Recenzja Liquid Web

przegląd płynów internetowych


Najlepszy hosting 2018Najlepszy hosting dedykowany, najlepiej zarządzany hosting WordPress Nasz Recenzja Liquid Web tutaj opiera się na zarządzanym hostingu WordPress. Liquid Web oferuje swoim klientom rozwiązania hostingowe klasy premium. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz serwerów dedykowanych, usług hostingowych w chmurze, zarządzanego WordPressa lub hostingu eCommerce, Liquid Web koncentruje się na pomocy właścicielom witryn o kluczowym znaczeniu. Dzięki ich imponującemu zespołowi, w skład którego wchodzą tacy ludzie, jak ewangelista WordPress, Chris Lema i ekspert ds. Rozwoju Jason Cosper, mają natychmiastową wiarygodność w wysokiej jakości hostingu.

Liquid Web Services

Oto produkty i usługi oferowane obecnie przez Liquid Web:

 • Dedykowane serwery
 • Cloud VPS
 • Dedykowana chmura
 • Prywatna chmura
 • Witryny w chmurze
 • Zarządzany WordPress
 • Zarządzane WooCommerce
 • Hosting poczty e-mail
 • Rozwiązania niestandardowe

Plany hostingowe WordPress zarządzane przez Liquid Web

W 2019 r. Firma Liquid Web zaktualizowała linię zarządzanego hostingu WordPress, dodając jeszcze więcej wartości i czyniąc ją bardziej dostępną dla nowych użytkowników WordPress. Liquid Web ma cztery różne plany zarządzania WordPress, w tym 29 milionów dolarów. Plan osobisty. Oto nowe plany hostingowe WordPress:

WordPress zarządzany przez Liquid Web jest dostępny w następujących planach:

Osobisty:
29 USD.
1 strona internetowa
20 GB przestrzeni dyskowej

Profesjonalny:
99 USD.
10 stron internetowych
100 GB przestrzeni dyskowej Wolny zawód:
69 USD.
4 strony internetowe
40 GB przestrzeni dyskowej

Biznes:
149 USD.
25 stron internetowych
150 GB przestrzeni dyskowej

* Wszystkie plany zarządzania WordPress są dostarczane z przepustowością 5 TB.
** Istnieją również plany Enterprise dostępne dla 100 witryn lub więcej.

Funkcje hostingu zarządzanego przez Liquid Web

 • Automatyczne aktualizacje wtyczek
 • Kompresja obrazów dla lepszej prędkości
 • Szablon do szybszego rozwoju przyszłych witryn
 • iThemes Sync do zarządzania wieloma stronami internetowymi
 • Brak odsłon lub ograniczeń ruchu
 • Automatyczne codzienne kopie zapasowe przechowywane poza siedzibą
 • Automatyczne SSL na wszystkich stronach internetowych
 • Pełny dostęp do serwera
 • Miejsca postoju
 • Wsparcie 24/7/365 przez telefon, e-mail lub czat na żywo

Rejestracja w Liquid Web

Z przyjemnością stwierdzam, że Liquid Web znacznie skrócił czas udostępniania witryny. Proces rejestracji w Liquid Web jest bardzo łatwy i prosty. Musisz tylko podać swoje konto i dane rozliczeniowe, a także metodę płatności.

Wkrótce otrzymasz potwierdzenie zamówienia wraz z e-mailem powitalnym, który zawiera wszystkie instrukcje dotyczące rozpoczęcia pracy z witryną WordPress. Otrzymujesz również osobne powitalne wiadomości e-mail dotyczące kilku świetnych funkcji, które są bezpłatnie dołączone do Twojego konta w sieci Liquid: WPMerge.io i iThemes Security. Mam więcej szczegółów na temat tych funkcji poniżej.

Interfejs użytkownika i panel sterowania Liquid Web

liquid-web-wordpress-control-panel
Zarówno konto, jak i panele kontrolne WordPress w Liquid Web są świetne. W rzeczywistości ich panel sterowania WordPress jest prawdopodobnie najlepszy, jaki kiedykolwiek widziałem w zarządzanym planie hostingowym WordPress.

Układ sprawia, że ​​rzeczy są bardzo intuicyjne i łatwe do znalezienia. Możesz szybko uzyskać dostęp do wszystkich ważnych funkcji witryny WordPress, w tym do obszarów administracyjnych WordPress, PHPMyAdmin, wersji PHP, przełączników aktualizacji rdzenia i wtyczek, ochrony hasłem, tworzenia kopii zapasowych danych, przemieszczania i innych.

Szybkość i wydajność witryny

Jeśli chodzi o szybkość i wydajność witryny, Liquid Web jest po prostu wyjątkowy. W naszych testach i doświadczeniach z wykorzystaniem Liquid Web uzyskaliśmy jedne z najlepszych wyników dla naszej witryny we wszystkich regionach. Połączenie platformy hostingowej WordPress firmy Liquid Web wraz z funkcją kompresji obrazu stawia je na szczycie listy, jeśli szukasz lepszej szybkości witryny z zarządzanego planu hostingowego. Jestem zdecydowanie pod wrażeniem szybkości witryny, której doświadczyłem zarówno na przedniej, jak i tylnej stronie mojej witryny WordPress.

Zobacz nasze przykładowe wyniki danych Liquid Web poniżej:
Testy prędkości sieci

Automatyczne aktualizacje wtyczek

Zdecydowanie jedną z najbardziej unikalnych funkcji płynących z Liquid Web jest automatyczna aktualizacja wtyczek WordPress. Choć w dzisiejszych czasach wydaje się, że każdy host oferuje automatyczne aktualizacje rdzenia WordPress, posiadanie przestarzałych wtyczek może być równie niebezpieczne. Wspaniale jest zobaczyć, że zarządzany plan hostingu również aktualizuje wtyczki!

Możesz włączyć lub wyłączyć automatyczne aktualizacje wtyczek z pulpitu nawigacyjnego Liquid Web WordPress.
Liquid-Web-Automatic-Plugin-Updates

Automatyczne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych

Funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych w Liquid Web są najwyższej jakości. Codziennie tworzona jest automatyczna kopia zapasowa witryn, a kopie zapasowe są przechowywane przez 30 dni. Możesz także ręcznie utworzyć kopię zapasową w dowolnym momencie. Kopie zapasowe są dostępne z pulpitu nawigacyjnego Managed WordPress, w którym można łatwo przywrócić dane lub pobrać kopię zapasową.
kopie zapasowe danych płynnych

Inscenizacja strony internetowej

Jak wspomniałem wcześniej, twoje konto Liquid Web zawiera WPMerge.io, który zapewnia funkcjonalność stron internetowych. Chociaż wtyczka WPMerge.io jest już zainstalowana, musisz skonfigurować hasło i skonfigurować połączenie zarówno na produkcyjnej, jak i tymczasowej kopii witryny WordPress.

Chociaż korzystanie z WPMerge wymaga dodatkowych kroków konfiguracji, po skonfigurowaniu wszystkich elementów bardzo łatwo jest przenieść zmiany z witryny pomostowej do witryny produkcyjnej na żywo..
Liquid Web WPMerge Web Staging

Obsługa klienta w sieci Liquid

Czasy reakcji działu wsparcia klienta Liquid Web są doskonałe. Możesz szybko uzyskać dostęp do agenta wsparcia za pośrednictwem czatu na żywo. I chociaż uważam, że zespół pomocy jest bardzo pomocny, Liquid Web najlepiej nadaje się dla doświadczonych użytkowników WordPress. W niektórych przypadkach wsparcie może zawierać link do dokumentu bazy wiedzy w odpowiedzi na twoje pytanie. Jest to zwykle pomocne, ale możesz oczekiwać lepszego trzymania za rękę dzięki zarządzanemu planowi hostingowemu WordPress.

Ponownie, dla doświadczonych użytkowników WordPress pomoc otrzymana od działu wsparcia jest w porządku. Ale jeśli dopiero zaczynasz przygodę z WordPress lub uważasz, że możesz potrzebować dodatkowej pomocy w uruchomieniu witryny, istnieją inne zarządzane hosty WordPress, które mogą być lepiej dopasowane (np. WP Engine, Pressable itp.).

Wniosek

Liquid Web ma naprawdę imponujące funkcje w zarządzanym planie hostingowym WordPress. Naprawdę podoba mi się, że Liquid Web dodał tańszy plan startowy dla użytkowników z jedną witryną, którzy potrzebują zarządzanego hosta WordPress. Doceniam także wartość, jaką Liquid Web ma w swoich innych planach hostingowych WordPress – umożliwiając hosting większej liczby witryn, w tym iThemes Sync do zarządzania wieloma stronami WordPress.

Liquid Web jest zdecydowanie na mojej liście rekomendacji dla użytkowników WordPress, którzy potrzebują hostingu o kluczowym znaczeniu dla swoich stron internetowych. A Liquid Web to jedna z moich najlepszych ofert dla agencji poszukujących Managed WordPress Hosting. Wartość, o której wspomniałem powyżej, wraz ze wszystkimi wyjątkowymi, wyjątkowymi funkcjami hostingowymi WordPress, a także wyjątkową szybkością i wydajnością witryny sprawiają, że Liquid Web jest doskonałym wyborem.

Liquid Web najlepiej nadaje się dla doświadczonych użytkowników WordPress, którzy chcą uaktualnić do zarządzanej platformy WordPress. Ponadto, Liquid Web idealnie nadaje się dla agencji WordPress, programistów i konsultantów, którzy potrzebują hostingu o kluczowym znaczeniu dla swoich klientów.

Kliknij tutaj, aby uzyskać zniżkę na płynną stronę internetową

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map