Dlaczego potrzebujesz hostowanego przez WooCommerce hostingu w sieci WWW?

liquid-web-managed-woocommerce


WooCommerce jest świetne, ale…

eCommerce jest gorący. A jeśli chodzi o budowę i utrzymanie sklepu internetowego, WooCommerce jest najlepszym wyborem. Chociaż obecnie istnieje wiele innych platform eCommerce, WooCommerce zapewnia moc i zalety WordPress – najpopularniejszej platformy internetowej. Dzięki WooCommerce uzyskasz najlepszą równowagę między łatwym tworzeniem witryny eCommerce, a wszystkimi zaawansowanymi funkcjami potrzebnymi do zbudowania najwyższej jakości zakupów online dla swoich klientów.

Chociaż WooCommerce jest świetną platformą eCommerce, nie zawsze jest to idealne rozwiązanie od razu po wyjęciu z pudełka. WooCommerce ma pewne potencjalne wady. Przede wszystkim prędkość nie jest aż tak duża, ale istnieje rozwiązanie. Ponadto funkcje raportowania w WooCommerce pozostawiają wiele do życzenia – ale znowu jest poprawka. Istnieją również inne funkcje, które można ulepszyć, takie jak porzucone wózki.

Jakie jest zatem rozwiązanie problemów WooCommerce, takich jak szybkość, raportowanie i inne funkcje? Odpowiedź brzmi: Hosting WooCommerce zarządzany przez Internet.

Jak płynna sieć czyni WooCommerce jeszcze lepszym

Liquid Web specjalizuje się w zarządzanych rozwiązaniach hostingowych dla witryn o kluczowym znaczeniu. A witryny eCommerce są zdecydowanie jednymi z najważniejszych. Oto spojrzenie na to, w jaki sposób zarządzany przez WooCommerce Hosting firmy Liquid Web ulepsza Twój sklep internetowy i zwiększa szanse na prowadzenie udanej witryny eCommerce.

Ultraszybka platforma WooCommerce

liquid-web-woocommerce-hosting-speed
Szybkość jest ważna dla wszystkich stron internetowych. Ale jeśli chodzi o eCommerce, może to być różnica między wielkim sukcesem a całkowitą porażką. Sekunda lub dwie tutaj albo tam mogą oznaczać różnicę między osobą, która kupuje twoje produkty lub wybiera się gdzie indziej. Wiemy też, że Google analizuje szybkość witryny, dlatego zdecydowanie zależy Ci na szybszym działaniu witryny pod kątem wydajności wyszukiwarek. Jak wspomniałem powyżej, WooCommerce po wyjęciu z pudełka niekoniecznie jest najszybszą platformą. Jednak Liquid Web rozwiązywał wszelkie problemy z prędkością.

Po wielu testach wydajności firma Liquid Web zoptymalizowała platformę hostingową WooCommerce, aby Twoje sklepy internetowe działały nawet 10 razy szybciej. Serwery są zoptymalizowane, a obciążenia zapytań o dane zmniejszone o 95%!

Ulepszone raportowanie dzięki Glew.io

Glew
WooCommerce nie oferuje dużej ilości danych poprzez natywne raporty. A jeśli uda ci się uzyskać więcej danych za pomocą zapytań, zwykle wpłynie to na szybkość twojego sklepu internetowego. Tak więc Liquid Web nawiązało współpracę z Glew.io w celu włączenia ich funkcji raportowania do Twojego hostingu WooCommerce. Dzięki automatycznej segmentacji i zaawansowanemu raportowaniu firmy Glew możesz uzyskać wszystkie potrzebne dane, a jednocześnie mieć szybką, wydajną witrynę eCommerce.

Obejmuje funkcjonalność porzuconego wózka autorstwa Jilt

Porzucić
A ponieważ sytuacje, w których porzucono koszyk, kosztują sprzedaż i pieniądze, Liquid Web zawiera również funkcję porzuconego wózka Jilt, dzięki czemu można odzyskać tych klientów i zwiększyć przychody.

WooCommerce zarządzany przez płynne strony internetowe nie jest tak drogi, jak myślisz

Chociaż hosting zarządzany jest preferowany w przypadku krytycznych witryn eCommerce, możesz myśleć, że jest on zbyt drogi dla twojego budżetu. Jasne, możesz kupić tani hosting, zainstalować WordPress i WooCommerce, a następnie stworzyć swój sklep internetowy, ale jak już wspomniano powyżej, wyniki nie będą idealne. Ale prawda jest taka, że ​​biorąc pod uwagę wszystko, co otrzymujesz dzięki planom hostingowym WooCommerce zarządzanym przez Liquid Web, faktycznie zyskujesz ogromną wartość. Koszt nie jest tak wysoki, jak mogłoby się wydawać. Zanurzmy się głębiej, aby zobaczyć, co mam na myśli.

Więc możesz pomyśleć, hej, mogę dostać dowolne 5 $ miesięczny plan hostingowy za pomocą WordPress, a następnie zainstalować WooCommerce. A to będzie kosztować moje tylko około 60 USD rocznie. Jeśli skorzystam z zarządzanego planu hostingowego WooCommerce, będzie mnie to kosztować znacznie więcej.

Cóż, Liquid Web faktycznie oferuje szeroką gamę planów hostingowych WooCommerce we wszystkich przedziałach cenowych. Ale w naszym przykładzie weźmy Standardowy zarządzany plan hostingowy WooCommerce firmy Liquid Web w cenie 207,50 USD. corocznie. Liquid Web ma zarówno tańsze, jak i droższe plany hostingowe WooCommerce, jak omówimy poniżej, ale ponownie w tym przykładzie skupimy się na planie standardowym.

Oczywiście po pierwsze, otrzymujesz hosting zarządzany na najwyższym poziomie. W naszym przykładzie weźmiemy równoważny zarządzany plan hostingowy WordPress, który kosztowałby około 99 mln USD. Dodajmy teraz raport Glew.io. Jeśli mamy kupić Glew osobno, zapłacisz minimum 199 mln USD. Dostajesz także porzucony wózek Jilt, który kosztowałby 79 miesięcy. dla maksymalnie 5000 kontaktów. Otrzymasz również doskonały plan standardowy do tworzenia stron Beaver Builder, który kosztuje 99 USD rocznie. Możesz zobaczyć, dokąd idę. Tylko z powyższymi przedmiotami koszt wyniósłby blisko 400 mln USD. I pamiętaj, że faktycznie zyskujesz jeszcze więcej funkcji, takich jak bezpłatne SSL, bezpłatne migracje, darmowe motywy itp.

Produkt / funkcja Szacowany koszt
Porównywalny hosting zarządzany premium99 USD.
Raportowanie Glew.io199 USD.
Porzucony wózek Jilt79 USD.
Beaver Builder Page Builder99 USD rocznie.
Darmowe SSL???
Darmowe migracje???
Darmowe motywy WooCommerce???
Całkowity szacunkowy koszt miesięczny:400 USD.

Liquid Web Standard Plan hostingowy WooCommerce kosztuje tylko 207,50 USD. w sprawie rocznego abonamentu!

Jak widać, dzięki zarządzanemu przez WooCommerce hostingowi w sieci Liquid Web faktycznie oszczędzasz dużo pieniędzy, a jednocześnie, moim zdaniem, otrzymujesz najlepszy hosting WooCommerce. A im ważniejszy i najważniejszy jest Twój sklep internetowy dla Ciebie i Twojej firmy, tym bardziej powinieneś rozważyć zainwestowanie pieniędzy w krytyczne doświadczenie związane z hostingiem.

Plany hostingowe WooCommerce zarządzane przez Internet

Liquid Web ma również znakomity wybór planów hostingowych WooCommerce bez względu na poziom sprzedaży, jaki obecnie osiąga Twój sklep internetowy. Po niedawnym przedstawieniu niektórych nowych zarządzanych planów hostingowych WooCommerce możesz faktycznie uzyskać hosting WooCommerce za jedyne 39 USD.

Istnieją dwa poziomy planów hostingowych WooCommerce:

Niższy poziom dla sklepów internetowych z 150 do 300 miesięcznymi transakcjami *:
liquid-web-managed-woocommerce-plany-wejścia

I wyższy poziom dla sklepów internetowych z 3000 do 75 000 transakcji miesięcznych:
Liquid-Web-Managed-Woocommerce-Advanced-Plany

* Pamiętaj, że przy planach niższego poziomu nie otrzymujesz wszystkich funkcji premium, które robisz ze standardowymi i wyższymi planami hostingowymi WooCommerce.

Zespół hostingowy WooCommerce firmy Liquid Web jest znakomity

Jeśli chodzi o doświadczonych specjalistów od hostingu, Liquid Web wykonał znakomitą robotę, tworząc zespoły hostingowe WooCommerce i WordPress. Przez lata poznałem niektóre osoby z Liquid Web i są to naprawdę najlepsze talenty, których chciałbyś mieć w zespole hostingowym.

Oto klip audio z wywiadu przeprowadzonego przez Chris Lema, wiceprezesa ds. Produktów w Liquid Web. Chris mówi o tym, jak Liquid Web znacznie poprawia komfort hostingu WooCommerce.
https://webhostingcat.com/wp-content/uploads/2019/09/Chris-Lema-on-Liquid-Web-Managed-WooCommerce-Hosting.mp3

Moje doświadczenia z hostingiem zarządzanym Liquid Web

2019 Najlepszy hostingZdobywca nagrody Best Hosting WooCommerce Moje osobiste doświadczenie w korzystaniu z zarządzanych usług hostingowych Liquid Web, a także moje osobne testy, były doskonałe. Polecam Liquid Web każdemu, kto szuka rozwiązania hostingowego dla swoich witryn o kluczowym znaczeniu. A jeśli chodzi o eCommerce, zarządzany przez WooCommerce Hosting firmy Liquid Web jest najlepszym rozwiązaniem, jakie widziałem w branży.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat hostingu WooCommerce zarządzanego przez Internet

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map