Labākais Web hostings veselībai un labsajūtai

labākā tīmekļa mitināšana - veselībai un labsajūtai


Es domāju, ka mēs visi vēlamies būt veseli un laimīgi savā ikdienas dzīvē. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka arvien vairāk vietņu uzmanības centrā ir veselība un labsajūta. Neatkarīgi no tā, vai jūsu vietne ir saistīta ar fiziskām aktivitātēm un jogu, diētu, medicīnisko aprūpi vai vienkārši dzīves baudīšanu, šeit ir daži padomi, kā izveidot savu vietni. Mēs apskatīsim arī to, kas jums būtu jāzina, meklējot tīmekļa mitināšanu. Mēs sniegsim jums mūsu ieteikumus veselības un labsajūtas vietņu mitināšanai.

Veselības un labsajūtas vietnes izveidošana

  • Emuāri
  • Kopienas forums
  • E-pasta mārketings
  • Reklāma draudzīga
  • e-komercijas spēja pārdot produktus tiešsaistē

Lai arī veselības un labsajūtas kategorijā var ietilpt dažādas intereses, jūs vienmēr vēlaties radīt kopības sajūtu, kā arī dalīties ar auditoriju pēc iespējas vairāk informācijas. Emuāra iekļaušana jūsu veselības un labsajūtas vietnē ir lielisks veids, kā lasītājiem sniegt noderīgu saturu, kad viņi iepazīst visu ar jums un jūsu biznesu. Vēl viena noderīga funkcija ir iekļaut forumu, kurā jūsu lietotāji var uzdot jautājumus un apmainīties ar idejām un informāciju. Un, ja vēlaties pārdot savus produktus vai pakalpojumus tiešsaistē, tad pārliecinieties, vai jūsu vietnes platforma ir piemērota reklāmai, kā arī iespēju izveidot tiešsaistes veikalu.

Tīmekļa mitināšanas apsvērumi

Ja jūsu galvenais mērķis ir būt veselības un labsajūtas blogerim, es noteikti iesakām meklēt WordPress tīmekļa mitinātāju. Papildus tam, ka WordPress ir labākā emuāru veidošanas platforma, tā sniedz jums arī iespēju iekļaut forumus un e-pasta mārketingu. Ja jūsu vietne vairāk attiecas uz zīmola atpazīstamību vai produktu pārdošanu, tad, iespējams, ir jēga meklēt vietņu veidotāja risinājumu, kas var ievērojami paātrināt vietnes izveides procesu. Jūs varēsit ātri iegūt savu vietni tiešsaistē, un tiešsaistes veikala iestatīšana būs vienkāršāka. Ja jums ir vairāki uzņēmumi vai atsevišķas uzņēmējdarbības jomas, kurām nepieciešama vairāk nekā viena vietne, noteikti apsveriet vienu no mūsu ieteikumiem vairāku vietņu mitināšanai..

Tīmekļa mitināšanas ieteikumi: vietņu veidotājs

GoDaddy GoCentral

GoCentral labsajūta
GoCentral, vietņu veidotājs no GoDaddy, ir reāla alternatīva Wix. Plus pusē es atklāju, ka GoDaddy GoCentral vietnes veidotājam ir vieglāk izmantot šo Wix. Un GoCentral sadaļās ir arī ļoti viegli pievienot savai vietnei vairāk funkcionalitātes. Mīnus pusē tīmekļa vietņu veidnes ar GoCentral nav tik izskatīgas kā tās, kuras jūs saņemat ar Wix – un izvēle ir ierobežotāka.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju par GoCentral no GoDaddy

Tīmekļa mitināšanas ieteikumi: WordPress

Vietne

Vietne
Emuāru veidošanai WordPress vietne SiteGround ir izcila. Tie nodrošina pārvaldītas WordPress mitināšanas funkcijas par daudz zemākām izmaksām nekā citas pārvaldītās tīmekļa mitinātājas. Jūs varat viegli sākt savu WordPress vietni tikai ar dažiem klikšķiem. Izmantojot vietnes SiteGround mitināšanas plānu, jūs varat saņemt automātiskus atjauninājumus, ikdienas datu dublēšanu un dažus no labākajiem klientu atbalsta veidiem, ko varat atrast tīmekļa mitināšanas uzņēmumā. Arī SiteGround tehnoloģija SuperCacher palīdz paātrināt jūsu vietņu darbību, lai lietotājiem būtu labāka pieredze.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju vietnē SiteGround

Bluehost

bluehost
Bluehost, tāpat kā SiteGround, iesaka WordPress.org. Arī viņi daudzus gadus ir specializējušies WordPress mitināšanā. Un, lai gan SiteGround un Bluehost ir lieliska izvēle visu līmeņu WordPress lietotājiem, ja jūs esat iesācējs, es gribētu dot priekšroku Bluehost. Pielāgotais WordPress informācijas panelis, ko nodrošina Bluehost, ir nedaudz intuitīvāks un ērti lietojams. Viņi arī sniedz vadītu tiešsaistes palīdzību, veidojot savu pirmo WordPress vietni.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju par Bluehost

E-pasta mārketings

Neatkarīgi no tā, vai nolemjat izvēlēties vietņu veidotāju vai tīmekļa mitināšanu, ir ļoti svarīgi, lai jūs pēc iespējas ātrāk sāktu veidot savu e-pasta mārketinga sarakstu. E-pasts joprojām ir viens no labākajiem pārdošanas konvertēšanas veidiem. Izmantojot pareizo e-pasta kampaņu, jūs varat vairāk uzticēties auditorijai un palielināt viņu iespējas iegādāties jūsu veselības un labsajūtas produktus un pakalpojumus..

Tirgū ir pieejami vairāki lieliski e-pasta automātiskā atbildētāja pakalpojumi. Personīgi es izmantoju AWeber. Jūs varat viegli integrēt savus AWeber sarakstus ar savu WordPress vietni vai vietni, kuru esat izveidojis, izmantojot Wix vai GoCentral. Pats labākais, ka mēnesi varat izmēģināt AWeber bez maksas, lai redzētu, cik labi tas darbojas jūsu labā.

Šeit ir saite uz bezmaksas ceļvedi no AWeber ar e-pasta veidnēm, kuras varat sekot:
AWeber bezmaksas e-pasta rokasgrāmata

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector