • Prispôsobené palubné vybavenie
 • JetPack Premium
 • Prístup spolupracovníka
 • Možnosť klonovania webových stránok

Navštívte webovú stránku, ktorú je možné stlačiť

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map