Labākais Blogger hostings 2020

labākais emuāru autors-hostings


Ja jūsu emuāram ir nepieciešama tīmekļa mitināšana, turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kuru tīmekļa mitinātāju jums vajadzētu izvēlēties. Neskatoties uz to, ko daži varētu domāt, emuāru veidošana joprojām ir ļoti populārs līdzeklis informācijas un ideju apmaiņai. Šajā rakstā mēs apskatīsim labāko Blogger mitināšanas programmu 2020. gadam.

Lai gan ir pieejams daudz emuāru veidošanas platformu, WordPress ir vispopulārākais. Tāpēc šajā rakstā par emuāru autoru mitināšanu es galvenokārt pievērsīšos WordPress funkcijām un priekšrocībām. Vispirms apskatīsim WordPress.org ieteikumus attiecībā uz prasībām un mitināšanu. Pēc tam es sniegšu jums savus trīs galvenos ieteikumus par emuāru veidotāju mitināšanu. Tā kā man ir personīga pieredze, izmantojot visus tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, kurus mēs šeit apskatīsim, es varu jums vispirms pateikt, kas ir labs un kas nav tik labs par katru resursdatoru.

Ja jūs īpaši meklējat pārvaldītu WordPress mitināšanas risinājumu, iepazīstieties ar mūsu atjaunināto ceļvedi šeit.

Ko iesaka WordPress?

WordPress.org uzskaitīti trīs galvenie mitināšanas ieteikumi:

Pareiza PHP versija
Piemēram, šajā laikā viņi norāda PHP versiju 7.3 vai jaunāku. Jūsu izmantotā PHP versija var ievērojami mainīt vietnes veiktspēju. Piemēram, jaunināšana uz PHP 7 nodrošina ievērojamu ātruma pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējām versijām. Tā kā PHP ir svarīgs WordPress, es vienmēr meklēju tīmekļa mitinātāju, kas ar PHP nodrošina jaunākās PHP versijas..

Pareiza MySQL vai MariaDB versija
Piemēram, šajā laikā viņi norāda MySQL 5.6 vai jaunāku un MariaDB 10.0 vai jaunāku. Līdzīgi kā PHP, arī labai tīmekļa mitinātājai jācenšas nodrošināt jūsu datu bāzes programmatūras visjaunākā versija.

HTTPS atbalsts
Tā kā vietņu drošība rada šādas bažas, un šajās dienās, Google un tīmekļa pārlūkprogrammām liekot uzsvaru uz https, SSL ieviešana ir vēl kritiskāka visiem, ieskaitot WordPress vietnes. Lai gan visi man zināmie tīmekļa mitinātāji var atbalstīt https, tas, ko jūs patiešām vēlaties meklēt, ir tīmekļa mitināšanas plāns, kas ietver bezmaksas SSL sertifikātus. Arvien vairāk tīmekļa mitinātāju tagad piedāvā bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātus, kas ļauj izmantot https bez papildu maksas.

Galvenās emuāru veidotāju mitināšanas iespējas

Apvienojot iepriekš minētos WordPress.org ieteikumus kopā ar maniem ieteikumiem emuāru autoriem, šeit ir norādītas galvenās funkcijas, kuras jums vajadzētu meklēt, izvēloties savu tīmekļa mitināšanu.

 • WordPress pirmsinstalēšana vai viena klikšķa instalēšana
 • PHP un MySQL jaunākās versijas atbalsts
 • Optimizēts vietnes ātrums un drošība
 • Uzlabotā kešatmiņas tehnoloģija
 • Satura piegādes tīkls (CDN)
 • Bezmaksas SSL sertifikāti
 • Automatizētas datu rezerves kopijas
 • Automātiskā atjaunināšana
 • Atsaucīgs klientu atbalsts

Kāds ir labākais emuāru autora hostings?

Tā kā pašlaik ir pieejams tik daudz WordPress mitināšanas iespēju, šajā rakstā mēs apskatīsim trīs tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, kurus iesaka WordPress.org. Pēc tam es papildus iepazīstināšu ar trim manām iecienītākajām emuāru autoru mitināšanas iespējām.

Starp šiem sešiem ieteiktajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem noteikti vajadzētu būt iespējai atrast pareizo emuāru veidotāju mitināšanas risinājumu.

WordPress.org ieteikumi

WordPress.org uzskaita tikai trīs WordPress tīmekļa mitināšanas ieteikumus. Aplūkosim viņu trīs izvēles, un tad es sniegšu jums savas trīs labākās izvēles WordPress emuāru autora mitināšanai.

Vietne

redaktori-izvēlēties-blogeris-hostings
vietņu blogošana un mitināšana
Vietne SiteGround mani joprojām pārsteidz ar to, ka tiek iekļautas daudzas premium hostinga iespējas, par kurām jums parasti ir jāmaksā daudz vairāk. Faktiski ar SiteGround jūs galvenokārt iegūstat pārvaldītu mitināšanas plānu par koplietojamo hostinga cenām.

Vietnē SiteGround ir automātiskas ikdienas dublējumkopijas, kas tiek saglabātas 30 dienas, no kurām jūs varat viegli atjaunot savu vietni. Viņu SuperCacher tehnoloģija patiešām palīdz samazināt vietnes ielādes laiku, lai jūsu vietnes darbotos ātrāk. Ir iekļauta bezmaksas Let’s Encrypt SSL.

Kas man ļoti patīk vietnē SiteGround, ir tas, ka tie pastāvīgi attīstās ar jaunām novatoriskām un patentētām tehnoloģijām. Piemēram, pēdējā laikā viņi ir modernizējuši visu Shared Hosting platformu, uzlabojuši serveru atjaunošanas procedūras un pilnveidojuši automatizētās atjaunināšanas sistēmu. Faktiski tagad WordPress spraudņus varat papildināt automātiski arī ar galveno WordPress.

vietņu vietnes WordPress mitināšanaEs iesaku GrowBig hostinga plānu.

Iegūstiet līdz 70% atlaidi šeit vietnei Hostings

Bluehost

Bluehost
Bluehost noteikti ir viens no pazīstamākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem apkārt, un viņi daudzus gadus ir uzsvēruši savas WordPress mitināšanas iespējas. Tagad viņi ir daļa no Endurance International Group (EIG), kurā ietilpst daudzi citi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, ieskaitot HostGator, iPage, Fat Cow utt..

Bluehost saņem manu balsojumu par labāko WordPress mitināšanas risinājumu iesācējiem. Viņi ir paveikuši daudz uzlabojumu WordPress iesācējiem, tostarp norādījumus par palīdzību vietņu izveidē tiešsaistē un pielāgotus WordPress un cPanel informācijas paneļus.

DreamHost

DreamPress
Tāpat kā Bluehost, arī DreamHost ir vēl viena mitināšanas kompānija, kas daudz pūļu ir pievērsusi WordPress mitināšanai. Lai arī tie noteikti ir uzticami WordPress resursdatori, ir dažas jomas, kurās es vēlētos redzēt dažus uzlabojumus. Pirmkārt, atšķirībā no Bluehost, man nekad nav paticis to vadības paneļa interfeiss – ir grūti atrast funkcijas, un, manuprāt, tas nav ļoti draudzīgs lietotājam. Otrkārt, klientu atbalsta reakcijas laiki, jo īpaši tiešraides tērzēšanas laikā, ir lēni. Agrāk es esmu pieredzējis arī dažas nelielas veiktspējas problēmas.

WebHostingCat.com ieteikumi

Lai gan visi trīs WordPress.org mitināšanas ieteikumi noteikti ir ticami, mana galvenā WordPress Blogger Hostinga izvēle nedaudz atšķiras, balstoties uz manu pieredzi. Šeit ir mani trīs galvenie ieteikumi.

GreenGeeks

redaktori-izvēlēties-blogeris-hostings
GreenGeeks
GreenGeeks ir mans labākais WordPress blogeru mitināšanas pakalpojums. Viņu mitināšanas plāni ir vērtīgi un papildināti ar jūsu vietņu papildu funkcijām. Un atcerieties, ka, izvēloties videi draudzīgu tīmekļa mitinātāju, piemēram, GreenGeeks, jūs faktiski palīdzat ietaupīt mūsu vidi, veidojot savus emuārus..

Lielākajai daļai emuāru veidotāju GreenGeeks Ecosite Starter mitināšanas plāns ir vairāk nekā pietiekams – nodrošinot neierobežotu vietu diskā un joslas platumu, kā arī iespēju mitināt vairākas vietnes – tas viss maksā tikai 2,95 USD. Tomēr es īpaši iesaku GreenGeeks Ecosite Premium plānu. Es izmantoju plānu, un tajā ir iekļauta viņu PowerCacher tehnoloģija kopā ar vairāk skaitļošanas resursiem, lai jūsu vietnes darbotos ātrāk.

Neatkarīgi no tā, kuru hostinga plānu jūs izvēlaties no GreenGeeks, jūs iegūsit bezmaksas domēnu, bezmaksas Let’s Encrypt Wildcard SSL, Cloudflare CDN, aktīvu servera uzraudzību un nakts datu dublējumus..

Un, lai arī klientu atbalsts citos mitināšanas uzņēmumos ir samazinājies, GreenGeeks joprojām nodrošina visaugstāko atbalstu pa tālruni, e-pastu un tiešajā tērzēšanā. Atšķirībā no citiem tīmekļa mitinātājiem, tiešsaistes tērzēšanas atbalsta reakcijas laiki ir ļoti iespaidīgi.

GreenGeeks mitināšanas plāniEs iesaku Ecosite Premium plānu.

Ietaupiet 70% vietnē GreenGeeks Hosting

InMotion Hostings Pārzina WordPress

InMotion Hostings Pārzina WordPress
InMotion Hostings vienmēr ir bijis viens no maniem populārākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Es esmu InMotion klients jau 10 gadus un turpinu izbaudīt sniegumu un atbalstu, ko no viņiem saņemu. Tomēr, runājot par emuāru veidošanu, es noteikti atbalstītu viņu pārvaldītos WordPress mitināšanas plānus.

Man ir gan InMotion biznesa mitināšanas plāns, gan InMotion pārvaldīts WordPress plāns. Man jāsaka par abiem, vietņu ātrums un veiktspēja, ko iegūstu ar Pārvaldītā hostinga plānu, ir augstāka. Izmantojot InMotion pārvaldīto WordPress, jūs arī saņemat automātiskus atjauninājumus, datu dublējumus un piekļuvi vietnes BoldGrid WordPress veidotājam, lai vietne būtu vieglāk izveidojama..

WP dzinējs

WP dzinējs
WP Engine jau vairākus gadus ir mana izvēle Premium pārvaldītajai WordPress mitināšanai. Ja WordPress ir jūsu kā emuāru veidošanas platformas izvēle un jūs meklējat papildinātu pārvaldīta hostinga plāna palīdzību, pēc manām domām, jūs neko vairāk nevarat izdarīt. WP Engine pilnībā un pilnībā koncentrējas uz WordPress mitināšanu.

WP Engine ir lieliski piemērots WordPress emuāru autoriem, kuriem var būt nepieciešama papildu palīdzība savas vietnes uzturēšanas jomā. Viņu atbalsta personāls patiesi ir WordPress eksperti. Atšķirībā no citiem pārvaldītajiem tīmekļa mitinātājiem, viņi veiks papildu pasākumus, lai pārliecinātos, ka visi jautājumi vai problēmas tiek nekavējoties atrisināti..

Labākās Blogger mitināšanas iespējas

GreenGeeksSiteGroundInMotionWP EngineBluehostDreamHost
Vienkārša WP uzstādīšanaPiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigzne
Pašreizējais PHP atbalstsPiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigzne
Optimizēta kešatmiņaPiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigzne
Proaktīva drošībaPiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigzne
SSLPiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigzne
CDNPiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigzne
Automātiski atjauninājumiPiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigzne
Automātiskās dublēšanasPiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigzne
Atsaucīgs atbalstsPiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigznePiedāvātā zvaigzne
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map