Liquid Web apskats

šķidruma-tīmekļa apskats


Labākais Web Hostings 2018Labākais veltītais hostings, vislabāk pārvaldītais WordPress hostings Mūsu Liquid Web apskats šeit ir balstīta uz viņu pārvaldīto WordPress mitināšanu. Liquid Web ir paredzēts augstas kvalitātes pārvaldītu mitināšanas risinājumu nodrošināšanai saviem klientiem. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešami īpaši serveri, mākoņa mitināšanas pakalpojumi, pārvaldīti WordPress vai e-komercijas mitināšana, Liquid Web koncentrējas uz misijai kritisku vietņu īpašnieku palīdzēšanu. Ar savu ļoti iespaidīgo komandu, kurā ir tādi cilvēki kā WordPress evaņģēlists Kriss Lema un attīstības eksperts Džeisons Kospers, viņi ir ieguvuši tūlītēju uzticamību premium mitināšanas telpā..

Liquid Web Services

Šeit ir produkti un pakalpojumi, ko Liquid Web šobrīd piedāvā:

 • Dedicated Serveri
 • Mākoņu VPS
 • Dedicated Cloud
 • Privāts mākonis
 • Mākoņu vietnes
 • Pārvalda WordPress
 • Pārvalda WooCommerce
 • E-pasta mitināšana
 • Pielāgoti risinājumi

Liquid Web pārvaldīti WordPress mitināšanas plāni

2019. gadam Liquid Web ir atjauninājis savu Pārvaldīto WordPress mitināšanas līniju, lai iekļautu vēl lielāku vērtību un padarītu to pieejamāku jaunākiem WordPress lietotājiem. Liquid Web ir četri dažādi pārvaldīti WordPress plāni, ieskaitot USD 29 mēnesī. Personīgais plāns. Šie ir jaunie WordPress mitināšanas plāni:

Liquid Web pārvaldītais WordPress ir pieejams šādos plānos:

Personīgais:
29 USD mēnesī.
1 vietne
20 GB krātuve

Profesionālis:
Mēnesī – 99 USD.
10 tīmekļa vietnes
100 GB krātuve Ārštata:
Mēnesī – 69 USD.
4 tīmekļa vietnes
40 GB krātuve

Bizness:
Mēnesī – 149 USD.
25 tīmekļa vietnes
150 GB krātuve

* Visiem pārvaldītajiem WordPress plāniem ir 5 TB joslas platums.
** Ir arī uzņēmuma plāni, kas pieejami 100 vai vairāk vietnēm.

Liquid Web pārvaldītas mitināšanas iespējas

 • Automātiski spraudņu atjauninājumi
 • Attēlu saspiešana labākam ātrumam
 • Trafarets ātrākai nākotnes vietņu izstrādei
 • iThemes Sync vairāku vietņu pārvaldībai
 • Nav lappuses skata vai trafika ierobežojumu
 • Automātiskās ikdienas rezerves kopijas, kas tiek saglabātas ārpus vietnes
 • Automātiska SSL visās vietnēs
 • Pilna piekļuve serverim
 • Pakāpju vietas
 • 24/7/365 atbalsts pa tālruni, e-pastu vai Live Chat

Pierakstīšanās Liquid Web

Ar prieku varu teikt, ka Liquid Web ir ievērojami uzlabojis viņu vietņu nodrošināšanas laiku. Reģistrēšanās Liquid Web ir ļoti vienkārša un tieša. Jums vienkārši jāievada savs konts un norēķinu informācija, kā arī maksājuma veids.

Drīz pēc tam jūs saņemsit pasūtījuma apstiprinājumu kopā ar sveiciena e-pastu ar visiem norādījumiem, kā sākt darbu ar jūsu WordPress vietni. Jūs saņemat arī atsevišķus sveiciena e-pastus par pāris lieliskām funkcijām, kas bez maksas iekļautas jūsu Liquid Web kontā: WPMerge.io un iThemes Security. Sīkāka informācija par šīm funkcijām ir sniegta zemāk.

Liquid Web lietotāja interfeiss un vadības panelis

šķidrums-web-WordPress-vadības panelis
Lieliski ir gan konta, gan WordPress vadības paneļi Liquid Web. Faktiski viņu WordPress vadības panelis, iespējams, ir labākais, ko esmu redzējis no pārvaldīta WordPress mitināšanas plāna.

Izkārtojums padara lietas ļoti intuitīvas un viegli atrodamas. Jūs varat ātri piekļūt visām jūsu WordPress vietnes svarīgajām funkcijām, ieskaitot WordPress administratora apgabalus, PHPMyAdmin, PHP versiju, galveno un spraudņu atjaunināšanas slēdžus, aizsardzību ar paroli, datu dublēšanu, iestudēšanu un daudz ko citu..

Vietnes ātrums un veiktspēja

Kas attiecas uz tīmekļa vietnes ātrumu un veiktspēju, Liquid Web ir vienkārši izcils. Pārbaudot un izmantojot Liquid Web, mums bija daži no labākajiem rezultātiem mūsu vietnei visos reģionos. Liquid Web WordPress mitināšanas platformas kombinācija, kā arī attēlu saspiešanas funkcija, izvirza tos saraksta augšgalā, ja vēlaties pārvaldīt mitināšanas plānu labākai vietnei. Mani noteikti pārsteidza vietnes ātrums, ko esmu piedzīvojis gan savas WordPress vietnes priekšpusē, gan aizmugurē.

Skatiet mūsu Liquid Web paraugu datu rezultātus zemāk:
Šķidrā tīmekļa ātruma testi

Automātiski spraudņu atjauninājumi

Noteikti viena no unikālākajām funkcijām, ko iegūstat, izmantojot Liquid Web, ir WordPress spraudņu automātiska atjaunināšana. Lai arī šajās dienās šķiet, ka katrs resursdators piedāvā automātiskus WordPress servera atjauninājumus, novecojušu spraudņu lietošana var būt tikpat bīstama. Tāpēc ir lieliski redzēt, ka pārvaldīts mitināšanas plāns faktiski atjaunina arī jūsu spraudņus!

Automātisko spraudņu atjaunināšanu varat iespējot vai atspējot no Liquid Web WordPress informācijas paneļa.
šķidrums-tīmeklis-automātiskais spraudnis-atjauninājumi

Automātiska datu dublēšana un atjaunošana

Liquid Web datu dublēšanas un atjaunošanas funkcijas ir visaugstākās pakāpes. Jūsu vietnes tiek automātiski dublētas katru dienu, un dublējumi tiek saglabāti 30 dienas. Varat arī manuāli izveidot dublējumu jebkurā laikā. Jūsu rezerves kopijas ir pieejamas pārvaldītajā WordPress informācijas panelī, kur varat viegli veikt datu atjaunošanu vai lejupielādēt rezerves kopiju.
šķidruma-tīmekļa-datu dublējumi

Vietņu veidošana

Kā jau minēju iepriekš, jūsu Liquid Web kontā ir iekļauta WPMerge.io, kas nodrošina vietnes inscenējumu funkcionalitāti. Kamēr WPMerge.io spraudnis jau ir instalēts, jums ir jāiestata parole un savienojums ir jāiestata gan WordPress vietnes ražošanas, gan iesākuma kopijās..

Lai gan, izmantojot WPMerge, ir vajadzīgas papildu iestatīšanas darbības, tiklīdz esat saņēmis visu iestatīšanu, ir ļoti viegli pārvietot izmaiņas no jūsu pieturvietas uz tiešraides vietni..
Šķidrā Web WPMerge vietnes inscenēšana

Liquid Web klientu atbalsts

Liquid Web klientu atbalsta reakcijas laiki ir lieliski. Izmantojot tiešsaistes tērzēšanu, varat ātri piekļūt atbalsta aģentam. Un, lai arī es uzskatu, ka atbalsta komanda ir ļoti noderīga, Liquid Web ir vispiemērotākais pieredzējušiem WordPress lietotājiem. Dažos gadījumos atbalsts var sniegt saiti uz zināšanu bāzes dokumentu, atbildot uz jūsu jautājumu. Lai gan tas parasti ir noderīgi, iespējams, ka no pārvaldīta WordPress mitināšanas plāna jūs sagaidāt vairāk no rokas iegūšanas pieredzes.

Atkal pieredzējušiem WordPress lietotājiem ir lieliska palīdzība, ko saņemat no atbalsta nodaļas. Bet, ja jūs esat iesācējs WordPress vai domājat, ka jums varētu būt nepieciešama papildu palīdzība, lai jūsu vietne darbotos, ir arī citi pārvaldīti WordPress mitinātāji, kas varētu būt piemērotāki (piemēram, WP Engine, Pressable utt.).

Secinājums

Liquid Web patiešām ir dažas ļoti iespaidīgas funkcijas pārvaldītam WordPress mitināšanas plānam. Man ļoti patīk, ka Liquid Web ir pievienojis zemāku izmaksu sākuma līmeņa plānu vienas vietnes lietotājiem, kuriem nepieciešama pārvaldīta WordPress resursdators. Es novērtēju arī vērtību, kuru Liquid Web piešķir citiem viņu WordPress mitināšanas plāniem – ļaujot mitināt vairāk vietņu un iekļaujiet iThemes Sync vairāku WordPress vietņu pārvaldībai..

Liquid Web noteikti ir manā ieteikumu sarakstā WordPress lietotājiem, kuriem ir nepieciešama misijai kritiska mitināšana viņu vietnēs. Liquid Web ir viens no maniem populārākajiem aģentiem, kas meklē pārvaldīto WordPress mitināšanas vietni. Vērtība, kuru es minēju iepriekš, kā arī visas jūsu iegūtās unikālās WordPress mitināšanas funkcijas, kā arī izcils ātrums un vietnes veiktspēja padara Liquid Web par lielisku izvēli.

Liquid Web ir vislabāk piemērots pieredzējušiem WordPress lietotājiem, kuri vēlas veikt jaunināšanu uz pārvaldītu WordPress platformu. Liquid Web ir arī ideāli piemērots WordPress aģentūrām, izstrādātājiem un konsultantiem, kuriem klientiem ir nepieciešama misijai būtiska mitināšana.

Noklikšķiniet šeit, lai saņemtu savu šķidrās tīmekļa atlaides

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector