Labākais tīmekļa mitināšana autoriem

Labākais tīmekļa mitināšana autoriem


Ja esat grāmatas autors (pretstatā cita veida publikāciju autoriem) un meklējat tīmekļa mitināšanu, ir daži papildu faktori, kas jāņem vērā. Lai gan tīmekļa mitināšana cita veida māksliniekiem var būt piemērota arī jums, es mudinu jūs ņemt vērā šādus elementus. Man ir vairāki draugi, kas ir autori, un, sadarbojoties ar viņiem, es varēju noteikt dažas galvenās funkcijas, kuras viņi meklē. Tīmekļa resursdatora izvēle, kas ietaupa laiku un ļauj vairāk koncentrēties uz to rakstīšanu, rediģēšanu un korektūru, tā vietā, lai viņu vietne būtu tiešsaistē, būtu galvenais mērķis.

Web HostPriceFeatures
A2 mitināšana2,99 USD mēnesī – USD 14,99 mēnesī.Optimizēts lapu ātrums
Bluehost2,95 USD mēnesī. – USD 5,95 mēnesī.WordPress hostings iesācējiem
GoDaddy GoCentralMēnesis 5,99 USD – USD 19,99 mēnesī.Vietņu veidotājs
Kustībā3,99 USD mēnesī – USD 13,99 mēnesī.Maksimālā ātruma zonas tehnoloģija
Vietne3,95 USD mēnesī. – USD 14,95 mēnesī.Pārvaldītā WordPress mitināšana
Pastāvīgs kontaktsBezmaksas izmēģinājuma versijaVietne & Mārketings
GetResponseBezmaksas izmēģinājuma versijaVietne & Mārketings

Šeit ir norādītas dažas īpašas vietņu prasības autoriem:

 • Lēts risinājums
 • Viegli salikt un apkopt
 • Emuāru veidošanas transportlīdzeklis, lai novirzītu trafiku uz vietni
 • Veicināšanas un mārketinga iespējas
 • Komunikāciju kanāli ar citiem autoriem
 • Parakstīšanās uz e-pasta biļetenu

Piemēram, ja esat autors, kuram pašlaik nav emuāra, bet vēlaties, lai jūsu vietne reklamētu jūsu grāmatas, jūs, iespējams, vislabāk izmantotu kādu no ātrās sākšanas tīmekļa mitināšanas iespējām, kas jūsu vietni var izveidot ar minimālu pūles no jums. Vai arī sakiet, ka jums šobrīd ir emuārs vietnē WordPress.com, bet tagad vēlaties izveidot emuāru ar savu domēna vārdu ar WordPress.org patstāvīgu vietni, tad vislabāk būtu meklēt kvalitatīvu WordPress mitināšanas plānu, kas ļauj vieglāk konvertēšana no WordPress.com uz WordPress.org.

Tā kā ir pieejams tik daudz tīmekļa mitināšanas iespēju, es esmu sadalījis mūsu ieteikumus atsevišķās kategorijās, kas vislabāk atbilst iepriekšminētajām prasībām. Ņemiet vērā, ka hostinga plānos, kas ietver iepriekš minētās funkcijas, ir zināma pārklāšanās. Katrai kategorijai ir vairākas iespējas.

Ātras un vienkāršas vietnes ar vietņu veidotājiem:

Ej tēti

Ja jūs meklējat ātrāko un vienkāršāko veidu, kā izveidot un darboties vietnei, lai reklamētu savas grāmatas, labā ziņa ir tā, ka šajās dienās varat izvēlēties vietņu veidotāju, nevis izmantot tradicionālu pilnu tīmekļa mitināšanas plānu. Tagad ir daži kompromisi, tāpēc galu galā jūs varētu vēlēties iegūt hostinga plānu. Bet, ja ātra un ērta vietne ir jūsu mērķis, šeit ir divi no maniem iecienītākajiem vietņu veidotājiem.

GoDaddy vietņu veidotājs GoCentral ir Wix alternatīva, kas ir lieliski piemērota pamata vietņu izveidošanai. Patiesībā darbu ar GoCentral man šķiet mazliet vienkāršāk nekā Wix.

Kaut arī tādu vietņu veidotāji kā GoDaddy, var paātrināt un vienkāršot jūsu vietnes izveidošanas procesu, iespējams, jūs arī meklējat pilnīgu mārketinga platformu, lai reklamētu un pārdotu jūsu grāmatas. Tādā gadījumā apskatiet zemāk esošo sadaļu par pilnīgiem mārketinga risinājumiem.

Vietnes WordPress.org mitināšanai:

Vietne bluehost

WordPress ir līdz šim labākā pieejamā emuāru veidošanas platforma. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sākt jaunu emuāru vai konvertēt, piemēram, WordPress.com emuāru, ir dažas lieliskas hostinga izvēles iespējas. Daudziem autoriem jau ir emuārs ar Blogger vai citu bezmaksas emuāru veidošanas vietni. Ja jūs šobrīd izmantojat WordPress.com, loģisks jauninājums ir iegūt savu domēnu un izmantot programmatūru WordPress.org, lai izveidotu atsevišķu vietni tieši jums. Šajos gadījumos jums vislabāk padodas tīmekļa mitinātājs, kas specializējas WordPress mitināšanā. Šeit ir daudz izvēles iespēju, sākot ar tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas vienkārši nodrošina piekļuvi WordPress programmatūrai kopā ar lielisku klientu atbalstu, līdz pat pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem, kas veiks lielāko daļu jūsu apkopes uzdevumu, vienlaikus nodrošinot ekspertu WordPress atbalsta personālu..

WordPress vietņu mitināšanai vietne SiteGround un Bluehost ir divi no maniem favorītiem – un tos abus arī iesaka WordPress.org.

Lai gan SiteGround, iespējams, ir labāka izvēle pieredzējušiem WordPress lietotājiem, Bluehost ir mazliet labāk piemērots WordPress iesācējiem. Gan Bluehost, gan SiteGround nodrošina vadītas funkcijas savas WordPress vietnes izveidošanai. Pielāgotais WordPress informācijas panelis, kuru jūs saņemat, izmantojot Bluehost, ietver piekļuvi vairākām funkcijām un ir nedaudz intuitīvāks lietošanai.

Tāpat kā SiteGround, arī Bluehost nodrošina izcilu vietnes darbību un ļoti atsaucīgu klientu atbalstu. Lai gan Bluehost neietver dažas no uzlabotajām funkcijām, kuras jūs saņemat, izmantojot vietni SiteGround, tā ir lētāka.

Ātrākai lejupielādei:

InMotion hostings A2 mitināšana

Daudzi autori šobrīd pārdod savas grāmatas, izmantojot amazon, dažreiz pat piedāvājot bezmaksas lejupielādes reklāmas. Izmantojot savu vietni, jūs noteikti varat iekļaut saites uz jūsu produktiem vietnē Amazon. Ja vēlaties arī lejupielādēt lejupielādes paraugus vai vēlaties izmantot citus multivides failus, lejupielādes ātrums kļūst vēl svarīgāks.

Bieži vien visiem ir grūti izmērīt tīmekļa mitināšanas ātrumu. Bet atrašanās vietai ir liela nozīme lejupielādes ātrumā. Ideālā gadījumā jūs vēlaties, lai jūsu serveris būtu pēc iespējas tuvāk tam, kurš lejupielādē materiālu no jūsu vietnes. Satura piegādes tīkliem tagad ir liela loma, samazinot lejupielādes laiku, tomēr tīmekļa mitināšanas plāna, kas ietver CDN, iegāde parasti maksās daudz vairāk. Kā alternatīvu jūs varat meklēt tīmekļa mitinātāju ar vairākiem datu centriem.

InMotion Hostings izmanto savu Max Speed ​​Zone tehnoloģiju ar datu centriem gan Rietumu, gan Austrumu piekrastē, kas var ievērojami samazināt failu lejupielādes laiku. Es gadiem ilgi izmantoju InMotion, un man nekad nav bijušas problēmas ar ātrumu. A2 hostings ir vēl viena lieliska izvēle, jo viņi specializējas ātrā vietņu mitināšanā un WordPress. Viņu mitināšanas plānā ietilpst satura piegādes tīkls, un viņu optimizētā mitināšanas vide var paātrināt jūsu vietnes darbību, samazinot lapas ielādes laiku.

Gan InMotion, gan A2 hostings piedāvā vairākas datu centru atrašanās vietas, no kurām jūs varat izvēlēties. Un, izmantojot A2 hostingu, jūs faktiski varat pārbaudīt augšupielādes un lejupielādes ātrumu pirms reģistrēšanās. Vienkārši dodieties uz šo lapu un atlasiet datu centru, kuru vēlaties izmēģināt. Jūs varat mēģināt lejupielādēt un augšupielādēt. Tas ir lielisks veids, kā uzzināt, kuru datu centru izvēlēties, ja neesat pārliecināts.

Pilnīgam mārketinga risinājumam

Pastāvīgs kontakts GetResponse

Kad vietne būs izveidota un darbojas, jūs varat izlemt, ka jums ir nepieciešami papildu mārketinga rīki, lai palielinātu grāmatu pārdošanas apjomus. Labprāt jūs uzzināsit, ka arvien vairāk ir tādu programmatūras platformu, kas ļauj ne tikai ātri un ērti izveidot savu vietni, bet satur arī visu nepieciešamo, lai efektīvi reklamētu un pārdotu vairāk grāmatu..

Piemēram, izmantojot GetResponse un Constant Contact, jums ne tikai ir iespēja izveidot vietnes, bet arī jūs saņemat e-pasta mārketingu un izvēles veidlapas e-pasta sarakstu izveidošanai. Izmantojot GetResponse, jūs varat arī izveidot galvenās lapas un pārdošanas piltuves vēl labākai pārdošanas veicināšanai.

Vairākām vietnēm:

Ja jūs rakstāt par dažādām tēmām, iespējams, vēlēsities iestatīt atsevišķas vietnes. Ja jūs meklējat tīmekļa mitināšanu, lai apstrādātu vairāk nekā vienu vietni, skatiet manu rakstu par labāko tīmekļa mitināšanu vairākiem domēniem..

Jūsu pašu grāmatas ir pelnījušas savu vietni

Tā kā jūs esat ieguldījis daudz darba, lai izveidotu grāmatas, ir jēga, ka tās ir pelnījušas reklamēšanu no jūsu vietnes. Ja jums ir sava vietne, jūs un jūsu darbs varat iegūt lielāku ekspozīciju un lielāku profesionalitāti. Neatkarīgi no tā, cik vienkāršai vai izsmalcinātai ir jābūt jūsu vietnei, ir daudz lielisku izvēļu, lai iegādātos kvalitatīvu tīmekļa mitināšanu visos cenu līmeņos..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map