Labākās tīmekļa mitināšanas balvas 2019. gadā

labākais-web-hostings-balvas-2019


Laipni lūdzam mūsu 2019. gada labākā tīmekļa mitināšanas balvas lappuse! Šeit ir uzvarētāji 14 tīmekļa mitināšanas kategorijās. Zemāk norādītie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi ir demonstrējuši izcilu servisu un atbalstu pirmo reizi vietņu īpašniekiem līdz pat uzņēmumu mitināšanas lietojumprogrammām.

Labākais koplietojamais hostings

Greengeeks
GreenGeeks
Shared Web Hosting gadu gaitā ir nogājis garu ceļu. Tas vairs nav tikai sākuma līmeņa mitināšanas līnija iesācējiem. Faktiski daži dalītas mitināšanas plāni nodrošina izcilu sniegumu. Tas ir gadījumā ar GreenGeeks. GreenGeeks nodrošina izcilus mitināšanas līdzekļus, optimizētu vidi ātrumam un drošībai, kā arī lielisku klientu atbalstu. Šo iemeslu dēļ GreenGeeks saņem šī gada balvu par labāko kopīgoto hostingu.

Labākais VPS hostings

InMotion VPS mitināšana
InMotion hostings
Ja jums ir jāpārvietojas uz VPS mitināšanu, lai iegūtu vairāk enerģijas un resursu, InMotion Hosting atkal ir mūsu ieguvējs. Izmantojot InMotion pārvaldīto VPS mitināšanu, jūs iegūstat lielāku veiktspējas jaudu, kā arī mākoņu infrastruktūras dublēšanu – un bezmaksas servera pārvaldību.

Labākais speciālais hostings

Liquid Web Serveri
Liquid Web
Lai gan Liquid Web ir izveidojis virsrakstus ar savu Pārvaldīto WordPress un Pārvaldīto WooCommerce mitināšanu, viņiem ir arī visiespaidīgākais speciālo serveru klāsts, ko esmu redzējis.

Labākais klientu atbalsts

Vietne
Vietne
SiteGround turpina nodrošināt viskonsekventāko izcilo klientu atbalstu un problēmu risināšanu. Vietnes vietnes stingrā apmācība, ko iziet katrs atbalsta komandas loceklis, pirms viņiem tiek ļauts palīdzēt klientiem, turpina gūt labumu tiem vietņu īpašniekiem, kuri izmanto viņu mitināšanas pakalpojumus.

Labākais zaļais hostings

GreenGeeks
GreenGeeks
GreenGeeks turpina rādīt ceļu uz videi draudzīgu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Viņi ir EPA Zaļās enerģijas partneri kopš 2009. gada un sadarbojas ar Bonneville Environmental Fund, lai trīs reizes atpakaļ patērēto enerģiju atgrieztu tīklā.

Labākais emuāru autora hostings

InMotion-hostings
InMotion hostings
Lai nodrošinātu vislabāko WordPress emuāru veidošanas pieredzi, pārvaldīts WordPress mitināšana ir risinājums daudziem emuāru autoriem. Un InMotion Hosting ir ideāla pieejamu cenu un izcilu WordPress funkciju kombinācija. Es personīgi izmantoju gan InMotion biznesa mitināšanu, gan to pārvaldīto WordPress mitināšanu. Lai arī tie abi ir izcili, ātrums un veiktspēja, ko iegūstat, izmantojot pārvaldīto WordPress plānu, ir ievērojama.

Labākais iesācēju WordPress hostings

bluehost
Bluehost
Lai gan citi tīmekļa mitinātāji ir arī vienkāršojuši WordPress mitināšanas procesu klientiem, Bluehost ir paveicis vislabāko darbu iesācējiem. WordPress ir ne tikai iepriekš instalēts jums, bet arī tiek vadīts, kā izvēlēties motīva dizainu un funkcionalitāti. Un Bluehost nodrošina pielāgotu un ļoti viegli lietojamu WordPress informācijas paneli, kas ļauj ātri piekļūt svarīgām funkcijām.

Vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana

WP-Dzinējs
WP dzinējs
Pārvaldītais WordPress mitināšanas lauks joprojām ir pārpildīts ar pārvaldītu WordPress plānu, kuru šķietami piedāvā visi. Tomēr WP Engine joprojām ir šīs kategorijas standarts. Un kopumā viņi joprojām ir labākie. Faktiski WP Engine ir atjauninājis viņu hostinga klāstu ar vēl iespaidīgākām funkcijām, piemēram, bezmaksas StudioPress motīvu iekļaušanu.

Labākais budžeta hostings

Starpniekserveris
Starpniekserveris
Lai gan vietņu veidotāju cenas ir palielinājušās līdz ar dažiem tīmekļa mitināšanas plāniem, jūs joprojām varat atrast lieliskas iespējas, ja jums ir ierobežots budžets. InterServer ir top budžeta tīmekļa mitināšanas sarakstā ne tikai tāpēc, ka ir garantēta cenu bloķēšana (kas nozīmē, ka jūsu atjaunošanas rādītāji nepalielinās), bet arī tāpēc, ka tie sniedz ļoti daudz lielisku iespēju visu veidu vietnēm..

Labākais biznesa hostings

InMotion-hostings
InMotion hostings
InMotion hostings joprojām ir izcils risinājums biznesa vietņu mitināšanai. Es esmu klients vairāk nekā 10 gadus, un joprojām esmu pārsteigts par mitināšanas funkcijām, veiktspēju un atbalstu, ko no viņiem saņemu. Izmantojot InMotion Hostings, jūs iegūstat viņu Max Speed ​​Zone tehnoloģiju, bezmaksas privātu SSL, automātisku datu dublēšanu un citas funkcijas, kas ir izdevīgas biznesa vietnēm..

Labākais WooCommerce hostings

šķidrums-tīkls
Liquid Web
Liquid Web noteikti ir pārņēmis WooCommerce mitināšanu jaunā līmenī. Lai gan WooCommerce ir lieliska e-komercijas platforma, jūs varētu saskarties ar dažiem jautājumiem. Un šeit jūs patiešām varat gūt labumu no Liquid Web pārvaldītajiem WooCommerce mitināšanas plāniem. Liquid Web komanda ir paveicis super darbu, izveidojot optimizētu vidi, kas patiešām var paātrināt jūsu tiešsaistes veikala darbību. Turklāt jūs iegūstat arī Jilt tehnoloģiju, lai apstrādātu pamestu grozu situācijas. Izmantojot Liquid Web uzņēmuma līmeņa WooCommerce plānus, Glew.io ir iekļauts uzlabotiem pārskatiem – otra WooCommerce daļa, kas nav lieliska..

Liquid Web tagad piedāvā arī WooCommerce hostinga plānu sākuma līniju, lai arī jaunie tiešsaistes veikalu īpašnieki un tie, kuriem ir ierobežots budžets, varētu atļauties arī izcilu pārvaldīto mitināšanu..

Labākais vietņu veidotājs

Wix
Wix
Vietņu veidotāju lauks turpina paplašināties, jo daudzi tradicionālie tīmekļa mitinātāji tagad piedāvā arī savus vietņu veidotājus. Lai gan ir dažas lieliskas iespējas konkrētām nišām vai platformām, kopumā par labāko vispārējo vietņu veidotāju pieredzi, Wix saņem mūsu balvu. Wix paveic lielu darbu, apvienojot jūsu vietnes izveides vienkāršību ar iespaidīgu vietņu dizaina līniju.

Labākais WordPress vietņu veidotājs

BoldGrid
BoldGrid
Tagad, kad WordPress ir savs Gūtenberga redaktors, jums, iespējams, rodas jautājums, vai joprojām ir nepieciešams WordPress vietnes veidotājs. Bet BoldGrid ir daudz vairāk nekā tikai lapu veidotājs. BoldGrid palīdz jums izveidot visu jūsu WordPress vietni. Turklāt BoldGrid ietver arī tādas funkcijas kā automātiskas dublējumkopijas, SEO un vietņu inscenējumus.

Labākais domēna reģistrators

Ej tēti
Ej tēti
Kaut arī GoDaddy piedāvā milzīgu hostinga produktu līniju, ieskaitot viņu GoCentral vietņu veidotāju, viņu spēks joprojām ir domēna pārvaldības pakalpojumi. GoDaddy ir lielākais domēnu reģistrators un nodrošina iespēju iegādāties, pārvaldīt, pārdot un izsolīt savus domēna vārdus. Ja jums jāiegādājas un jāuztur vairāki domēna vārdi, GoDaddy joprojām ir labākais risinājums.

2019. gada labāko tīmekļa mitināšanas balvu ieguvēji

Balvas ieguvējs
Greengeeks Labākais koplietojamais hostings GreenGeeks
inmotion-hostings Labākais VPS hostings InMotion hostings
šķidrums-tīkls Labākais speciālais hostings Liquid Web
Vietne Labākais klientu atbalsts Vietne
GreenGeeks Labākais zaļais tīmekļa mitināšana GreenGeeks
inmotion-hostings Labākais emuāru autora hostings InMotion hostings
bluehost Labākais iesācēju WordPress hostings
Iesācējs
Bluehost
wp-dzinējs Vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana
Bizness
WP dzinējs
Starpniekserveris Labākais budžeta hostings Starpniekserveris
inmotion-hostings Labākais biznesa hostings
Budžets
InMotion hostings
šķidrums-tīkls Labākais WooCommerce hostings Liquid Web
Wix Labākais vietņu veidotājs Wix
BoldGrid Labākais WordPress vietņu veidotājs BoldGrid
Ej tēti Labākais domēna vārda reģistrators Ej tēti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector