Najlepšie webhosting pre konzultantov

najlepší web-hosting-for-konzultantov


Aj keď existuje veľa rôznych oblastí pre profesionálnych konzultantov, bez ohľadu na to, v ktorej oblasti podnikania sa špecializujete, vaša webová stránka je rozhodujúca pre podporu vašej kvalifikácie a schopností. Profesionálny a efektívny web môže byť skvelým prvým dojmom pre tých, ktorí hľadajú pomoc. Pozrime sa, ako si môžete vytvoriť úspešný web pre svoje poradenské podnikanie, čo by ste mali zvážiť pri výbere webhostingu a ktorí hostitelia webových stránok odporúčame konzultantom..

Vytvorenie konzultačnej webovej stránky

  • profesionalizmus
  • Spoľahlivosť

Pokiaľ ide o konzultantov, váš web by mal skutočne sprostredkovať pocit profesionality a dôvery vašich potenciálnych klientov. Musíte sa obávať frontendu aj backendu vašich stránok. To znamená, že z hľadiska dizajnu chcete čistý, ľahko navigovateľný a obchodne vyzerajúci web. A tiež sa chcete uistiť, že platforma a hosting, ktoré si vyberiete, sú na maximálnej rýchlosti.

Aj keď určite chcete mať na svojich webových stránkach viditeľne a dostupné svoje kontaktné informácie, nezabudnite na e-mailový marketing. E-mail je pre mnohých ľudí stále najúčinnejším marketingovým nástrojom, takže sa ubezpečte, že bez ohľadu na platformu webových stránok, ktorú si vyberiete, máte možnosť integrovať marketingový nástroj so zoznamom e-mailov so svojím webom..

Úvahy o webhostingu

Poradenstvo je jednou z oblastí, v ktorej naozaj nechcete šetriť webhosting. Naozaj potrebujete dobre fungujúci web, ktorý sa načíta rýchlo a je vysoko dostupný. Z hľadiska dizajnu existujú niektoré skvelé profesionálne vyzerajúce šablóny od tvorcov webových stránok, ako sú Wix a SquareSpace. Ak sa však rozhodnete ísť touto cestou, nezabudnite si kúpiť jeden z prémiových plánov, ktorý poskytuje viac zdrojov pre lepší výkon.

Ak uprednostňujete väčšiu kontrolu a flexibilitu, môžete sa rozhodnúť pre hostingovú spoločnosť WordPress. Pre konzultantov by som odporučil spravovaný hostingový plán. Vďaka špičkovo spravovanému hostiteľovi WordPress budete mať lepšie zdroje, ktoré sú špeciálne nakonfigurované pre WordPress, čo vedie k vyššiemu výkonu. Vďaka riadenému plánu hostenia sú zahrnuté aj údržbárske úlohy, ako sú inovácie, zálohovanie údajov a monitorovanie zabezpečenia, aby ste sa mohli viac sústrediť na svoje poradenské činnosti..

Ak potrebujete viac webových stránok pre svoje poradenské podnikanie, prečítajte si moje odporúčania pre webhosting vo viacerých doménach.

Odporúčania pre webhosting

Toto je určite jedna z oblastí / firiem, v ktorých môže byť typ webovej stránky online brožúry veľmi efektívny. Preto sú možnosti tvorcov webových stránok, ako sú Wix a BoldGrid, najlepším riešením pre mnohých konzultantov.

Wix

Wix má niekoľko veľmi pôsobivých šablón pre konzultantov. Sú určené na predstavenie vašich služieb a vašich klientov. Môžete tiež zahrnúť kontaktné formuláre a informácie o vašej polohe. Znovu vám odporúčame ísť s jedným zo svojich prémiových plánov na lepšie zdroje a odstránenie reklám Wix.

Tu je niekoľko poradenských webov vo Wix.
Wix poradenskej-webové stránky

Kliknutím sem zobrazíte ďalšie šablóny poradenstva Wix

BoldGrid – WordPress

BoldGrid poskytuje jednoduché vytváranie webových stránok, ako je Wix, napriek tomu je postavený na WordPress, takže získate funkčnosť najobľúbenejšej webovej platformy na internete. Ak máte pocit, že potrebujete väčšiu flexibilitu a kontrolu so svojím poradenským webom, potom je WordPress skvelým riešením. A s BoldGrid môžete zrýchliť proces vytvárania webových stránok a stále získať profesionálne vyzerajúci web WordPress.

Tu je niekoľko príkladov webových stránok BoldGrid pre konzultantov.
boldgrid poradenskej-webové stránky

BoldGrid je dostupný od mnohých oficiálnych hostiteľov BoldGrid. Preferujeme InMotion Hosting, pretože boli úzko zapojení počas fázy vytvárania a spúšťania BoldGrid. Sú tiež jednou z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting, ktoré používame.

Kliknutím sem získate ďalšie informácie o hostovaní BoldGrid a InMotion

WP Engine – Spravované WordPress

WP Engine
Pre najlepšie spravovaný hosting WordPress odporúčame WP Engine. Kým WP Engine stojí viac ako iní hostitelia webu, zameriavajú sa výlučne na WordPress. Ich proprietárna technológia a odborná podpora WordPress sú to najlepšie, čo sme zažili od prvotriedne spravovaného webhostingu. Pre konzultantov môže služba WP Engine skutočne pomôcť zvýšiť vašu produktivitu tým, že sa bude starať o úlohy údržby WordPress.

Kliknutím sem získate ďalšie informácie o službe WP Engine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map