Najlepšie ceny za webhosting 2019

najlepší web-hosting-ocenenie-2019


Vitajte v našom 2019 Najlepšie ceny za webhosting Strana! Tu sú víťazi v 14 kategóriách webhostingu. Webhostingové spoločnosti uvedené nižšie preukázali vynikajúci servis a podporu pre majiteľov webových stránok po prvý raz až po podnikové hostiteľské aplikácie.

Najlepšie zdieľaný hosting

GreenGeeks
GreenGeeks
Zdieľaný web hosting prešiel dlhou cestou v priebehu rokov. Už to nie je iba úvodná riadková úroveň pre začiatočníkov. Niektoré plány zdieľaného hostingu v skutočnosti poskytujú vynikajúci výkon. To je prípad spoločnosti GreenGeeks. GreenGeeks poskytuje vynikajúce hostiteľské funkcie, optimalizované prostredie pre rýchlosť a bezpečnosť a vynikajúcu zákaznícku podporu. Z týchto dôvodov dostáva GreenGeeks tohtoročné ocenenie za najlepší zdieľaný hosting.

Najlepšie hosting VPS

Hosting InMotion VPS
InMotion Hosting
Ak potrebujete prejsť na VPS hosting, aby ste získali viac energie a zdrojov, InMotion Hosting je opäť náš víťaz. Vďaka riadenému VPS hosťovaniu spoločnosti InMotion získate vyšší výkon spolu s redundanciou cloudovej infraštruktúry a bezplatnou správou serverov.

Najlepšie špecializovaný hosting

Kvapalné webové servery
Kvapalný web
Aj keď Liquid Web získal titulky vďaka svojmu hosteniu Managed WordPress a Managed WooCommerce, majú tiež najpôsobivejšiu zostavu dedikovaných serverov, ktoré som videl.

Najlepšia podpora zákazníkov

SiteGround
SiteGround
SiteGround naďalej poskytuje najkonzistentnejšiu vynikajúcu zákaznícku podporu a riešenie problémov. Dôkladné školenie SiteGround, ktoré absolvuje každý člen podporného tímu predtým, ako bude môcť pomáhať zákazníkom, bude naďalej ťažiť z výhod pre majiteľov stránok, ktorí využívajú svoje hostingové služby..

Najlepšie ekologické hosting

GreenGeeks
GreenGeeks
GreenGeeks naďalej vedie cestu pre poskytovateľov ekologického webhostingu. Od roku 2009 sú partnermi spoločnosti EPA Green Power a spolupracujú s Bonneville Environmental Foundation na vrátení trojnásobnej energie, ktorú používajú späť do siete..

Najlepšie hosťovanie služby Blogger

INMOTION-hosting
InMotion Hosting
Pre maximálny zážitok z blogovania WordPress je spravovaný hosting WordPress riešením pre mnoho blogerov. InMotion Hosting má perfektnú kombináciu cenovej dostupnosti a prémiových funkcií WordPress. Osobne používam obchodné hostenie spoločnosti InMotion aj ich riadený hosting WordPress. Aj keď sú vynikajúce, rýchlosť a výkonnosť, ktorú dosahujete s plánom Spravovaný WordPress, je značná.

Najlepší začiatočník hosting WordPress

Bluehost
Bluehost
Zatiaľ čo ostatní hostitelia webových stránok tiež zjednodušili proces hosťovania WordPress pre zákazníkov, Bluehost urobil najlepšiu prácu pre začiatočníkov. WordPress nie je pre vás predinštalovaný, ale vedie vás aj proces výberu motívu a funkčnosti. Bluehost poskytuje prispôsobiteľný a veľmi ľahko použiteľný informačný panel WordPress, ktorý umožňuje rýchly prístup k dôležitým funkciám.

Najlepšie spravovaný hosting WordPress

WP-Engine
WP Engine
Pole Managed WordPress Hosting je naďalej preplnené riadeným plánom WordPress, ktorý teraz ponúka zdanlivo každý. WP Engine však zostáva štandardom pre túto kategóriu. Celkovo sú stále najlepšie. WP Engine v skutočnosti aktualizoval svoju hostiteľskú zostavu o ešte pôsobivejšie funkcie, ako je zahrnutie bezplatných tém StudioPress.

Najlepšie rozpočet Hosting

InterServer
InterServer
Aj keď sa ceny tvorcov webových stránok spolu s niektorými plánmi webhostingu zvýšili, stále máte nejaké skvelé možnosti, ak máte obmedzený rozpočet. InterServer je na špičke zoznamu webhostingov s rozpočtom nielen kvôli záruke ich cenového zámku (čo znamená, že sa vaše miery obnovenia nezvyšujú), ale tiež preto, že poskytujú veľa skvelých funkcií pre všetky typy webových stránok..

Najlepšie obchodné hosťovanie

INMOTION-hosting
InMotion Hosting
InMotion Hosting je stále vynikajúcou voľbou pre hosting webových stránok firiem. Som zákazníkom už viac ako 10 rokov a stále ma ohromujú hostiteľské funkcie, výkon a podpora, ktorú od nich dostávam. S hostingom InMotion získate technológiu Max Speed ​​Zone, bezplatný súkromný SSL, automatické zálohovanie údajov a ďalšie funkcie, ktoré sú prospešné pre obchodné weby..

Najlepšie WooCommerce Hosting

kvapalina-web
Kvapalný web
Liquid Web určite posunul hosting spoločnosti WooCommerce na novú úroveň. Zatiaľ čo WooCommerce je skvelá platforma elektronického obchodu, mohli by ste naraziť na niektoré problémy. A to je miesto, kde môžete skutočne ťažiť z hostených plánov hostenia WooCommerce spoločnosti Liquid Web. Tím Liquid Web Team vykonal vynikajúcu prácu pri vytváraní optimalizovaného prostredia, ktoré môže skutočne urýchliť váš internetový obchod. Navyše získate technológiu Jilt, ktorá zvláda opustené situácie v košíku. A s plánmi WooCommerce na podnikovej úrovni spoločnosti Liquid Web je Glew.io zahrnutá pre vylepšené vykazovanie – druhá časť WooCommerce, ktorá nie je na škatuli.

Liquid Web taktiež ponúka štartovaciu radu hostingových plánov WooCommerce, aby si noví majitelia internetového obchodu a tí, ktorí majú obmedzený rozpočet, mohli dovoliť aj svoj vynikajúci riadený hosting.

Najlepší tvorca webových stránok

Wix
Wix
Pole pre tvorcov webových stránok sa neustále rozširuje a mnoho tradičných webových hostiteľov teraz ponúka aj svojich vlastných tvorcov stránok. Aj keď existuje niekoľko skvelých možností pre konkrétne výklenky alebo platformy, celkovo za najlepší všeobecný zážitok pre tvorcov webových stránok, Wix získava naše ocenenie. Wix odvádza skvelú prácu pri spájaní jednoduchosti vytvorenia vašich stránok s pôsobivou líniou návrhov webových stránok.

Najlepšie WordPress Tvorca webových stránok

BoldGrid
BoldGrid
Teraz, keď má WordPress vlastný editor Gutenberg, možno sa pýtate, či je stále potrebný tvorca stránok WordPress. Ale BoldGrid je oveľa viac než len tvorca stránok. BoldGrid vás prevedie procesom vytvorenia celej webovej stránky programu WordPress. BoldGrid tiež obsahuje funkcie, ako sú automatické zálohy, SEO a postupovanie webových stránok.

Najlepší registrátor domén

Choď oci
Choď oci
Aj keď GoDaddy ponúka obrovskú škálu produktov na hosťovanie vrátane svojho webového tvorcu GoCentral, ich silnou stránkou sú služby správy domén. GoDaddy je najväčší registrátor domén a poskytuje možnosť nákupu, správy, predaja a dražby doménových mien. Ak potrebujete zakúpiť a spravovať viac doménových mien, GoDaddy zostáva najlepšou voľbou.

2019 Najlepší víťazi ceny za webhosting

AwardWinner
GreenGeeksNajlepšie zdieľaný hostingGreenGeeks
INMOTION-hostingNajlepšie hosting VPSInMotion Hosting
kvapalina-webNajlepšie špecializovaný hostingKvapalný web
SiteGroundNajlepšia podpora zákazníkovSiteGround
GreenGeeksNajlepšie ekologické webhostingGreenGeeks
INMOTION-hostingNajlepšie hosťovanie služby BloggerInMotion Hosting
BluehostNajlepší začiatočník hosting WordPress
začiatočník
Bluehost
wp-engineNajlepšie spravovaný hosting WordPress
obchodné
WP Engine
InterServerNajlepšie rozpočet HostingInterServer
INMOTION-hostingNajlepšie obchodné hosťovanie
rozpočet
InMotion Hosting
kvapalina-webNajlepšie WooCommerce HostingKvapalný web
WixNajlepší tvorca webových stránokWix
BoldGridNajlepšie WordPress Tvorca webových stránokBoldGrid
Choď ociNajlepší registrátor doménových mienChoď oci
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map