Labākās tīmekļa mitināšanas balvas 2017

labākais-web-hostings-balvas-2017


Ir pienācis laiks vēlreiz paziņot mūsu 2017. gada labāko tīmekļa mitināšanas balvu ieguvējus. Šogad mēs atzīstam divpadsmit izcilu kategoriju tīmekļa mitināšanas pakalpojumos. Šogad ir vairāki atkārtoti uzvarētāji, jo viņu izcilo sniegumu bija pelnījuši atkārtoti apbalvot 2017. gadā. Tā kā vietņu veidotāji turpina augt, mēs esam nolēmuši apbalvot gan WordPress, gan vietnes, kas nav WordPress veidotāji.

Labākais VPS hostings

InMotion hostings
Daudzus gadus esmu izbaudījis izcilu InMotion tīmekļa mitināšanu. Šogad es nolēmu uzlabot viņu pārvaldīto augstas pieejamības VPS hostinga plānu. Rezultāti ir bijuši tikpat iespaidīgi. Faktiski mūsu nesenajā VPS mitināšanas testā InMotion Hosting ierindojās saraksta augšgalā.

Labākais koplietojamais hostings

Vietne
SiteGround apvieno dalītu mitināšanu un lielisku klientu atbalstu kopā ar pārvaldītām mitināšanas funkcijām, kuras bieži sastopamas dārgākos mitināšanas plānos. Pagājušajā gadā viņi modernizēja visu savu koplietojamo mitināšanas platformu. Kopš tā laika viņi turpina ieviest jauninājumus ar saviem pakalpojumiem.

Vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana

WP dzinējs
Tirgū ir daudz tā dēvēto pārvaldīto WordPress mitināšanas plānu. Bet, runājot par premium pārvaldītu WordPress mitināšanu, WP Engine joprojām ir nozares standarts. Tomēr viņi nav atpūtušies uz lauriem un turpina piedāvāt novatoriskas un unikālas funkcijas, kas ļauj WordPress vietņu īpašniekiem palikt veiktspējas un drošības priekšgalā.

Labākais emuāru autora hostings

A2 mitināšana
Šai kategorijai ir vairāki cienīgi kandidāti. Tomēr A2 Hostings šogad uzņem apbalvojumus, jo viņu optimizētās WordPress mitināšanas un Turbo ātro iespēju apvienojums, kā arī ar funkcijām bagāti hostinga plāni nodrošina emuāru autorus ar visu nepieciešamo, lai gūtu panākumus.

Labākais biznesa hostings

InMotion hostings
Joprojām čempions, runājot par biznesa tīmekļa mitināšanu, InMotion Hosting atkal ir mūsu uzvarētājs šajā kategorijā. Uzņēmējdarbības vietnēm ir nepieciešams pareizs veiktspējas, drošības, programmatūras lietojumprogrammu, tīkla un servera ātruma un noderīga klientu atbalsta apvienojums. Mūsuprāt, InMotion Hosting 2017. gadā joprojām ir standarts biznesa mitināšanai.

Labākais budžeta hostings

Starpniekserveris
Šis ir vēl viens atkārtots 2017. gada uzvarētājs. InterServer piedāvā visiespaidīgāko funkciju klāstu par zemo cenu. Bet tas, kas viņus īsti atšķir, ir cenu fiksācijas garantija – tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par strauji augošiem atjaunošanas tarifiem. Jūs maksājat tādu pašu cenu par sava konta darbības laiku!

Labākais vietņu veidotājs

GoCentral
Vietņu veidotāji šajās dienās noteikti ir nikni. Un, lai gan Wix un SquareSpace iegūst lielāko daļu atzinību par ātru vietņu veidošanu, GoDaddy piedāvā alternatīvu risinājumu ar savu GoCentral produktu. Lai izveidotu vienkāršus tiešsaistes brošūru veidus vietnēm, mums vislabāk patīk GoCentral.

Labākais WordPress vietņu veidotājs

BoldGrid
Agrāk jums bija jāizvēlas starp WordPress un lietotājam draudzīgu vietņu veidotāju. Tomēr tagad viss ir mainījies. Tagad ir arvien vairāk WordPress vietņu veidotāju un produktu, kas izstrādāti tīmekļa vietņu izveides procesa vienkāršošanai. BoldGrid joprojām ir mūsu iecienītākais WordPress vietņu veidotājs. Izveidojusi InMotion Hosting, izmantojot BoldGrid, jūs varat ātri un ērti izveidot WordPress vietnes ar lielisku izskatu. Turklāt jūs saņemat visas priekšrocības, ko sniedz lieliskais InMotion tīmekļa mitināšanas plāns. Un jums ir 100% īpašumtiesības uz jūsu vietni!

Labākais speciālais hostings

InMotion hostings
Mēs esam redzējuši iespaidīgo veltīto serveru klāstu InMotion Hosting datu centrā. Apvienojot modernākās aparatūras tehnoloģijas ar citām izcilām tīmekļa mitināšanas funkcijām un atbalstu, InMotion atkal ir ieguvējs kategorijā Dedicated Hosting..

Labākais zaļais tīmekļa mitināšana

GreenGeeks
Mēs neesam atraduši labāku risinājumu attiecībā uz videi draudzīgu tīmekļa mitināšanu nekā GreenGeeks. Viņi gadu gaitā ir pierādījuši, ka jums nav jāziedo kvalitāte un labākās mitināšanas iespējas, ja vēlaties arī videi draudzīgu tīmekļa mitināšanas plānu.

Labākais Podcast Hostings

Dzidrums
Mēs turpinām izmantot Blubrry Podcast Hosting mūsu pašu tīmekļa mitināšanas vietnei Cat Podcast. Mums nekad nav bijušas problēmas un mēs joprojām uzskatām tos par ērtāko un efektīvāko risinājumu podcast apraidei.

Labākais domēna vārda reģistrators

Ej tēti
GoDaddy ir lielākais domēna vārdu reģistrators un joprojām ir mūsu izvēle domēna vārdu pārvaldībai. Viņu domēna vārda rīki ļauj to viegli uzturēt. Viņiem ir pieejams plašs jaunu domēna paplašinājumu klāsts. GoDaddy nodrošina arī domēnu brokeru un izsoļu pakalpojumus.

2017. gada labāko tīmekļa mitināšanas balvu ieguvēji

Balvas ieguvējs
inmotion-hosting-vpsLabākais VPS hostingsInMotion hostings
VietneLabākais koplietojamais hostingsVietne
WP dzinējsVislabāk pārvaldītā WordPress mitināšanaWP dzinējs
a2-hostingsLabākais emuāru autora hostingsA2 mitināšana
inmotion-hostingsLabākais biznesa hostingsInMotion hostings
StarpniekserverisLabākais budžeta hostingsStarpniekserveris
Ej tētiLabākais vietņu veidotājsGoCentral
boldgridLabākais WordPress vietņu veidotājsBoldGrid
motivācija-hostings-veltītsLabākais speciālais hostingsInMotion hostings
GreengeeksLabākais zaļais tīmekļa mitināšanaGreenGeeks
DzidrumsLabākais Podcast HostingsDzidrums
Ej tētiLabākais domēna vārda reģistratorsEj tēti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map