Magmula ng internet sa loob ng internet sa buong mundo (sa 2020)

Para sa internet, maaari kang maglagay ng internet


Azhurnuar: Ang listahan ng iyong listahan ng mga web site at pag-host ng Web Hosting para sa Mirena ay mag-Domingo sa Shumëfishta. Para sa mga ito, sa loob ng isang taon: Ang InMotion Hosting, SiteGround, GreenGeeks, A2 Hosting at InterServer.

Garantues i uebit
Pritja për lëvizje Pritja për lëvizje 3,99 $ mo. – 13,99 $ mo. 90 ditë
GreenGeeks GreenGeeks 2,95 $ mo. – 11,95 $ mo. 30 dite
SiteGround SiteGround 3,95 $ mo. – 11,95 $ mo. 30 dite
InterServer InterServer $ 5,00 mo. 30 dite
A2 Hosting A2 Hosting 3.92 dolyar hënë. – 9,31 $ mo. Hindi mo ba sinabi

Kung ang mga ito ay tumatakbo sa internet, kung paano ako umupo sa internet, umupo ako sa internet. Sidoqoftë, ka shumë krijues të faqeve që kanë nevojë për më shumë (nganjëherë shumë më tepër) sesa thjesht një sit i vetëm. Ang shembull, tregtarët at internetit, pati na rin ang bizneset at tjera munde na ito ay dapat na mag-alok sa internet upang mag-ayos at mag-ayos. Sa loob ng isang basura, mag-ayos ka ng isang plano para sa mga plano ng mga ninuno na maglagay ng mga serbisyo sa mga landas sa mga jetë at nevojshme.

Kung paano mo ito pinupuntahan, kung ano ang dapat mong gawin sa akin at mag-host ng mga diskarte na ito. Siguraduhin, kung paano magplano sa plano na itakda ang isang VPS sa pamamagitan ng pag-iwas sa aking landas para sa mga ito. Kung paano mo gawin ang mga kushtonte mjaft më shumë para. Kung gayon, ang shumica at eroplano ay sumulong sa paglipas ng tungkulin na ang mga ito ay gjithashtu ofrojnë një pritje të pakufizuar në domen. Sidoqoftë, ajo që ne po kërkojmë këtu është një plan that me not myëtëtët para sa akin ang mga gastos para sa akin ay kung ano ang gagawin ko para sa mga tao?.

Video: Dapat mong ipakita ang internet sa internet cPanel

Kayo ay mag-video ng isang araw na makakakuha ako ng pondo at magbibigay ng pondo na kung saan ay dapat na ako ay mag-internet sa akin na magplano para sa akin na magplano ng internet.

Ang Rekomandime ay dapat na maglagay ng internet sa internet

Hindi ko gagawin ang planeta na planeta at mag-host ng listahan ng listahan ng mga ito at mag-iisa sa mga lugar na ito, at hindi ko mailalarawan ang sarili ko:

1. Pritja për lëvizje

InMotion-hosting-rishikim-score

Angfarë ofron oferta për mbajtjen e lëvizjes? Ang SSD përfshirë pa pagesë
Hapësira at pakufizuar at diskut
Transferimi i pakufizuar at të dhënave
Llogaritë e pakufizuara të postset elektronike
Ruajtja at pakufizuar at postes elektronike
Uebfaqet e pakufizuara (PRO)
Mga rehistrasyon ng anumang paglilipat sa aking domain
Transferime Falas at Uebfaqe
Rikthim falas i të dhënave
24x7x365 Mbështetje e bazuar në Sh.B.A.
Ang Garancia at kthimit të para sa 90 araw
Kredi për reklama falas 250 $
Mag-click sa internet sa internet
Teknologjia at Zonës së Shpejtësisë Max
Mbështetje Pro Nivelit (PRO)
Tregtia elektronike e gatshme
SSL falas
Ang PHP, Perl, Ruby, Python
PHP 7 Mbështetur
Qasja në SSH
Aktivizohet WP-CLI
Pinagsama ang aking Apps sa Google
Pajisjet e klasës së biznesit
Paneli i Kontrollit cPanel
Mbi 400 Aplikime Falas
Para-installuar WordPress, Joomla, o PrestaShop
Rikthim i sigurt at aplikasyon
Fushat e pakufizuara të parkuara (PRO)
Nënfushat e pakufizuara (PRO)
Mag-email ako sa pamamagitan ng Spam at Kufizuar ako IMAP
Mbrojtje ng malware

 • Zgjedhja e vendndodhjes së qendrës së të dhënave
 • Teknologjia at Zonës së Shpejtësisë Max
 • Pribado ang SSL
 • Tumugon sa BoldGrid WordPress
 • Para-installimi at WordPress, Joomla, ose PrestaShop
 • Mbrojtja e sigurt at application
 • Ang Garancia at kthimit të para sa 90 araw

2020-best-web-hosting-çmim-fituesSa loob ng wardmimit na magagawa ko ang Web Hosting noong 2009, hindi dapat makita ang InMotion Hosting para sa internet at mag-internet ako. Ang mga ito ay nasa loob ng isang taon, ang InMotion ay mag-akta ng dune ofruar shërbime të jashtëzakonshme të pritjes sa internet. Sa katunayan, ako ay mag-iiba sa loob ng aking telepono at mag-access sa mga accessory at mag-apela at mag-iisa. Pavarësisht nëse po kërkoni për një vend biznesi ose ndonjë lloj tjetër uebsajti, InMotion Hosting ofron veçori dhe mbështetje të shkëlqyera. Ako Planin ay gulong ng Pritjes së Biznesit tungo sa Fuqisë ju mund të pritni fusha të shumta, dyan ako sa Planin at gulong Pro ko na Biznesit na mag-aayos ng organisasyong ito upang ako ay mag-ayos.

I-click ang I-click ang iyong listahan ng Hosting InMotion

2. GreenGeeks

greengeeks-rishikim-puntos

Angffarë ofron GreenGeeks? Hapësirë ​​e Pafund SSD at SSD
Transferimi i Pakufizuar at tët sa Dhënave
Domain Host Pafund
Mga pahina ng I-drag N ‘Ndërtues i Drop
Transferim Falas në Uebfaqe *
Ang llogaritë falas ay mag-post ng elektronike
Ano ang dapat mong gawin sa MySQL
Nënfushë e Pafund & Ang domainet at parkuar
cPanel & Malambot
Ang Garancia e kthimit të para sa 30-ditore
300% at compensuar ako ng energji të rinovueshme *

Pagganap:
Burimet e llogaritshme të llogaritjes të reja
Qendrat e shumta të të dhënave
Ang SRID-et e ruajtjes RAID-10 me SSD
Optimizuar LiteSpeed ​​dhe MariaDB Bago
Integrimi falas at CDN-së
HTTP / 2 & PHP 7
PowerCacher *

siguri & besueshmëria:
Hardware & Zhdëmtimi i energjisë
Teknologji e bazuar në kontejnerë
Izolimi i llogarisë së hostimit
Monitorimi pro-activ i serverit
Skanimi i Sigurisë në kohë reale
Azhurnime automatike sa application na ito
Mbrojtja e zgjeruar at SPAM-ito
Rikthimi i të dhënave të natës

Aftësitë e E-Tregtisë:
Ang mga yugto ng shorts ay nagtatagal sa blerjeve
Sigurt Socket Layer (SSL) at pajtueshëm
Pajtueshmëria e PCI Re

Miqësi për zhvilluesit:
Versione të shumta të PHP (7.1, 7.0, 5.6 dhe më shumë)
Ang Qasje at SSH dhe FTP at Sigurt
Mbështetja at Perl dhe Python
Baza at mag-aaral sa MySQL
Llogaritë FTP
Git, WP-Cli, Drush & Ton më shumë …

Mbeshtetje teknike:
24/7 Mbështetje teknike
sipër & Përtej Mbështetjes Teknike
Mbështetje përmes Mga Bisedës Live, Telefonike & Biletat e postës elektronike

* GreenGeeks Ekskluzive

 • Platforma at Rinovuar at Pritjes
 • Ang Zgjedhja at 5 vendndodhjeve ay i-tsek ang iyong tungkulin
 • Mbështetje e shpejtë dhe e përgjegjshme ndaj klientit
 • Burimet e llogaritshme të llogaritshme
 • Teknologjia e ruajtjes së energjisë
 • Ang server ay mag-optimize sa LiteSpeed ​​at MariaDB
 • I-encrypt ang Wildcard SSL
 • Cloudflare CDN
 • Monitorimi proaktiv ako serverit
 • Hanggang 300% Energji e Rinovueshme

2020-best-web-hosting-çmim-fituesMaaari kang maglagay sa aking Webmimit sa Web Hosting GreenGeeks na mag-e-mail sa internet at maglagay ng plano para sa mga plano. Ang mga artikulong ito ay mag-i-click sa internet sa internet. Me GreenGeeks, ju merrni cPanel pagho-host ng mga ito upang makipag-ugnay sa shkëlqyeshme. Kung gayon, hindi ko naisasalin ang mga mag-aaral sa listahan ng mga tao na mag-alok sa internet at mag-alis sa internet.

I-click ang I-click ang iyong listahan ng mga GreenGeeks

3. SiteGround

siteground-rishikim-puntos

Angffarë ofron SiteGround? Kanë të gjitha Karakteristikat Thelbësore:
Uebfaqet at Pritura: Pafund
Transferimi i të Dhënave: Unmeter
I-drag ang falas & Ndërtues i pikave
Maglilipat ng mga link sa Mga Instal CMS
Ang llogaritë falas ay mag-post ng elektronike
Pakufizuar MySQL DB
Ang domain ay dapat gawin
cPanel & Malambot
30 ditë para mbrapa

Ang iyong tala sa WordPress:
Mga Instalong WordPress at WordPress
Transferim Falas WordPress
Autupdate at WordPress-ito
Panigurado at WordPress
Tumugon sa akin WordPress
WP-CLI Para-installuar
Cache Speciale at WordPress: Geeky
I-click ang aking WordPress sa WordPress: Geeky
SG-Git na magdagdag ng WordPress

Ngarko faqen tuaj të të shpejtë:
Ang serverat ay hindi kontinente
Ruajtja at SSD
Konfigurimi ako ng server ng personalizuar
CDN falas me çdo llogari
Ang server at ang HTTP / 2
SuperCacher

Parandalimi at Kohës së Ndarjes, SPAM, Hacks & Humbja e të dhënave:
Zhdëmtimi i energjisë
Zhdëmtim i harduerit
Stabiliteti i bazuar në LXC
Izolimi natatanging i llogarisë
Monitorimi mo ako server
Sisteme Anti-Hack & Ndihmë
Përditësime dhe arna aktibo
Ekspertët e SPAM-it Parandalimi i spamit
Rezervime falas ditore të automjeteve: 30 kopje
Rivendosja at Kopje rezervë falas
Rezervime falas në kërkesë

Siguroni më shumë mbështetje, më shpejt !:
24/7 Mbështetje e shpejtë e mahnitshme
Mag-ugnay sa lahat ng iyong host host
Mga contact sa Telepono, Mga Bisedë & Mga Tiket
Issështjet tuaja zgjidhen me përparësi

Siguroni Zgjidhje E-commerce:
Instaloni shporta falas
Le të Certifikojmë SSL Certifikatat
Serverët në përputhje me PCI

Siguroni veçori të përparuara për zhvilluesit:
Versione të shumta të PHP (7.2, 7.1, 7.0 dhe 5.6)
Perl dhe Python mbështesin
Ang Qasje falas SSH dhe SFTP
MySQL & Maaari mong i-post ang PostgreSQL
Llogaritë FTP
Shumë më shumë teknologji të mbështetura
Git të Para-Instaluar
vënie në skenë

 • Karakteristikat at menaxhimit të hostimit
 • Teknologji SuperCacher
 • I-encrypt ang SSL
 • Ruajtja e të dhënave dhe rivendosja at 30 na lamang
 • Ang mga automatike automatike ay i-click ang WordPress
 • Rezervime ng isang automatizuara kung paano ko magagawa ang mga ito
 • Rrjeti at Dorëzimit të Përmbajtjes at Cloudflare

2020-best-web-hosting-çmim-fituesAng SiteGround Fituesi at wardmimit para sa Web Hosting SiteGround ay magkakaroon ng isang taon na maghahatid ng internet upang mag-host ng internet, maglagay ng internet upang maglagay ng eroplano. SiteGround ay makikita mo ang mga epekto sa WordPress, Drupal dhe Joomla. Ang mga ito ay dapat na mag-apela at mag-iinit ako sa isang domain, kung paano ko magagawa ang mga ito, kung ako ay mag-iinit sa aking lugar. shpejtësisë dhe performancës.

I-click ang I-click ang iyong site para sa SiteGround

4. InterServer

interserver-rishikim-puntos

Farë ofron InterServer? Hapësira e pakufizuar e ruajtjes
Transferimi i Pakufizuar at tëtahi ako
Rezervime javore
Llogari të pakufizuara FTP
Aplikacione në re
Ang serverët e ay nakakalimot sa SSD
Ruajtja e bastisjes-10
Optimizimi i Shpejtësisë
Server ultra ako shpejtë
Cloud Linux OS
Rrjeti Cisco 10 GB
CloudFlare falas CDN
Migrim falas
Garancia 30 ditore
Garancia e bllokimit të çmimeve
Garancia 99.9% at Uptime
24/7 Mbështetje

Emrat e Domainit:
Uebsajtet / domenet
Ang domainet at parkuar
Nënfushat at pakufizuara
Regjistrimi at Zbritur at Domainit
Certifikata SSL

Aplikacionet në re:
Aplikacionet e disponueshme
WordPress
AbanteCart
Prestashop
Drupal
joomla
Magento
phpBB
SMF
WHMCS
delfin
Ang PHP-Fusion
CubeCart
osCommerce

Karakteristikat at poste na elektronike:
Llogaritë e pakufizuara të postset elektronike
Dorëzimi i Guranteed me Postë
Mga Forwarders të pakufizuar
Mag-click sa elektronike
iPhone mbështetur
E zezë e përkrahur
Android na ako
Windows Mobile i Mbështetur
Magrehistro at magparehistro sa MX
Filtrimi i spamit
Kriptimi SSL
SMTP në dalje

Karakteristikat e panelit C:
Paneli i kontrollit
Punë Cron
Menaxher i Dosjeve
Rikthim / Rivendos
phpMyAdmin
Statistikat e vizitorëve

Pag-unlad:
Pakufizuar MySQL DB
PHP 5.5 & 5.6
PHP 7
CGI e shpejtë
Ruby në shina
piton
PER 5.10
Qasja në SSH

Karakteristikat at WordPress:
Mga Pag-install sa WordPress
Rezervime javore
Përditësime automatike
Përdorni Anydo Plugin

gjallërim:
Kredi 100 $ Google Adwords
20% Zbritje përbindësh shablloni

 • Kapaciteti 50% i serverit
 • Serverët at zgjeruar sa SSD-së
 • Garancia e bllokimit të çmimeve
 • Rrjeti at Dorëzimit të Përmbajtjes at Cloudflare
 • Certifikata falas SSL
 • Dorëzimi i garantuar me email

2020-best-web-hosting-çmim-fituesMaaari mong Itakda ang Susunod sa Web Hosting Kur sa Web site para sa web hosting, ang InterServer ay mag-iisa sa mga araw na ito. Sa loob ng 5 dolyar ng isang taon, ang iyong kaugnayan sa isang taon ng domain domain, kung saan ay maililipat ko ang iyong email, ililipat ang iyong email sa email. Ato gjithashtu përfshijnë CDL falas SSL dhe CloudFlare. Kung gagamitin mo ako, ikaw ay magsisisi at maglagay ng intermimeve sa InterServer, hindi ka mag-iinit ng mga bata at hindi ka makakalimutan?!

I-click ang ilang mga gumagamit ng InterServer

5. Pag-host ng A2

a2-hosting-rishikim-score

Farë ofron oferta për strehimin A2? RAID I PAPRANUAR-10 Ruajtja
Transferimi i pakufizuar
Nxitja e shpejtësisë së ngurtë të makinës
Serveri Turbo: Sa 2020 ng 20 taon na ang maaari mong i-update

Më shumë burime për përdorues
Më pak përdorues për server
Performanca e Avancuar Mbi Apache

Certifikata SSL Falas (HTTPS përmes Encrypt e Le)
Siguria e përhershme
Ang Garancia e kthimit të para alamin ang lira pa ngut
24/7/365 Ndihma për ekuipazhin e Guru
Biznesi i Akredituar BBB at ako ang nagtatrabaho sa akin +

burimet:
Ang Adresat e pakufizuara para sa mga elektronike
A2 Softuer i Optimizuar – Paramenduar Për Performancën
Me WordPress, PrestaShop, Drupal & më shumë
Përshpejtuesi at Optimizuar ko sa A2 – Ruajtja at mga faqes
Mundësuar ng Turbo Cache
Mundësuar na APC / OPcache
Mundësuar na Memcached
Bërthamat 2 x 2.1 Ghz

Karakteristikat me shpejtësi të lartë:
Opsionet at vendndodhjes së serverit:
USA-Michigan
USA-Arizona
Europa-Amsterdam
Asya-Singapor
CloudFlare Falas CDN (gumastos ng 200% at mga mag-e-mail)
CloudFlare Plus – Shpejtësia at shpejtë e lëvizshme, SSL & më shumë
Optimizer Railgun (Sa loob ng 143% na ang layo sa iyong HTML!) TURBO
anycast
HTTP / 2 turbo
SPDY TURBO
Anën e Buzës Përfshinë (ESI) o TURBO
Rrjeti i tepërt 10 Gb / s
Serveri kryesor 12 minimal
64 GB RAM Server Minimal

Karakteristikat ekskluzive:
Migjeni siti juaj!
Rikthe rezervë serveri
Siguria e përhershme w / HackScan Falas
Mjet i Sigurimit ang tigurado ng Patchman
Angazhimi 99.9% Uptime (Pag-host ng Ultra-Maaasahang)
Ang Garancia e kthimit të para alamin ang lira pa ngut
FutureServe Green Hosting
24/7/365 Ndihma për ekuipazhin e Guru
Ndihmë me përparësi në dispozicion

Karakteristikat at hostimit sa WordPress:
6X Faqja na maaari mong i-click ang A2 t optimizuar
A2 Siguria at Zgjeruar at Zgjatur
WordPress Para-Instaluar ako A2 Optimizuar
WP-CLI opsionale (Interface Interface WordPress)
WordPress LiteSpeed ​​Cache TURBO

Karakteristika Ultimate maaasahang Pagho-host:
CloudLinux OS
Monitorimi 24/7 at Rrjetit
Rrjeti katërfish i tepërt
Numri i balancuar at llogarive ako sa secilin server
Fuqia e tepërt (UPS / Gjenerator Diesel)
Ang server na ito ay naiisip ko

mga domain & Adresat IP:
Uebfaqet at POPULLSISHME
Nënfushat e pa kufizuar
Fusha e parkuar at PAVARUR
Domonet Addon PENALE
Piliin ang Pritur në sa Nën-Domainin Free Host A2
Menaxhimi i DNS

Karakteristikat e zhvilluesit:
PHP 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 ose 7.2 (Zgjidhni Versionin tuaj)
Baza e të dhënave totale E PAPRANUESHME
MySQL 5.6 Baza at tjt
PostgreSQL 9.6
Para-installuar phpMyAdmin & phpPgAdmin
Qasja në SSH & rsync
Node.js
Apache 2.2
Git, CVS, Pagbabagsak & shpejtë ako
PER 5.10
FTP / FTPS
Certifikatë e përbashkët SSL

Karakteristikat at poste na elektronike:
Ang Adresat at poston ay elektronike sa pakufizuar
Webmail (Horde, Squirrelmail & Bilog na kahon)
POP3 / POP3-SSL
IMAP / IMAP-SSL
SMTP / SMTP-SSL
Mbrojtja ndaj spamit
Filtrimi i Spam-i i Avancuar i Barracuda (Fakultativ)

Paneli i kontrollit:
Paneli i Kontrollit cPanel
CloudFlare Falas CDN (gumastos ng 200% at mga mag-e-mail)
Softaculous (Drupal me 1 Click, WordPress) & Pag-install ng Joomla)
Vendosja at thjeshtë at Application ng Google
Ang Menaxher at Dosjeve ay magbibigay sa akin ng Web
Mbështetje shumëgjuhëshe

Mga Plugin Cache LiteSpeed ​​për Shpejtësinë at Aplikimit:
WordPress LiteSpeed ​​Cache TURBO
Magento LiteSpeed ​​Cache (LiteMage) TURBO
WooCommerce LiteSpeed ​​Cache TURBO
PrestaShop LiteSpeed ​​Cache TURBO
XenForo LiteSpeed ​​Cache TURBO

Magento at Optimizuar A2 – Mag-iisa ka ng Mag-uulat at Magentos:
Magento LiteSpeed ​​Cache (LiteMage) TURBO
A2 Optimizuar Magento TURBO
Optimizimi i Cron TURBO
CSS & Bashkimi JavaScript TURBO
Pamundësimi i Regjistrimit TURBO
Mga Skadon Header TURBO
Kompresimi Gzip TURBO

Karakteristikat e e-Tregtisë:
Magagamit na SSL të disponueshme (HTTPS)
I-dispozicion ID at Llogarisë së Tregut të Shpejtë (na ang SHBA)
Ang llogaritë tregtare ay mag-ukol sa PayPal
I-click ang Mag-click sa Magentos
Konfigurimi 1-Clickoni me OpenCart
Paraqitja 1-Clickoni PrestaShop
Vendosja 1-Clickoni AbanteCart

Ang Vendosni Application ay nagbigay ng impormasyon sa aking pag-click:
WordPress
joomla
Drupal
CubeCart
B2ebolusyon
phpBB
SMF

Mag-ulat sa internet:
Qasja te skedarët e logave të papërpunuara
Ang statistikat at Vizitorëve sa Webalizer
Mga AWStats
Mag-ulat sa internet at mag-internet
Statistikat analitike të vizitorëve

Promovimi i faqes ako sa internet & freebies:
Kreditë Bing / Yahoo Ad
Mag-lista ng listahan ng Google brenda 24 or w / Attracta
Gjykimi i marketingut iContact me email

 • Zgjedhja e vendndodhjes së qendrës së të dhënave
 • Ang Siguria e përhershme ay nag-develop
 • Rrjeti katërfish i tepërt
 • A2 Mjedisi at Optimizuar ng Shpejtësi dhe Siguri
 • Skena at Uebfaqeve ng WordPress WordPress at Joomla
 • I-encrypt ang SSL
 • Rrjeti at Dorëzimit të Përmbajtjes at Cloudflare
 • Ang Garancia e kthimit të para alamin ang mga ito

Gusto ko bang sigurado at mag-host ng domain sa domain-it, A2 Hosting specializohet at ang Turbo ay dapat na mag-optimize na mag-host sa WordPress. Dapat mong gawin ang Turbo mundong maglagay ng shpejtësi deriya sa 20x na lamang, kung ikaw ay mag-iisa sa mga tip na mag-tipon at mag-e-mail at mag-host ng WordPress na maglagay ng ilang mga taon. Kayo ay magbibigay ng pondo para sa mga namatay na A2 Hosting na kung saan ay nalalaman ko ang pagkamatay ng isang taon na ang nakaraan..

I-click ang I-click ang iyong impormasyon sa A2 Hosting

Ang Krahasime ay dapat i-limitahan ang iyong domain

Shikoni se si këta pritës të shumëfishtë të domain -ëve grumbullohen kundër njëri-tjetrit:

A2 Hosting kumpara sa InMotion Hosting
A2 Hosting vs SiteGround
A2 Hosting kumpara sa GreenGeeks
InMotion vs SiteGround
InMotion vs GreenGeeks
InMotion vs InterServer
SiteGround vs GreenGeeks
SiteGround kumpara sa InterServer
InterServer kumpara sa A2 Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map