Liquid Web İncelemesi

Sıvı web yorumu


En İyi Web Hosting 2018En İyi Kiralık Hosting, En İyi Yönetilen WordPress Hosting Bizim Liquid Web İncelemesi burada kendi Yönetilen WordPress Barındırma dayanmaktadır. Liquid Web, müşterilerine premium yönetilen barındırma çözümleri sunmaya kendini adamıştır. İster Adanmış Sunucular, Bulut Barındırma Hizmetleri, Yönetilen WordPress veya e-Ticaret barındırma ihtiyacınız olsun, Liquid Web kritik web sitesi sahiplerine yardımcı olmaya odaklanır. WordPress Evangelist Chris Lema ve Geliştirme Uzmanı Jason Cosper gibi insanları içeren son derece etkileyici ekipleriyle, premium barındırma alanında anında güvenilirliğe sahipler.

Liquid Web Hizmetleri

Liquid Web’in şu anda sunduğu ürünler ve hizmetler şunlardır:

 • Dedicated Sunucular
 • Cloud VPS
 • Özel Bulut
 • Özel bulut
 • Bulut Siteleri
 • Yönetilen WordPress
 • Yönetilen WooCommerce
 • E-posta Barındırma
 • Özel Çözümler

Liquid Web Yönetilen WordPress Barındırma Planları

Liquid Web 2019 için Yönetilen WordPress Barındırma hattını daha da fazla değer içerecek ve yeni WordPress kullanıcıları için daha erişilebilir hale getirecek şekilde güncelledi. Liquid Web’in 29 dolar dahil dört farklı Yönetilen WordPress planı var. Kişisel Plan. İşte yeni WordPress Hosting planları:

Liquid Web’in Yönetilen WordPress’i aşağıdaki planlarda mevcuttur:

Kişiye özel:
29 $ aylık.
1 Web sitesi
20 GB Depolama

Profesyonel:
99 dolar.
10 Web Sitesi
100 GB Depolama Serbest:
69 $ aylık.
4 Web siteleri
40 GB Depolama

İş:
149 $ aylık.
25 Web Sitesi
150 GB Depolama

* Tüm Yönetilen WordPress planları 5 TB Bant Genişliği ile birlikte gelir.
** Ayrıca 100 veya daha fazla site için Kurumsal planlar da vardır.

Liquid Web Yönetimli Barındırma Özellikleri

 • Otomatik Eklenti Güncellemeleri
 • Daha İyi Hız için Görüntülerin Sıkıştırılması
 • Gelecekteki Sitelerin Daha Hızlı Geliştirilmesi için Şablon
 • Birden Fazla Web Sitesini Yönetmek için iThemes Sync
 • Sayfa Görüntüleme veya Trafik Sınırı Yok
 • Sahada Saklanan Otomatik Günlük Yedeklemeler
 • Tüm Web Sitelerinde Otomatik SSL
 • Tam Sunucu Erişimi
 • Staging Sites
 • 7/24/365 Telefon, E-posta veya Canlı Sohbet ile Destek

Liquid Web’e Kaydolma

Liquid Web’in web sitesi hazırlama süresini büyük ölçüde geliştirdiğini söylemekten memnuniyet duyuyorum. Liquid Web’e kaydolma işlemi çok kolay ve basittir. Hesabınızı ve fatura bilgilerinizi ve ödeme yönteminizi girmeniz yeterlidir.

Çok kısa bir süre sonra, WordPress sitenize başlamak için tüm talimatları içeren hoş geldiniz e-postanızla birlikte sipariş onayınızı alacaksınız. Ayrıca, Liquid Web hesabınızla birlikte ücretsiz olarak sunulan birkaç harika özellikle ilgili ayrı karşılama e-postaları da alırsınız: WPMerge.io ve iThemes Security. Aşağıda bu özelliklerle ilgili daha fazla ayrıntı var.

Liquid Web Kullanıcı Arayüzü ve Kontrol Paneli

Sıvı web wordpress kontrol paneli
Liquid Web’deki hem hesap hem de WordPress kontrol panelleri harika. Aslında, WordPress kontrol panelleri muhtemelen yönetilen bir WordPress barındırma planından gördüğüm en iyisidir.

Düzen, işleri çok sezgisel ve kolay bulunur hale getirir. WordPress yönetici alanlarınız, PHPMyAdmin, PHP sürümü, çekirdek ve eklenti güncelleme anahtarları, şifre koruması, veri yedekleme, sahneleme ve daha fazlası dahil olmak üzere WordPress siteniz için tüm önemli özelliklere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz..

Web Sitesi Hızı ve Performansı

Web sitesi hızına ve performansına gelince, Liquid Web tek kelimeyle olağanüstü. Liquid Web kullanma test ve deneyimimizde, tüm bölgelerdeki web sitemiz için en iyi sonuçlardan bazılarını elde ettik. Liquid Web’in WordPress barındırma platformunun kombinasyonu, resim sıkıştırma özellikleriyle birlikte, yönetilen bir barındırma planından daha iyi web sitesi hızı arıyorsanız bunları listenin en üstüne yerleştirir. WordPress sitemin hem ön hem de arka ucunda yaşadığım web sitesi hızından kesinlikle etkilendim.

Aşağıdaki Liquid Web örnek veri sonuçlarımıza bakın:
Sıvı Web Hız Testleri

Otomatik Eklenti Güncellemeleri

Liquid Web ile elde ettiğiniz en benzersiz özelliklerden biri, WordPress eklentilerinizin otomatik olarak güncellenmesidir. Bu günlerde her ana bilgisayar otomatik WordPress çekirdek güncellemeleri sunuyor gibi görünse de, eski eklentilere sahip olmak aynı derecede tehlikeli olabilir. Bu nedenle, yönetilen bir barındırma planının aslında eklentilerinizi de güncellediğini görmek harika!

Otomatik eklenti güncellemelerini Liquid Web WordPress kontrol panelinizden etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.
Sıvı web otomatik-eklentisi güncellemeler

Otomatik Veri Yedekleme ve Geri Yükleme

Liquid Web’in veri yedekleme ve geri yükleme özellikleri birinci sınıftır. Web siteleriniz otomatik olarak günlük olarak yedeklenir ve yedeklemeler 30 gün boyunca saklanır. İstediğiniz zaman manuel olarak da yedek oluşturabilirsiniz. Yedek kopyalarınıza kolayca veri geri yüklemesi yapabileceğiniz veya yedek bir kopyasını indirebileceğiniz Yönetilebilir WordPress kontrol panelinden ulaşılabilir.
Sıvı web veri yedekleme

Web Sitesi Hazırlama

Daha önce de belirttiğim gibi, Liquid Web hesabınız web sitesi hazırlama işlevi sağlayan WPMerge.io dosyasını içerir. WPMerge.io eklentisi zaten yüklüyken, parolanızı ayarlamanız ve bağlantıyı WordPress sitenizin hem üretim hem de hazırlama kopyalarında ayarlamanız gerekir..

WPMerge kullanmak ekstra kurulum adımları gerektirse de, her şeyi ayarladıktan sonra, değişiklikleri hazırlama sitenizden canlı prodüksiyon web sitenize taşımak çok kolaydır.
Liquid Web WPMerge Web Sitesi Hazırlama

Liquid Web Müşteri Desteği

Liquid Web’in müşteri desteği yanıt süreleri mükemmel. Bir sohbet temsilcisine canlı sohbet yoluyla hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Destek ekibinin çok yardımcı olduğunu fark etsem de, Liquid Web deneyimli WordPress kullanıcıları için en uygunudur. Bazı durumlarda destek, sorunuza yanıt olarak bir bilgi tabanı belgesine bağlantı sağlayabilir. Bu genellikle yararlı olsa da, yönetilen bir WordPress barındırma planıyla daha fazla el tutma deneyimi beklemiş olabilirsiniz.

Yine, deneyimli WordPress kullanıcıları için destek departmanından aldığınız yardım iyidir. Ancak WordPress’te yeniyseniz veya web sitenizin başlatılması için daha fazla yardıma ihtiyacınız olabileceğini düşünüyorsanız, daha uygun olabilecek başka yönetilen WordPress ana bilgisayarları vardır (örneğin WP Engine, Pressable, vb.).

Sonuç

Liquid Web, yönetilen bir WordPress barındırma planı için gerçekten çok etkileyici özelliklere sahiptir. Liquid Web’in yönetilen bir WordPress ana bilgisayarına ihtiyaç duyan tek site kullanıcıları için daha düşük maliyetli bir başlangıç ​​düzeyi planı eklemesini gerçekten seviyorum. Ayrıca, Liquid Web’in diğer WordPress barındırma planlarıyla içerdiği değeri takdir ediyorum – daha fazla site barındırmanıza ve birden fazla WordPress sitesini yönetmek için iThemes Sync dahil.

Liquid Web kesinlikle, web siteleri için kritik görev barındırma ihtiyacı olan WordPress kullanıcıları için tavsiye listemde. Ve, Liquid Web Yönetilen WordPress Hosting arayan ajanslar için en iyi seçimlerimden biridir. Yukarıda bahsettiğim değer, sahip olduğunuz tüm benzersiz benzersiz WordPress barındırma özellikleriyle birlikte olağanüstü hız ve web sitesi performansı ile Liquid Web’i mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Liquid Web, yönetilen bir WordPress platformuna yükseltmek isteyen deneyimli WordPress kullanıcıları için en uygunudur. Ayrıca, Liquid Web, müşterileri için kritik görev barındırma ihtiyacı olan WordPress ajansları, geliştiricileri ve danışmanları için idealdir.

Liquid Web İndirimi için Tıklayın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector