Najlepšie webhosting pre zdravie a wellness

najlepší web-hosting-for-zdravie-a-wellness


Myslím si, že všetci chceme byť zdraví a šťastní v našom každodennom živote. Nie je preto prekvapujúce, že zdravie a wellness sú zamerané na rastúci počet webových stránok. Či už vaše stránky zahŕňajú cvičenie a jogu, stravu, lekársku starostlivosť alebo si len užívate života, tu je niekoľko rád, ako vytvoriť svoj web. Poskytneme vám tiež informácie, ktoré by ste mali vedieť pri hľadaní webhostingu. A my vám dáme naše odporúčania týkajúce sa webhostingu pre zdravie a wellness.

Budovanie webovej stránky o zdraví a wellness

  • blogovanie
  • Fórum komunity
  • E-mailový marketing
  • Ad Friendly
  • Schopnosť elektronického obchodu predávať výrobky online

Aj keď kategória zdravia a wellness môže zahŕňať rôzne záujmy, vždy si chcete vytvoriť pocit komunity a zdieľať čo najviac informácií so svojím publikom. Zahrnutie blogu do vašej stránky venovanej zdraviu a wellnessu je vynikajúcim spôsobom, ako poskytnúť čitateľom užitočný obsah, pretože sa dozvedeli všetko o vás a vašej firme. Ďalšou užitočnou funkciou je zahrnúť fórum, na ktorom môžu vaši používatelia klásť otázky a vymieňať si nápady a informácie. A ak chcete predávať svoje produkty alebo služby online, mali by ste sa ubezpečiť, že vaša webová platforma je ústretová voči reklamám a že máte možnosť vybudovať internetový obchod..

Úvahy o webhostingu

Ak je vaším hlavným cieľom byť bloger pre zdravie a wellness, určite by som vám odporúčal vyhľadať hostiteľa programu WordPress. Okrem toho, že WordPress je najlepšia platforma pre blogovanie, vám tiež umožňuje zahrnúť fóra a e-mailový marketing. Ak je váš web viac o povedomí o značke alebo o predaji produktov, pravdepodobne bude mať zmysel pozrieť sa na riešenie na tvorbu webových stránok, ktoré môže výrazne zrýchliť proces vytvárania stránok. Budete mať možnosť rýchlo dostať svoj web online a nastavenie vášho internetového obchodu bude jednoduchšie. Ak máte viac firiem alebo samostatné oblasti podnikania, ktoré vyžadujú viac ako jednu webovú stránku, určite by ste mali zvážiť jedno z našich odporúčaní pre viacnásobný hosting webových stránok..

Odporúčania pre webhosting: Tvorca webových stránok

GoDaddy GoCentral

GoCentral Wellness
GoCentral, tvorca webových stránok od GoDaddy, je životaschopnou alternatívou k Wix. Na druhej strane som zistil, že tvorca webov GoCadral od spoločnosti GoDaddy je ľahšie používať túto Wix. Pomocou sekcií GoCentral je tiež veľmi jednoduché pridať na svoje stránky viac funkcií. Na druhej strane, šablóny webových stránok s GoCentralom nevyzerajú tak pekne ako tie, ktoré získate s Wixom – a výber je obmedzenejší.

Kliknutím sem získate ďalšie informácie o GoCentral od GoDaddy

Odporúčania pre webhosting: WordPress

SiteGround

SiteGround
Pre blogovanie WordPress je funkcia SiteGround vynikajúca. Poskytujú spravované funkcie hostenia WordPress pri oveľa nižších nákladoch, ktoré hostia ostatní riadení weboví hostitelia. Svoju stránku WordPress môžete ľahko začať iba niekoľkými kliknutiami. S vašim hostingovým plánom SiteGround môžete získať automatické aktualizácie, denné zálohovanie údajov a najlepšiu zákaznícku podporu, ktorú nájdete od webhostingovej spoločnosti. Technológia SuperCacher spoločnosti SiteGround tiež pomáha zrýchliť vaše webové stránky a dosiahnuť tak lepšiu používateľskú skúsenosť.

Kliknutím sem získate ďalšie informácie o službe SiteGround

Bluehost

Bluehost
Bluehost, rovnako ako SiteGround, odporúča WordPress.org. Aj oni sa už mnoho rokov špecializujú na hosting WordPressu. A aj keď SiteGround a Bluehost sú vynikajúcou voľbou pre všetky úrovne používateľov WordPress, ak ste nováčik, Bluehost by som dal výhodu. Prispôsobený informačný panel WordPress, ktorý ponúka Bluehost, je trochu intuitívnejší a ľahšie použiteľný. Poskytujú tiež usmernenú online pomoc pri vytváraní vášho prvého webu WordPress.

Kliknutím sem zobrazíte ďalšie informácie o službe Bluehost

E-mailový marketing

Či už sa rozhodnete pre tvorcu webových stránok alebo webhosting, je veľmi dôležité, aby ste svoj e-mailový marketingový zoznam začali zostavovať čo najskôr. E-mail zostáva jedným z najlepších spôsobov prevodu predaja. A so správnou e-mailovou kampaňou si môžete vybudovať väčšiu dôveru so svojím publikom a zvýšiť pravdepodobnosť, že si kúpia vaše produkty a služby v oblasti zdravia a wellness.

Na trhu existuje množstvo vynikajúcich služieb automatickej e-mailovej služby. Osobne používam AWeber. Svoje zoznamy AWeber môžete ľahko integrovať s webom WordPress alebo webom, ktorý ste vytvorili pomocou Wix alebo GoCentral. Najlepšie zo všetkého je, že môžete vyskúšať AWeber zadarmo na mesiac, aby ste videli, ako to pre vás funguje.

Tu je odkaz na bezplatného sprievodcu AWeber s e-mailovými šablónami, ktoré môžete sledovať:
Bezplatný e-mailový sprievodca AWeber

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector