Najlepszy hosting WordPress dla agencji

best-wordpress-hosting-dla-agencji


Jeśli zakładasz agencję WordPress lub masz już istniejącą i szukasz najlepszego hostingu dla siebie i swoich klientów, oto moje najlepsze rekomendacje dotyczące najlepszy hosting WordPress dla agencji.

Zrozumiałe jest, że hosting zarządzany jest zwykle lepszy dla agencji WordPress. Dodatkowe funkcje premium i wsparcie ekspertów, które otrzymujesz, pozwalają Ci bardziej skoncentrować się na tworzeniu wspaniałych witryn WordPress dla swoich klientów. I moje trzy najlepsze rekomendacje tutaj są rzeczywiście doskonale zarządzanymi dostawcami hostingu WordPress.

WP Engine

WP Engine

WP Engine jest i był moim najlepszym wyborem do zarządzania sytuacjami hostingowymi WordPress. Mają plany hostingowe dla wszystkich rodzajów stron internetowych – od stron startowych i blogów aż po korporacyjne aplikacje WordPress. Ponadto WP Engine posiada również kompleksową platformę i środowisko dla agencji i programistów WordPress.

Zaangażowanie WP Engine w hosting WordPress przynosi duże dywidendy swoim klientom. Funkcje premium, wyjątkowa wydajność i fachowa obsługa klienta uczyniły je złotym standardem dla zarządzanego hostingu WordPress. Jeśli chodzi o szybkość i skalowalność witryn WordPress, zoptymalizowana platforma WP Engine z zastrzeżoną technologią EveryCache konsekwentnie zapewnia doskonałe wyniki.

Programiści i agencje WordPress mogą korzystać z oddzielnych środowisk roboczych, które zapewnia WP Engine. Możesz użyć instalacji testowej do programowania, a także łatwo utworzyć witrynę testową, aby przetestować zmiany przed przeniesieniem ich do wersji produkcyjnej. WP Engine był również liderem w zapewnianiu agencjom i deweloperom łatwego przenoszenia własności rozliczeń i hostingu na swoich klientów za pomocą zbywalnych instalacji i funkcji przelewu rozliczeniowego.

Oprócz codziennych automatycznych kopii zapasowych, łatwy w użyciu pulpit nawigacyjny WP Engine zapewnia również łatwy dostęp do tworzenia punktów kopii zapasowych danych migawkowych na żądanie. I możesz przywrócić swoje dane z ostatnich 40 punktów przywracania! Możesz również uzyskać dostęp do narzędzia wydajności strony, aby otrzymywać zalecenia dotyczące optymalizacji witryn.

Bezpieczeństwo jest również głównym celem WP Engine. Wraz z ich oddanym zespołem inżynierów ds. Bezpieczeństwa możesz włączyć opcję uwierzytelniania dwuskładnikowego w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Wraz z nabyciem StudioPress, WP Engine zawiera także Genesis Framework i bezpłatne motywy StudioPress ze wszystkimi zarządzanymi planami hostingowymi WordPress.

Czy są jakieś negatywne strony z WP Engine? Cóż, podczas gdy ich aktualizacja Digital Experience Platform do ich oferty hostingowej oferuje teraz jeszcze lepsze funkcje, nastąpił niewielki wzrost cen wraz ze spadkiem liczby stron internetowych, na które pozwala każdy plan. Jednak wszystkie plany hostingowe WP Engine są doskonałe i zapewniają najwyższy komfort hostingu zarządzanego dla wszystkich właścicieli witryn WordPress – w tym agencji i programistów.

Plany hostingowe WP Engine

wp-engine-hosting-plan

Jak widać powyżej, WP Engine nie ma tylu ustawionych ustrukturyzowanych planów hostingowych – z wyjątkiem planów wzrostu i skali. Możesz jednak skontaktować się z nimi i łatwo skonfigurować niestandardowy pakiet hostingowy, jeśli potrzebujesz innej lub specjalnej konfiguracji.

Jeśli chcesz mieć najlepszą kombinację funkcji hostingu WordPress, wydajności strony internetowej i eksperckiej obsługi klienta dla swojej agencji, to przede wszystkim WP Engine.

Zalety i wady silnika WP

Plusy:

 • Zastrzeżona technologia EverCache dla szybszej prędkości
 • Zawiera Genesis Framework i bezpłatne motywy StudioPress
 • Obejmuje środowiska programistyczne, etapowe i produkcyjne
 • Zbywalne instalacje i przelew rozliczeniowy dla Twoich klientów
 • Automatyczne codzienne kopie zapasowe i przywracanie 40 punktów
 • Kopie zapasowe migawek
 • Zautomatyzowane certyfikaty SSL
 • Zarządzane aktualizacje WordPress Core
 • W pełni funkcjonalne stopniowanie jednym kliknięciem
 • Obejmuje w pełni zarządzany globalny CDN
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla zwiększenia bezpieczeństwa
 • Dedykowany zespół inżynierii bezpieczeństwa
 • Zawiera narzędzie Dashboard Performance Page

Cons:

 • Wyższy koszt dla większej liczby stron internetowych

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat silnika WP

Liquid Web

Hosting zarządzany przez Liquid Web

Liquid Web to kolejna wyjątkowa opcja dla każdego, kto szuka zarządzanego hostingu WordPress. A jeśli chodzi o hosting dla agencji i programistów, oferują one jedną z najlepszych kombinacji funkcji premium i liczby stron internetowych, które można utworzyć za pomocą każdego planu hostingowego.

Liquid Web koncentruje się na hostowaniu witryn o kluczowym znaczeniu. A jeśli potrzebujesz hostingu dla wielu witryn WordPress, funkcje zawarte w ich planach hostingowych są niezbędne – począwszy od iThemes Sync. iThemes Sync to najlepsze narzędzie dla agencji zarządzających wieloma stronami WordPress. Dzięki iThemes Sync możesz monitorować wydajność swoich stron internetowych i wysyłać raporty do swoich klientów. To także znacznie upraszcza proces aktualizacji motywów i wtyczek na wielu stronach internetowych.

Oprócz iThemes Sync agencje WordPress i programiści mogą również korzystać z automatycznych aktualizacji wtyczek i kompresji obrazu, codziennych automatycznych kopii zapasowych, prawdziwego środowiska tworzenia stron internetowych i automatycznego SSL. Ciekawe w Liquid Web jest również to, że nie narzucają odsłon ani limitów ruchu.

Zespół WordPress w Liquid Web robi ogromne wrażenie. Zebrali bardzo utalentowaną grupę, która może zapewnić eksperckie wsparcie. Kilka razy agent wsparcia po prostu podał link do dokumentu referencyjnego, w którym, jak sądzę, zapewnili więcej pomocy. Mogą to być jednak tylko pojedyncze incydenty, ponieważ w większości przypadków Liquid Web zapewnia elastyczne i pomocne wsparcie.

Płynne plany hostingowe

Liquid-Web-Hosting-Plany

Liquid Web oferuje większy wybór planów hostingowych WordPress. Mają najlepszą równowagę między funkcjami premium a liczbą stron internetowych, które można utworzyć za pomocą każdego planu. Jeśli szukasz najlepszych funkcji hostingowych WordPress, ale potrzebujesz również hostingu dla większej liczby stron internetowych, to Liquid Web jest właściwym wyborem.

Płynne zalety i wady sieci

Plusy:

 • Dołączono iThemes Sync do zarządzania wieloma witrynami
 • Automatyczne aktualizacje wtyczek
 • Automatyczna kompresja obrazu
 • Brak odsłon lub ograniczeń ruchu
 • Automatyczne certyfikaty SSL
 • Pełny dostęp do serwera
 • Automatyczne codzienne kopie zapasowe przechowywane poza siedzibą
 • Uwzględniono prawdziwą witrynę pomostową

Cons:

 • Obsługa klienta Nie tak spójna jak inne

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o Liquid Web

Naciskalny

Naciskalny

Pressable nie tylko zapewnia świetnie zarządzany hosting WordPress dla agencji i programistów, ale także kładzie dodatkowy nacisk na przeniesienie obsługi klienta na wyższy poziom. Mają też pakiet hostingowy doskonale dostosowany do agencji WordPress. W rzeczywistości, jeśli chodzi o liczbę witryn, które można utworzyć, w porównaniu z ceną planów hostingowych, Pressable oferuje najlepszą wartość.

Jeśli obsługa klienta jest dla Ciebie najważniejsza, zdecydowanie powinieneś rozważyć możliwość skorzystania z niej. Wsparcie odróżnia ich od konkurencji. Zaczynając od spersonalizowanego procesu wdrażania, Pressable dąży do zapewnienia najlepszego i najłatwiejszego hostingu. Po zarejestrowaniu się zadzwonią, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

Oprócz możliwości hostowania większej liczby witryn w ramach każdego planu, Pressable zawiera wspaniałe funkcje dla agencji i programistów, takie jak dostęp dla współpracowników, dzięki czemu możesz przyznać i odwołać dostęp do swoich stron internetowych, aby Twój zespół i klienci mogli uczestniczyć w przepływie pracy. Pressable ma wiele połączeń ze społecznością WordPress. Mogą więc połączyć Cię z zewnętrznymi zasobami, jeśli ich potrzebujesz (np. Twórcy wtyczek, marketing itp.).

Platforma hostingowa WordPress firmy Pressable obejmuje wbudowane buforowanie, automatyczne kopie zapasowe danych i zoptymalizowane serwery. Otrzymujesz również środowiska klonowania i przemieszczania. Narzędzie do klonowania pozwala zaoszczędzić czas, umożliwiając szybkie kopiowanie stron internetowych, dzięki czemu nie musisz zaczynać od zera podczas pracy nad nowym projektem. Funkcja przemieszczania witryny nie jest pełną platformą przemieszczania, ale umożliwia przełączanie między trybami programowania i produkcji. Chociaż jest to pomocne podczas początkowego rozwoju witryny, mam nadzieję, że w przyszłości Pressable będzie zawierać pełną funkcjonalność tworzenia witryn.

Plany hostingowe, które można naciskać

Plany hostingowe do pobrania

Dzięki Pressable możesz wybrać swój plan hostingowy online na podstawie liczby potrzebnych stron lub odsłon. Pressable zapewnia tutaj największą wartość w odniesieniu do ceny i liczby stron internetowych, które możesz utworzyć za pomocą każdego planu hostingowego. Jeśli obsługa klienta jest dla Ciebie najważniejsza i chcesz utworzyć wiele witryn internetowych po niższej cenie, właściwym wyborem jest Pressable.

Zalety i wady, które można prasować

Plusy:

 • Spersonalizowane wdrożenie
 • Nieograniczone miejsce na dysku SSD
 • Obejmuje dostęp dla współpracowników do pracy z zespołem i klientami
 • Platforma zawiera wbudowane buforowanie
 • Obejmuje Global CDN
 • Aktywna konserwacja obejmuje optymalizacje serwerów i aktualizacje wersji
 • Obejmuje automatyczne kopie zapasowe codzienne i na żądanie
 • Obejmuje JetPack Premium

Cons:

 • Nie obejmuje pełnej platformy oceny witryny

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat Pressable

Najlepszy hosting WordPress dla agencji

silnik wp

 • Zastrzeżona technologia EverCache
 • Darmowe motywy StudioPress
 • Instalacje zbywalne
 • Przelew rozliczeniowy

Wejdź na stronę WP Engine płynna sieć

 • iThemes Sync
 • Automatyczne aktualizacje wtyczek
 • Automatyczna kompresja obrazu
 • Brak odsłon lub ograniczeń ruchu

Odwiedź stronę internetową Liquid naciskalny

 • Spersonalizowane wdrożenie
 • JetPack Premium
 • Dostęp dla współpracowników
 • Opcja klonowania witryny

Odwiedź witrynę prasową

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector