Odporúčania pre webhosting 2019

web-hosting-odporúčaní-2019


Od roku 2019 sú veľkými tromi oblasťami záujmu zákazníkov webhostingu WordPress, eCommerce a Tvorcovia webových stránok. S Gutenbergom teraz, ak je plný efekt vo WordPress, existuje ešte väčšie vzrušenie pre najpopulárnejšiu platformu na webe. Medzitým, keď zákazníci naďalej uprednostňujú online nakupovanie, sú webové stránky elektronického obchodu veľmi žiadané. A keďže mnohí začínajúci vlastníci webových stránok požadujú rýchlejší a ľahší spôsob vytvárania svojich stránok, tvorcovia webových stránok neustále zvyšujú popularitu – výsledkom je, že väčšina spoločností poskytujúcich webhostingové služby ich teraz zahrnula do svojich plánov hostenia.

Tu je náš zoznam odporúčaní pre webhosting pre rok 2019:

Zdieľaný hosting:

GreenGeeks
InMotion Hosting
SiteGround

GreenGeeks
Zdieľaný hosting zostáva najlepšou cestou pre väčšinu nových vlastníkov webových stránok. Dobrou správou je, že tu v roku 2019 môžete nielen nájsť vynikajúce kvalitné plány zdieľaného hostenia, ale väčšina webových hostiteľov (najmä vysoko hodnotených) odvádza skvelú prácu pri izolovaní účtov na zdieľaných serveroch tak, aby váš účet webhostingu bol chránené proti ostatným.

Hosting WordPress:

Bluehost
SiteGround
Hosting A2

Bluehost-2019
Ako som už spomenul vyššie, WordPress je v dnešnej dobe obľúbenejší ako kedykoľvek predtým. Aj keď každý webový hostiteľ v týchto dňoch ponúka hosťovanie WordPressu, je dôležité hľadať plán hostenia, ktorý obsahuje optimalizovaný zážitok z hostovania WordPress. Napríklad oboje Bluehost a SiteGround sú odporúčané WordPress.org. Bluehost je ideálny pre začiatočníkov WordPress, zatiaľ čo SiteGround je ideálny pre skúsenejších používateľov, pretože zahŕňajú mnoho pokročilých riadených funkcií hostenia WordPress. A ako som už spomínal, uvažujeme Hosting A2 byť tak vynikajúci, že ich používame WebHostingCat.com.

Spravovaný hosting WordPress:

WP Engine
Kvapalný web
stlačiteľné

wp-motor-2019
Ak potrebujete urobiť krok smerom k prémiovému poskytovateľovi hostenia WordPress, existuje tiež niekoľko dobrých možností. S riadeným hostingom WordPress hľadáte odbornú podporu WordPress spolu s pokročilými funkciami, ktoré vám umožňujú tráviť menej času staraním sa s úlohami údržby a viac času produkovaním obsahu pre váš web..

Medzi naše odporúčania pre spravovaný hosting WordPress, WP Engine zostáva pre mnohých vrátane nás štandardom. A v roku 2019 WP Engine poskytuje nielen odborné funkcie a podporu WordPress, ale ich platforma Digital Experience Platform prináša veci na novú úroveň. WP Engine teraz obsahuje aj bezplatné StudioPress témy založené na rámci Genesis Framework a ich hostiteľských plánoch.

medzitým, Kvapalný web naďalej sa rozlišuje medzi poskytovateľmi prvotriedneho hostenia dôležitých webových stránok. Chris Lema a jeho tím odviedli vynikajúcu prácu a verejnosti sprístupnili svoje hostingové plány Managed WordPress a Managed WooCommerce..

A ak nie ste oboznámení stlačiteľné, pravdepodobne o nich budete počuť v roku 2019. Pressable je jedným z nových poskytovateľov hostingu WordPress, ktorý sa venuje poskytovaniu najlepších skúseností svojim zákazníkom..

Hosting elektronického obchodu:

InMotion Hosting
GreenGeeks
Kvapalný web

INMOTION-hosting-2019
Online predaj naďalej rastie na popularite. Aj keď by ste pre svoj internetový obchod mohli použiť službu na vytváranie webových stránok, napríklad Wix, ak uprednostňujete používanie tradičnej hostiteľskej spoločnosti, toto sú naše najlepšie odporúčania. s InMotion Hosting a GreenGeeks, môžete použiť eCommerce platformu dostupnú v cPaneli ako aj WooCommerce pre WordPress. InMotion obsahuje bezplatné súkromné ​​SSL, zatiaľ čo GreenGeeks poskytuje Poďme šifrovať Wildcard SSL.

Pre dokonalý prvotriedny zážitok z hostenia WooCommerce, Managed WooCommerce Hosting spoločnosti Liquid Web je naše najlepšie odporúčanie.

Hosting VPS:

InMotion Hosting
Hosting A2
Bluehost

inMotion-VPS-2019
Ak potrebujete viac zdrojov pre svoj web, je čas prejsť na VPS Hosting. S VPS hostingom získate mnoho výhod dedikovaného servera za dostupnejšie náklady. A s riadeným hostingom VPS nepotrebujete odborné znalosti na nastavenie a údržbu svojho virtuálneho servera. Pre riadený a nespravovaný hosting VPS vám odporúčame pozrieť sa na InMotion Hosting, Hosting A2, a Bluehost.

Dedikované servery:

Kvapalný web
InMotion Hosting
Hosting A2

kvapalina-web-2019
Pre podnikové a misijné webové stránky je vyhradený server zvyčajne najlepšou voľbou. Pre najlepší výber dedikovaných serverov a pre vynikajúci hosting, Kvapalný web je naše najlepšie odporúčanie. Ak potrebujete cenovo dostupnejšie riešenie, odporúčame vám vyskúšať si ho InMotion Hosting a Hosting A2.

Windows Hosting:

InterServer
Choď oci

Ak potrebujete alebo uprednostňujete Windows Hosting pred Linuxom, mali by ste sa pozrieť na týchto webových hostiteľov. Ak potrebujete úspornejšie riešenie, môžete si vybrať InterServer. A medzi ich mnohými hostingovými službami, Choď oci poskytuje tiež množstvo možností hostenia systému Windows.

Tvorca webových stránok:

Wix
Choď oci
BoldGrid

Wix-2019
Tvorcovia webových stránok sú dnes v dnešnej dobe ešte obľúbenejší vďaka schopnosti ľahko a rýchlo vytvoriť lokalitu. Na základných stránkach online brožúry sa nám páči Wix. V prípade zložitejších stránok vám odporúčame pozrieť sa na GoDaddy’s GoCentral tvorca webových stránok. A ak dávate prednosť WordPress, BoldGrid je opäť naša voľba vytvárať profesionálne vyzerajúce webové stránky WordPress.

Zelený webhosting:

GreenGeeks
InMotion Hosting
Hosting A2

GreenGeeks-2019
Viem, že zelený web hosting je pre mnoho ľudí dôležitý. Dobrou správou je, že existuje niekoľko skvelých možností hostenia, ktoré nie sú len zelené, ale len vynikajúce. GreenGeeks je jedným z najznámejších ekologických hostiteľov, ktorý je poháňaný 300% obnoviteľnou energiou. InMotion a A2 Hosting sú však tiež vynikajúcou voľbou ekologického webhostingu. InMotion Hosting otvoril prvé zelené dátové centrum v Los Angeles – znížil ich produkciu uhlíka o 2 000 ton ročne. a Hosting A2 poskytuje ich FutureServe Green Hosting a od roku 2007 pracuje s Carbonfund.org.

Hosting rozpočtu:

InterServer
FastComet
Hostinger

interserver-2019
A v neposlednom rade (okrem ceny) stále existujú veľké možnosti webhostingu pre tých z vás, ktorí nemusia mať veľa peňazí na hosťovanie vašich webových stránok.. InterServer zostáva veľkým rozpočtovým riešením hostenia. Kvalitný hosting cPanel môžete získať iba za 5 dolárov mesačne. A so zárukou ceny zámku platíte rovnakú sumu pri obnovení. FastComet je ďalšou dobrou možnosťou, keď sa nemusíte obávať vysokých mier obnovenia. Rovnakú cenu platíte aj v čase obnovenia. A s Hostinger, môžete sa zaregistrovať za menej ako dolár mesačne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map