Odporúčania pre webhosting 2020

web-hosting-odporúčanie 2020


Vitajte v novej dekáde 2020! A keďže v odvetví webhostingu došlo k niekoľkým zmenám, je na čase pozrieť sa na novú krajinu služieb webhostingu v našich Odporúčania pre webový hosting na rok 2020.

Zdieľaný hosting

INMOTION-hosting
Zdieľaný hosting je stále najobľúbenejší a zakúpený medzi vlastníkmi webových stránok. A na rozdiel od predchádzajúcich rokov je zdieľaný webhosting omnoho efektívnejší a bezpečnejší s izoláciou hostingového účtu. S najlepšími poskytovateľmi zdieľaného hostingu môžete tiež získať určitú pôsobivú rýchlosť a výkonnosť webových stránok. Tu sú moje odporúčania na rok 2020.

 • Hosting A2
 • GreenGeeks
 • InMotion Hosting

Hostenie A2, GreenGeeks a InMotion Hosting by boli moje najlepšie odporúčania týkajúce sa zdieľaného hostenia. InMotion Hosting je na vrchole rebríčka – ponúka skvelé funkcie, výkon a podporu. GreenGeeks nielen pomáha šetriť životné prostredie s ich vedúcim ekologickým webhostingom, ale ich zdieľané hostingové plány sú vhodné pre mnoho rôznych typov webových stránok..

Hosting WordPress

Webhosting Bluehost
WordPress je určite prioritou číslo jedna pre väčšinu spoločností poskytujúcich webhosting v roku 2020. Hosting WordPress je taká veľká, že v skutočnosti musíme rozdeliť naše odporúčania na spravované aj nespravované hostingové plány WordPress. Pre väčšinu majiteľov webových stránok (najmä pre začiatočníkov) je nespravovaný hosting určite viac ako primeraný a lepší výber.

Jednou z výhod, ktoré sú pre hosting WordPress tak dôležité, je to, že množstvo webových hostiteľov teraz ponúka zdieľané hostingové plány, ktoré v skutočnosti súperia s drahšími spravovanými hostingovými plánmi WordPress..

 • Hosting A2
 • Bluehost
 • GreenGeeks

A2 Hosting ma naďalej zapôsobí prostredím WordPress optimalizovaným pre rýchlosť a bezpečnosť. A ich plán turbohostingu je ešte pôsobivejší. Bluehost pokračuje vo vylepšovaní svojich už pozoruhodných hostingových plánov WordPress. Poskytujú jednu z najlepších možností pre novších používateľov programu WordPress a tiež ponúkajú dizajn webových stránok a pomoc s SEO.

Spravovaný hosting WordPress

Hosting WP Engine WordPress
Pre väčšie weby WordPress alebo pre kritické úlohy je spravovaný hosting stále tou najlepšou voľbou. A výber spravovaných možností hostenia WordPress je v roku 2020 pomerne pôsobivý. Ak chcete zvýšiť rýchlosť webových stránok a odbornú podporu WordPress, zvážte týchto najlepších poskytovateľov hosteného hostingu WordPress..

 • WP Engine
 • Kvapalný web
 • InMotion Hosting

WP Engine a Liquid Web sú moje absolútne najobľúbenejšie voľby pre vysoko kvalitný hosting WordPress. WP Engine naďalej inovuje a zdokonaľuje svoje hostiteľské funkcie a služby WordPress. Napríklad získate vyššiu rýchlosť webových stránok s cloudovou platformou Google, bezplatnými témami StudioPress, bezpečnosťou na úrovni podniku a samozrejme ich odborným podporným personálom venovaným WordPress.

Tím Liquid Web sa skladá z niekoľkých najlepších odborníkov v oblasti WordPress. Teraz sú v partnerstve so spoločnosťou Nexcess pripravení poskytovať ešte rýchlejší výkon spolu s väčšou flexibilitou.

Hosting elektronického obchodu

Liquid Web WooCommerce Hosting
Okrem WordPress je eCommerce ďalším obrovským zameraním pre webhostingové spoločnosti v roku 2020. Pretože online obchody sa môžu pohybovať od predaja iba niekoľkých produktov po veľké weby elektronického obchodu, ktoré ponúkajú na predaj veľa produktov, mali by ste byť pri výbere hostingu zvlášť selektívni..

 • Kvapalný web
 • InMotion Hosting
 • Shopify

Pri budovaní internetového obchodu sú moje dve najobľúbenejšie možnosti WooCommerce a Shopify – WooCommerce pre pokročilejšie weby elektronického obchodu a Shopify pre jednoduchšie online predajné aplikácie..

Pretože WooCommerce je postavený na WordPress, dáva zmysel, že pre najlepší zážitok z hostenia WooCommerce by ste mali zvážiť najlepších poskytovateľov hostingu WordPress. Liquid Web skutočne posunie WooCommerce na vyššiu úroveň tým, že poskytuje vyššiu rýchlosť (vysoko kritická pre webové stránky elektronického obchodu) a lepšie vykazovanie. Rovnako ako Liquid Web povýšil Managed WordPress Hosting na novú úroveň, vytvorili zlatý štandard pre Managed WooCommerce Hosting.

Ak hľadáte viac rýchlejších riešení, ktoré umožňujú rýchle spustenie a spustenie webovej stránky elektronického obchodu, potom je odpoveďou služba Shopify. Majú niekoľko skvelých bezplatných a prémiových tém webových stránok, ktoré sú vhodné pre všetky hlavné kategórie online obchodov.

Hosting VPS

Hosting InMotion VPS
Ak váš web zvyšuje návštevnosť a potrebuje viac zdrojov, je čas zvážiť inováciu na VPS alebo vyhradený server. VPS hosting vám dáva veľa výhod dedikovaného hosting za oveľa nižšie náklady. Mnoho webových hostiteľov teraz ponúka spravovaný hosting VPS, ktorý vám uľahčí prácu, pretože z vašej strany nie je potrebná žiadna údržba..

 • InMotion Hosting
 • Kvapalný web

InMotion Hosting a Liquid Web poskytujú najpôsobivejšie Managed VPS Hosting plány. Vysoko výkonný VPS hosting spoločnosti InMotion kombinuje redundanciu podporovanú cloudom a optimalizovanú konfiguráciu, ktorá vytvára vynikajúce výsledky. Medzitým Liquid Web tiež kombinuje výkon vyhradeného servera a cloudového hostingu, aby vytvoril VPS hosting, ktorý je rýchlejší ako Amazon, Digital Ocean a Rackspace..

Dedikované servery

Liquid Web Dedicated Hosting
Aj keď vyhradený hosting je najdrahším typom hostingového plánu, je to najlepšia voľba pre podnikové a väčšie webové stránky.

 • Kvapalný web
 • InMotion Hosting

Rovnako ako v prípade VPS Hosting, Liquid Web a InMotion Hosting ponúkajú úžasnú zostavu dedikovaných serverov, z ktorých si môžete vybrať..

Zelený webhosting

GreenGeeks Web Hosting
Možno si to neuvedomujete, ale odvetvie webhostingu je jedným z najväčších znečisťovateľov zo všetkých – dokonca konkuruje leteckému priemyslu! Niektoré z lepších spoločností poskytujúcich webhosting však vzali na vedomie a teraz aktívne propagujú zelený webhosting vo svojich hostingových službách a obchodných praktikách.

Nie všetky zelené webhostingy sú rovnaké. Tu sú moje obľúbené možnosti ekologického webhostingu do roku 2020.

 • GreenGeeks
 • InMotion Hosting
 • HostPapa

GreenGeeks je stále priemyselným štandardom pre zelený web hosting v roku 2020. Ich záväzok 300% obnoviteľnej energie – partnerstvo s Bonneville Environmental Foundation a využívanie veternej energie je len časť príbehu. Sú tiež jednou z najlepších období spoločností poskytujúcich webhosting.

InMotion Hosting a HostPapa sú tiež najlepšími možnosťami ekologického webhostingu do roku 2020.

Tvorca webových stránok

Wix Hosting
Pretože v dnešnej dobe veľa ľudí požaduje rýchlejší a ľahší spôsob získania stránky, v roku 2020 sú tvorcovia webových stránok stále populárnou možnosťou. Aj keď existujú výhody a nevýhody používania nástroja na tvorbu stránok na rozdiel od tradičného webhostingu, ak všetko, čo skutočne potrebujete, je základná stránka s iba niekoľkými stránkami, potom je potrebné zvážiť tieto možnosti nástroja na tvorbu webových stránok.

 • Wix
 • Choď oci

Rozpočet hosting

InterServer Web Hosting
Hoci niektorí poskytovatelia webhostingu zvýšili svoje ceny, budete radi, že v roku 2020 môžete stále získať kvalitný webhosting za výhodnú cenu. Ak je váš rozpočet obmedzený, pri nakupovaní hostingu je potrebné pamätať na to, že musíte vziať do úvahy nielen náklady na pôvodný termín registrácie, ale aj náklady na obnovovacie sadzby..

Tu sú dve z najlepších možností vyjednávania pre rok 2020.

 • InterServer
 • Hostinger

Vďaka záruke InterServer Price Lock je miera obnovenia rovnaká ako cena, ktorú ste pôvodne zaplatili – čo z nich robí jednu z najlepších možností hostenia rozpočtu. S InterServerom získate vynikajúce funkcie, služby a podporu za nízke ceny.

Hostinger sa vyznačuje nielen veľmi nízkymi cenami za registráciu – lacnejšími ako 0,80 za mesiac, ale ich miera obnovenia je nižšia ako uvádzacia cena väčšiny ostatných spoločností poskytujúcich webhosting..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map