Labākais cPanel hostings 2020

labākais panelis-hostings


Kad esat iegādājies savu tīmekļa mitināšanu un sācis savas vietnes veidošanas un paplašināšanas procesu, jūs atradīsit diezgan daudz laika, kas pavadīts, strādājot tīmekļa mitināšanas vadības panelī. Jūsu vadības panelis ir vieta, kur varat instalēt lietojumprogrammas, iestatīt e-pasta kontus un domēnus, dublēt datus, piekļūt sava mitināšanas konta informācijai, kā arī daudziem citiem ar vietni saistītiem uzdevumiem..

Runājot par tīmekļa mitināšanas vadības paneļiem, jums principā ir trīs izvēles iespējas: cPanel, līdzīgu grafisko interfeisu vai uz tekstu balstītu vadības paneli. cPanel ir mūsu iecienītākais tīmekļa mitināšanas vadības paneļa interfeiss. Tā popularitātes dēļ arvien vairāk tīmekļa mitinātāju iekļauj cPanel ar saviem hostinga plāniem. Šeit apskatīsim sīkāk labākais cPanel hostings iespējas.

Web HostPriceBBB vērtējums
InMotion hostingsInMotion hostings3,99 USD mēnesī.A+
GreenGeeks cPanel hostingsGreenGeeks2,95 USD mēnesī.A+
bluehostBluehost2,95 USD mēnesī.A
a2-hostings-panelisA2 mitināšana2,96 USD mēnesī.A+

Kas ir cPanel??

cPanel ir jūsu vadības paneļa interfeiss, kurā varat piekļūt Web failu, e-pasta, datu bāzu, programmatūras lietojumprogrammu un daudz ko citu funkcijām. Jūsu cPanel ekrāns sniegs arī svarīgu informāciju par jūsu tīmekļa mitināšanas kontu (IP adresi, domēna un apakšdomēna lietojumu, e-pasta kontus utt.)

Kāpēc mums patīk cPanel

Izmantojot cPanel, jūs iegūstat grafisko interfeisu, kas ļauj ērti piekļūt vietnes funkcijām. Grafika un funkciju grupēšana ir ļoti intuitīva un atvieglo darbu ar jūsu vietni. Un cPanel ļauj piekļūt lieliskām vietņu lietojumprogrammām un funkcionalitātei.

Piemēram:

Failu menedžeris
cPanel failu pārvaldnieks
Izmantojot failu pārvaldnieku, jūs varat viegli piekļūt savas vietnes failiem un strādāt ar tiem. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams augšupielādēt, lejupielādēt, rediģēt vai izdzēst failus, failu pārvaldnieks ļauj veikt visus šos uzdevumus. Dublēšanai varat arī izveidot saspiestus failu arhīvus.

Webalizer
cPanel Webalizer
cPanel parasti piedāvā vairākus veidus, kā piekļūt jūsu tīmekļa statistikai un to apskatīt. Man vislabāk patīk Webalizer. Izmantojot Webalizer, jūs iegūsit jaukus grafiskus un statistiskus savas vietnes datu attēlojumus.

phpMyAdmin
cPanel phpMyAdmin
Ja savā vietnē izmantojat satura pārvaldības sistēmu, piemēram, WordPress vai Joomla, jums bieži būs jāpiekļūst datu bāzēm. phpMyAdmin ļauj piekļūt MySQL datu bāzēm. Jūs varat izmantot phpMyAdmin, lai eksportētu un importētu datu bāzes papildus datu bāzu vaicājumu veikšanai.

E-pasts
cPanel e-pasts
Ja jums ir jāizveido e-pasta konti vai jāveic citas e-pasta funkcijas, jūs varat ātri piekļūt, izmantojot cPanel ikonas E-pasta grupēšana. Šeit varat arī palaist SpamAssassin, lai samazinātu nevēlamo e-pasta ziņojumu daudzumu, kas pārblīvē iesūtni.

Softakulīgs
Softakulīgs
Softakulīgas lietojumprogrammas
Viena no labākajām cPanel īpašībām ir Softaculous iekļaušana. Softaculous dod jums iespēju instalēt vienu klikšķi līdz simtiem programmatūras jūsu vietnei. Izmantojot Softaculous, jūs varat instalēt WordPress, Joomla, Drupal, e-komercijas lietojumprogrammas un vēl vairākas citas tīmekļa lietojumprogrammas..

cPanel drošības rīki

Vai jūs meklējat kādu papildu aizsardzību savai vietnei? Ja jums ir cPanel tīmekļa mitināšanas plāns, jums ir pieejami vairāki rīki vietnes un tiešsaistes klātbūtnes nodrošināšanai. Ja jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmums neizmanto cPanel, iespējams, jums joprojām ir pieejami šāda veida rīki; jums viņiem būs jāpiekļūst tikai citādā veidā. Ja jums ir cPanel, piesakoties varat ritināt uz leju līdz sadaļai Drošība, lai piekļūtu šiem rīkiem.
cPanel drošība

Paroļu aizsargāšanas direktoriji
Lai ierobežotu noteiktas vietnes vietnes, varat izmantot paroles aizsardzības direktorijus, lai pieprasītu lietotājvārdu un paroli, lai piekļūtu noteiktai mapei no tīmekļa. Jebkurai apakšmapēi šajā mapē būs nepieciešams arī lietotājvārds un parole.
cPanel aizsargāta ar paroli aizsargāta direktorija

IP lieguma pārvaldnieks
Ja vēlaties neļaut konkrētam apmeklētājam piekļūt jūsu vietnei, IP adreses pārvaldē varat ievadīt viņu IP adresi, lai bloķētu piekļuvi. Jūs varat bloķēt noteiktu IP adresi, kā arī adrešu diapazonu. Es esmu izmantojis šo rīku, lai veiksmīgi bloķētu noteiktus nevēlamus apmeklētājus. Bet ņemiet vērā, ka kāds joprojām varēja izmantot starpniekserveri IP, lai mēģinātu iekļūt.
cPanel IP noliedz

Karsto saišu aizsardzība
Dažreiz cilvēki mēģinās nozagt jūsu joslas platumu, saistot ar jūsu vietnes attēliem un parādot tos citur. Izmantojot Hotlink Protection, jūs varat bloķēt tiešu piekļuvi noteikta veida failiem (jpeg, gif, png, bmp). Un jūs varat arī novirzīt šos pieprasījumus uz jūsu izvēlētu URL.
cPanel karsto saišu aizsardzība

Aizsargājiet dēles
Ja esat aizsargāts ar paroli noteiktā vietnes daļā, Leech Protect var novērst vairāku pieteikšanos no vienas un tās pašas paroles. Tātad, ja kāds ir citiem nodevis paroli vai tā ir tikusi apdraudēta, cPanel atspējo kontu un paziņo jums pa e-pastu.
cPanel Leech Protect

GnuPG taustiņi
GnuPG taustiņus var izmantot, lai šifrētu ziņojumus, izmantojot publisku un privātu atslēgu.
cPanel GnuPG taustiņi

cPanel mitināšanas ieteikumi

Mūsu cPanel mitināšanas ieteikumi ir balstīti uz tīmekļa mitināšanas uzņēmuma cPanel ieviešanas un to kopējās tīmekļa mitināšanas veiktspējas apvienojumu. Lielākā daļa mitināšanas uzņēmumu cPanel nedaudz pielāgos, un mums patīk, ka visi šie tīmekļa mitinātāji to īsteno.

InMotion hostings

inmotion-hosting-cpanel
InMotion Hostings atkal ir mūsu labāko cPanel tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstā. Izmantojot InMotion, jūs varat piekļūt cPanel, izmantojot viņu kontu pārvaldības paneli (AMP). InMotion’s cPanel parāda jūsu vietnes datus kreisajā kolonnā un funkciju ikonas labajā pusē. Man ļoti patīk, ka cPanel augšpusē tie satur tiešu saiti uz savu atbalsta centru un tiešraides tērzēšanu. Tas padara to par ļoti ērtu, ja jums nepieciešama palīdzība.

Vienlaicīgi ar ērto cPanel ieviešanu InMotion Hosting nodrošina izcilu tīmekļa mitināšanu. Esmu baudījis izcilu vietņu sniegumu kopā ar viņu visaugstāko klientu atbalstu. Jūsu InMotion tīmekļa mitināšanas plānā ir iekļauta to augstākās kvalitātes biznesa aparatūra, ieskaitot cietvielu diskus, Max Speed ​​Zone tehnoloģija, kas nodrošina ātrāku vietnes darbību, bezmaksas datu dublējumi un atjaunošana, kā arī daudzas citas biznesa mitināšanas iespējas..

Noklikšķiniet šeit, lai izlasītu mūsu detalizēto pārskatu par InMotion hostingu

GreenGeeks

GreenGeeks-cPanel
Lai gan GreenGeeks galvenokārt var dēvēt par videi draudzīgāko tīmekļa mitinātāju, tie ir ne tikai lieliski piemēroti videi draudzīgai tīmekļa mitināšanai, bet arī ir vieni no labākajiem cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. GreenGeeks kontu pārvaldnieka informācijas panelis piedāvā īpaši ātru un ērtu piekļuvi jūsu cPanel.

GreenGeeks cPanel interfeiss ne tikai nodrošina ērtu piekļuvi jūsu vietnes funkcionalitātei, bet arī jūs varat viegli piekļūt Sitepad vietņu veidotāju motīviem..
GreenGeeks-cPanel lietojumprogrammas

GreenGeeks cPanel arī nodrošina piekļuvi vienkāršai instalēšanai ar vienu klikšķi tādām lietotnēm kā WordPress, Joomla, PrestaShop utt. Visi GreenGeeks cPanel mitināšanas plāni nodrošina neierobežotu diska vietu un joslas platumu. Un jūs varat mitināt neierobežotu skaitu vietņu. Jūs arī saņemat bezmaksas domēnu, bezmaksas aizstājējzīmi SSL un bezmaksas Cloudflare CDN. GreenGeeks ir arī tas, ka jūs varat izvēlēties zemu izmaksu sākuma plānu tikai USD 2,95 mēnesī vai arī izvēlēties Pro vai Premium līmeņa mitināšanas plānus, kas ietver GreenGeeks PowerCacher tehnoloģiju un ātrākus skaitļošanas resursus, lai patiešām paātrinātu savas vietnes.

Noklikšķiniet šeit, lai izlasītu mūsu detalizēto pārskatu par GreenGeeks

Bluehost

bluehost-cpanel
Starp daudzajiem pakalpojumiem Bluehost piedāvā kvalitatīvu dalītu hostingu. Turklāt Bluehost ir vēl viens populārs tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas izmanto cPanel. Papildus pielāgotajam cPanel ar Bluehost jūs iegūstat arī pielāgotu WordPress informācijas paneli. Faktiski Bluehost ir viena no labākajām izvēlēm jaunajiem WordPress lietotājiem, jo ​​tie sniedz arī vadāmu palīdzību pirmās WordPress vietnes izveidē, kā arī saites uz visām jūsu svarīgajām WordPress funkcijām..

Noklikšķiniet šeit, lai lasītu mūsu detalizēto pārskatu par Bluehost

A2 mitināšana

a2-hostings-cpanel-interfeiss
A2 hostings noteikti ir viena no labākajām cPanel hostinga iespējām. Izmantojot viņu cPanel saskarni, jūs varat viegli piekļūt izcilām funkcijām, kas ir iekļautas jūsu A2 mitināšanas plānā. Izmantojot A2 Hostinga cPanel, jūs ar vienu klikšķi iegūstat piekļuvi A2 optimizētai konfigurācijai, servera pārtīšanas atpakaļ dublējumiem, Cloudflare CDN, kā arī visām citām standarta funkcijām, kas nāk ar cPanel. Jūs varat piekļūt savam A2 mitināšanas cPanel atsevišķi vai no sava A2 mitināšanas klienta zonas.

Vietnes paātrināšana ir atvieglota arī ar ātru piekļuvi Cloudflare un A2 optimizācijas lapu.
a2-hostings-cpanel-funkcijas

Noklikšķiniet šeit, lai izlasītu mūsu detalizēto pārskatu par A2 mitināšanu

cPanel mitināšanas salīdzinājums

InMotion hostings

 • 3,99 USD mēnesī.
 • BBB vērtējums: A+
 • cPanel funkcijas: ātra un ērta piekļuve tiešraides tērzēšanas atbalstam tieši cPanel.
 • Hostinga iespējas: maksimālā ātruma zonas, SSD, biznesa klases aparatūra
 • Redzēt vairāk

Greengeeks

 • 2,95 USD mēnesī.
 • BBB vērtējums: A+
 • cPanel funkcijas: ērta viena klikšķa piekļuve WordPress un citām lietotnēm, vietņu veidotāju motīviem un CDN Cloudflare.
 • Hostinga iespējas: darbina 300% atjaunojamās enerģijas, PowerCacher tehnoloģija, optimizētie LiteSpeed ​​un MariaDB serveri
 • Redzēt vairāk

bluehost

 • 2,95 USD mēnesī.
 • BBB vērtējums: A
 • cPanel funkcijas: pielāgots un intuitīvs izkārtojums.
 • Hostinga iespējas: pielāgots WordPress informācijas panelis
 • Redzēt vairāk

cPanel joprojām ir mans vēlamais tīmekļa mitināšanas interfeiss, un es noteikti ieteiktu apsvērt cPanel mitināšanas plānu.

Skatiet mūsu InMotion hostinga pārskatu vērtējumus zemāk:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map