Najlepšie webhosting pre autorov

Najlepšie webhosting pre autorov


Ak ste autorom kníh (na rozdiel od autorov iných typov publikácií) a hľadáte webhosting, je potrebné zvážiť niekoľko ďalších faktorov. Aj keď pre vás môže byť webhosting pre iné typy umelcov vhodný, odporúčam vám, aby ste vzali do úvahy nasledujúce položky. Mám niekoľko priateľov, ktorí sú autormi, a v súlade s nimi som bol schopný určiť niektoré z kľúčových funkcií, ktoré hľadajú. Všeobecným primárnym cieľom by bolo zvoliť webového hostiteľa, ktorý šetrí čas a umožňuje im zamerať sa viac na písanie, úpravy a korektúry namiesto toho, aby svoje webové stránky dostali online..

Web HostPriceFeatures
Hosting A22,99 dolárov mes. – 14,99 dolárov mesačne.Optimalizované rýchlosti stránky
Bluehost2,95 dolárov mes. – 5,95 dolárov mes.Hosting pre WordPress pre začiatočníkov
GoDaddy GoCentral5,99 dolárov mo. – 19,99 dolárov mesačne.Tvorca webových stránok
V pohybe3,99 dolárov mo. – 13,99 dolárov mesačne.Technológia zóny maximálnej rýchlosti
SiteGround3,95 dolárov mo. – 14,95 dolárov mesačne.Spravovaný hosting WordPress
Neustály kontaktSkúška zadarmowebové stránky & marketing
GetResponseSkúška zadarmowebové stránky & marketing

Tu sú niektoré z konkrétnych požiadaviek na webové stránky pre autorov:

 • Lacné riešenie
 • Ľahko sa dajú dokopy a udržujú
 • Blogovacie vozidlo na zvýšenie návštevnosti webových stránok
 • Možnosti propagácie a marketingu
 • Komunikačné kanály s ostatnými autormi
 • E-mailová registrácia na odber bulletinu

Napríklad, ak ste autorom, ktorý v súčasnosti nemá blog, ale chcete, aby vaše knihy propagovali svoje vlastné webové stránky, pravdepodobne by bolo najlepšie využiť jednu z možností rýchleho spustenia webhostingu, pomocou ktorej môžete vytvoriť svoje stránky s minimom. úsilie od vás. Alebo povedzme, že v súčasnosti máte blog na webe WordPress.com, ale teraz chcete mať blog s vlastným názvom domény so samostatnou webovou stránkou WordPress.org, potom najlepšou stávkou by bolo hľadať kvalitný hostingový plán WordPress, ktorý umožňuje ľahšie prevod z WordPress.com na WordPress.org.

Keďže je k dispozícii toľko možností webhostingu, rozdelil som naše odporúčania do samostatných kategórií, ktoré najlepšie zodpovedajú vyššie uvedeným požiadavkám. Majte na pamäti, že v súvislosti s plánmi hostenia, ktoré obsahujú vyššie uvedené funkcie, sa určité prekrývanie prekrýva. Pre každú kategóriu existuje niekoľko možností.

Rýchle a ľahké webové stránky s tvorcami webových stránok:

Choď oci

Ak hľadáte najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako uviesť web do prevádzky na propagáciu svojich kníh, dobrá správa je, že v týchto dňoch si môžete namiesto vytvorenia tradičného úplného plánu hostenia webu zvoliť tvorcu webových stránok. Teraz existujú nejaké kompromisy, takže možno budete chcieť získať plán hostenia. Ak je však vaším cieľom rýchly a jednoduchý web, tu sú dvaja z mojich obľúbených tvorcov webových stránok.

Tvorca webových stránok GoDaddy GoCentral je alternatívou k Wix, ktorá je vynikajúca pre základné vytváranie webových stránok. Skutočne sa mi zdá, že práca s GoCentral je jednoduchšia ako Wix.

Aj keď tvorcovia webových stránok, ako sú zákazníci v GoDaddy, môžu zrýchliť a zjednodušiť proces vytvárania vašich webových stránok, môžete hľadať aj úplnú marketingovú platformu na propagáciu a predaj svojich kníh. V takom prípade si pozrite kompletné marketingové riešenia v časti nižšie.

Pre hosťovanie stránok WordPress.org:

SiteGround Bluehost

WordPress je zďaleka najlepšia dostupná blogovacia platforma. Či už hľadáte spustenie nového blogu alebo konverziu, napríklad blog WordPress.com, existuje niekoľko vynikajúcich možností pre hosťovanie. Mnoho autorov už má blog so službou Blogger alebo iný bezplatný blogovací server. Ak v súčasnosti používate WordPress.com, logickou inováciou je získať vlastnú doménu a využiť softvér WordPress.org na vytvorenie samostatnej webovej stránky práve pre vás. V týchto prípadoch vám to najlepšie vyhovuje webový hostiteľ, ktorý sa špecializuje na hosting WordPress. Existuje veľa možností, počnúc webhostingovými spoločnosťami, ktoré jednoducho poskytujú prístup k softvéru WordPress spolu s vynikajúcou zákazníckou podporou, až po spravované hostingové plány WordPress, ktoré vykonajú väčšinu vašich údržbárskych úloh a poskytujú odborný personál podpory WordPress..

Pokiaľ ide o hosting webových stránok WordPress, SiteGround a Bluehost sú dve moje obľúbené položky – a obe stránky tiež odporúča WordPress.org..

Kým SiteGround je pravdepodobne lepšou voľbou pre skúsených používateľov WordPress, Bluehost je o niečo vhodnejší pre nováčikov WordPress. Modely Bluehost aj SiteGround poskytujú sprievodné funkcie na vytváranie stránok WordPress. Prispôsobená hlavná doska WordPress, ktorú získate s Bluehostom, obsahuje prístup k viacerým funkciám a je trochu intuitívnejšia na používanie.

Rovnako ako SiteGround, Bluehost tiež poskytuje vynikajúci výkon webových stránok a veľmi pohotovú zákaznícku podporu. Aj keď Bluehost neobsahuje niektoré z pokročilých funkcií, ktoré získate so službou SiteGround, je to lacnejšie.

Pre rýchlejšie stiahnutie:

InMotion Hosting Hosting A2

Mnoho autorov v súčasnosti svoje knihy predáva prostredníctvom Amazonu – niekedy dokonca ponúkajú bezplatné propagačné akcie na stiahnutie. S vašou vlastnou webovou stránkou môžete určite zahrnúť odkazy na svoje produkty na webe Amazon. Ak by ste chceli poskytnúť aj ukážkové súbory na prevzatie alebo ak chcete použiť ďalšie multimediálne súbory, rýchlosť sťahovania sa stáva ešte dôležitejšou.

Rýchlosť webhostingu je často ťažké merať pre každého. Poloha však zohráva dôležitú úlohu v rýchlosti sťahovania. V ideálnom prípade chcete, aby bol váš server čo najbližší tomu, kto sťahuje materiál z vášho webu. Siete na doručovanie obsahu teraz zohrávajú významnú úlohu pri skracovávaní časov sťahovania – nákup webhostingového plánu, ktorý obsahuje CDN, však zvyčajne stojí oveľa viac. Ako alternatívu môžete hľadať web hostiteľa s viacerými dátovými centrami.

InMotion Hosting využíva technológiu Max Speed ​​Zone s dátovými centrami na západnom a východnom pobreží, ktoré môžu výrazne skrátiť čas sťahovania súborov. InMotion som používal celé roky a nikdy som nemal žiadne problémy s rýchlosťou. A2 Hosting je ďalšou vynikajúcou voľbou, pretože sa špecializuje na rýchly hosting webových stránok a WordPress. Ich hostingový plán zahŕňa sieť na doručovanie obsahu a ich optimalizované hostiteľské prostredie môže zrýchliť váš web skrátením času načítania stránky.

InMotion aj A2 Hosting ponúkajú viac umiestnení dátových centier, z ktorých si môžete vybrať. A s A2 Hosting môžete pred registráciou skutočne otestovať rýchlosť nahrávania a sťahovania. Stačí prejsť na túto stránku a vybrať dátové centrum, ktoré chcete vyskúšať. Môžete skúsiť stiahnuť a nahrať. Je to vynikajúci spôsob, ako zistiť, ktoré dátové centrum si vybrať, ak si nie ste istí.

Pre kompletné marketingové riešenie

Neustály kontakt GetResponse

Po spustení prevádzky vášho webu sa môžete rozhodnúť, že budete potrebovať ďalšie marketingové nástroje na zvýšenie predaja kníh. Budete radi, že viete, že existuje stále viac softvérových platforiem, ktoré vám nielen umožňujú rýchlo a ľahko vytvoriť svoj web, ale zahŕňajú aj všetko, čo potrebujete na efektívnu propagáciu a predaj ďalších svojich kníh..

Napríklad s funkciami GetResponse a Constant Contact máte nielen možnosť vytvárať webové stránky, ale môžete tiež získať e-mailový marketing a formuláre na vytvorenie e-mailových zoznamov. A so službou GetResponse môžete vytvárať aj vstupné stránky a zúženia predaja, aby ste ešte viac propagovali predaj.

Pre viac webových stránok:

Ak náhodou píšete o rôznych oblastiach predmetu, možno budete chcieť nastaviť samostatné webové stránky. Ak hľadáte webhosting pre viac ako jednu webovú stránku, prečítajte si môj článok o najlepšom webhostingu pre viacero domén..

Vaše vlastné knihy si zaslúžia váš vlastný web

Keďže ste autorom mnohých kníh venovali veľa práce, je rozumné, že si zaslúžia podporu z vášho vlastného webu. Vlastné stránky vám a vašej práci môžu dať väčšiu pozornosť a väčšiu profesionalitu. A bez ohľadu na to, aký jednoduchý a sofistikovaný musí byť váš web, existuje veľa vynikajúcich možností nákupu kvalitného webhostingu na všetkých cenových úrovniach..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map